Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch

Bydgoszcz

Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch

Opinie o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

zzz

szkoda

Kuza

Jest bez zmian. Ale jak widzimy u innych to i tak nieźle.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Marek

Chłopaki dają sobie radę. Choć problemy z komunikacją czasami są.

John

Zatrudnili pracowników z Ukrainy. Zobaczymy jak im się sprawdzą.

Jas

Dobra robota. Alec mogłoby być więcej nadgodzin.

zzz

szkoda

Magazynier

To był dobry czas pracy w tej firmie. Chłopaki 3majcie się. I spokoju po świętach.

Janek

Dobrze się pracowało. Ciekawa praca. Miło widać swoją pracę w wielu sklepach.

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? Taka informacja będzie pomocna.

Michu
@Administrator 14.02.2018 10:04

Też pracowałem w tej firmie. Dobra praca i dobre zarobki. Kasa za nadgodziny tak jak należy. (usunięte przez administratora)

Waldi

Warunki zawsze były przyzwoite. Najgorsze były załadunki na wyspy. Zawsze na dworze do Tirów. Ale można było wytrzymać. Fajna była praca. Chłopaki, życze dobrego roku.

zibi
@Waldi 07.01.2018 17:23

Jest 21 wiek. W firmie , która kiedyś była wiodącą na rynku produkcji urządzeń chłodniczych cofnięto się do okresu bałwochwalstwa prezesa. Zero poszanowania pracownika, głodowe stawki , zadłużenie firmy wobec dostawców . Historia firmy to przegrane sprawy sądowe z wierzycielami. Tak naprawdę to szkoda gadać. Nigdy nie podałbym ręki właścicielowi firmy i jego rodzinie.

Alicja

@Czechu czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? W jakich godzinach pracowałeś w firmie? Czym się zajmowałeś dokładnie? Każda pozostawiona informacja na forum będzie istotna dla osób, które chcą przyjąć się do pracy.

Czechu

Mają fajne produkty i to normalni ludzie. Jak było trzeba to pomogli ale jak ktoś podpadł to i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dali. Jak dobry ojciec.

Alicja

@Janek a co możesz powiedzieć o pracy w firmie Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? Co najbardziej Cis się podobało pracując w tej firmie? Te informacje są ważne dla tych osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Emeryt

Masz rację. Lata temu miałem problem rodzinny. Wypadek samochodowy bliskiej osoby. Kilkaset kilometrów od domu. Firma dała samochód, kasę na drogę. Nigdy nie wrócili do tematu kosztów. Nikt nigdy nie pomógł nam w takiej sytuacji. Oni tak.

PU

Pracowałem z Prezesem wiele lat. Zawsze pomagał kiedy był probelm. O tym nie piszecie ?

Janek
@PU 18.06.2017 15:50

To prawda. Teraz pracuję w małej firmie i traktują pracowników poniżej krytyki. W Byfuch-u bywało różnie ale zawsze OK.

kamilek869

witam firma nadal istnieje sam podjąłem tam prace od 19 maja tego roku jako pracownik gospodarczy sam sb jestem szefem w sezonie grzewczym bede palil i wielkich 3 piecach po 400 kw narazie mam umowe na 3 miechy stawka 1700 netto na reke brutto wychodzi 2340 zl umowa o prace weekendy wolne żyć nie umierać zastanawia mnie tylko czy juz ktos z was poznał sie na szefostwie chodzi mi o tygo całego derektora i jego żone czy mozna mu ufac bo naobiecywali duzo i jestem ciekaw czy to ma sens sie trzymać tej firmy narazie pracuje jakies 2 tygodnie i jest spoko prosze o opinie na ten temat wiem ze szef ma ciemmne audi a8 a szefowa czarnego marcedesa s klasa wygladaja na bogatych i jest jeszce taki wiktor wydaje mi sie bardzo ok gosc dajcie jakies info jak wiecie o kogo mi idzie pozdro

Alicja

@1 piszesz, że firma 'rozpłynęła się'. Co przez to rozumiesz? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Czekamy na Twój komentarz.

zzzz

Witam. Proszę napisać co się dzieje z fabryka BYfuch. Zakupiłam w tej firmie szybę do lady chłodniczej w październiku 2016r. i do tej pory nie otrzymałam jej- zapłaciłam za szybę , transport. Czy zastałam oszukana i w ten sposób wyłudzono ode mnie pieniądze? Od tygodnia nikt nie odbiera telefonów.

@zzzz 09.12.2016 09:35

Tak zostałaś oszukana, firma rozpłynęła się, nie ma szefa nie ma ludzi

edf

@mai jeżeli nie możesz znaleźć to chyba jest jednak duże prawdopodobieństwo że jej pewnie nie mają ;) ale być może jej nie potrzebują - tak wnioskuje..ale wiesz jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jednak każdy chciałby mieć jak najwyższe te zarobki co nie?

pracujacy

Witam wszystkich, słyszałem o firmie Byfuch dużo złego tym bardziej że pracuje w innej firmie w tym samym budynku. Postanowiłem napisać bo to co widziałem i to słyszałem to jest masakra więc: Do tej pory nie dostali chłopaki wypłat za wrżesień-karygodne, firma nie ma pryszniców,brak toalety swojej bo korzysta z naszej, widziałem nawet pana w gipsie na cnc na chorobowym coś koło miesiąca temu, chodzą ubrani jak chcą kolorowo. Nawet jakiś pan miał wypadek przy pracy. Widziałem że miał szwy na prawej ręce.Przyszedł po chorobowym do pracy to Prezes Byfuch Product dał mu od razu wypowiedzenie, i to ma być normalna firma ?, normalny P.Prezes?? Zdecydowanie nie......, nie jedną osobę widziałem jak tak potraktował żenada.

