Opinie o Less Mess Storage Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Less Mess Storage Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Less Mess Storage Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Less Mess Storage Sp. z o.o. w Warszawa

Były niezadowolony klient

Jakość spadła w tej firmie do tego stopnia, że nawet brakowało papieru lub nie ma mydła w toalecie w jednym z waszych "wspaniałych" oddziałów. Nieustanne awarię windy i bramy. Zauważyłem też nieustannie zmieniających się pracowników. Dobrze, że tu już nie wynajmuje pomieszczenia od dawna.

Oki

Heja, trwa tu rekrutacja w tym czasie i szukają kogoś i oferują posadę Specjalista/ka ds. marketingu. Może ktoś wie coś o tym? Wiecie, czy skoro wymagają poziomu komunikatywnego angielskiego to na rekrutacji jest część sprawdzające te umiejętności?

Obserwator
@Lobo

Sama firma pomaga się kształcić w porozumiewaniu się innymi językami? Finansują Wam kurs i szkolenia, nie tylko zresztą lingwistyczne?

Chce się rozeznać w warunkach pracy asystentki ds. administracji. Kiedyś już widzę, że pytano o takie stanowiska tylko z innych sektorów, jak sprzedaż i tym podobne. zarobków nie podają wprost więc zastanawiam się czy to nie będzie po prostu minimalna krajowa a po dłuższym stażu coś więcej?

Były niezadowolony klient Nowy wpis

Oki

kiki
@Oki

Prezes firmy jest Brytyjczykiem, który świetnie mówi po Polsku. Dodatkowo mają 3 oddziały w Czechach, z którymi również trzeba się komunikować. Angielski jest wymagany, ale nie musi być n jakimś super poziomie.

Elżbieta
@kiki

Ano widzę właśnie, że angielski jest nawet wpisany w jednej z ofert jako zajęcia w trakcie godzin pracy. z kim są wtedy prowadzone? Mam na myśli stanowisko asystentki ds. sprzedaży o ile to cos zmienia. wisi teraz oferta, widzę ze widełki dochodzą od 4,5 tys. jak sadzicie, jak będzie w kolejnym roku? przekroczy się piątkę?

@kiki
@Elżbieta

chodzi głównie o to, że do oddziałów przychodzi trochę obcokrajowców - trzeba ich wtedy obsłużyć w jęz ang. Nie kojarzę żeby były prowadzone jakeś zajęcia z angielskiego. Ogólnie angielski się przydaje mocno i rozmawiając z klientami można bardzo go poprawić.

@@kiki

Poprawić pewnie tak, pytanie tylko co z reprezentatywnością wtedy? Nie kładą na to już na samym początku jakiegoś większego nacisku? Co do samego tematu szkoleń to w ogóle o jakieś można się w takim razie starać czy raczej nie są oferowane?

@omi

Hmmmm znaczy no jeżeli wiesz, że twój angielski nie jest wystarczający, żeby się komunikować z klientami, to po co rozpatrujesz ofertę pracy, która tego wymaga? Jeżeli chodzi o szkolenia, to zawsze można coś zaproponować, ogólnie na początku przechodzi się przez szkolenie wewnętrzne, jak w każdej pracy. Uważam, że tak duża marka jak Less Mess powinna zgadzać się na szkolenia dla pracowników, którzy chcą się rozwijać, tym samym wnosić więcej do firmy.

@@omi

To angielski pewnie na poziomie B2/C1 wymagają? A sprawdzają na to rekrutacji? Jeszcze ciekawe czy inne języki są tu pożądane? Skoro firma ma oddziały w Czechach to może czeski?

Lobo

Angielski komunikatywny, na pewno nie "Kali jeść, Kali pić". Z tym sprawdzaniem na rekrutacji to może być różnie, bo mnie rekrutowała osoba, która wcale świetnego ang nie miała, ale wymagała w pracy. Jak znasz więcej języków to zawsze atut, ale to chyba wszędzie tak jest.

Obserwator Nowy wpis
@Lobo

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Less Mess Storage Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 17 października na Pracuj.pl.

Firma Less Mess Storage Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Emma

Ile zarabiacie teraz jako asystent ds. sprzedaży, ciekawa jestem? Udało mi się odgrzebać jakieś starsze oferty sprzed miesiąca, wtedy podawali do 4500 zł. Jaka jest obecnie ta podstawa? Tylko prosze o kwotę podstawową, bez podoliczanych premii i dodatków, jak nie raz firmy robią w ogłoszeniach. Ciekawe, jak tutaj

Pracuję od 3 lat, zajmuję niższe stanowisko, firma jest w porządku wobec pracowników. Nigdy osobiście nie spotkałem się z sytuacjami pisanymi przez innych na tej stronie, te osoby chyba nigdy nie pracowały w Less Mess. Pracowałem w różnych firmach i szczerze życzę aby inne firmy miały tylko takie problemy co LMS. Od roku zmieniła na się kadra kierownicza/dyrektorska, zmiana jest na duży plus!

