KAELMO

Bydgoszcz

Opinie o KAELMO

Mleko

Powiecie mi jaka tutaj jest atmosfera w firmie, czy szefostwo dba o pracowników, czy wszystko jest w miarę okej czy może nie ma jakiejś takiej domowej atmosfery co? Dajcie mi znać jeśli możecie, pozdrawiam

Justyna

Właśnie zakończyłam swój miesięcznt staż, i praca nie jest jakaś mega ciekawa. Nie jest to praca, która nas męczy. Chyba że męczy Cię praca przy biurku. Szef jest wymagający, ale jest luźna atmosfera. Twoja przerwa trwa tyle ile zechcesz, ale musisz być wydajny w pracy. Szef sprawdzi, czy czasem nie obijasz się, ale nie ma tragedii. Częściej załatwia coś na mieście, czy prowadzi rozmowę z klientem, niż faktycznie siedzi za biurkiem. Pracownicy to są po trzydiesyce, i po studiach. Oczywiście z jakimś doświadczeniem. Załogę komplentuja poprzez sprawdzenie parcownika na stażu, większość była na 6 mc. stażu, i dopiero wtedy podpisali umowy. Staż zawsze przez jakiś program, obcokrajowców też zatrudniają.

mrg

firma pozornie fajna ale jest duza rotacja pracownikow, zamiast budowac zespol to co tydzien nowi pracownicy, troche sie nauczysz a tu juz cie wymieniaja na kogos nowego

Zostaw opinię o KAELMO - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAELMO