counter
1 236 517 5 1
szukającypracy

jakie są zarobki na magazynie z uprawnieniami UDT?

Michalek
@szukającypracy

Z 3000 brutto :)

ziayoz Nowy wpis
Kandydat
@Michalek

3000 brutto mając udt?! To za tyle, szanujący się operator nawet kluczyków od wózka do ręki nie bierze...

rr Nowy wpis
@ziayoz

opowiadasz głupoty...myslisz, ze wozek widlowy to tytuł prawnika, lekarza? :D:D dziewczyny nawet jezdza i dobrze sobie radza

Lolek Nowy wpis
@rr

To bierz wózek i zapierdzielaj staraj się a kierownictwo będzie Ci mówiło że nic nie zrobiłeś i zabiorą Ci premie albo dadzą ci jakieś grosze żebyś się nie zwolnił. Ta firma to kpina tam już nikt nie chce pracować

Bartuś Nowy wpis

Danka to brzydka blachara

bolek
Kandydat

mam tam podjąć prace ,tak szczerze ile mozna wyjsc na ręke na miesiąc

giętki

jak nie masz życia prywatnego i nie szkoda ci cieplych dni to nawet i możesz przerobić dwa etaty w jednym hehe

Ziom
@giętki

wypada sie cieszyć bo przez koronowirusa nie ma pracy, wiele magazynów pracuje na 3/4 etatu i ucięte podstawy do 80%, a w INTERCARS-ie działają bardzo dobrze i koronawirus im nie straszny i do tego przyjmują nowe osoby, co jest godne pochwały

Tak5Nie4
Lol
@Ziom

Są firmy które też pracują i nie zwalniaja ludzi a i nie napisałeś że też zabrali etaty bo dyrekcją chciała zarobić na koronawirusie

Tak2Nie

Nie wiem czym matka karmiła tego brygadzistę na zmianie A z pakowania ale jak jak coś nie idzie po jego myśli to słychać go na drugim końcu magazynu . Rozumiem że dzieci muszą się wyszaleć ale żeby brać to do pracy to już przesada

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja

Chodzi o tego który drze mordę tak że wszyscy na sektorze go słyszą?

Marysia

Jestem zadowolona z pracy na magazynie, praca jest lekka i atmosfera jest przyjemna :)

TakNie21
Misia
@Marysia

Wspułczujemy ci dziecko ze ta firma to szczyt twoich możliwości i w pełni cie zadowala, życzymy dalszych sukcesów w anpie.

Tak6Nie
gnom
@Misia

Dziekuje za odpowiedz Czyli troche w firmie juz pracujesz?

Kłamstwo
@Marysia

Jaka produkcja jak tam nie ma produkcji, jaka lekka

Tak8Nie
@Kłamstwo

Produkcja wybrałam przez przypadek, przepraszam mój błąd :) Praca jest lekka jedynie czego wymaga to czytanie ze zrozumieniem oraz umiejętność liczenia chyba że z tym masz problem i dlatego nie uważasz jej za lekkiej. Widocznie nigdy nie pracowałeś na innym magazynie i dlatego nie masz pojęcia gdzie jak jest :) A jak już jest Ci tak naprawdę ciężko to może zatrudnij się do jakiegoś biura bądź sklepu :)

Tak1Nie13
@Marysia

Chyba sobie jaja robisz !!! To czemu Polacy zwalniają się z tej firmy??? Kto ci płaci za te komentarze ??? Tam jest nadużycie władzy przez kierownictwo które zwala cała odpowiedzialność na pracowników. Nie polecam tej firmy

lilia

czy w zakładzie mozna liczyc na premie ?

@lilia

Jest premia piszą że można wyrobić 2100 tylko to jest kwota brutto a jeśli nie przyjdziesz w sobotę bądź w niedzielę to ja stracisz takie zasady panuja w tej firmie. A jak trafisz na sektory to wyrobisz może 500 z jak będziesz biegac chyba że będziesz robić po 12 godz to wyrobisz może 1000 zł ale możesz dostać nawet mniej bo będziesz miała dużo nadgodzin to ci uwala ta premia bo nie możesz za dużo zarobić

klaudia

mam, pytanie posiadam orzeczenie o niepełnosprawności czy firma przyjmuje osoby z gupą

@klaudia

Tam wszyscy kierownicy i połowa brygadzistów ma grupę. Siedzą w akwarium po 5-6 bo sobie nie radzą we dwóch zresztą zobaczysz jak przyjdziesz. Kierownictwo szkoda slow!! Zdaleka widać jak im słoma z butów wystaje

Sporo pracy

Robota nie do przerobienia, Kasa taka sama, kto te zamówienia przyjmuje jak ledwo się wyrabiamy....

