Marba Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Marba Sp. z o.o.

kazik

Czesiek, chyba jednak kazdy ma tu jasno okreslone obowiązki. Teraz poszukuja pracownika produkcji jak widziałem. Wymagania malutkie - podstawowe, zdolności manualne, dyspozycyjność, sumienność, a za to oferuja minimalna krajową 1850 brutto. Przynajmniej uczciwa umowa.

Czesiek

Zyski to im na pewno przynosi. Na dziendobry dostaniesz 1500pln i najlepiej zebys byl spawaczem, slusarzem, kierowca i mechanikiem w jednym, a kazda sobota pracujaca 8h.

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Marba Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Marba Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marba Sp. z o.o.