Generał
@pracujacy 13.10.2016 17:08

Mówiłeś mi , że przegrałeś sprawę w sądzie przeciwko firmie i dlatego to wypisujesz ? Już przy śmieciach nawet cię nie chcą ?

JA WIEM

AHA BYM ZAPOMNIAŁ(A), CIUCHÓW DO PRACY WOGÓLE NIE DAJE PAN PREZES BYFUCH PRODUCT ,SIĘ CHODZI JAKIE KTO MA.NIE WSPOMNĘ O KWITKACH OD WYPŁAT NIEMA.NIE PŁACI ZA CIUCHY ZA PRANIE,POWINIEN PŁACIĆ EKWIPUNEK CO MIESIĄC ZA TO ŻE KAZDY MA SWOJE CIUCHY DO PRACY NIESTETY BRAK!!!!

Elektryk
@JA WIEM 05.10.2016 16:36

Bo za ciuchy dostajesz kasę. ( usunięte przez administratora )

JA WIEM

WITAM WSZYSTKICH PRZECZYTAŁEM NA TEMAT BYFUCH PRODUCT BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINII NIESTETY TO PRAWDA!!!.WIEC TAK BRAK TOALETY SWOJEJ BO KORZYSTA Z INNEJ FIRMY,BRAK ŁAZIENKI,BRAK STOŁÓWKI,JE SIE TAM GDZIE SIE USIADZIE ,ZMUSZANIE DO NADGODZIN,ZMUSZANIE FO WYKONYWANIA INNYCH PRAC NIZ W UMOWIE,WÓZEK WIDŁOWY TO JEŹDZACA BOMBA ŚMIERDZI CALY CZAS GAZEM (WÓZEK PEWNIE BEZ BADAŃ BO NIC W NIM NIE CHODZI NIC).NA CHOROBOWYM KAZAŁ CHODZIĆ DO PRACY.NO NIESTETY TO PRAWDA!!!!!!!. A CO DO WIERZYCIELI TO W BYFUCH PRODUCT JEST TA SAMA PRODUKCJA CO W DAWNYM BYFUCH WSZYSTKO TO SAMO DOSŁOWNIE,WIEM BO PRACUJE TU.......NAWET MASZYNA DO ZALEWANIA JEST TA SAMA FORMY WSZYSTKO TO SAMO CO W DAWNYM BYFUCH.POZDRAWIAM

Mzt

Chłopie, z choinki się urwałeś chyba ... fabryka to fabryka, zakład gdzie się coś wytwarza. Osoba, która raczej nigdy nie tknęła narzędzi do ręki i nie posiada żadnej wiedzy fabrycznej raczej ma nikłe szanse by móc zaistnieć w Bydgoszczy w tej fabryce. Zastanawiające jest tylko to czy naprawdę można otrzymać odpowiednie stanowisko wykazując historię zatrudnienia...

olek

a słuchajcie, nie wiecie może jak to wszystko wygląda? chodzi mi konkretnie o tym co Wy robicie, czy macie ciężka pracę, czy raczej taką, że możecie po prostu się dowiedzieć jak to wszystko wygląda, bo sam jestem chętny do pracy, ale nie wiem co konkretnie mogę robić, na jakie stanowiska oni teraz potrzebują osób?

Klient

Kierownictwo - tej firmy nie ma nic wspólnego z biznesem . Żadnych kontaktów z tą firmą.

Og??lnie tam jest lipa:-/

Anonim

Koniec tej firmy jest bliski [usunięte przez admina]

były

po miesiącu odszedłem firma wszędzie ma długi pracownicy z 20 lenim dośw. 1500 - 1600 na łape dla nowych 980 żart pozdro CNC

szukający pracy

Witam. Niestety muszę zgodzić sie z poprzednimi wypowiedziami na temat rekrutacji w tej firmie. Byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy. Czekałem na korytarzu 25 minut. Jak już dyrektor zechciał mnie łaskawie przyjąć,to zaczął od pytania o sytuację na rynku pracy, czy posiadam grupę inwalidzką, i ile chciałbym zarabiać. Rozmowa trwała bardzo krótko, może jakieś 3 minuty, poczym zostałem poinformowany że prowadzą rozmowy z wieloma kandydatami i ewntualnie odzwonią za jakieś 3-4 dni. Dowiedziałem się że wszystkim kandydatom tak mówią. Co do zarobków to ludzie z 30- letnim stażem mają tam 1500 netto i to z nadgodzinami. Jak zatrudnią za 1000 to dobrze.

Zostaw opinię o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch