Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jakie są warunki zatrudnienia w Anpacars Sp. z o.o.?

Agata

Nie mam pojęcia, ale sama chętnie się dowiem. Planujesz do nich iść na rozmowę? Jeśli Cię zaproszą, dasz znać jakie pytania zadawali?

Hejterka

Odradzam stanowczo jest to (usunięte przez administratora) pracujesz jak robot pieniądze szkoda slow kadra zalosna nie pasuje idziesz na odstrzal

Sigma

W związku z usunięciem postu ponawiam zapytanie. Jakie są warunki zatrudnienia w Go Work?

Grażyna
@Hejterka

To norma jest jakaś zbyt wysoka i trzeba ją wyrobić każdego dnia, że pracuje się jak robot? Czy o co chodzi? Na jaki zarobek można mniej więcej liczyć, że twierdzisz "pieniądze szkoda słów"? Wystarczy zwrócić uwagę, co jest nie tak i naprawdę dostaje się zwolnienie? Czy to tylko takie straszenie jednak?

On

Po podwyżkach przyznanych w listopadzie w końcu będzie się wychodziło normalnie na wypłacie (jeśli wrócą stare premie) Szkoda tylko że prezesi zapomnieli o premii świąteczne. Nie powinna być pominięta bo weszły podwyżki :| (a wypłata tak na prawdę nie dużo większa niż poprzednie miesiące bo wzięcie premii i wsadzenie jej do podstawy to nie podwyżka) Czekam co przyniosą kolejne miesiące.

Mirosław
@On

Co masz na myśli pisząc, że wrócą stare premie? Przez jakiś czas nie mieliście w ogóle premii czy była z jakiegoś powodu niższa? Co było przyczyną? A i jak duże te podwyżki?

Tiko
@Mirosław

Go Work, pracuje dalej, sam sobie robi ruch na stronie.

pytam

Moze mi ktos powiedziec czy praca na magazynie z czytnikiem jest ciezka? da sie zarobic?

K.K.

Czy filma nadal zatrudnia Banderowców nie polecam tam pracy pracowałam tam dwa tygodnie pełno narkomanów ze wschodu wszyscy ćpają. Może interpol powinien się tym zająć.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
K.K.

Są przyjęcia na zakład obecnie biegle władam rosyjskim językiem.

@K.K.

Odradzam pracy tam (usunięte przez administratora) totalny (usunięte przez administratora) jak mrowka pensje oplakane jedna wielka paranoja .Kto tam pracuje tak ucieka ...

@Hejterka

Ha ha ha prawda w oczy boli wszystko usuwaja bo nie wygodne dla zakładu interkars (usunięte przez administratora) typowy najgorszy z jaki moze byc Zabieraja ile sie da z pensji byle wyzyskiwac . (usunięte przez administratora) na podatkach wyplacaja pensje zaniżone .Mobing w zakladzie .

ŚMIESZNIE

Ukraincy po 4 latach pracy w Polsce kompletnie zdominowali ten zakład i stanowią większość, powoli ale skutecznie zasiadają na stanowiskach brygadzistow. Początkowo byli to pracownicy do najgorszych prac wykonywanych na rzecz polskich brygadzostow i pomoc w komunikacji z pracownikami z Ukrainy z biegiem czasu, kiedy to Polacy zaczęli się zwalniać a Ukrainy przybywało w związku związku tym na stanowiska zaczęto powoływać co raz większą ilość Ukraińskich brygadzistow, którzy to już na równi z Polakami zarządzają magazynem. Sporo osób zauważyło, że w tej firmie zaczęto stawiać mocno na pracowników UA i ponownie ruszyła machina składania wypowiedzeń, polscy brygadzisci odpadają jeden po drugim. (Tak Wam byli potrzebni, że i Was wygryza jak pchły, brawo dla Was za celny strzał w kolano :) szkolicie swojemu Kierownictwu pracowników na wymianę Was samych) Polacy nie przychodzą nie dlatego, że jest źle bo płaca się poprawiła ale dlatego że z przewaga Ukrainy która się ustawiła nie maja szans zabłysnąć i wybić się na wysoki poziom by się z nimi równać i zarobić. Nie ukrywajmy ale to premia na wysokim poziomie to główny dochód pracownika, na która nowi pracownicy PL nie maja co liczyć więc nie przychodzą. Pamiętaj władzo czyt. Kierownicy, jak już polscy brygadzisci będą gatunkiem wymarłym, to przyjdzie kolej na Was i taki będzie final Waszej przyjaźni z żółto niebieskimi ! Na początek zastępca kierownika UA :D Powodzenia dla wszystkich tych, którzy się tam trzymaja. Życzę lepszych czasów! Ja skorzystałem z okazji i wyrwałem sie z getta, jakoś nie miałem ochoty uczyć się Ukrainskiego a sytuacja już zaczynała tego wymagać... zresztą fajnie mieć jednak polskich kolegów i koleżanki w pracy i integrowac sie z nimi w życiu prywatnym, poszerzać horyzonty i spędzać miło czas że znajomymi z pracy w życiu prywatnym. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić cały zarząd Inter Carsu za zarządzanie xd trochę dłużej to potrwa, ale i Was zastąpią grunt by im a nie Wam żyło się lepiej, takie Wasze motto od kilku lat.

@ŚMIESZNIE

Rozumiem cię, że fajniej się jednak pracuje wśród osób które mówią w tym samym języku. Jednak Ukraińcy mogą legalnie u nas pracować i nic z tym nie zrobisz. Napisałeś, że premie są wysokie. Czemu polscy pracownicy nie mogą na nią liczyć? Słabiej pracują, czy co?

Ilona

Że co?! Ktoś napisze poważnie i z sensem, czemu ludzie z UA mieliby mieć te premie, a Polacy nie? Coś mi tu niewiarygodnie to brzmi.

Iwona
@Adam

zyli mamy post z agencji lub bezpośrednio z firmy od jakiegoś obrońcy dla którego ludzie powinni zarabiać 2000 zł. Czemu Ukr ma większe premie niż PL bo to pupilki, robią co chcą nikt nad nimi nie panuje. A Polacy ...ebani za wszystko i tak stanowią już mniejszość. I nikt się nie będzie podlizwywał ukraińskiemu brygadziscie za 100 zł więcej do premii.

A jednak
@Ilona

Pracuje więc wiem ! Polacy nie pracuja gorzej ale trzeba mieć naprawdę mocny charakter, zeby przepychać sie z Ukraincami, to nie jest łatwe bo ich naprawdę jest dużo. Ktoś nowy jak przyjdzie zauważa że nie warto tracić miesięcy żeby może coś zarobić.

@Iwona

Wiadomo, że nikt nie będzie się podlizywał Ukraińcom, zresztą jakby brygadzistą był Polak to też byś się nie podlizywał, nie? Zastanawia mnie tylko czemu jest taki podział? Jak przyjmie się Polak to ile dostanie na początek na rękę?

Zmiana A

Najniższą krajową

@Zmiana A

To słabo. Myślałem, że jednak więcej płacą. Po okresie próbnym można wyciągnąć coś więcej? Np. premie dużo podwyższają wypłatę?

błażej

2 tysiące nie więcej

@A jednak

Takie przepychanie się nikomu nie służy. A na pewno nie poprawia atmosfery w firmie. Po co robić sztuczny podział? Pensje powinny być równe nie ze względu na narodowość a na zajmowane stanowisko. Przełożony nie może czegoś z tym zrobić?

Pol
@Adam

Wcale nie słabiej. mają tylko mniejsze chody i szefa

@Pol

Dla mnie to dziwne mierzyć wypłatę chodami u przełożonego. Bo przecież nie każdego się polubi. To co wtedy? Da mu się najniższa krajową bo nie jest sympatyczny?

@Adam

Dokładnie tak jest jak piszesz.

Renata
@były pracownik

Strasznie to smutne i niesprawiedliwe.... ale na pocieszenie dodam że wiele firm praktykuje takie zachowania :( Kolesiostwo jest wszędzie!

@ŚMIESZNIE

Wszystko co tu pisze jest prawdą

@Kasia

nikt w firmie z wyższych stanowisk nie odważy się zmienić tego zachowania? bo rozumiem ze niższa kadra nie ma nic do gadania, ale nie każdy manadżer czy kierownik popiera takie zachowania, nie idzie coś ponegocjować ?

@Adam

Jak Cię nie lubią, to Cię zdegradują i (usunięte przez administratora) czyś jest lojalny czy nie!

Hejterka

Co za zenada co za chamstwo totalne jestem swiadkiem jak dziewczyna zostala obrazana i wyzywana na stolowce .Jak mozna sie drzec na kogos w taki sposob .A ona stala i plakala i nic z tym nie zrobiono

Agata
@Hejterka

Jak to została? Co zostało jej powiedziane i z jakiego powodu?

Byly pracownik

Ja wlasnie oddalam sprawe do Panstwowej Inspekcji Pracy ze takie zachowanie jest tolerowane na zakladzie a usuwaja twoje komentarze bo sa nie wygodne (usunięte przez administratora)Dobrze ze posiadam nagrania z obecnego zakladu jaka jest arogancka niegrzeczna opryskliwa .Ma wyzszosc stanowiska nad wlasna osoba .Ale ja tego tak nie zostawilam poniewaz kazdy czlowiek ma prawo do godnej pracy szacunku dla psoby .(usunięte przez administratora)zebym codziernie przychodzila do pracy i plakala bo pani (usunięte przez administratora)Sylwia nie szanuje nikogo i bylam sama tak traktowana .Nie przedluzono mi umowy bo chcialam miec godne warunki w pacy i szacunek a (usunięte przez administratora).

Byly pracownik

Zwracam sie do wszystkich co sie wybieraja tam do pracy firmy Anpakars jest tam strasznie jeden (usunięte przez administratora) w tej firmie rzadzi Ukraina przywileje .Ja pracowalam dwa tyg brygadzistka pani (usunięte przez administratora)mojej osoby zastraszanie krzyki robilam ponad moje sily czlowiek by padl pracownice boja sie powiedziec o czym kolwiek .Brygadzistka wypowiada sie w sms nawet karygodnie na temat mojej wlasnej osoby do innej pracownicy zdjecia wysylane .Byle pracownice same sie pozwalnialy bo nie wytrzymywały tempa pracy .Jak mozna tak traktować pracownikow 17.9 stawka potracanie za urlop na zadanie za urlop przyslugujacy za l4 dodatkowo ...Przerwy nie wiesz czy masz jesc załatwić sie nic czlowiekowi nie wiolno .Kiedy poszlam na skarge zwolniono mnie z pracy bo przez dwa tyg przychodzilam z placzem strachem co bedzie .Tam praca to koszmar karygodne warunki pracy pracownik ktory sie domaga dobrego traktowania zostaje zwolniony za to ze brygadzistka krzyczala po mnie i odezwalam sie w koncu ze ile moge byc (usunięte przez administratora)w pracy do ktorej sie przyjelam ...Jesli ktos chce tam pracowac odradzam stanowczo ...Ukraina to przywilej zakladu charuj ale milcz taka zasada tego zakladu jesli ciebie (usunięte przez administratora)to musisz to tolerowac .

Cześć, Czy pewnien kierownik dalej grozi utratą premi za brak przyjścia w niedzielę ? Jak to jest czy to zgodne z kodeksem ? Można kogoś zmusić do przyjścia w niedzielę ?

Rety

Chetnie bym podpisala z imienia pana który to napisał:) pan lepiej odpracuje uczciwie nadużywane w tym roku l4 w tygodniu a potem interesuje sie praca w niedziele i wystawianiem komentarzy

Xyz

Podobno zostały zabrane. Cześć chłopaków wolała iść na L4 bo nie wiedziała, czy to żart

Wiesław

Teraz po akcji na wschodzie Europy w waszym zakładzie nie będzie ani jednego Polaka.

Zdezorientowany
@Wiesław

Na pewno nie będą mieli problemów z znalezieniem rąk do pracy takie magazyny jak Intercars...5 mln Ukraińców...będą się nawet bili o pracownika. No cóź, rynek "pracownika" się skończy.

Ewelina
@Zdezorientowany

Ciekawa jestem jak to wygląda po kilku miesiącach? Rzeczywiście przybyło wam pracowników z Ukrainy?

Brak ludzi
@Zdezorientowany

Haha powinien być przypływ ludzi do pracy a tutaj większe braki kadrowe niż przed wojna ..... Zdolni są w tej firmie zarządcy.. Już były pracownik

@Brak ludzi

aż tak mało płacą ze nawet ludzie z Ukrainy nie chca pracowac? o to chodzi, czy sa inne jeszcze powody ze nawet ty stales sie bylym pracownikiem?

WYPŁATY

11.10 dalej wypłaty nie ma ????? Ustawowe odsetki - zapomnijcie Ale dla zasady nawet 1 gr powinni by przelać !!!!!! Jedyny atut tej firmy - wypłata na czas, własnie został obalony

George
@WYPŁATY

w innych firmach mają 2-3 miesiące opóźnienia z wyplatą przez kryzys, to byś się dopiero oburzył....

Z Katowic

Czy w zakładzie dalej pracują banderowcy?

Bandera
@Z Katowic

Tu się spytaj lepiej czy dalej pracują PL , UA to strona większościowa.Oraz wszelkiej maści Azerowie , Gruzini , Czasem znajdzie się jakiś "student" z Afryki hahahah Nie ma meżczyzn do pracy , same baby . Doświadczeni Ukraińcy płci męskiej już się zwalniają bo też ich to przerasta

Dawno i nie prawda

Kiedyś szło fajnie zarobić, dopóki wszystkie najlepsze zamówienia nie szły dla Ukrainek np na sektorach 2,3,4. Jak sobie polak/polka może wyrobić dobra premie,skoro wszystkie najlepsze zamówienia są przypisane Ukraińcom?! firmę IC już dawno przejęła UA. Wszystko jest pod nich. Pracują po 10-12h. Polak pójdzie w sobotę na rano,czy w niedzielę na noc to ma odbiorke (śmiechu warte) Ukraina oczywiście ma normalnie zapłacone.. przerwa trwa 20min z czego dojście na kantynę zajmuje jakieś 2-3 mi. W jedną stronę,więc zostaje jakieś 14 min przerwy na 8h. ???????? We własnym kraju polak,Polakowi nie da zarobić. Każdy wchodzi w (usunięte przez administratora) Panu Piotrze ( o ile dalej jest kierownikiem zmiany A ???? ) i te zmiany. 3,2,1.. nocki,popki,ranki. Tragedia na maxa. Ps. Sikora dalej jeździ z kimś czy w końcu zdał prawo jazdy? Hahahahah ????????????

Grażyna
@Dawno i nie prawda

Hmm, to powiedz w takim razie w jaki sposób odbywają się te przypisywania zamówień? Bo mówisz że przez to Polacy mają mniejszą szansę na premie. Jakieś kryteria są?

@Dawno i nie prawda

Piszesz, że szło kiedyś dobrze zarobić. Ciekaw jestem, ile dostałbym na starcie? A z tą organizacją pracy, to biorą pod uwagę zdanie pracowników?

Sylwia

Skoro tak twierdzisz... To jeśli nieprawdę faktycznie napisał to może go naprostujesz co by ludzi z błędu wyprowadzić? Jak widać dopytywali się

zniesmaczony

Nie polecam pracodawcy juz na rozmowie kwalifikacyjnej spotkacie sie z bardzo dziwnym,zimnym,wrecz (usunięte przez administratora)traktowaniem i problemami z uzuskaniem odpowiedzi na wasze pytania ,po czym mozna poznac ze dalej jest tylko gorzej i te wszystkie negatywne opinie sa bardzo wartosciowe ,mozna zcierpiec fatalne wynagrodzenie czy warunki pracy ale (usunięte przez administratora)to nikt nie wytrzyma

Firma niezapłaciła mi za pracę którą wykonywałem przez dwa tygodnie okresu próbnego. Niezgadza się wypłata. Uważajcie jak chcecie tam pracować.

ciekawy

witam jak wyglada sytuacja na stanowisku pracownik gospodarczy ? ,jakie sa warunki pracy i płacy ? do zneiesienia czy fatalnie ?

