Chiorino Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Chiorino Sp. z o.o.

Agata

@dziadzia, rozumiem, że nie odpowiada Ci wynagrodzenie. Czy, uważasz, że jest szansa na podwyżkę lub cykliczne premie w Chiorino Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to od czego mogłyby zależeć? Czy pracodawca umożliwia swoim pracownikom podnoszenie kwalifikacji i awansowanie wewnątrz struktury firmy?

Norbert

dziadzia
@Norbert 02.12.2017 16:58
Może ktoś ma wiedzę czy firma aktualnie potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego i potwierdzacie to na forum!!...

co jakis czas kogos zatrudnią,lipa z wynagrodzeniem 2 tys na reke jak troche popracujesz,bez szalu

Chrust

Robota na taśmach dobra.fajny brygadzista wszysto odkłada na potem ,ale za to mozna przyjść w sobote sobie dorobic .bez nadgodzin to wielka lipa.odradzam prace w magazynie przy cieciu taśm,dziwni ludzie robią.

ztrudniony
@Chrust 23.08.2017 12:35

zapraszam chętnych do pracy w Chiorino,szczególnie na produkcje taśm. Jeśli sie dogadasz z brygadzistą,to będziesz miał super.... naciaganie nadgodzin na maksa;) wystarczy zapytać jak to robic pana P.J i T.L

Dawid

Jest wesoło na tasmach

Chrust
@Dawid 23.08.2017 12:10
Jest wesoło na tasmach

Można palic na hali

Kajetan

Ja tez mam jakies nalecialosci i scysje w pracy, ale nie przyszloby mi do glowy szkalowac kogos anonimowo. Sa zasady. Ten u gory to jakis podczlowiek z zaburzonym ego i miekki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jek. Jak juz piszecie te opinie i oczerniacie kogos, to miejscie tyle odwagi by podpisac sie imieniem chociaz, bo takie wpisy jak ten powyzej sa troszke ponizej pasa.

Agata

@koles od tasm transportowych, dlaczego nie polecasz? Argumentujcie wszyscy swoje wpisy, ponieważ forum jest bazą wiedzy na temat firmy, zainteresowane osoby odwiedzają forum by dowiedziec się czegos więcej na temat funkcjonowania. Piszcie, jeżeli pojawią sie też aktualne oferty pracy .

koles od tasm transportowych

pracowałem tam jakis czas temu jak dowodzil jeszcze stary krab a mlody zaczynał. pani udziałowa to totalne dno !!! stanowczo nie polecam !!!

bn njklk

@ Stalin zawsze warto chociaz isc na rozmowe kwalifikacyjną, żebyś potem nie załował że coś straciłeś

Stalin

Ludziska warto tam probowac? dostalem tel z propozycja pracy na produkcji, czy to warte zachodu?. Jak kasa ile idzie wyciagnac z uczciwej pracy? jak ludzie? atmosfera itd. Ciekawi mnie kiedy kasa wyplacana skoro proponuja umowe zlecenie

pytanie mam jakie zarobki podstawa jakie narzędzia dają na stanowisku Doradca Techniczno Handlowy

ja

Bo co

Obiektywny pracownik

Firma ogólnie spoko.Jeśli robi się swoją robotę i nie kombinuje to i dogadać się można w zasadzie każdej kwestii.Negatywne opinie nt.pracy na warsztacie a w szczególności pracy w serwisie wg.mnie wypisują byli lub obecni pracownicy, którym nie chce się pracować a zarabiać chcieliby co najmniej 3000pln/netto.Za czasów kierownika ( usunięte przez administratora )ciągle było im mało a teraz jak go nie ma to nie potrafią dogadać się tak naprawdę między sobą i próbują zrzucać winę na nadzór produkcji w osobach( usunięte przez administratora )Głównym "mieszajacym" był zawsze i wciąż jest ( usunięte przez administratora )k a teraz również jego "( usunięte przez administratora ) Podsumowując,jeśli ktoś nie boi się pracy ( naprawdę nie wyrywającej rękawów) i ma choć trochę orientacji technicznej (obsługa miary i suwmiarki w zakresie podstawowym) myślę że spokojnie da sobie radę i pensję na poziomie 2000 brutto/podstawa/8h/5dni spokojnie "łyknie" Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

Fedora

Wydaję mi się że pomyliły Ci się firmy bo ja pracuję w Chiorino parę lat i żadnego szkolenia sobie nie przypominam.

byly

Musisz miec prawo jazdy,ale nie pchaj sie w bagno bo cie dojadą

spanch bob

Znam firmę od początku lat 2000, i ten co napisał o zarobkach 5-6 tyś. to jest chyba jedynym handlowcem w chiorino, który tak zarabia. jak na 10 lat pracy dla jednej rodziny to i tak jest słabo doceniony..Gdyby było wszystko ok, to by ludzie nie pisali...

