Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Ciekawe czy kierownictwo siebie też zdegradowało!?? Jaką trzeba być parówą!?by nie mieć jaj i na zadane pytanie przez pracownika :dlaczego zostałem zdegradowany?? nie usłyszeć konkretnej odpowiedzi.

paweł
@Hejterka

z mojej strony najpierw robilem przez 5 dni z pania monika od 18 do piatku a od poniedziałku od okolo 22 do 6 pazdziernika byłem wrzucony na gleboke kadre

Marysia

Jestem zadowolona z pracy na magazynie, praca jest lekka i atmosfera jest przyjemna :)

Nieznane
@Marysia

To szczerze zależy dla kogo jeśli o chodzi o kierownika zmiany to trzeba brać na niego poprawkę tak jak na koordynatora

Cała prawda

TO JEST FIRMA UKRAIŃSKA 1. Więcej Ukrainy niż Polaków 2. Język : Ukrainski 3. Na przerwie królują Parowki ,,100 sposobów na parówkę " 4. Wypłata to jest porazka 5. Jak Ukrainka jest ładna ma duże zamówienie a jak nie to dostaje 1/1 6. Brygadziści czyja się jak by byli jakimiś GURU NIE POLECAM TEJ FIRMY ROBIE TU DO KONCA MIESIACA I UCIEKAM

@Irena

Irena premia jest uznaniowa, jeśli za Tobą nie przepadają, to nie ważne czy jesteś dobry pracownik ,to Ci ją uwalą,jeśli Cię lubią to Ci dają i możesz wcale nie być wybitnym pracownikiem ,niestety związków nie ma ,to prywaciarz.

Ryszard Nowy wpis

Czy w tej banderowskiej nazistowskiej firmie dalej jest to stanowisko na sortowaniu na końcu linii gdzie odkłada się niesamowicie ciężkie skrzynki na krajowe i zagraniczne przesyłki oraz układa się na 12 warstw i taśmą owija.

Masakra

Pracuje od ukończenia 18rz, 4lata za granicą w tym nawet na sortacji (usunięte przez administratora) w UK za bodajże 7 funtow na godzine przy stawce minimalnej 6,60 w tamtym czasie i mówiąc szczerze - nigdy w życiu nie widziałam firmy z tak g*wniana opinia, jaka firma ma ocene 1? Przecież ludzie sa rozni i chociaz ta srednia 2 to jeszcze wyglada zalosnie ale jakos. Jak kierownictwo i szef pozwalaja zeby na zakladzie panowaly takie nastroje i z prawie 300 opinii miec 1, to juz wiem, ze nie chce tam pracować bo pewnie (usunięte przez administratora) wyzysk, (usunięte przez administratora), zero szans na rozwoj i robale w obiadach. Masakra, jaki szanujacy sie pracodawca pozwala na cos takiego?

Masakra
@Masakra

Od 18rż czyli prawie 10lat, sorry, wycięło mi ważna kwestie. Przez ok 4lata pracowalam przez agencje i serio, nigdy nie widzialam takiego dna w opiniach o zakladzie pracy, wspolczesne (usunięte przez administratora)

@Masakra

Jeny, o co chodzi z tymi robakami? To jakaś przenośnia? Jak firma musi kogoś zatrudnić na wyższe stanowisko to szukają kogoś na zewnątrz zamiast brać osoby z firmy?

kandydat do pracy Nowy wpis
@Masakra

ja również, jestem zawiedziony (większość firm które poszukuje ludzi do pracy - wchodzisz w opinie - i już wiesz dlaczego szukają) masakra

Każde stanowisko ma najniższą krajową, tak jak ktoś pisał, ja to ogółem chciałam wiedzieć, czy idzie jeszcze na sprzątaczkę się zatrudnić. Wiem że w 2017 przyjmowali i pokazuje mi zarobki od 2000. A teraz? Myślicie że dostanie się jeszcze taką pracę?

O Panie Nowy wpis

Lelum na sprzątaczkę, to teraz jest najlepiej opłacalne...,czy to sprzątaczka czy magazynier ta sama podstawa...