Nikt

Czy oby na pewno pracujesz w Less Mess? Może zmuszono Cie do napisania tego komentarza, przekupiono ? A może właśnie jesteś z nowej kadry kierowniczej? Większość przykrych słów które zostały tu napisane jest niestety przykrą prawdą i zapewne zdajesz sobie z tego świetnie sprawę.

Hmmm seam na starą kierownik :D mam nadzieje że mnie zapamięta w tym bur celu :) pozdrawiam pracownik

Nat

Dołączam się do opinii @Pracownik a, uważam że atmosfera w firmie została oczyszczona z toksycznych ludzi, jak widać po ich reakcji na twój komentarz dobrze, że już tu nie pracują. Trzeba być wyjątkowo natrętną osobą aby po tak długim czasie nadal na bieżąco próbować zaszkodzić opinii firmy, nie zdając sobie sprawy jak na dzień dzisiejszy to tutaj wygląda. Nie jest trudno zgadnąć po błędach ortograficzno-interpunkcyjnych kto napisał te dwa komentarze. Drogie Panie to właśnie po waszym odejściu w firmie zapanowała harmonia ???? Obecny zarząd firmy to świetni komunikatywni ludzie którzy wiedzą co robią. Niesamowicie mili i kompetentni. Jeśli jest ktoś kto ma im cokolwiek do zarzucenia jest wyjątkowym głupcem. Również pracuję tu dosyć długo i uważam, że firma dba o tych którzy starają pokazać coś więcej niż siedzenie na stołku przez 8 godzin. Również nigdy nie doświadczyłem żadnej krzywdy ze strony LMS. Ze swojej strony dodam, że większość negatywnych komentarzy dotyczą osób które już tu nie pracują (to one właśnie spowodowały, że te komentarze znalazły się na tej stronie), ponadto większość z tych komentarzy to wyolbrzymiane w niewiarygodny sposób brednie. Cieszę się, że pojawił się w końcu pozytywny komentarz i jak najbardziej się do niego podpinam!

@Nikt

@Nikt Myślę, że powinna się Pani mocno zastanowić, czy pisanie takiego komentarza przystoi pełnoletniej trzeźwo myślącej kobiecie. Pozdrawiam

Panna
@Nat

Szkoda, że przy wspólnym wigilijnym stole nikt tak wtedy nie myślał i nie mówił, albo w Tylmanowej...

Zart

Zabawne…. myślę, ze spotkałeś się z takimi sytuacjami jak są napisane w opiniach i domniemam, że do jednej sie przyczyniłeś. Każdy kto pracował wie dokładnie jak jest w tej firmie a nowa kadra chyba nie ma na tyle doświadczenia i jaj w rządzeniu skoro pozwala na zwolnienie dobrych pracownikow bez słowa a śmieszniejsze, ze awanse dostają małolaci, którzy pojęcia o stanowisku nie mają bo są „z polecenia wewnętrznego” szkoda waszego czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

Śmieszne
@Nat

To nawet śmieszne, ktoś wytyka innej osobie błędy interpunkcyjne, a w tym komentarzu jest kilka, czy zatem ktoś pisze sam do siebie????

As
@Nat

Nie przypominam sobie, żeby ktoś od Pana przyjścia awansował...Zastanawiam się o kogo Pan zadbał, oprócz Siebie. ,,Obecny zarząd firmy to świetni komunikatywni ludzie którzy wiedzą co robią. Niesamowicie mili i kompetentni."- nie ma to jak samemu się dowartościować:) Przykre, że musi Pan sam o sobie tak pisać, żeby poczuć się lepiej ????

@As

A to bardzo ciekawe co Pan/Pani mówi, bo awansy zdarzają się w firmie, można powiedzieć, że już rutynowo :D Kłamstwa Kłamstwa Kłamstwa, typowe dla byłych pracowników

anty sistars
@Nat

Ani obecni, ani na pewno poprzedni zarządzający nie są na swoim miejscu. Żart. Od takich ludzi uciekać. Bo potem to już tylko praca w szkole pozostanie... Mam fatalne zdanie - zarówno o firmie jako miejscu jak i o usłudze - ile tam było kitu do wciskania ludziom, to tylko pracownicy o tym wiedzieli.