Tak1Nie6
gnom

Witam Czy osoby z orzeczeniem mogą się wypowiedzieć? Rozumiem że większość negatywnych wpisów to pracownicy agencji?

Tak2Nie8
Misia
@gnom

Nie ma różnicy czy pracujesz pod pod firmą czy agencją jest tak samo czyli nie ciekawie , ja przeszłam rok temu pod firmę i nic. Kasa ta sama albo mniejsza bo jest stała stawka a nie godzinowa , socjalu jak nie było tak nie ma, premia tak samo mała a obiecali kokosy.

Tak13Nie
@Misia

Skoro tak ci źle to po co pracujesz w ampie? Jest pełno pracy na rynku Czemu nie znajdziesz czegoś co lubisz robić? Praca nie musi być karą :) Socjalu już nie ma w większości magazynach i hurtowniach. Jeśli masz tak wysokie wymagania to czemu nie spróbujesz pracować w swoim zawodzie? Najlepiej jest tylko narzekać jak to jest źle i dostawać wszystko za darmo :)

Tak1Nie14
Katia
@Marysia

Cześć, widzę że firma zaczyna się bronić wystawiając sama sobie opinie. Ale w zasadzie po co wypisywać takie bajki ze jest super, miło i lepszej firmy nie ma. Na innych magazynach jest socjal, wyższe wypłaty i używany język polski a nie tak jak w anpie inny wschodnio europejski. Do niedawna pracowałam na tym magazynie, dość dobrze wiem jak to wygląda od środka więc wiem o czym mówię. Nie ma co polecać.

Tak13Nie

Hehe

Co by nie mówić Zdzichu w przeciwieństwie do pozostałej dwójki która została byl wporzo gościem, takich ludzi brakuje. Wyluzowany itd. a nie posponany jak...

Ekipa

A jak tam trzyma się ekipa pakowaczy i exportowców zm. A. ?? Pracują tu jeszcze "stara" ekipa czy wszyscy dali sobie spokój już.

luk

a kto pisze ?

Lok
@Ekipa

Jest steryd, myślę że to wystarczy żeby ekipy nie było

Zdzichu

to co tylko Steryd i Gruby tam zostali ? xd zajadają się przy biurku xd

maja

czesc posiadam orzeczenie o niepełnosprawnosci 2 grupa czym mam szanse na prace bezposrednio pod firma

Tak2Nie3
@maja

myślę, że jest szansa, bo od zawsze szukają z orzeczeniem bo dzieki temu mniej mają kosztów na pracownika. Minus jest taki, ze teraz zyski firmy spadły i każdy się boi o robotę bardzo, nawet jak się nie przyznaje, chociaz akurat u nas na firmie nikt nie mowil o masowych zwolnieniach (na szczescie), zapraszamy Maju

Tak2Nie2
Kryzys

W kryzysie wszystkie patologie kultury firmy wychodzą na światło dziennie ze zdwojoną mocą To co to będzie z anpa, już patologia jest wysłanie Polaków na mniejszy etat a w tym samym czasie zatrudnianie Ukraińców. Jak nie ma pracy to nie ma. Mniejszy etat i tyle a nie ze Polacy na mniejszy etat a Ukraina pracuje Policzek dla Polaków tam pracujących

Tak19Nie
Był

Firma krzak, agencja pracy podaje fałszywe informacje na temat zarobków i warunków pracy.

Tak8Nie
EL
@Był

możesz rozwinąć myśl? Przyjmują tylko pod agencją czy bezpośrednio pod Intercars też? wiem, że wielu pracuje bezpośrednio

An
@EL

Oczywiście że przyjmują pod agencja, pod firmę już nie wzięli nikogo od wieków, chyba że masz jakieś orzeczenie o niepełnosprawności etc. Z pod agencji przejdziesz chyba po 1.5 roku pod kolejna jakąś dziwna agencje

Tak5Nie
dddddddd
@Był

nie no, 2300-2400 na lajcie zarobisz, to nie ma tak źle - taki standard na magazynach, przynajmniej jak pracowałem jeszcze w styczniu tak było, chyba, że przez koronowirusa coś ucięli

Tak1Nie5
@EL

Jaki intercars a co tam firma ma z nim wspólnego?

