Opinie o Kaelmo Rafał Moś w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaelmo Rafał Moś. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaelmo Rafał Moś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaelmo Rafał Moś w Bydgoszcz

Grazia Nowy wpis

Jakie mogą być różnice w zarobkach pomiędzy analitykiem IT a samym juniorem? Nas tronie nie precyzują zarobków a ciekawa jestem po jakim ewentualnym czasie udałoby mi się awansować o ile się oczywiście dostane. Był już ktoś na rozmowie?

Opowiedź

Tak, ekipa z pracy chętnie spotyka się w czasie wolnym w jednym z dwóch ulubionych lokali. Dodatkowo często organizowane są rywalizacje sportowe, gdzie każdy albo walczy indywidualnie, albo zespołami :)

@Opowiedź

I któryś j z takich wypadów jest czasami finansowany przez firmę czy zawsze wszystko musi iść z własnej kieszeni?

@Honorata

Czasem wyjście jest opłacane przez firmę, a czasem po prostu jest to bardziej spotkanie pracowników "prywatne" i każdy płaci za siebie

@Opowiedź

Ok czyli do dziś jakie było ostatnie z nich? I przy temacie jakichkolwiek firmowych spotkać to jak tu się wigilię obchodzi, co w tę z ubiegłego roku się tu robiło i co z Wielkanocą? jest jakkolwiek uwzględniana?

Nick Nowy wpis
@Honorata

Wigilia jest firmowa w restauracji. Benefity na święta są co roku.

Cześć, do dziś więcej osób tak miało jak pisali wcześniej, że nie było zwrotki na nadesłane CV? chce aplikować na Junior Analityka Biznesowego IT, jest taka oferta na stronie, zastanawiam się jednak na ile aktualna, skoro widnieje przy niej data 2021? Możecie zaktualizować warunki?

Kaelmo Rafał Moś poszukuje osoby na stanowisko Programista Php. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

l Nowy wpis

Nie odpowiadają na aplikacje, ghosting

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kaelmo Rafał Moś po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Contentu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Firma zatrzymała się w poprzedniej dekadzie, jeżeli chodzi o metodyki pracy i warunki lokalowe.

Jak wygląda ścieżka kariery w Kaelmo Rafał Moś? Czy trudno jest zdobyć awans?

Opowiedź

Zależnie od stanowiska w pewnej mierze możesz rozwijać lub zmieniać zakres swoich obowiązków. Współpracownicy i pracodawca otwarty na nowe pomysły. Jednak wymaga to własnej inicjatywy. Pracodawca jest otwarty na rozmowy o podwyżkach i dodatkowych szkoleniach. Idzie dogadać się w tym temacie Awansowania w stylu korpo, po małych szczebelkach raczej tutaj nie znajdziesz

@Opowiedź

Ajj, to przynajmniej atmosfera miła. ;) To co innego tutaj jest, żeby tak serio motywowało do pracy, skoro awanse są takie średnie?

@Honorata

Po prostu obecnie struktura firmy jest mała. Pewnie jakbyś ktoś chciał to mógłby awansować z np. Marketing Specialist na Senior Marketing Specialist, ale jeśli w dziale są 3 osoby to wydzielanie takich stanowisk jest sztucznym tworem. Motywować mogą kogoś podwyżki.

@Honorata

Możesz także rozwijać się np poprzez zmienianie specjalizacji w firmie. Np przychodzisz pracować jako opiekun klienta, ale w międzyczasie dokształcasz się i możesz zacząć pracować w dziale marketingu albo jako programista. Masz możliwość zmiany ścieżki zawodowej, po prostu nie jest ona sztywna w taki sposób jak wygląda to w dużych korporacjach.

Jak wygląda obecnie praca w firmie Kaelmo? Warunki i atmosfera są godne polecenia? Chodzi o stanowiska związane z project managementem oraz analizą biznesową. Byłbym zainteresowany złożeniem CV, jednak powstrzymuje mnie część negatywnych jednak opinii.

Kamil

@Piotr a powiesz jak wygląda przykładowe szkolenie ?

Czy firma Kaelmo Rafał Moś w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, ale szkolenia są naprawdę wymagające. Mowa o szkoleniach technicznych ze specjalistami. Jeżeli ktoś chce się uczyć ma do tego odpowiednie narzędzia.

Bardzo sobie cenię atmosferę w firmie. Nie pracuję już tam - poszedłem na własną działalność, to zawsze mogłem liczyć na zrozumienie i wsparcie w trudnych chwilach (kłopoty ze zdrowiem). Nigdy nie spotkałem się z systemem kar, za to wiem, że przyznają premie oraz nagrody kwartalne. Mogę jeszcze zapewnić, że szkolenia wraz z transportem i noclegiem opłacane są przez firmę, co jest moim zdaniem dużym atutem.