Ogłoszenia

Dzień dobry, Zatanawiałam się jakiś czas temu nad aplikacją, teraz udostępniono ogłoszenia na te same stanowisko. Czy firma zatrudnia coraz więcej osób czy nowo przyjęte osoby sa tak szybko zwalniane?

@Ogłoszenia

Nikt normalny nie przedłuża tam umowy po okresie próbnym

Sylwia

A zdarzają się takie przypadki? Bo to niefajnie tak kogoś od nienormalnych wyzywać. :(

Mayonaka

Korzystałam LessMess przez rok. Wszystko było super i menedżer zawsze odpowiadała na wszystkie pytania i mniemawet nie było w kraju, ale po wroceniu wsztysko było super.

Gabriela
@Mayonaka

Czemu teraz już nie korzystasz?

Jak wygląda rozmowa w Less Mess Storage Sp. z o.o. na stanowisko Asystentka? Z iloma osobami się rozmawia? 26 listopada pojawiło się ogłoszenie.

_były_pracownik_

Rozmawiasz z kierowniczką/kierownikiem oddziału i potem z szefową regionalną. Oni ciągle szukają asystentek bo ludzie się zwalniają ze względu na warunki.

Marzena
@_były_pracownik_

To co, na tej rekrutacji tak mydlą oczy, że żadnej asystentce nie zapaliła się czerwona lampka przed podpisaniem umowy?

_były_pracownik_
@Marzena

Tak, na rozmowie zostają podane nieprawdziwe informacje. Nie wystarczająco jasno?

Sylwia
@_były_pracownik_

Nawet nie tyle, że niewystarczająco jasno ale po prosu to przykre. To co dokładnie takiego mówią?

Były_pracownik

Przed podpisaniem umowy zastanówcie się dwa razy. Zbyt mała liczba pracowników w oddziale, obowiązków tyle że nie można zmieścić wszystkiego w jeden dzień co powoduje brak przerw i ciągły stres, dodatkowo nadgodziny są traktowane normalnie, prawie co drugi dzień zostajesz dłużej (1-2 h). Atmosfera jest toksyczna, nie ma się do niczego pewności, najlepiej nie chorować, nie korzystać z urlopu i nie jeść bo w tym czasie można nadrobić zaleglości. Oddziały robią to czym powinna zajmować się centrala, marketing i windykacja dodatkowo finanse, po prośbie o pomoc zawsze szefostwo ma problem że zawraca się mu głowę. Oczywiście przed przyjazdem szefa stres, bardzo bardzo nerwowa atmosfera i fałsz okropny. Pisanie fałszywych opinii na google i wprowadzanie w błąd klientów. Nie polecam.

Nikt

Pracodawca nie szanuje pracownika ignorując jego oczekiwania lub sugestie w kwestii pracy lub zmian, które mogłoby ułatwić pracę. Wymagana jest kreatywność w wielu dziecinach ale często jak już jakaś jest to szybko sprowadzana „na ziemię” bo firma ma swoje procedury. Pracodawca jest zle oceniany na portalu wg byłych pracownikow ale za to pracownicy odpowiedzialni za kontakt z klientem jak widać mają opinie rewelacyjna, widać to dzieki komu firma ma tak dobra nieposzlakowaną opinie wśród klientów. Zarobki pracownikow niby dobre ale od kilku lat na tym samym poziomie. Nikt tego głośno nie powie i wyprze się tego ale uważam, ze negatywnie postrzegane przez pracodawcę są mamy. Nie przedłużają umowy mamom, którym chorują dzieci i nie mają pomocy. Nie wolni ci wziąć L4 bo są „pewne zasady”. Pracujące mamy biorące zwolnienia są podstępnie namawiane do odejścia lub nie przedłuża im się umowy. Po rozmowach w celu porozumienia z osobami odpowiedzialnymi za takie decyzje brak jakiegokolwiek zrozumienia od strony pracodawcy. Lepiej wg pracodawcy zatrudnić nową osobę i mieć ciągłą rotację pracowników niż utrzymać zaufanego pracownika z pewnym doświadczeniem w firmie.

Wydaje mi się że są, ale obsługują w języku polskim

Pamietam sytuacje kiedy wszedł obowiazek obslugi klienta w maseczce. Oczywiscie pracodawca tego nie zapewnił, dlaczego? I tu najważniejsze: bo nie jestesmy wielkim sklepem spożywczym przez który przewija sie dziesiatki klientów, a to znaczy, że nie potrzebujemy. Troche mnie to zdziwilo, to nie jest ani mądre ani dobre podejscie do pracownika. Niestety to wszystko zostało przekazane ustnie...wiadomo...z drugiej strony warto też sie pochylić nad postawą kierownika oddziału, ktory to poprostu przyjął do wiadomości.

