Opinie o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKM Sosnowiec, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKM Sosnowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Karolina

Nie polecam autobusów linii nr 18. Wiecznie spóźnione, a jak kierowca widzi, że kobieta biegnie na spóźniony autobus od 30 minut to nawet nie poczeka.

Aneta

@Solaris Rozumiem, że musiałeś mieć złe doświadczenia związane z pracą w pkm sosnowiec, jednak pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu Gowork, z którego wynika, iż nie wolni tutaj nikogo wyzywać i obrażać. Jeśli zatem chciałbyś w sposób merytoryczny wypowiedzieć się o tym pracodawcy, to zachęcam. Jak długo już tam pracujesz?

Jaka atmosfera jest między działami w PKM Sosnowiec?

Artur Nowy wpis

W miare dobra,

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PKM Sosnowiec?

Artur Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o prace na pelny etat.

Michał Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 3lata i nie polecę jej nikomu nawet wrogowi. Praca bardzo dziwnych godzinach i nie zawsze na miejscu trzeba czasem dojechać na zmianę ale nie zawsze pasują autobusy z zajezdni nikt tu z kierownictwa nie myśli żeby to ulepszyć. Oczywiście nie zapłacą ci za te dojazdy nawet jeśli musisz z godzinę wcześniej wyjść z domu. W pokóju planowania siedzą bardzo nie miłe panie które tylko umiał narzekać że nie mają czasu szukać za ciebie zmiany jak potrzebujesz mieć w tygodniu dzień wolnego. Non stop wychodzą na papierosa i wiecznie są zmęczone. Pan Nowy Kierownik nie ma swojego zdania dostał te stanowisko za karę i ciągle się słucha pan z pokoju obok. Mają dziwny system przydzielania urlopów który dostaniesz wtedy kiedy im będzie pasować chyba że będziesz miał układy to dostaniesz w wakacje bądź w święta. Nikt nie liczy się z kierowcą liczy się tylko zrealizowany kurs. Połowa autobusów to istne wraki które dziwię się że wożą ludzi. Pieniędzy tu żadnych większych nie zarobisz chyba że przyjdziesz im 3razy z wolnego stawką jest bardzo śmieszna i nie adekwatna to wykonywanej pracy. Szkoda było moich straconych 3lat pracy w tym zakładzie gdzie na każdym kroku wbijają ci szpilkę. Tutaj już nigdy nie będzie lepiej. Także trzymajcie y z daleka od tego zakładu.

Dla kandydatów do pracy co muszą wiedziec: często przerywany czas pracy czyli nie ma Cię w domu 12 godz A dniowka wychodzi Ci 6.30godz czyli caly dzien stracony a czas wolny teoretycznie płacony, w praktyce nie odczuwalna zapłata dla mnie to był największy problem

Kierowca/kontroler
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szef trochę surowy ale rekutacja prócz tego przebiegła pomyślnie.

Pytania

Czy ukończyłem 22 lata i czy pracowałem kiedyś w jakiejś innej firmie.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

To moja jedyna firma gdzie wyliczyla mi że należy mi się 1.5kg cukru A więc w dobie pandemi dostałem jedną cała torebkę A drugą otwartą w połowie odsypana,zapamiętam to i wnuką opowiem ????

Nowy
Kandydat

Witajcie, czy system pracy przewiduje wolne weekendy? Jeśli tak, to ile ich jest w miesiącu?

Andrew
@Nowy

Jako kierowca dwa weekendy w teorii masz wolne

kierowca linii 100 na przystanku czeladz szpita siedział i patrzył w okno po czym wyjął kanapkę i zaczął ją jeść nie zważając na to ze powinien już dawno odjechać godz.16.26

Alexadrian
Kandydat

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć czy w PKM Sosnowiec jest możliwość pracy na pół etatu. Mam chore dziecko i nie mogę pracować na pełen etat. Może ktoś z kierowców ma taką wiedzę jak praca na pół etatu wygląda. Dziękuję.

syfon12345

dupcza niektorzy kierowcy haline farion kierowniczke rospusta i inni z dyspozytorkami

syfon12345

(usunięte przez administratora) robota za marne pieniadze sebastian sie klania 604628455 jeden na drugiego donosi miedzy innymi kierowniczka halin farion rysiek rynczuk wybili sie miedzy innymi kosztem mnie

Karolina

Byly
@Karolina

Skoro spóźniony to sama sobie odpowiedz że nie ma czasu czekać A pro po ile musi się spóźnić by ta kobieta mogła zdążyć

ktoś
@Karolina

Może właśnie dlatego że opóźniony??

Batman
@Karolina

A skąd ta kobieta biegnie te 30 munut , za autobusem i nie może go dogonić ???