Marzena Nowy wpis
@O Panie

To co, i magazynier też ma minimalną? "Podstawa" pisze się wtedy, jak są do pensji dodatkowe premie. Macie takie?

Cała prawda

Elżbieta
@Cała prawda

To ciekawi mnie ile obecnie można u was zarobić, niżej ktoś podawał najniższą krajową ale niby były w międzyczasie podwyżki w listopadzie.. Ile teraz macie? Bo dla mnie bez różnicy kto tam pracuje, w tych czasach na kasę najbardziej patrzę.. O co chodzi z tymi zamówieniami??

Frodo
@Elżbieta

Przyjdź to się dowiesz - chociaż masz już pracę w Go Worku, ale widać, że słabo u was płacą, jeśli chcesz mieć drugi etat.????

@Cała prawda

Punkt 4 powinien być drukowanymi literami zapisany ,żeby w takiej firmie nie dać godnie zarobić pracownikom ,żeby wypłaty malały zamiast rosnąć, cofamy się do wypłat z przed 3 lat ,no tak podstawa dobrze wygląda, szkoda ,że tylko na papierku .

Irena

Nie ma związków zawodowych, które by ogarnęły sytuacje? Szczerze, to trochę nie rozumiem, skoro inna kwota jest na umowie, a inną się dostaje, to czemu się na to zgadzacie? Czemu nikt nigdzie tego nie zgłosił?

@Irena

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Najnizsza krajowa

Od tego roku pracujemy za najnizsza krajowa, firma rekrutuje hiszpanow I pracowników z kolumbii, nigeri, etiopi, zimbabwe, indie, bialorus, moldawia i wiele innych. Ukraina w mniejszości a Polacy na wyginięciu. To jest straszne miejsce do podjęcia pracy, jest naprawdę źle. Sektory gdzie pracuje najwięcej ludzi porozumiewają sie ze sobą w 10 różnych językach. W jakich czasach my żyjemy.

A w tamtym roku były? Powiedz w sumie coś o tym, jak ta kwestia socjalu szerzej wygląda, bo wcześniej nie myślałem, żeby o to zapytać, tylko o samą stawkę ale z drugiej strony fajnie byłoby, gdyby jeszcze coś dodatkowego zaoferowali. W poprzedniej firmie miałem minimalną i do widzenia. Jakiś dostęp do lekarza prywatnego jest?

byly pracownik

dzisajzakonczyli ze mna współprace bez zadnego powodu totalnie (usunięte przez administratora)najpierw sie cieszyłam ze mam prace było fajnie aż do tego dnia kadra to totalne (usunięte przez administratora) wyrzucili mnie za nic nie podali powodu (usunięte przez administratora)

@byly pracownik

Witam, a wie pan może czy jest jakiś numer do siedziby. Miałem podany numer telefonu tylko do pani z regrutacji ktora nie racza odebrać. Potrzebuje numer żeby się zarejestrować w urzędzie a niestety jest to nie możliwe ponieważ, widnieje jako pracodawca chociaż od 5 miesięcy tam nie pracuje.

Marika
@byly pracownik

A jaką umowę miałaś? Uop czy zlecenie? Na jak długo? Nie skończyła Ci się czasem i nie przedłużyli jej? Czy jak to wyglądało? Dostałaś jakiś okres wypowiedzenia bądź odprawę?

@Pracodawca przejrzyjcie w końcu na oczy co się dzieje w tej firmie … ogarnięci doświadczeni ludzie odchodzą bo traktowani są jak(usunięte przez administratora)… zmieńcie w końcu kadrę kierowniczą na osoby które są kompetentne na takie stanowiska, a nie tylko po znajomościach i rodzinę … AnpaCars z roku na rok coraz bardziej schodzi na psy, coraz gorzej(usunięte przez administratora)… premie to jest wielka porażka, wypłaty tak samo … wizyty z audytu i pipu są opłacane i przekupione żeby wystawili dobre opinie, a to co sie dzieje naprawdę nikt nie dostrzega …(usunięte przez administratora)jak naszybciej Dla osób które chcą sie przyjąć zdecydowanie odradzam, uciekajcie stamtąd jak najszybciej, pracując ponad 5 lat bez znajomosci i rodzinnych kontaktów jesteś nikim, zero możliwości awansu, zmieszają cie z błotem A osoby które piszą pozytywną opinie to tak naprawdę znajomi i rodzina wyższej kadry, pewnie mają za to płacone jeszcze Nie polecam !!! Strata czasu, nerwów i zdrowia

Ciężko się dostać bez tych znajomości? A jak masz kogoś znajomego to awanse i podwyżki jak często się zdarzają? Czemu tak mówisz o premiach, są niskie czy nie macie ich wcale?

Na sam magazyn jest łatwo, przyjmują każdego, po więzieniu, (usunięte przez administratora)i alkoholików, nierobów, z podstawowym wykształceniem… na awanse jako zwykły pracownik bez znajomości i rodziny nie ma co liczyć, chyba że liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi zmiany, a na resztę stanowisk takich jak kierownik to nie ma miejsc bo każdy (usunięte przez administratora)grzeje na miejscu i przywiązują się linami jak tylko się da, (usunięte przez administratora) Podwyżki były w zeszłym roku, ale z kasa wyszło na to samo bo ucięli premię o połowę, jak nie (usunięte przez administratora) to nie masz premii, jak się komuś nie spodobasz to nie masz premii, a żeby wyrobić obecnego maxa premii czyli 700zl to nawet robiąc po 10h z wydajnością na zielono nie wyrobisz tego. Niby dali premię frekwencyjne ale nikt ich nie widział na oczy

Czyli to kierownik zmiany decyduje o tych awansach w głównej mierze? I na kogo można awansować? Ile zapowiadali, że miałoby być tej premii za frekwencje? No to łatwo nie jest w firmie z tego co piszesz. Podasz jeszcze ile można dostać na czysto, bez tej premii?

Xxxx

Ta firma to(usunięte przez administratora)totalne nie trać na nią czasu i spróbuj gdzie indziej.

Jak się pracuje z ludźmi z Anpacars Sp. z o.o.?

Prawdomówny

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!! Totalne dno, nieodpowiednie osoby na wysokich stanowiskach, brygadziści porażka, wykorzystują to, że mają wyższe stanowisko i się rządzą, zabierają z premii za byle co i myślą, że mogą wszystko, a na koniec zmieszają Cię z błotem. Wszyscy kierownicy nadają się w jedno miejsce, najlepiej wywieźć za granice do bu***lu !!! Kierownicy nie nadają się na zarządzanie magazynami, zarówno na głównym magazynie jak i na nowej hali oraz dwa nadwyżkowe. Kombinują, robią sobie i pracownikom pod górkę, wykorzystują pracowników, obiecują coś innego, nagadają się, a ostatecznie i tak jesteś nikim. Kiedyś zmiana B uznawana za najlepszą, potem zmiana C, teraz nie ma dobrej zmiany. Prezesi nie reagują, biorą pieniądze, pojawią się raz na miesiąc/dwa i tyle ich widziano. Coraz więcej ludzi się zwalnia, zwłaszcza Polacy, a coraz mniej przychodzi do pracy, a jak już przyjdą to po tygodniu ich nie ma. Przerwa porażka, równo z zegarkiem 20 minut co trzeba odbić kartą u brygadzisty, a na jadalnie jest kawałek żeby przejść, wiec wychodzi przerwa 15 minut, w lato upał, w zimę mróz, nie grzeją, wentylatory na lato nic nie pomagają, nie można wyjść na świeże powietrze, na wyjściu z pracy do szatni kontrola jak na lotnisku, korki na wyjeździe, kończąc o 6 nockę albo o 14 rankę jest dramat, poł godziny stoisz w korku, żeby wyjechać na S1 albo na miasto. Na nadwyżkowych niby lepiej, ale kierownik pan P.Z. kompletnie nie ogarnia, obiecanki cacanki, a nic z tego nie ma. Robi kazania, żeby wśród pracowników nie było faworyzacji, a sam ją robi, jedni lepsi, drudzy gorsi. Zmiana C i kierowniczek P.K. aż strach popatrzeć, uśmiechniesz się to Cię(usunięte przez administratora) Podwyżki były, ale premia ucięta i nowe normy wyrobienia jej, tak żeby mieć jak najniższą wydajność. Pójdziesz do toalety na 10 minut to już Cię sprawdzają i dają "za kare" najgorszą robotę. Ostatecznie wychodzi Ci czysta podstawa, jak zarobisz 4 tys na rękę to jest "dobrze". Soboty i niedziele obowiązkowe, zwłaszcza w okresie urlopowym, jak nie przyjdziesz to Ci wpiszą NN i za to brak premii. Żeby mieć wolną sobotę musisz z miesięcznym wyprzedzeniem to zgłosić, nawet jak z dnia na dzień coś Ci wyskoczy. Ludzie przychodzą pod wpływem alkoholu czy innych środków i nic z tym nie robią, dają "drugą szansę", a alkomat służy im chyba tylko do (usunięte przez administratora). Można by tutaj jeszcze wile napisać i dodać same negatywy, żadnych zalet w tej firmie. Ogólnie na podsumowanie pracowałem tam 4 lata, wypowiedzenie to najlepsza rzecz jaką można zrobić, od miesiąca pracuję na innym magazynie i śmiało mogę powiedzieć, że to niebo a ziemia, więc NIE POLECAM i radzę omijać szerokim łukiem. Lepiej traktują ludzi w sąsiednich magazynach takich jak Kuehne+Nagel, DSV, Raben, Bitron czy nawet Amazon.

