WSG

Bydgoszcz

Opinie o WSG

dss

( usunięte przez administratora ). nie jest tak zle .. ale jak sie( usunięte przez administratora ).. na zmywaku na saksach za grube funty to teraz praca w kraju jest fee. a tak powaznie ... jakie kwalifikacje takie zarobki ...

załamana

Tania siła robocza. Złodzieje i same nic niewiedzące baby tam pracują!!!

Ksena
@załamana 31.05.2016 19:13
Tania siła robocza. Złodzieje i same nic niewiedzące baby tam pracują!!!

Szczegòlnie Ta gruba zezowata z podyplomòwki.

Janek

Nie poleceam nikomu tej szkoły zarobki słabe i duże wymagania i nieustające redukcje i dokladanie nowych obowiązków

Heniek S

Tania Sila robocza ktora ma poslusznie wykonywac wszystko co jej karza. Koszmar od rana przez calyn dzien szkoda gadac.

Zostaw opinię o WSG - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSG