Opinie o Chiorino Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chiorino Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chiorino Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chiorino Sp. z o.o. w Bydgoszcz

najlepszy pracodawca w Bydgoszczy

Mia
@Xxxx

W zeszłym roku pisano, że nie każdy załapał się na podwyżkę... A jak będzie teraz? Każdy pracownik otrzyma podwyżkę? Czy tylko Ci, którzy na to jakoś specjalnie zasłużyli? Zamierzam tutaj aplikować i dobrze byłoby wiedzieć, jak wygląda system tych podwyżek..

Pasy

Wszyscy dostali od 10-15% podwyżki? Coś wiadomo ile podniosą od stycznia?

pioter
@Pasy

Podobno szukają kierownika produkcji jest ogłoszenie... ?? ... obecny odchodzi ? Ktoś coś wie ?

Klaudka Nowy wpis

Tak się zapytam, przyjmują na produkcję kobiety? Na stanowisko pracownik produkcji wymagają, żeby być zorganizowanym, a poza tym trzeba mieć zdolności manualne, dokładność i samodzielność. Chyba zestali tych pasów nie wykuwacie, więc panie też mogą pracować? I ile zarabiają?

Kojarzę firmę z targów Warsaw Industry Week, widziałem ich ogłoszenie dla pracownika produkcyjnego i trochę jestem zawiedziony. Miałem nadzieję, że jednak coś więcej mają do zaoferowania ;) Dacie znać co wreszcie z tymi podwyżkami, czy już wróciły. Zastanawia mnie tez temat benefitów/socjalu, bo o nich ani słowa nie ma w ofercie, dali znac że uop oferują jedynie.

Lollo Nowy wpis

Jakie zmiany obowiązują w firmie? 1,2,3? I jak to się rozkłada godzinowo? 6-14??

Małgorzata Nowy wpis

Widzę ze firma ma dużo oddziałów ale mojego męża interesuje siedziba główna? W Bydgoszczy i zastanawiam się kiedy nabory? Ktoś pisał ze wymieniają kierownika ? czy od tego czasu naszły jakieś zmiany i czy w ogóle zapowiadali podwyżki? Zastanawiam się czy nowi pracownicy zaczynaja od najniższej czy można liczyć na coś większego

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. realizacji wysyłek oferowane przez firmę Chiorino Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Takiego mętliku w głowie dawno nie miałem :P Przeglądam forum, tu ktoś z was pisze o dwóch podwyżkach w tym roku, aneksach, że 30% było, a ktoś inny, że przez dwa lata nic nie podnieśli. Czy to zależy od stanowiska? Mocno się różnią zarobki pracowników w firmie? Tak jednym słowem, to dobrze płacą? Ja jestem zainteresowany pracą przy realizacji zamówień. Ktoś pracuje w dziale? Dacie znac co sądzicie o warunkach? Zadowoleni?;)

Nie podobno, tylko na sto procent szukają kierownika produkcji. @pioter, a czemu się interesowałeś? Ja, ponieważ pozostało 14 godzin na aplikowanie, chcę zapytać, czy ktoś tutaj na forum orientuje się w możliwych stawkach płacowych kierownika. Wiecie? Bo rozumiem, że na produkcji podstawową płacą jest prawie minimalna krajowa.

Jaki system pracy jest w tej firmie? 1,2 zamiany??

Piotrek

podobno szukają kierownika produkcji ?? ... obecny odchodzi ?

Z jakiego powodu? Wiesz ile ludzi chcą zwolnić czy może zmniejszą wymiar etatów?

Czy pracownicy w Chiorino Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pasy

Wszyscy dostali od 10-15% podwyżki? Coś wiadomo ile podniosą od stycznia?

QWERTY
@Pasy

Te podwyżki co piszesz są niezależne od tego że państwo podnosi minimalną? Z tego co pisali w komentarzach to w tym roku już dwa razu ponieśli. To standard w tej firmie?

Pasek
@QWERTY

2 podwyżki wynoszą średnio od 10 do 30% rocznie .

fifi
@Pasek

zadnych powyzek nie bylo.jak narazie to ludzie sie zwalniają.bieda

@Pasek

O jakich 30% ty człowieku piszesz 30% to może prezes i świta sobie dali, zwykli pracownicy (usunięte przez administratora)za najniższa krajową, niektórzy od bardzo dawna nie dostali podwyżki mimo pytania o nią przełożonych

Pasek

Na początku roku wszyscy dostali podwyżki i teraz we wrześniu znowu aneksy były

zespol downa
@Pasek

nie było żadnych podwyżek od 2 lat, chyba że należysz do (usunięte przez administratora) prezesa to może i miałeś podwyżke 30% tylko przez przypadek się wysprzęgliłeś na tej grupie. ludzie tutaj za prawie najniższą tyrają X lat, a takie pasożyty jak ty tylko spijają śmietane za czyjąś ciężką prace

@zespol downa

To ciekawe, że macie takie różne zdania odnośnie tych podwyżek. Fajnie by było się dowiedzieć w takim razie, na jakich konkretnie stanowiskach można liczyć na podwyżki. A jeśli ktos nie dostał, to były jakieś próby indywidualnych rozmów o podniesieniu pensji ?

pioter

najlepszy pracodawca w Bydgoszczy

lolo
@pracownik

zgadza sie nawet 200 brutto podwyzi dali .przy cenach w sklepie tow tym roku Swiiąt nie bedzie w domu

Jolanta
@lolo

200 już w październiku wam dali? czyli ile teraz w grudniu potencjalnie na rękę wyjdzie? i ogólnie to od stycznia też coś zwiększą czy to już miało być to dorównanie do przyszłej najniższej?

