Opinie o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PKM Sosnowiec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKM Sosnowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM Sosnowiec w Sosnowiec

Dla kandydatów do pracy co muszą wiedziec: często przerywany czas pracy czyli nie ma Cię w domu 12 godz A dniowka wychodzi Ci 6.30godz czyli caly dzien stracony a czas wolny teoretycznie płacony, w praktyce nie odczuwalna zapłata dla mnie to był największy problem

To moja jedyna firma gdzie wyliczyla mi że należy mi się 1.5kg cukru A więc w dobie pandemi dostałem jedną cała torebkę A drugą otwartą w połowie odsypana,zapamiętam to i wnuką opowiem ????

kierowca linii 100 na przystanku czeladz szpita siedział i patrzył w okno po czym wyjął kanapkę i zaczął ją jeść nie zważając na to ze powinien już dawno odjechać godz.16.26

Alexadrian

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć czy w PKM Sosnowiec jest możliwość pracy na pół etatu. Mam chore dziecko i nie mogę pracować na pełen etat. Może ktoś z kierowców ma taką wiedzę jak praca na pół etatu wygląda. Dziękuję.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
syfon12345

dupcza niektorzy kierowcy haline farion kierowniczke rospusta i inni z dyspozytorkami

syfon12345

(usunięte przez administratora) robota za marne pieniadze sebastian sie klania 604628455 jeden na drugiego donosi miedzy innymi kierowniczka halin farion rysiek rynczuk wybili sie miedzy innymi kosztem mnie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PKM Sosnowiec?

Tom

Atmosfera bardzo kiepska nie polecam unikać! Kary kary i jeszcze raz kary wypłata też marna za taką odpowiedzialność

Aneta

@Solaris Rozumiem, że musiałeś mieć złe doświadczenia związane z pracą w pkm sosnowiec, jednak pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu Gowork, z którego wynika, iż nie wolni tutaj nikogo wyzywać i obrażać. Jeśli zatem chciałbyś w sposób merytoryczny wypowiedzieć się o tym pracodawcy, to zachęcam. Jak długo już tam pracujesz?

tomasz877
@Aneta

ANeta ty widze chyba jestes jedna z wielu osob ktore maja plecy tam bo wypowiadasz sie tylko pozytywnie robisz pewnie 1 lub 2 linie maxymalnie caly czas do tego masz dodatek stazowy i bierzesz po 3 tys emerytury

tomasz877
@tomasz877

wypłaty nie emerytury pomyliłem sie

@tomasz877

NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM ZEBY TAM NIE PRACOWAC

@Kierowca

Dlaczego nie polecasz napisz coś więcej

Plusy to takie że wypłata na czas.ale atmosfera bardzo kiepska układy i ukladIki. Kary finansowe masakra nie polecam

Batman

Ekstra atmosfera

@Batman

No atmosfera ichoroba bergerówka czesta w tej firmie .

@Batman

Super, że tak entuzjastycznie wyrażasz się o atmosferze w firmie i zapewne masz też dobre relacje z przełożonymi. To bardzo istotne, bo zatrudnienie w przyjaznym otoczeniu pozwala z przyjemnością chodzić do pracy. Czy inne sprawy takie jak wynagrodzenie lub możliwość uzyskania premii są równie satysfakcjonujące?

Szybki
@Piotr

Nociekawe czy te teksty czyta prezes ????

Młody
@Anna

Tak co piszesz to prawda jest

kandydat

Pytanie praca dyspozytora świątek piątek, wiadomo, ale jaka kadra jest na dyspozytorni? Młoda, średnia czy stara? Ile zarabiają?

Aneta

@tomasz877 Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś pracownikiem w firmie pkm sosnowiec. A jak długo? Nadmieniasz o tym, iż często dostajecie od tego pracodawcy kary - a za co konkretnie i na czym one polegają? Jeśli ktoś jeszcze chciałby wyrazić swoją opinię na temat pracy w pkm sosnowiec - zachęcam.

Haryyy 2
@Aneta

Kary są za wszystko tylko pupile a jest ich paru na zajezdni dąbrowa Górnicza nie dostają kar . No i czeba mieć układy najlepiej z mistrzami Samochodu im prywatne robić malować np spadać robić silniki oponki zmieniać bo kierownik nic nie wiem tak twierdzi????.

Nik
@Aneta

Pracownikiem około 10 lat. Kary są np za za rysowanie busa. Albo palenie itp.