Od momentu informacji o wirusie i ogłoszonej epidemii firma zapewnia pracownikom wymagane rozporządzeniem środki dezynfekujące. Obowiązek zasłaniania nosa i ust jest obowiązkiem każdego, nie tylko w miejscu pracy. Rozporządznie nie nakłada obowiązku na pracodawcę zapewnienia maseczek, w tej kwestii wybór rodzaju maseczki ochronnej pozostawiamy pracownikom. Nie oznacza to, że firma nie zabezpiecza pracowników, firma wprowadzała wiele zmian w systemie pracy mimo braku rozporządzeń w tej kwestii, dbając o zdrowie i komfort pracy pracowników. Na bieżąco monitorowana jest sytuacja, zmiany w rozporządzeniach i firma w pełni dostosowuje się do nich.

Kaśka
@Less Mess Storage Sp. z o.o.

Czyli nie zapewniliście, jako firma, maseczek? Nic dodać nic ująć...

Anonimowy_byly_pracownik

Nie polecam pracy w Less mess! z perspektywy czasu to było dobre doświadczenie uczące głownie z kim nie pracować. Były wieczne intrygi, nie można było nikomu zaufać bo o twojej „sprawie” widziały wszystkie oddziały…byliśmy zmuszani wystawiać fejkowe opinie na temat wynajmu (tak duzo opinii w tym samym czasie? Jaki dziwny zbieg okoliczności) Wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków pomimo dostawania premii, mimo próśb brak jakiejkolwiek formy co za ile i dlaczego taka premia, ktora zazwyczaj sie nie zgadzała wyliczali sobie ja jak chcieli. Atmosfera okropna! Pomimo dbania o klientów ciagle były jakieś pretensje i jakieś głupie wyścigi, który oddział jest lepszy a z drugiej strony mówili, ze wszystkie oddziały to team! Ciągła presja była nie do wytrzymania byliśmy oceniani nawet za porządek w szafkach, na wystawce czy na zapleczu. Każdy przyjazd kogoś z góry był bardzo stresujący! Brak czasu na taką ilośc obowiązków! Nie do przerobienia! Panujący konformizm dla świetego spokoju ? -mysle ze nadal tak jest bo w tym tkwisz jak w bagnie... Musisz się dostosować bo inaczej wylatujesz i zapomnij o byciu kreatywnym - sa odpowiednie procedury których musisz sie trzymac. Dobra praca dla ludzi lubiących presję, nie mający życia osobistego, gotowi poświecić życie prywatne dla pracy, oczywiście nie chorujący bo musisz być dyspozycyjny o każdej porze dnia i nocy. Dla nich liczy się tylko zysk z oddziałów a nie pracownik! Dlatego przestrzegam przed złożeniem CV- szkoda waszego czasu bo nie liczcie na to, taki pracodawca sie nie zmienia… chce więcej i wymaga więcej. Czy coś tam ociera się o (usunięte przez administratora) - po opiniach można domniemać, że tak. Pracodawca tłumaczy się teraz na portalu gowork ze wszystkiego i niby oczerniających komentarzy a stare madre przysłowie mowi: „tylko winny sie tłumaczy...” wnioski wyciągnijcie sami. I dogi Less mess to nie hejt tylko szczera prawda dlatego uprzejmie proszę portal Gowork o nie usuwanie komentarza dotyczącego pracy w danej firmie, ponieważ wszystko tu zawarte jest zgodne z prawdą.

@Anonimowy_byly_pracownik

To wystawianie opinii mieliście w umowie? Bo jeśli tak to nie rozumiem w czym problem. Mogłeś się nie zgodzić.

Anonimowy_byly_pracownik
@Marta

Wyraziłem swoją opinię całokształtu nie bede Ci się tłumaczył z wyrwanego zdania z kontekstu. Idź tam do pracy przeczytaj umowę to będziesz robiła za marketing, analityka, sprzątaczkę, sprzedawcę, obsługę klienta, windykatora i nie wiem co jeszcze za śmieszna stawkę niby dobrą w Warszawie chodzi o atmosferę pracy i traktowanie pracownika nie jest na takim poziomie jaki powinna miec tak duża firma z „renomą”

@Anonimowy_byly_pracownik

I w umowie masz tyle obowiązków wpisane? Przynajmniej chyba wiedziałeś z czym się mierzysz?

Kaśka
@Marta

Marta, Ty się sprawdzisz. pasujesz tam i będziesz zadowolona z tej pracy. Więc dalej się wykazuj lub (jeśli jeszcze nie masz możliwości) złoż CV. Powodzenia!