Natka
@Prawdomówny

To jak osoby na kierowniczych stanowiskach sa wybierane, że są niekompetentne? Czym się w firmie kierują przyznając awanse? W ogóle jest możliwość takiego awansu, czy z zewnątrz ludzi przyjmują na wyższe stanowiska? Masz przykład może za co takiego najbardziej absurdalnego zabrali premię? Soboty jak rozliczają, zgodnie z kodeksem pracy? Ale cię zawaliłam pytaniami, sorki. Ale mój tata chce się przyjąć, i trochę mnie zmartwił twój wpis, i tak myślę, jakby mu tu było..

Tata
@Natka

Jeśli tata chce dostawać 3300 na konto co miesiąc to polecam

Prawdomówny
@Natka

Kierownikiem zostajesz jak jesteś rodziną albo masz wysoko postawione znajomości, od kilkunastu lat jak firma funkcjonuje kierownicy zostają bez zmian, ciągle te same gady niekompetentne, więc na awans kierowniczy nie ma co liczyć, na brygadzistę żeby dostać awans to musisz lizać d**e kierownikowi, jak się starasz to Cię nawet nie doceniają. Premie zabierają dosłownie za wszystko, jak im się coś nie spodoba to lecą minusy, wystarczy nie przyjść w sobotę na rano lub w niedzielę na nockę i już dostajesz bure. Soboty sa do odbioru jako dzień wolny w tygodniu, ponoć w tym samym miesiącu jest dodatkowo płatne, ale już w następnym miesiącu jak weźmiesz to nic Ci nie zapłacą więc masz jakby bezpłatny dzień. A tej firmie nic nie jest rozliczane z kodeksem pracy … szczerze, odradzam, twój tata się tylko narobi i jeszcze mu zabiorą, są o wiele lepsze magazyny, jak już to polecam najbardziej kuehne+nagel

Hejterka

Ja mialam to samo potem zwolniono mnie ????????????????????I obecnie pracuje za 23zl na godzine nie mam zabiarane za urlop czy urlop na zadanie albo l4 .Mam przerwe normalna .I szanowana w zakladzie obecnym gdzie podjelam prace .Przynajmniej czlowieczenstwo jest a nie oboz jak za czasow wojennych .