@Karolina

Właśnie przez takie Karoliny te autobusy jeżdżą spóźnione

Agata
@Karolina

Naprawdę autobusy PKM Sosnowiec tak nieustannie się spóźniają? A są to duże opóźnienia zazwyczaj? Powiedz coś więcej, jeżeli możesz, to bardzo przydatna informacja. Pozdrawiam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PKM Sosnowiec?

Tom
@Pytanie

Atmosfera bardzo kiepska nie polecam unikać! Kary kary i jeszcze raz kary wypłata też marna za taką odpowiedzialność

tomasz877
@Aneta

ANeta ty widze chyba jestes jedna z wielu osob ktore maja plecy tam bo wypowiadasz sie tylko pozytywnie robisz pewnie 1 lub 2 linie maxymalnie caly czas do tego masz dodatek stazowy i bierzesz po 3 tys emerytury

tomasz877
@tomasz877

wypłaty nie emerytury pomyliłem sie

@tomasz877

NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM ZEBY TAM NIE PRACOWAC

Klient
@Kierowca

Dlaczego nie polecasz napisz coś więcej

Piotr

Plusy to takie że wypłata na czas.ale atmosfera bardzo kiepska układy i ukladIki. Kary finansowe masakra nie polecam

Batman

Ekstra atmosfera

Anna
@Batman

No atmosfera ichoroba bergerówka czesta w tej firmie .

@Batman

Super, że tak entuzjastycznie wyrażasz się o atmosferze w firmie i zapewne masz też dobre relacje z przełożonymi. To bardzo istotne, bo zatrudnienie w przyjaznym otoczeniu pozwala z przyjemnością chodzić do pracy. Czy inne sprawy takie jak wynagrodzenie lub możliwość uzyskania premii są równie satysfakcjonujące?

Szybki
@Piotr

Nociekawe czy te teksty czyta prezes ????

Młody
@Anna

Tak co piszesz to prawda jest

kandydat
Kandydat

Pytanie praca dyspozytora świątek piątek, wiadomo, ale jaka kadra jest na dyspozytorni? Młoda, średnia czy stara? Ile zarabiają?

Aneta

@tomasz877 Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś pracownikiem w firmie pkm sosnowiec. A jak długo? Nadmieniasz o tym, iż często dostajecie od tego pracodawcy kary - a za co konkretnie i na czym one polegają? Jeśli ktoś jeszcze chciałby wyrazić swoją opinię na temat pracy w pkm sosnowiec - zachęcam.

Haryyy 2
@Aneta

Kary są za wszystko tylko pupile a jest ich paru na zajezdni dąbrowa Górnicza nie dostają kar . No i czeba mieć układy najlepiej z mistrzami Samochodu im prywatne robić malować np spadać robić silniki oponki zmieniać bo kierownik nic nie wiem tak twierdzi????.

Nik
@Aneta

Pracownikiem około 10 lat. Kary są np za za rysowanie busa. Albo palenie itp.

Kierowca

Ale ma Pan niesprawdzone informacje nie radny tylko Burmistrz a przyszła kadencję i tak będzie bo nikt w tym roku nie zgłosił się na to stanowisko bo wiedzieli że szans nie maja.

kasownik
@Kierowca

czyli licza sie uklady i ukladziki a dobro pracownika jest gdzies

Ja
Klient
@kasownik

W PKM sosnowiec oddział dąbrowa Górnicza. Liczą śie same układy bo tez układów nie zarobisz i nie będziesz miał uznania u kierownika i mistrzów. Czeba robić samochody prywatne w godzinach pracy i nic nie pyskować. W tedy jest ok

Ja
@kasownik

No a jak bez apelacyjnie układy najlepiej kierownik ,mistrz ,brygadIsta . Zrobisz im furę to masz uznanie gotowe.

Driver

Jak wyglada na warsztacie. Jakie godziny itp.

Busman
@Driver

Świątek-piątek trzy zmiany rozpoczynane 6, 14, 22. Na popołudniu zazwyczaj spokój, najbardziej aktywne są nocki. Pierwsza zmiana kończy pracę tego co na nocce się nie udało dokończyć. :) Atmosfera w brygadzie zazwyczaj ok. Gorzej jeżeli chodzi o pewne osoby z grona mistrzów na warsztacie - nie podejmiesz dyskusji, nawet jak masz wątpliwość lub rację.

Solaris
@Driver

Warsztat w Gołonigu uhhh jako budynek ok ale układy są i taka zawiść między ludźmi a mistrzowie i kierownictwo to podsyca niestety. Nie ma tam sprWiedliwego traktowania jeden błazen ryja wydziera a reszta mówi że taki on jest i czeba śie do niego pszyzwyczaić. (usunięte przez administratora)

Zabula

Obserwuj (usunięte przez administratora) stronkę

Zostaw merytoryczną opinię o PKM Sosnowiec - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PKM Sosnowiec
2.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lenartowicza 73