Wania

Większość pracowników to zagranica (Ukraina, białorus) jak trafisz na zły dział nie masz możliwości dogadania się z współpracownikami. Kasa to najniższa krajowa plus premia. Umowa tylko przez pośrednika. Przełożeni normalni ale często można trafić na zagranicznego. Warunki dramat, śmierdzące ciasna szatnia i zabrudzone toalety. Socjal tego akurat nie ma. Dojazd do pracy tylko linia 160, samochodem stoi się w korku do godziny żeby wyjechać z pracy po zakończeniu zmiany. Brak możliwości normalnego rozwoju, awans nie oznacza większego wynagrodzenia. Nie polecam byłam pracowałam i zrezygnowałam.

Roman
@Wania

Potwierdzam pracowałem tam dwa tygodnie dojazd fatalny cały zakład to banderowcy a w dodatku wynagrodzenie się niezgadza chyba że nie umiem liczyć.

@Roman

Skoro się nie zgadzało, to zgłosiłeś to firmie? Pokryła różnice, czy tak to zostawiła?

Dawno i nie prawda

Dalej jest taki (usunięte przez administratora) na sektorach? Hahahah,dalej UA rządzi?? Bardzo,ale to bardzo gorąco i serdecznie pozdrawiam Pana Sikorę ???????????? dalej wchodzi w (usunięte przez administratora) Ukrainkom? Dalej dla niego liczy się tylko UA? Czy w końcu zaczął doceniać Półki na sektorach? Niech się w końcu weźmie za pracę na sektorach,a nie tylko (usunięte przez administratora) mu w glowach. Polkom tylko zabierał " premie" a UA to mogła się topić w pieniążkach. Ps. Pracowałam dwa lata,nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Ostrzegam was przed ta firmą. Jeśli to czytacie to wezcie sobie do serca. Wszystkie komentarze ponizej mowia za siebie. (usunięte przez administratora) No dobra jest kilka wyjątków. Jest tam pare osob ktore jeszcze mają przejawy czlowieczeństwa. Dobrych stron tej firmy nie ma. Brak jakiegokolwiek socjalu. Po podwyzkach wszyscy zarobili mniej niz przed. Premie to jakas kpina. (usunięte przez administratora)Nigdy nie było mi dane pracować w tak upodlonej firmie. Panie w kadrach potrafia tylko pić kawe nic wiecej. Przepływ informacji na poziomie 0. Nikt nic nie wie. Coraz wiecej ludzi ucieka na zwolnienia lekarskie lub daje wypowiedzenia.(usunięte przez administratora) w toaletach bo panie sprzataczki gadaja w biurach i siedza ile sie da. Zero sprzetow na miare XXI wieku. Wszystko sie zacina zawiesza. Ogloszenie o prace w ktorym pani rekrutujaca napisala praca w miedzynarodowym srodowisku bawi do lez. Owszem. Ukraina uzbekistan...pewno za chwile chiny i mongolia. Nie dziwi mnie to. (usunięte przez administratora)Przykro o tym mowic. Zabezpieczenia takie ze o 14 nie wyjdziesz. Dwie bramki na 300 pracownikow.(usunięte przez administratora) Mam nadzieje ze ta firma upadnie niebawem bo tylko szkodzi ludziom i ich zdrowiu. Pozdrawiam. Uciekajcie stamtad.

neutralny
@Byly pracownik

nie bój żaby, firma nie upadnie - jest liderem w dystrybucji części na rynku Europejskim, żaden kryzys jej nie grozi. Kasa jak na warunki magazynowe dobra, nie ma co narzekać. Wychodzenie przez bramki i korki faktycznie wkurzają. Ze sprzętem bywa różnie, coś działa dobrze, coś już nie i powinni to wymienić. Z paniami z kadr nie miałem problemu, weź pod uwagę, że to tylko kobiety i mogę mieć swoje humorki, ja tam swoje sprawy załatwiałem bez problemu. Z kierownikami różnie bywa, jedni się nadają do tej pracy, inni mniej, nie będę rzucał nazwiskami, ale faktycznie jest coś na rzeczy-niektórzy są z przypadku, nie dogadasz się, sprawy nie załatwisz.