Sylwia
@Hejterka

o widzisz czyli Tobie jak widać się udało. A z jakiego powodu doszło do zwolnienia? co nie tak się podziało, że to zrobili?

Elmo
@Sylwia

Nie ma to jak Go Work podbija sam sobie ruch na stronie. Ehhh

Hejterka
@Sylwia

Bo poszlam na skarge do kierownika pozniej do Kadr taka sparawiedliwosc w nieludzkim traktowaniu czlowieka .

paweł

M_D

A więc tak zacznijmy od tego że pracowałem w tej firmie prawie dekadę(Miała być robota na chwilę ale wiecie jakoś tak wyszło).Praca jak to praca na magazynie nic skomplikowanego no przynajmniej tak się mogło by wydawać ale dla większości osób co tam pracują to widocznie jest to czarna magia ale do tego jeszcze wrócę. Kadra kierownicza to jest jakiś nieśmieszny żart(Oczywiście nie wszyscy tacy są ale stanowią oni bardzo mały ułamek a szkoda...).Uważają że wszystko mają w jednym paluszku a okazuję się że to tylko ich wyimaginowany świat. Starych pracowników traktują jak odpad, kompletnie zero szacunku no bo w sumie po co okazywać szacunek dla ludzi który robią w tej firmie tak długo i praktycznie wszystko robią za innych mniej ogarniętych osób, lepiej ich zgnoić bo tak będzie wygodniej...Wynagrodzenie to kolejny żart a o premiach już nawet nie warto wspominać ale to zrobię żeby była jasność. Dla przykładu pod koniec poprzedniego roku otrzymaliśmy "podwyżki". Pierwsze dwie wypłaty po tej podwyżce nie powiem były całkiem spoko no i sobie pomyślałem że może w końcu coś się ruszy w tym cyrku na kółkach no ale jak to bywa z różnego rodzaju podwyżkami to musi być jakiś "HACZYK" i nie inaczej było w tym przypadku. Przychodzi wypłata za Grudzień a tu się okazuję że premia za cały przepracowany Miesiąc wynosi 0,00 zł... No to ja na pełnej ****** wbijam do kierownika i się pytam zaskakująco spokojnie o co chodzi. A ja w odpowiedzi usłyszałem że przez to że firma dała podwyżki to musiała "TROCHĘ UKRUCIĆ PREMIE"... No to się pytam dlaczego nie otrzymałem chociażby premii frekwencyjnej a odpowiedź była taka że nie należy mi się premia frekwencyjna bo nie wyrobiłem żadnej premii xDD już nawet nie chcę mi się tego rozwijać bo brakło by mi tekstu ale kompletnie to nie ma żadnej LOGIKI...Także kadra kierownicza to jest jakiś żart skoro stosują takie sztuczki żeby "zmotywować" pracownika do lepszej pracy. Przechodzimy do Brygadzistów, cóż jeśli chodzi o te osoby to też nie można powiedzieć zbyt dobrych rzeczy, patrzą tylko na swoje ręce nie potrafią się wstawić za pracownikiem którzy robią im całą robotę a nic z tego nie mają...Lepiej jest się podlizywać kierownikom bo to w sumie najlepsza droga żeby otrzymać tytuł "Brygadzisty Miesiąca" i otrzymać pełną premie a swoich podwładnych olać ściekiem. Oczywiście nie wszyscy Brygadziści tacy są. Znajdą się i też tacy z którym można pogadać jak człowiek z człowiek z pełnym szacunkiem ale jest to niestety niewielki procent a szkoda. I na koniec zostaje opisać zwykłych "pionków" (Tak jak pisałem na początku że jeszcze do tego wrócę) którzy tam robią, to jest prawdziwy "RARYTAS" Znajdziemy tutaj ludzi którzy pochodzą z różnych części Świata, począwszy od Ukrainców którzy stanowią NAJWIĘKSZY procent pracowników, tak dobrze czytacie POLACY są gatunkiem praktycznie wymarłym, kończąc na (usunięte przez administratora). Osoby te praktycznie nie mają ZIELONEGO POJĘCIA o jakiejkolwiek robocie, stoją tylko w jednym miejscu i udają że coś robią, oczywiście jeśli rapowanie i tańczenie po magazynie przez (usunięte przez administratora) można nazwać pracą...Jakby tego było mało osoby te mają lepiej płacone od Polaków xDD. Przykładowo Ukraińcy za to że przyjdą w Sobotę do pracy((usunięte przez administratora) chyba też ale nie mam pewności) mają płacone 100% podczas gdy Polak ma tylko dzień do odbioru, wiadomo muszą być osoby równe i równiejsze. Dla mnie to jest czysta KPINA żeby Polak był gorzej traktowany od takiego Ukraińca lub (usunięte przez administratora) no ale niestety taka jest rzeczywistość w tej firmie...Cóż troszkę się rozpisałem ale chciałem dać do myślenia innym osobom, które chcą tutaj pracować na dłużej lub tylko na okres wakacyjny to stanowczo ODRADZAM !!! Znajdzie sobie inna pracę, rynek jest teraz tak konkurencyjny że zawszę się coś innego ogarnię. Amen