Kierowca

Ale ma Pan niesprawdzone informacje nie radny tylko Burmistrz a przyszła kadencję i tak będzie bo nikt w tym roku nie zgłosił się na to stanowisko bo wiedzieli że szans nie maja.

kasownik
@Kierowca

czyli licza sie uklady i ukladziki a dobro pracownika jest gdzies

@kasownik

W PKM sosnowiec oddział dąbrowa Górnicza. Liczą śie same układy bo tez układów nie zarobisz i nie będziesz miał uznania u kierownika i mistrzów. Czeba robić samochody prywatne w godzinach pracy i nic nie pyskować. W tedy jest ok

@kasownik

No a jak bez apelacyjnie układy najlepiej kierownik ,mistrz ,brygadIsta . Zrobisz im furę to masz uznanie gotowe.

Driver

Jak wyglada na warsztacie. Jakie godziny itp.

@Driver

Świątek-piątek trzy zmiany rozpoczynane 6, 14, 22. Na popołudniu zazwyczaj spokój, najbardziej aktywne są nocki. Pierwsza zmiana kończy pracę tego co na nocce się nie udało dokończyć. :) Atmosfera w brygadzie zazwyczaj ok. Gorzej jeżeli chodzi o pewne osoby z grona mistrzów na warsztacie - nie podejmiesz dyskusji, nawet jak masz wątpliwość lub rację.

Solaris
@Driver

Warsztat w Gołonigu uhhh jako budynek ok ale układy są i taka zawiść między ludźmi a mistrzowie i kierownictwo to podsyca niestety. Nie ma tam sprWiedliwego traktowania jeden błazen ryja wydziera a reszta mówi że taki on jest i czeba śie do niego pszyzwyczaić. (usunięte przez administratora)

Zabula

Obserwuj (usunięte przez administratora) stronkę

ZUBULA

Witaj (usunięte przez administratora) pojechałaś po nazwisku u mnie w firmie tylko (usunięte przez administratora) nie wiedziałaś że ja już tam nie pracuje i twoje smieszne zdanie lata mi kolo (usunięte przez administratora) spodziwaj się (usunięte przez administratora) że ja też Ci zniszczą reputację (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w PKM Sosnowiec?

Zależy który dział.

Roger

Witam mam pytanie ile na poczatek zarabia mechanik na zajezdni ? Jakie wymagania na to stanowisko ??

@Roger

Na razie jeszcze nikt nie odpowiedział Ci na zadane pytania o zarobki oraz wymagania, ale trzymam kciuki, aby to jeszcze uległo zmianie! Widzę, że poważnie zastanawiasz się nad podjęciem pracy w PKM Sosnowiec. Jakie czynniki sprawiają, że bierzesz pod uwagę właśnie tego pracodawcę? Czy masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?

@Roger

Około 14-15 PLN/h BRUTTO + 20% premii regulaminowej. Podstawowa znajomość mechaniki i budowy pojazdów.

Pilot 11
@Roger

Tutaj pracują miłośnicy komunikacji kto chciał zarobić pracuję już gdzie indziej. Firma bez szacunku dla pracownika.

Roger
@Pilot 11

Aż tak źle? Czyli na poczatek 2tys zl na reke? A jaki jest system pracy? Od pon do piatku czy jakis inny? Dziekuje za odp

Byly
@Roger

A widziałeś by autobusy w weekendy nie jeździły, zastanów się

@Roger

Tak jak ktoś napisał. 14-15 PLN brutto za godzinę +20% premii. Praca piątek-świątek na trzy zmiany. Okres próbny może i będziesz miał tylko na pierwszą zmianę.

Marti

Dla mnie komunikacja miejska poprostu dramat w dniu dzisiejszym dwa razy z niej korzystałam dwa razy opóźnienie 10 min autobus 160. Szok

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz pracować u ,,Druciaza ,, za tysiąca.wiecej A jak zdarzy Ci się wpadka typy za spanie do pracy i usłyszysz k.. I chu..lub choroba A wtedy Cię oleje ..ja tak miałem Pkm ja zapisz do pracy za Ciebie wyślą.Rezerwe A tobie każą powoli.zbierac się do pracy.....pracują tu kolesie co.po 30 lat u Druciazy na mieszynarodowce jeździli za kilka.tysi i nie chcą sam sobie odpowiedź dlaczego tak jest

Naucz się pisać

Zostaw merytoryczną opinię o PKM Sosnowiec - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PKM Sosnowiec?

Zobacz opinie na temat firmy PKM Sosnowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKM Sosnowiec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKM Sosnowiec?

Kandydaci do pracy w PKM Sosnowiec napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKM Sosnowiec
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Lenartowicza 73
    41-219 Sosnowiec