Johny

Internetowi hejterzy są najlepsi, czlowieku masz problem - idz porozmawiaj i wyjasnij niedomówienia lub powiedz co cie boli... troche odwagi.

lkj

Ma ktoś aktualne info o firmie, warto pytać tam o pracę w biurze

maki

Najlepszym prezesem jest ALeks potrafi klamac i obiecywać i nie dawac

gogolik
@maki 23.11.2014 19:58
Najlepszym prezesem jest ALeks potrafi klamac i obiecywać i nie dawac

kto tu pisze o uczciwej pracy i ucziwym zarabianiu pieniędzy-nie w tej firmie.zakłamanie-i totalne olanie pracownika, tutaj o ludzi nie dba sie a Pan Aleks-młody który nie wie jak traktuje się ludzi i jak zarzadza firmą.nie polecam

Fedora
@gogolik 14.05.2015 13:54

Jak się tobie nie podoba to rzuczasz wypowiedzenie i dowidzenia. Przecież nikt na siłę cię nie trzyma. Jak masz coś do Aleksa to mu to powiedz, no chyba że jesteś takim małym, tchórzniwym człowieczkiem co tylko beczeć w internecie potrafi.

mnb

Ogloszenie o ktorym piszesz "wisi non stop" chyba od poltorej roku jak nie wiecej, co z tymi zwolnieniami naprawde ludzie odchodza? Co sie tam zadzialo skoro tak atmosfera sie zagescila. Ma ktos jakies infog

qwerty

Jak z tymi zwolnieniami? Odchodzą juz? Kto sie zwolnil? Niektorzy to nawer gdyby mieli 24h tam siedziec to by siedzieli

firma działa teraz tak,ze zaczynaja sie zwalniać najstarsi pracownicy,na dniach nastepni to planuja,zarobki marne a trzeba być dyspozycyjnym 24 h i to za darmo!!!

były pracownik chiorino

pracowałem przy wycinaniu taś. współpracownicy - ludzie extra. ale za to kierownictwo - głównie pani "Udziałowa"nie ma pojecia o zarzadzaniu personelem - [usunięte przez moderatora] nos w kazda nawet blaha sprawe. a od kiedy jest tam pan DŁ to jużwogóle zrobila sie tragedia - [usunięte przez moderatora]

ziom

Na pewno wszędzie indziej nie bedziesz musiał pracować, a wypłata będzie dwa razy większa. Powodzenia. Najlepiej narzekać, a od siebie nic nie dawać.

anonimm

osobiście polecam pracę w firmie chiorino, dla osób, które nie posiadają ambicji, lubią marne zarobki, stałe zmiany, niekorzystne zapisy w umowie, szefostwo, które nie radzi sobie z prowadzeniem firmy, znikome perspektywy rozwoju, atmosferę pracy pod ciągłą presją i kontrolą oraz towar produkowany, który jest jakościowo, delikatnie mówiąc słaby. 2 kroki do przodu i 3 w tył - oto główna idea przypisana do tej firmy.

ja

Witam Czy ktoś ma jakieś aktualne info o Chiornino ?

prawnik i wie jak napisac umowe na niekorzyść pracownika

nie polecam nikomu tej firmy, praca po godzinach to norma bo wymagane wszystko na wczoraj a pensja oczywiście stała i śmieszna

W 100% się zgadzam. Nie życzę nikomu takiego pracodawcy

Jacek
@anonim 12.01.2011 19:39
W 100% się zgadzam. Nie życzę nikomu takiego pracodawcy

Ja pracuje od 10 lat . Uczciwie pracuje i uczciwie zarabiam . Jako przedstawiciel handlowy . Mam dobrą uczciwą pensję podstawową z prowizją i nikt mnie nigdy nie oszukał . zarabiam 5- 6 tys miesięcznie robiąc dobre obroty handlowe . Wiec może zastanówcie się czemu jesteście tacy słabi w tym co robicie . Może nie trzeba było kamieniami w szkołę rzucać hahahah

Jest to firma, która nie szanuje pracowników, która za pomocą niekorzystnych zapisów w umowie w sposób perfidny działa na niekorzyść pracownika, która działa bez jakichkolwiek sentymentów. Więc jeśli ktoś ma zamiar tam pracować niech się dobrze zastanowi czy taka cenzurka pracodawcy mu odpowiada i niech się nie godzi na niekorzystne zapisy w umowie

Zostaw opinię o Chiorino Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chiorino Sp. z o.o.