Opinie o Garos Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Garos Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Garos Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garos Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Była kiedyś na necie oferta dla pracownika montażu od pracodawcy. jest dość dawna, więc po pierwsze to wiadomo czy są przyjęcia na to stanowisko? druga sprawa jeśli tak to jakie jest średnie wynagrodzenie? Mam doświadczenie i chce zmienić pracę głównie ze względu na zarobki, może tu będą lepsze?

Carlos Nowy wpis

Witam czy może ktoś napisać jakie zarobki są na stanowisku spawacza , jak atmosfera w pracy , czy są jakieś premie , nadgodziny Z góry dziękuję

Ra Nowy wpis

Witam na jakie zarobki można liczyć na stanowisku spawacz tig

Łukasz Nowy wpis

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć na ile na początek może liczyć spawacz tig z kilkuletnim doświadczeniem i myślę z przyzwoitymi umiejętnościami?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Garos Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektromonter? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Jarek

Nie polecam jedna klika wśród biurowych

Robot

Atmosfera zluzowała od kiedy zwolnili dyra. Można oddychać i ludzie jacyś milsi.

Talib
@Robot

Bzdury wypisujesz! Nie szkodził pracownikom na produkcji , porobił trochę remontów, ulepszył technologię wspomagającą produkcję, była pokaźna podwyżka dla pracowników o normalności zawsze było można porozmawiać. Panie dyrektorze (były) Dziękuję !

Niby nie narzucają terminu urlopu, ale np przerwa świąteczna jest wymuszona. No i kierownik sugeruje że teraz nie jest dobry moment na urlop, a jak jest przestój to wtedy przeciwnie lepiej wolne brać. Co do angielskiego to już dawno nie ma.

Worker
@pracownik

Taka sugestia od dyra że urlopy mamy brać w sierpniu w tym roku............

@Worker

Sierpień to zdecydowanie dobry na czas na urlop, ale wiadomo - każdy może mieć inne zdanie, inne plany, itp. A jak to jest z nadgodzinami w Garos? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin? Liczę na Waszą pomoc.

tom

Niska podstawa ? Ile w tej firmie moze liczyć spawacz TIG stal nierdzewna

Aga

Czyli część pracowników jest traktowana lepiej od pozostałych i dostaje więcej benefitów, np. ta nauka j. angielskiego?

@Aga

Jak zapiszesz się gdzieś sama to nauczysz się.

Kropek

Witam , widzę że opinie są mieszane a zarobki no cóż ... Planuję aplikować na operatora krawędziarki , mam 6 lat doświadczenia na jakie pieniążki można liczyć?

Jerzy
@Kropek

Czy udało Ci się aplikować na stanowisko o którym wspominałeś? Zastanawia mnie jak wygląda proces rekrutacji i jakie wymagania trzeba spełniać? Chętnie dowiedziałbym się więcej na ten temat.

Jurku
@Jerzy

Nie aplikowałem , zasięgnąłem języka i pozostałem w obecnym miejscu zatrudnienia.

@Jurku

W takim razie może ktoś inny podpowie, jak jest z tymi zarobkami w Garos? Niżej pisaliście bardzo ogólnie, a czy można prosić o konkretne stawki? Mogą być też widełki, jeśli nie chcecie podawać dokładnie kwoty

@Monika

2.600 neto

Alex

Firma zatrudnia inżynierów. I ludzi od handlu nie związanych z przemysłem spożywczym. Np.: Dobrego technologa z doświadczeniem handlowym i produkcyjnym. Wobec tego jest mało wiarygodna. karnistry i banki to można w domu wykonać ale ktoś musi wdrożyć solanki i odróżnić karkówkę od schabu.

Aleksiej
@Alex

Myśl dobra kolego choć ma już swoje lata. Jak sądzisz dlaczego problemu nie widzi góra?

Pracownik2

Widzę że wywiązała się dyskusja to i ja dorzucę swoje trzy grosze. Pieniądze są słabe, nieadekwatne do zajmowanego stanowiska i to jest główny minus. Nadgodziny to często nie przywilej ale przymus i często dochodzą do tego weekendy. Co do rozwoju hmm rozwija się tylko grupa uprzywilejowanych pracowników. Mi nikt nie zaproponował żebym chodził na język angielski. Tak samo wyjazdy zagraniczne jeździ garstka osób. Bonus na święta jest symboliczny. Ludzie większość ok, cwaniaczków też nie brakuje. Rzeczywiście brakuje osoby która by dobrze zarządzała wiele kwestii kuleje. Ale w dzisiejszych czasach praca pewna, nie dostaniesz wypowiedzenia z dnia na dzień bez powodu.

@Pracownik2

Nie ma przymusu nadgodzin - bajki opowiadasz nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!

