Hotel Agat

Bydgoszcz

Opinie o Hotel Agat

bulinka

Mam iść tam na rozmowę,czy to prawda że to obóz pracy z cholerykiem szefem? Ktoś coś może więcej wie na temat szefostwa i atmosfery w firmie?

candy

Na początku OK,pózniej mniej Ok,zarobki minimum (podobno tylko na początek,bo jak się wykażesz to no wiesz ....)bez szansy na podwyżkę,umowa zlecenie z obietnicą na Prawdziwą.Atmosfera jak w każdej rodzinnej firmie gdzie niewiadomo kto żądzi.Jest Ok

Ala

Jako miejsce pracy-masakra. Duża rotacja, bo nikt nie chce mieć buraka za szefa. Tysiące obowiązków, żadne nie związane ze stanowiskiem, na jakie się przyjęto. Pracowałam tam kiedyś, a odejście było najlepszą decyzją w życiu. Teraz robię, co powinnam, szef się nie czepia, od razu lepsza atmosfera, a i umowa normalna i stawka zadowalająca, nie to co w Agacie. Nie polecam!

minion

No super,wpisy szefostwa aktualne

Maria

Po raz kolejny organizowałam w Agacie imprezę firmową i zawsze mogę polecić hotel jako organizatora imprez na poziomie - przystępna cena, solidna jakość, kelnerki zawsze uśmiechnięte. Ja hotel Agat z czystym sumieniem mogę polecić.

Marta

[usunięte przez moderatora] Jako hotel do hotelu nie można mieć wg mnie zastrzeżeń.

Marek

[usunięte przez moderatora] Byłem w Agacie parę razy i na jedzenie nigdy nie można było narzekać, a wręcz jest to znany w Bydgoszczy hotel m.in. z dobrego jedzenia.

Ania

[usunięte przez moderatora] Co do jedzenia to organizowałam tam parę imprez i zawsze było fantastyczne, w ogóle polecam hotel jak na hotel z tym cennikiem i standardem to REWELACJA.

As

A od kiedy istenie ten hotel AGAt? od 1..01.2008 r.

ONA

Osoba chcąca pójść do pracy w tym hotelu musi mieć stalowe nerwy... nie jest źle ale dobrze wcale

Zostaw opinię o Hotel Agat - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Agat