Olga Nowy wpis

Jak firma radzi sobie w tym bardzo trudnym dla branży czasie? Warto starać się o pracę?

Kaja Nowy wpis

@El Mariano Italiano a ten grafik czemu byle jak? On jest narzucany?

El Mariano Italiano Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym hotelu. Słaba płaca, za pracę którą trzeba wykonać. Kiepski grafik robiony na byle jak.

Pamela

Pracowników sie nie szanuje właściciel ma jakieś swoje uprzedzenia nie ma podejścia do ludzi nie polecam pracy w tym hotelu

Roman Nowy wpis
@Pamela

Czym objawia się ten brak szacunku o którym piszesz? Jak długo pracowałaś w tym miejscu, od początku sytuacja wyglądała tak jak ją teraz opisujesz? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hotel Agat?

NIE
@Administrator

Nie

Bulinka
@Administrator

NIE

Martyna

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie pisze w obawie przed nowymi?

Anita

Słyszałam sporo dobrego o pracy w hotelu

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Hotel Agat? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Natalia

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w hotelu?

bulinka

Mam iść tam na rozmowę,czy to prawda że to obóz pracy z cholerykiem szefem? Ktoś coś może więcej wie na temat szefostwa i atmosfery w firmie?

candy

Na początku OK,pózniej mniej Ok,zarobki minimum (podobno tylko na początek,bo jak się wykażesz to no wiesz ....)bez szansy na podwyżkę,umowa zlecenie z obietnicą na Prawdziwą.Atmosfera jak w każdej rodzinnej firmie gdzie niewiadomo kto żądzi.Jest Ok

Ala

Jako miejsce pracy-masakra. Duża rotacja, bo nikt nie chce mieć buraka za szefa. Tysiące obowiązków, żadne nie związane ze stanowiskiem, na jakie się przyjęto. Pracowałam tam kiedyś, a odejście było najlepszą decyzją w życiu. Teraz robię, co powinnam, szef się nie czepia, od razu lepsza atmosfera, a i umowa normalna i stawka zadowalająca, nie to co w Agacie. Nie polecam!

minion

No super,wpisy szefostwa aktualne

Maria

Po raz kolejny organizowałam w Agacie imprezę firmową i zawsze mogę polecić hotel jako organizatora imprez na poziomie - przystępna cena, solidna jakość, kelnerki zawsze uśmiechnięte. Ja hotel Agat z czystym sumieniem mogę polecić.

Marta

[usunięte przez moderatora] Jako hotel do hotelu nie można mieć wg mnie zastrzeżeń.

Marek

[usunięte przez moderatora] Byłem w Agacie parę razy i na jedzenie nigdy nie można było narzekać, a wręcz jest to znany w Bydgoszczy hotel m.in. z dobrego jedzenia.

Ania

[usunięte przez moderatora] Co do jedzenia to organizowałam tam parę imprez i zawsze było fantastyczne, w ogóle polecam hotel jak na hotel z tym cennikiem i standardem to REWELACJA.

As

A od kiedy istenie ten hotel AGAt? od 1..01.2008 r.

ONA

Osoba chcąca pójść do pracy w tym hotelu musi mieć stalowe nerwy... nie jest źle ale dobrze wcale

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Agat - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Agat
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • BOROWIACKA 21