Pracownik2

Nie ma przymusu?? Nie rozśmieszaj mnie. Jak był stary dyro to ile razy usłyszałem że mam być w sobotę albo najlepiej sobotę i niedzielę. Pomijam nadgodziny w tygodniu. Jak nie ma roboty to nie ma a jak terminy gonią to nagle wielkie halo że się na czas nie wyrobimy i robić jak roboty.

Edward
@Pracownik2

Za nadgodziny otrzymywałeś dodatkowe wynagrodzenie lub mogłeś odebrać wolne w dogodnym terminie? Pisałeś wcześniej o bonusach świątecznych. Czy dostajesz też dofinansowanie do letniego wypoczynku lub premie w zależności od wyników pracy? Takie informacje pomogą innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

@Edward

Za nadgodziny płacą, ale nie każdy ma ochotę i czas jak robót przez kilka tygodni siedzieć dzień w dzień po 12 godzin. Premi nie ma jakby ktoś pytał. Nie ma dofinansowania do urlopu a gdy człowiek chce mieć wolne to zazwyczaj jest kręcenie nosem że zły okres itd.

Olek
@Pracownik2

Jest premia swiateczna i ciastka z Ikei na Gwiazdkę.

@Pracownik2

Koleś nie narzekaj, jak się godzisz to będziesz orany, trzeba mieć własne zdanie i nie rób fermentu , w firmie nie ma przymusu do nadgodzin i pracy w dni ustawowo wolne.... Nie pozdrawiam!

Beata

Interesuje mnie również sytuacja wewnętrzna w firmie. Jak wygląda atmosfera i kontakty między pracownikami Garos Polska? Użytkownikom przyda się informacja, czy tworzycie zgrany zespół, ponieważ jego prawidłowe funkcjonowanie wpływa na wzrost efektywności kadry, a tym samym jest to jeden z czynników przy wyborze przyszłego miejsca pracy.

Zniechęcony

Coraz gorzej w tej firmie. Ludzie odchodzą.

WiePan
@Zniechęcony

Bo wie Pan, wie Pan. To może być tak albo tak albo tak.

Garos warrior

O fajnie ktoś się wypowiada. Firma ma plusy i minusy jak wszędzie. Pierwszy minus to sama lokalizacja totalne wygnajewo a dojazd taki że można nieźle styrać brykę. Drugi minus to oczywiście niskie podstawy nawet na stanowiskach spawacz. Trzeci minus tu musiałbym przeklnąc ale użyję słowa chaos.. Są osoby które za.wszelka cenę chcą się wywyższać i mieszają się w nie swoje sprawy, tzreba być twardym. Brak panowania nad wszystkim że strony kierownictwa. Plusy stała umowa, pensje w terminie brak problemów żeby mieć urlop i nikt się nie czepia jak jest się na chorobowym. Dobre warunki pracy, ciekawa branża. Ogółem jak się nie boisz wyzwań to polecam.

Norbert

Nikt nie twierdzi, że firma jest idealna. Jak wszędzie mogą zdarzyć się różne kłopoty ale tak już jest

Nie chciałem sie udzielać ale wcześniejszy wpis mnie do tego skłonił. Otóż ja pracuję w tej firmie długi czas i wcale nie jest tak kolorowo. Po pierwsze niskie podstawy. Co z tego że można nadrobić nadgodzinami? Podstawa powinna być dobra i wtedy można dorabiać a nie robić z ludzi roboty. Druga kwestia tu się po części zgodzę nie wiadomo kto zarządza. Dyrektor zmienial się już kilka razy z dłuższymi okresami wakatu na tym stanowisku. Dodatkowo w różnych działach potworzyły się jakieś grupy wzajemnej adoracji trudne do rozbicia. Nie powiem niektórzy rzeczywiście na swoje stanowiska zasługują ale sporo osób po prostu miało farta lub dobre układy ale tak jest wszędzie. Rotacja pracowników spora. Mnie osobiście najbardziej wkurza dział księgowości gdzie doprosić się czegokolwiek graniczy z cudem. Praca mimo wszystko faktycznie stabilna więc nie narzekam.

pracownik1

Ja pracuję w tej firmie od niedawna i jestem zadowolony. Przede wszystkim praca jest stabilna, daje możliwości rozwoju. Pieniądze to nie są jakieś kokosy,ale zawsze można nadrobić nadgodzinami. Istnieje mała dezorientacja odnośnie tego kto jest szefem ale ostatecznie da się dogadać. Niestety to nie jest praca dla słabeuszy obiboków, jak ktoś ma wiedzę, umiejętności i jest pracowity to będzie zadowolony.

Luidzi

Mimo starej maszyny firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać co mamy?

Jacek

Niestety są osoby, które nigdy nie znajdą dobrego słowa jedynie potrafią tylko narzekać.

Julita

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Dziki
@Julita

Hm. O czym tu pisać? O starej radzieckiejj walcarce która pamięta czasy stalinowskie?

Zostaw merytoryczną opinię o Garos Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Garos Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Garos Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Garos Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kobaltowa 3
    85-453 Bydgoszcz