Kotka
@neutralny

Firma nie jest żadnym liderem w niczym ludzie ogarnijcie się to jest pod spółka pracując tu pracujecie w anpacars czyli brak socjalu, podstawa poniżej rynkowej 2800 brutto, stanie po 40 minut w korku żeby wyjechać z parkingu firmowego. Międzynarodowe środowisko jak kolega napisał to w większości pracownicy którzy nawet nie rozumiją co się do nich mówi ponieważ ich znajomość języka polskiego jest równa zero. Jest to typowy (usunięte przez administratora) do którego można iść jeśli na szybko potrzebujesz byle jakich pieniędzy, umowy i tak są tygodniowe przez pośrednika... Ja juz podziekowałam i jakoś mi z tym lżej.

Tbc
@neutralny

Kasa na warunki magazynowe DObra? No niech to ch..strzeli, od przyjęcia w czerwcu na magazyn (za stawkę niemagazynową) dokładam do życia po kilka stów z oszczędności (odłożone w pracy na innych magazynach) Praca rozdzielana tak przez brygadzistów aby pewne osoby miały nie tylko łatwiej normę do wyrobienia ale nawet jej dwukrotne przebicie.Sitwa nepotyzm nadgodziny tylko dla Ukraińców, sobotnie nadgodziny do odbiórki (nie zarabia się), brak baterii , 10 letnie skanery bez działających funkcji. 100 zł netto za dniówkę.Pozdrawiam wszystkich

@Tbc

Tak to prawda,zwłaszcza na zmianie B jest to widoczne najbardziej, zamiast podzielić by każdy miał dobre dostawy, dają najlepsze jednej osobie, bo rudej kumpela nie może się przemęczać, tylko dużo pozycji i najlepiej lekkie.Tym sposobem blondyna ma lepsze premie niż Polki,ktòre w niczym nie są gorsze! Tak w naszym kraju Ukraina zaczyna być bardziej szanowana niż Polska.

@Tbc

Miałem napisać DOKŁADNIE to samo, również przez tą pseudo firemkę pozbyłem się większości oszczędności, z niejednego pieca już chleb jadłem, ale w takim kołchozie jeszcze nie pracowałem! Na szczęście to już przeszłość! Pracowałem na nowej hali, gdzie część szanownego dozoru to jakieś nieporozumienie! Potrafią tak upodlić człowieka, że aż nie do uwierzenia. Nadgodziny dla ukrainców, płatne weekendy dla ukrainców, kurs na wózki dla ukrainców! A weźcie se tych ukrainców jeszcze do domu barany skończone!!! Praca tylko dla ludzi: bezprecedensowo zdeterminowanych, bez wykształcenia, psychopatów i przede wszystkim sadomasochistów! Pozdrawiam wszystkich normalnych, którzy szybko wyrwali się z tego (usunięte przez administratora)! Acha zapomniałem dodać : każdy pracownik w tej firmie to (usunięte przez administratora) alkoholik i nierób - z takich założeń wychodzą co niektóre osoby..

Ameba

Jarek K. to ty? Ten co do pracy 5 razy przychodził pod wpływem alkoholu i samochody rozbijał na parkingu?

@Ameba

Amebo nie mam na imię Jarosław ale tym samy potwierdziłeś/aś w 100% to co pisałem wyżej jak trzeba być zdeterminowanym człowiekiem żeby tam pracować o czym świadczy fakt, że pracownicy nie ogarniają pracy w tej firmie na trzeźwo!

Szczepan
@Byly pracownik

Firma osiągnęła (usunięte przez administratora) dna.

@Szczepan

Nie masz najlepszego zdania o Anpacarsie, jaki jest tego powód? Napiszesz coś więcej na temat pracy w tej firmie? Ile można zarobić, jaka panuje atmosfera, jest jakiś socjal? Zależy mi na tych informacjach.

Ilona

To co Wy nie macie paleciaków czy widłaków i to wszystko się nosi na rękach? Czy jak, bo nie rozumiem...

Fijołek
@Marek

Jaka atmosfera powiem tak Sosnowieccy Rasiści

Slazak
@Kotka

Ja poszłem do magazynu GLS w częstochowie to tam był mobbing wyzwiska typu morda i dziadu porządek dzienny. Może złoże do was jeszcze raz.

@Slazak

czyli w tej firmie nie bylo tak źle skoro chcialbys wrocic ? to jednak duzo mówi o firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1