J1

Totalnie nie polecam pracy w tym miejscu. Nie wypłacają premii, mimo iż pracownik spełnił wymagania dotyczące jej przyznania. Brygadzista mówi jedno, agencja pracy mówi coś innego - i każda ze stron mija się w swoich zeznaniach. Dużo ukraińców, na głównym magazynie hałas przez 8h dziennie, praca monotonna,, w niektórych miejscach nie ma zasięgu.

Premie

Fajne te premie - takie nie za wysokie......

Wydajność ????
@Premie

Ale to te premie takie niskie pszes wydajnosc ? Teraz na stale bedzie taka kasa ...jawne (usunięte przez administratora) , podwyżki a prog premiowy też się zmienil. ?

@Premie

Co to znaczy nie za wysokie? Nie cieszysz się że w ogóle są? Chyba kilka stówek można przytulic, co? Czy nie.

Zwykły robol
@Adam

Jak dla mnie to i tak za dużo. Nie powinniśmy wcale dostawać, bo nam się nie należą. Jak dla mnie minimalna powinna wystarczyć w zupełności.

@Wydajność ????

Premia uznaniowa, w zależności od lubności ,nie ważne ile robisz ,nie ważne czy zapieprzasz, jak Kulik za Tobą nie przepada jedzie Ci po premii co miesiąc.W naszej firmie obcokrajowiec zarobi lepiej niż Polak.O Panie....

Jaki jest styl zarządzania w Anpacars Sp. z o.o.?

Dlaczego usunięte

(usunięte przez administratora) .Zmiana C najgorsza , głownie przez jedną osobę - zakompleksioną z chorymi ambicjami - pana PK . Z roku na rok coraz gorzej - zarówno atmosfera , finanse , wzrost obowiązków .

Klara
@Dlaczego usunięte

Skoro tak wszyscy narzekają na kierownictwo to czemu nikt nic nie powie? Myślisz, że szefostwo by nie zareagowało? Finanse coraz gorsze, tzn. brak podwyżek przy rosnących cenach? To ile stawka podstawowa może wynosić? Rozważam pracę, przyda się więcej info.

@Klara

Klara myślisz,że ludzie się nie buntują??myślisz, że to coś daje ?? jeśli idziesz i wyrażasz swoje zdanie ,to jesteś już na straconej pozycji ! nikt nas nie obroni,nikt!jesteś inny i w tym momencie jesteś ich wrogiem ! nawet jeśli masz rację, to dla nich jesteś wrogiem nr 1.

Rozumiem, ja też bym się bał o stanowisko, i że zostanę na lodzie bez pieniędzy. A co do drugiej części pytania, jak tam jest teraz finansowo? Coś jeszcze jest co powinienem wiedzieć, jak również rozważam aplikacje? Rozmowa kwalifikacyjna jest z kim, z kierownictwem, o którym mowa wyżej?