Tak5Nie
Damian

Cześć, Jako wieloletni były pracownik, stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Warunki zatrudnienia jak na czasu obecnie są po prostu śmieszne, mało tego uważam ze, poniżające dla osób tam pracujących. Osoby zatrudnione są pod agencje pracy tymczasowej, nie było by nic w tym złego jakby się przechodziło bezpośrednio pod firmę. Po 1.5 roku kombinują, nagle otwiera się nowa firma z tej agenci i przechodzi się pod nią. Osoby sprawdzone, z długim stażem też w taki sposób pracują. Oczywiście częściowo osoby są zatrudnione pod firmę, ale to osoby które przyjęły się dawno temu. Zarobki na niskim poziomie, ok 3k brutto, dla osób funkcyjnych 3.2, bryg 3.5. Porównując zarobki do innych magazynów, anpa wygląda naprawdę słabo. Zero socjalu, wczasów pod grusza nie ma, bony na święta tylko raz w roku, śmieszna kwota od której biorą jeszcze podatek, za paczki dla dzieci, którymi też tak się reklamują, każda płacić podatek. Premia jest jak najbardziej ale dość często zabierana z jakiegoś powodu. Obiecywane są zmiany na lepsze a od kilku lat podnoszą jedynie płacę z powodu wzrostu najniżej krajowej. Tylko w anpa osoba od sprzątania magazynu zarabia podobnie do brygadzisty czy osoby z biura. Dyrekcji nie widać w ogóle, nigdy jeszcze osobiście nic nie przedstawili swoim pracownikom. Kierownictwo naprawdę kiepskie, bez pomysłu na organizację oraz pojęcia o logistyce magazynowej oraz optymalizacji. Awans związany jest z pełnieniem nowej funkcji od roku i dopiero umowa na to stanowisko, awans wiąże się z zwiększeniem podstawy o ok 200 brutto. Pozytywnym aspektem w tej pracy są ludzie, tworzący tą firmę. Jednak w ostatnim czasie zwolnilo się naprawdę sporo osób. Zdecydowana większość to osoby ze wschodu. Nie o polecam.

Tak11Nie
Tomek

Cześć, zastanawiam się nad przyjściem tu do pracy, można prosić opinie na temat sektorów? Jaka atmosfera, brygadziści ? Slyszalem że warto się postarać żeby trafić na zmianę B co o tym sądzicie?

TakNie7
@Tomek

Tutaj nie warto przychodzić. Chyba ze dla garba.

Tak9Nie
Witaj
@Tomek

Cześć, Gdzies juz byly opisane zmiany na tym forum. Zmianę A odradza wiekszosc, zmianę B i ich podejście lubi kazdy kto tam trafi a na zmianę C zalezy gdzie sie pojdzie, na sektorach podobno jest ok, ja jednak wolałem spróbować na innym dziale.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Hej jak wyglada praca w anpie? Slyszalem ze na zmianie A jest 3 muszkiekerow no wsumie dwoch bo jeden to piesek kiera. Co mozecie powiedziec o tej pracy na kazdym dziale zarobki , ludzie itd. Mam nadzieje ze nie trafie na zmiane A bo nie chce mniec doczynienia z tymi ludzmi ktorzy kieruja ta zmiana jak mi powiedza ze trafie na zmiane A to odrazu zrezygnuje

Szkolenie

Cześć, jestem w trakcie szkolenia, będę na zmienię A lub C ale słyszałam że pewnie trafię na sektor, ewentualnie po jakimś czasie jakieś pakowanie. Warto myśleć o pakowaniu bo nic o tym nie wiem, jakie premie, ewentualnie jaka zmiana lepsza?

Sektor
@Szkolenie

Zdecydowanie staraj się trafić na C, brygadzisci są normalni !

Szkolenie
@Sektor

Mowa tutaj o sektorach czy tym pakowaniu?

luk
@Szkolenie

nie idź tam do pracy, teraz się tam to totalnie nie opłaca, wycisną cię jak cytrynę a premi nie zobaczysz, ja odeszłem po 6 latach, ta firma ma swoje dobre czasy już za sobą, teraz kiwa na kasę na kazdym kroku

Tak7Nie
Monika
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.
 Problem

Witam. Mogłabym prosić numer do działu HR ponieważ chciałabym aplikować o pracę .

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anpacars Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Logistyczna 1