Obserwator
@Piotr

Z mojego punktu widzenia firma wykorzystuje pracowników - pytanie gdzie tak nie ma? Jednakże dziękujemy za niską pensje i ostrego kopa do rozwoju ???? . Pamiętajcie sprawdzić czy pracodawca opłaca Wasze ubezpieczenie grupowe lub pilnujcie tego, bo przy chorobie jest to problem. Wyścig szczurów i atmosfera presji i ogromu spraw nie zachęca do współpracy.

@Obserwator

Co to znaczy "Z mojego punktu widzenia"? Pracowałeś/aś w tej firmie? Ja owszem, nie doświadczyłem wyścigu szczurów ani tym bardziej jakieś sztucznej presji. Atmosfera jest w porządku, a szczególnie teraz w czasie pandemii każdy ma możliwość pracy w dogodnych dla siebie godzinach lub zdalnie. Naprawdę zamiast pisać coś w stylu "tak mi się wydaje" proszę wstrzymać się od pisania. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, proszę spojrzeć chociażby na zdjęcia w social mediach (firmowe), szczególnie B4SPORT, które stanowi sporą część KAELMO. Pozdrawiam

@Piotr

Nie odniosłem się jeszcze do argumentu niskich pensji i wyzysku pracowników. W tej firmie pracuje 95% osób ze stażem pracy ponad 2 lata, także czy rzeczywiście byłoby tam tak źle, skoro pracownicy nie zmienili przez taki długi czas pracy? Logika podpowiada, jeżeli jest niska pensja, zła atmosfera, to rotacja w firmie musi być wysoka. Tutaj tego nie ma. Nadal mam tam dobrych znajomych i od czasu do czasu pogadamy. Stąd moje informacje.

?

@Obserwator niska pensja - tzn. jaka?

Czy Kaelmo Rafał Moś zatrudnia studentów?

Sławek

Tak, chociaż nie często pojawiają się tam oferty pracy.

Radek

Firma dobrze oceniana, jednocześnie jest dobrym pracodawcą ,więc polecam z czystym sumieniem.

Henry

Firma osiągnęła na tyle wysoką pozycję w branży za swoje kompetencje, że praca tu to czysta przyjemność.

Nie polecam tego pracodawcy, wiecznie w chmurach. Nie pamięta ustaleń z pracownikiem. Szkoleń brak. Większa część zespołu to obcokrajowcy którym ciężko dostać prace gdzie indziej. Pokój do gier to generalnie sala konferencyjna. Zdarza się, że osoby mające odmienne zdanie niż większość są ignorowane i niewłaściwie traktowane. Motywacja pracownika to jedynie system kar. Atmosferę panującą w zespole oceniam marnie bo jak można wyrazić się o ludziach którzy mają o tobie najwięcej do powiedzenia gdy myślą że cię nie ma.

Poszukujący

Zastanawiam się nad pracą w Kaelmo. W jakim dziale panuje taka zła atmosfera? Nie chcę źle trafić.

Łukasz
@Poszukujący

Nie zaobserwowałem takiej atmosfery. Krótko pracowałem, bo znalazłem pracę w dokładnej działce moich kompetencji, ale nikt nie szydził ze mnie i nie słyszałem, żeby takie coś się działo.

Grażyna

"wiecznie w chmurach" - idealnie podsumowane!

Nie zgadzam się. Obcokrajowców to jest z trzech na prawie 30 osobową firmę i nie ma czegoś takiego jak system kar. To bzdura. Natomiast są benefity dla pracowników m.in. nagroda dla pracownika kwartału. Atmosfera jest luźna i każdy wykonuje swoje zadania. Szef jest motorem napędowym firmy i z niczego potrafi zrobić super pomysł na biznes. Bardzo pozytywny człowiek.

Czy w obrębie jednego działu w Kaelmo Rafał Moś są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lucyna

Tak. Sama byłam świadkiem jak z juniora po pewnym czasie zrobiono managera.

Martyna

Witam czy aby aplikować do tej pracy trzeba znać jezyk angielski ?

Łukasz

Atmosfera była przyjazna. Jak ktoś chce to może pograć na konsoli. Ja nie narzekałem ;)

Ryszard

Po stracie pracy chcemy poprawić sobie nastrój? Żeby utrzymać się w dobrej firmie to trzeba się jednak starać.

Nie wiem jak było te kilka lat temu, ale mi tutaj wyjątkowo dobrze się pracowało. Atmosfera miła i nikt nie krzyczy jak w czasie pracy pójdziesz pograć na konsoli, pod warunkiem, że praca będzie zrobiona. Luźne godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaelmo Rafał Moś - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaelmo Rafał Moś?

Zobacz opinie na temat firmy Kaelmo Rafał Moś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kaelmo Rafał Moś
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.

Kaelmo Rafał Moś