@anpacars

Na zmianie ,,C" nigdy nie będzie dobrze do póki głównym kierownikiem będzie szanowny pan Piotruś K. Którego śmiało można porównać do (usunięte przez administratora) i tak dalej... Wszyscy mają dość tego człowieka, brygadziści również lecz głośno tego nie powiedzą. Gość jest jak Voldemort , jest może paru brygadzistów którzy myślą że ich lubi lecz gdyby przyszło co do czego to zmieszałby z ich z najgorszym ściekiem... Gość nie wie co to znaczy szacunek do drugiego człowieka , a sam kiedyś chciał być wzorem dla innych tworząc rap w którym raczej nie znalazł się (beztalencie). Jak się do niego idzie w celu wyjaśnienia premi to gość tak bajeruje, bajeruje , bajeruje żeby człowiek się łudził że będzie dobrze w następnym miesiącu po czym jest bez zmian albo gorzej. Ogólnie jeszcze nigdy się nie spotkałem z czymś takim żeby ludzie życzyli tyle złego jednemu gościowi... Na szczęście już tam nie pracuje a ludzi ostrzegam przed tą firmą, idźcie wszędzie ino nie tam ‼️‼️‼️

Misia
@Marysia

Wspułczujemy ci dziecko ze ta firma to szczyt twoich możliwości i w pełni cie zadowala, życzymy dalszych sukcesów w anpie.

gnom
@Misia

Dziekuje za odpowiedz Czyli troche w firmie juz pracujesz?

Kłamstwo
@Marysia

Jaka produkcja jak tam nie ma produkcji, jaka lekka

@Kłamstwo

Produkcja wybrałam przez przypadek, przepraszam mój błąd :) Praca jest lekka jedynie czego wymaga to czytanie ze zrozumieniem oraz umiejętność liczenia chyba że z tym masz problem i dlatego nie uważasz jej za lekkiej. Widocznie nigdy nie pracowałeś na innym magazynie i dlatego nie masz pojęcia gdzie jak jest :) A jak już jest Ci tak naprawdę ciężko to może zatrudnij się do jakiegoś biura bądź sklepu :)

Elo
@Marysia

Chyba sobie jaja robisz !!! To czemu Polacy zwalniają się z tej firmy??? Kto ci płaci za te komentarze ??? Tam jest nadużycie władzy przez kierownictwo które zwala cała odpowiedzialność na pracowników. Nie polecam tej firmy

Skowronek
@Marysia

Nie wierze w to co czytam????????????????????

ZIomek
@Marysia

Troszkę szacunku do innych zawodów typu biuro i sklep Cudzoziemko bo nie jesteś u siebie.

Renata
@ZIomek

No dokładnie! ludzie myślą że biuro to tylko siedzenie przed komputerem i picie kawki :D

Bercik
@Renata

No tak w biurze trzeba umieć wypinać (usunięte przez administratora) żeby pan dyrektor czy inny rózgą w (usunięte przez administratora) dawał.

Nieznane

Aktualnie

No cóż , minęło kilka lat odkąd się zatrudniłam , było 50/50 PL/UA potem stopniowo proporcje się zmieniały- było więcej UA , Polacy byli w mega mniejszości , teraz to nawet UA zaczyna być w mniejszości bo zatrudniają już Filipińczyków, Hindusów, Afrykańcow , wiadomo pojedyńcze nacje takie jak Turcy , Gruzini itd ....Czasem się trafi Polak i UA .Nie świadczy to dobrze o firmie raczej.Podstawa iluzorycznie zwiększona kosztem premi . Praktycznie po podwyżce zarabia się tak samo a czasem nawet gorzej Byłam kilka lat na różnych zmianach i moje śmiało powiedzieć, że najgorzej jest aktualnie na zmianie C . Kiedyś zmiana A to był terror , teraz za sprawą kierownika na zmianie C jest najgorzej . Totalny despota . Zatrudniona jest masa ludzi ale takiej jakości, że nadal zmuszają ludzi do przyjścia w sobotę na zmianę popołudniowa oraz niedzielę na rano . Ostatnio na okrągło .z roku na rok wygląda to jeszcze gorzej .Bardziej ogarnięci ludzie raczej opuszczają zaklad pracy

@Aktualnie

(usunięte przez administratora) Aktualnie zgadzam się z Tobą w każdym zdaniu ,lepiej bym tego nie ujął .Czy prezesi Anpy wreszcie zainteresują się wypowiedzeniami Polaków!? Czy w tej firmie zacznie się nas szanować?? Czy lepiej szkolić wszystkie Kraje świata?? które popracują chwilę i też uciekają ?? czyż nie lepiej doceniać doświadczonych pracowników?!