Taaonaa

Byłam pracownikiem, nie polecam!! Ważne są tylko wyniki, za wszelka cenę. Zmuszają pracowników do brania urlopu. Premia obiecana nie została wypłacona. Pretensje o grzanie w biurze, bo za wysokie rachunki. Zmuszają do okłamywania klientów.

@Taaonaa

Czy warunki uzyskania premii w Less Mess Storage są zawarte w umowie? Jeżeli tak, pracodawca musi Ci wypłacić należne wynagrodzenie. Powiedz, na jakich warunkach ta premia jest w ogóle przyznawana?

Taaonaa
@Lidia

W umowie jest informacja o premii, ale sprzeczna ze stanem faktycznym. Premia jest na słowo. I nie wiesz dokładnie ile jest za co. Mimo próśb nie zostały podane konkrety. Manager pokazał jakaś tabelkę z przelicznikiem premii, co nie odzwierciedlalo się przelewaną kwotę. Ciagle coś nowego, żeby tylko nie wypłacić za dużo. Jeśli już wypracowałes premie, to nagle pojawiał się nowy, nieznany wcześniej warunek i po premii.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego też śledzimy treści pojawiające się na naszym profilu oraz staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Nie możemy jednak pozostać dłużej obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię naszej firmy, czy też jej pracowników. Proszę pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, zamieszczania nieprawdziwych informacji, dezinformacji, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, wskazujące lub sugerujące daną osobę. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez Administratora Serwisu GoWork.pl. Każdy podlega ochronie, jak również odpowiedzialności karnej i cywilnej. Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy. Pamiętajmy, że naszą firmę tworzą Ludzie dla Ludzi :)

Lidia
@Less Mess Storage Sp. z o.o.

Witam, czy można wysłać swoje CV na e-mail kontaktowy firmy? Zastanawiam się, czy prowadzicie bazę kandydatów, z którymi kontaktujecie się w razie pojawienia się wakatu na nowe stanowisko?

XYZ

Zdecydowanie odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Nepotyzm, adultyzm, układy i układziki.

@XYZ

Byłoby fajnie, gdybyś mógł podać konkretne sytuacje w których spotkałeś się z układami, adultyzmem oraz kto konkretnie dostał posadę na zasadzie nepotyzmu w Less Mess Storage? Taki krótki wpis jak Twój, potrafi zasiać ziarnko niepewności, ale nie dostarcza konkretnych informacji. Mam nadzieję, że odpiszesz.

Lidia

Jaki rodzaj umowy wchodzi w grę przy rozpoczynaniu współpracy z Less Mess Storage? Czy ktoś jest zatrudniony na podstawie kontraktu B2B? Na przykład w dziale marketingu?

Dzień dobry. Jak już pisaliśmy zajmowane stanowiska sa zgodne z kompenencjami. Nowe stanowiska są tworzone wraz z rozwojem firmy. Pozdrawiamy

Dzień dobry. Tak, rzeczywiście braliśmy udział w "wyzwaniu" nie dla chwały, a dla zabawy i celu wyzwania. Potrzebny jest dokument, żeby udostepnić wizerunek kogokolwiek. Nie oznacza to, że wszyscy i zawsze uczestniczą w takiej czy podobnej akcji. Nie upowszechniamy informacji o zewnętrznych firmach współpracujących, zatem niezrozumiała jest ich krytyka. Pozdrawiamy

Ciocia wieża

I ja dołączę do negatywnych opinii. Wszystko zostało już napisane. Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Bardzo nerwowa atmosfera, kiepskie relacje (duza rywalizacja między oddziałami, coraz mniejsze wymagania wobec pracownikow i zatrudnianie ludzi bez doświadczenia wpływa na brak możliwości współpracy z osobami na poziomie eksperta). Niskie zarobki, praca w ruchomym czasie pracy (ale chyba bez ustaleń i zapisów zgodnych z prawem pracy),(usunięte przez administratora) Kierownictwo nie inspiruje do rozwoju ;)

@Ciocia wieża

Dzień dobry. Stanowczo nie zgadzamy się w kwestii oceny naszych pracowników. Nie wymagamy doświadczenia, umiejętności zdobywa sie dzięki współpracy i ambicji, co prowadzi zazwyczaj do poziomu eksperta. Każdy pracownik, niezależnie od stanowiska ma przełożonego, który jest odpowiednią osobą do oceniania współpracowników. Praca odbywa się zgodnie z kodeksem pracy, co można zweryfikować. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Less Mess Storage Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Less Mess Storage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Less Mess Storage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Less Mess Storage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Less Mess Storage Sp. z o.o.