Imex Logistics Sp. z o.o.

Śrem

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Imex Logistics Sp. z o.o.
3 20 6 1

Opinie o Imex Logistics Sp. z o.o.

LiLi

Pracuję w firmie Imex Logistics Sp. z o.o. od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Pensja na czas, wszystko zgodne z umową. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Lubię atmosferę w Imex Logistics Sp. z o.o. za: Otwartość ludzi. Gdy pojawia się problem lub jakaś wątpliwość można kogokolwiek zapytać i każdy chętnie pomaga.

anonim

(usunięte przez administratora)

Imex Logistics

Jedynym powodem jest natłok zleceń, a tym samym delikatny brak czasu. Pracujemy nad tym :).

Imex Logistics

Aktualnie, w związku z powiększającą się flotą, poszukujemy kierowców krajowych i międzynarodowych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: a.grajcar@imex-logistics.pl

Julia Kozal

Rzetelna firma. Dobry Pracodawca. Dobry kontakt z szefem, super atmosfera w biurze. Wynagrodzenia na czas :). Lubię atmosferę w Imex Logistics Sp. z o.o. za: Zgrany zespół.

Administrator

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Imex Logistics Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Melchior

Co słychać w firmie? Dawno nikt nie pisał a mnie interesuje praca dla Imex Logistics , słyszałem sporo dobrego.

Iwona

@Mariarozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

Maria

Wydaje mi się, że niektórzy nie potrafią rozróżnić jak to jest od strony pracownika a jak od strony przewoźnika. Pracowałam w tej firmie i pensja była zawsze w terminie, atmosfera w biurze super. Co do płacenia przewoźnikom to w każdej sytuacji była to indywidualna sprawa więc nie wrzucałabym wszystkich do jednego wora. Z punktu widzenia pracownika jak najbardziej POLECAM!

Maria

Wydaje mi się, że niektórzy nie potrafią rozróżnić jak to jest od strony pracownika a jak od strony przewoźnika. Pracowałam w tej firmie i pensja była zawsze w terminie, atmosfera w biurze super. Co do płacenia przewoźnikom to w każdej sytuacji była to indywidualna sprawa więc nie wrzucałabym wszystkich do jednego wora. Z punktu widzenia pracownika jak najbardziej POLECAM!

yes

Taka praca biurowa ma swoje plusy @mitek, bo można być pewnym stabilnego zatrudnienia, wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre stawki.

Donna Mama

Najgorsza logistyka jaką można sobie wyobrazić

honorata

Fatalnie!!! umawialiśmy się na przewóz paczki i w dniu planowanego odbioru zero informacji!! dzwoniłam chyba kilkanaście razy-zero odbioru lub włącznie sygnału zajętego.. nikt nie oddzwonił i nie odpisał na maila! Zeeroo reakcji i informacji.. paczka olana!

waldek

Wjelka blaga nie mogę doprosic o swoje utciwie zarobjone pieniadze. Nie odbiera p.Grajcarek telefonu jedno oszustwo i wysysk

kierowca C

Witam, ja poszukuje obecnie pracy jako kierowca i myslałem, czy nie spróbowac znaleźć jej w Imex Logistics, jest tutaj ktos, kto może polecić prace u nich? Czy oni w ogóle zatrudniają kierowców, bo to, że zajmuja sie transportem jeszcze o niczym nie świadczy. Jesli zatrudniają to jaki system naliczania stawki stosuja, od kilometra?

bob wawa

Dziady nie płacą, 60 dni termin i drugie 60 dni po terminie to za krótko, a sam szef to (usunięte przez administratora)co innego mowi i co innego robi. Stawki dobre ale trzeba brać kredyty zeby z nimi współpracowac i oni sobie z tego robią darmowe pożyczki.

przewoznik1

hehehe no ktoś dobrze powiedział sa super firma do chwili zaplaty. przewoznikom którzy jezdza pod nimi wisza po kilkaste tysięcy złotych i nie mogą pieniędzy od nich wyrwac wiec możecie soboe wyobraxic jaka to fajna firma a ladunki jezdza tam i tu zanim dojedzie do odbiorcy

przewoznik

po ci ten angielski tamte (usunięte przez administratora) ledwo po polsku rozmawiają!

przewoźnik

Ludzie piszcie żeby inni wiedzieli co to jest za firma!!!!!!!!!!!! Pojedziesz a jak przyjdzie termin płatnosci to przestaną telefony odbierać!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim

Potwierdzam ściemniają na maxa!!!!

xxx

Chyba sam szef o sobie ta opinie napisał!!!! Ściemniają nie płacą, nie odbierają telefnów itp. Gorąco polecam!!!!!!!!

polecam

tak, płaca i mozna uzyskać naprawdę dobre stawki

transportowiec

Jest ktoś kto może mi powiedzieć jak sie jeździ pod imex logistics? Płacą na czas? Mają zlecenia?

Zostaw opinię o Imex Logistics Sp. z o.o. - Śrem

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imex Logistics Sp. z o.o.