Nie

Im to na rękę , na bank firma dostaje jakieś pieniądze od państwa za wsparcie migrantów z faktyczny koszt pracownika wtedy jest mniejszy , czy idzie za tym jakość - niekoniecznie . Zostawia sobie kilku Polaków na stanowiska biurowe , brygadzistów a od zwykłej pracy będą obcokrajowcy .Takie firmy są nastawione tylko na zysk za wszelką cenę . Będzie ciekawie , z roku na rok jest mega ciekawie

Jaka płaca

Minelo 5 miesiecy od podwyzek i już mozna wyraznie zauwazyc że podniesiona podstawa = obnizona premia. Premia której wyrobienie tak obnizyli ze poprawiajac swoje wyniki na lepsze wyrabiasz jej mniej. Zarobki realne dla magazyniera to 3500 z dodatkiem nocnym i 100zl premii bo tyle wyrabia szanujaca się osoba. Pracownicy roznych narodowości ale mi to nie przeszkadza bo od kilku lat to normalne zjawisko. Ogolnie to praca bardziej tymczasowa niz na stale bo jest cholernie ciezko. Brygadzisci mowia zeby się starac to bedzie dobra premia ale to gra na zwloke i tak ucieka ci pare miesiecy aż rozumiesz ze to pic na wode. Praca sama w sobie ciekawa ale ciezka i oszukancza. Gdyby dali zarobic przynajmniej te 4 tysiace w zdrowy sposob bez wyrobienia sobie garba to mozna na troche zostac bo tyle dostaje się teraz wszedzie. Pozdrawiam zmiane A spoko ludzie

@Jaka płaca

Słuszny komentarz ,dodałbym jeszcze ,że dalej obniżają te wydajności, bo to jeszcze nie koniec ,robisz coraz więcej, zarabiasz coraz mniej ,wykonujesz odpowiedzialną pracę, a obcinają Ci wydajność, a co się z tym wiąże premię. Brygadziści za to zarabiają bardzo dobrze ,różnica od zwykłego pracownika jest kolosalna, przecież im się należy, za te siedzenie na telefonach.

Też pracownik

W końcu ktoś bez plucia jadem napisał jak jest naprawdę. Bardzo wiarygodny komentarz. Brygadzisci pewnie zarabiają lepiej ale nie można wszystkich mieszać z błotem. Dużo z nich robi coś więcej niż powinien i nie każdy jest wpatrzony w telefon ale zgadzam się z tym że jest kilka osób które objęły te stanowisko chyba przypadkiem. Przez długi czas na stronie na fb była oferta na brygadziste i chyba nadal jest to oni chyba też nie mają tak ciekawie.

Alicja
@Jaka płaca

Rzeczywiście to nie fer :/ Jak jest z tymi podwyżkami, zdarzają się regularnie? Za co ją dostaliście? Przez inflacje czy za wyniki w pracy? Szczerze, to pierwszy raz spotykam się, że ktoś określa pracę na magazynie jako ciekawa :) Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? :D Jak tam aktualnie stoją przyjęcia? Zakład potrzebuje dodatkowych rak do pracy? Macie młody zespół czy w różnym wieku? Mój tata chciałby aplikować:)

Znowu pojawilo sie ogloszenie na pracownika sprzątającego do Anpacars odradzam stanowczo Brygadzistka krora tam jest strasznie terroryzuje panie a sama byla sprzataczka tam pracowalo tyle dziewczyn wszystkie odchodzily mialy dosc jeden (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1