Kowalski
@lolo

Nie wszyscy załapali się na tę wspaniałą podwyżkę. Są lepsi i gorsi :/ Ogólnie większość zatrudnionych dostaje bardzo marne pieniądze. A do tego (usunięte przez administratora)i brak szacunku. Nie polecam tej firmy.

Kowalski
@Jolanta

Podwyżki są wstrzymane na kilka miesięcy, bo trudna sytuacja gospodarcza jest w Polsce. Kierownictwo nie przejmuje się, że ludzie ledwo wiążą koniec z końcem.

Xxxx
@Kowalski

Podwyżki były w styczniu, teraz będą kolejne, więc jest całkiem dobrze a będzie jeszcze lepiej od stycznia

Mia
@Xxxx

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac w Chiorino Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

U

Na jaki zarobek mozna liczyc na stanowisku operator maszyn CNC?

Edward

Witam czy firma aktualnie poszukuje pracowników na Produkcję?. Jak można przesłać CV ? Proszę o informację.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chiorino Sp. z o.o.?

Jan

Atmosfera jest super zawsze można sobie wypic kilka piwek i setek.

Sławuś
@Jan

wystarczy ze musimy za prawie najnizsza robic, wiec hyba łaski nie robiom

Korbol
@Jan

Można też lufke zielska spalić. Jak nie którzy tutaj. Ogólnie wielki luz i nie kończąca się impreza. Tylko kasy mało na picie????

Jeszcze pracownik
@Jan

Atmosfera super, szczególnie w soboty jak nikt z kierownictwa nie kontroluje. Zaczyna się od piwka w szatni a potem co niektórzy to już tylko spacerują po firmie a często też do żabki .. bardzo imprezowo i luźno jest w soboty????

Dominika
@Sławuś

No to nisko, a były jakieś rozmowy odnośnie podwyżek?

Przemysław
@Korbol

A na jakiej umowie robicie na tej najniższej krajowej? Bo jeżeli to zlecenie to faktycznie słabo… jeśli to prawda co piszecie

ktoś
@Przemysław

ludzie tu bzdury pisza, masz normalna umowe o prace, nadgodziny 50% w tygodniu a w soboty 100% płacone. firma przygotowuje pracownika daje niezbedne narzedzia odziez robocza, jest miła atmosfera no i 3500 na reke masz, nie ma co powielać informacji stad

Tobago

Na czym polega konkretnie praca na produkcji/warsztacie? Ciężko się wdrożyć nowemu pracownikowi?

Ela

Czy pracują u Państwa kobiety na stanowiskach produkcyjnych?

@Ela

Tak pracują

kacap

ja przyjechac z ukraina , ja bardzo lubic ta praca , ja przywiezc wiecej do robotaju

Sasza
@kacap

Ile ja dostać u was dziengöw.za miesiąc robotaju? Ja być silny i mogę (usunięte przez administratora) Ja dobry mudżyn.

Ciekawa

Czy praca w państwa firmie jest w warunkach szkodliwych ?

Sławuś
@Ciekawa

Oczywiście że tak. Kleje i inne dziadostwa ! Powodzenia.

@Ciekawa

Tak praca jest na warunkach szkodliwych, mamy kleje,acetony ,nitra i promieniowania na maszynych indukcyjnych.Płacimy solidnie 3500brutto i 10%premi.Netto 2700 i praca 2zmianowa

@Marek

Solidnie sami Ukraińcy i inne araby

Sławek ambitny

I te podwyżki 150,00 pln brutto ! Normalnie armagiedon ????

Aga
@Sławek ambitny

Więcej Wam dac nie możemy bo musimy mieć na imprezy z klientami i przedstawicielami. No i oczywiście za waszą ciężka pracę możemy sobie domy pobudować.

Julia

Cześć, niżej w komentarzu przeczytałam, że w Chiorino jest premia uznaniowa. Czy napisalibyście mi za co dokładnie można ją dostać? Jak sobie na nią zapracować i ilu osobom się to udaje? Czy ta premia jest miesięczna?

Król Albanii
@Julia

Tak dają każdemu co miesiąc 10 procent. I tak nie ma ludzi do roboty bo nie chcą dobrze płacić. Może to w końcu ich nauczy. Odradzam przyjścia tutaj

Julia
@Król Albanii

A ile wraz z premią wynosi miesięczna wysokość wynagrodzenia w Chiorino? Może są szanse na uzyskanie jakichś podwyżek? Można się o nie ubiegać? Jak?

@Julia

Premia uznaniowa to 10% podstawy ja mamy czyli 3500 brutto .Daje wynik 2770zł Wielkie bogactwo .Zapraszamy

Agata
@Marek

Zaraz, czekaj. To co podałeś to jest wysokość pensji dokładna, czy tej premii właśnie?

@Agata

To juz jest pensja z premią, ale młody pracownik tyle nie dostanie.Niestety to nie premia:(

Zostaw merytoryczną opinię o Chiorino Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Chiorino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chiorino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chiorino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chiorino Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Piękna 13
    85-303 Bydgoszcz