Karena S.A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Siemianowice Śląskie

Opinie o Karena S.A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

MalgorzataL

Przypadkowo natrafilam na ta strone ale rowniez podziele sie swoim doswiadczeniem z Firma Karena. Jestem klientka juz 5 lat. W tym roku pierwszy raz czekalam 3 tygodnie na dostawe, o czym Pani ktora przyjmowala moje zamowienie poinformowala mnie. Mowila rowniez ze wilgotnosc jest na poziomie 12%. Wegiel dotarl lekko wilgotny ale jakoscia jak zwykle niezawiedli. Zmartwil mnie fakt wilgotnego wegla ale Pani mi wszystko ladnie wytlumaczyla, i zastosowalam sie do jej zalecen za co dziekuje bo naprawde wegiel wilgotny nie oznacza gorszy ! Ps. Czy w tym roku rowniez mozna liczyc na swiateczny rabat ? :) Z niecierpliwoscia czekam na Waszego smsa :) Kupuje Iskierke Wesola i szczeze ja polecam.

Krzychu

Osobiscie czekalem na wegiel 2 tygodnie. Dotarl wilgotny ale coz mamy jesien chyba tylko debil oczekuje suchego wegla. Bylem poinformowany o terminie dostawy i dluzszym oczekiwaniu. Ludzie pieprzycie bzdury jakie 3 miesiace ? Cala nasza wies zamawia w Karenie wegiel i nikt z nas nie zostal nigdy potraktowany w taki sposob. Pozdrowienia z Makoszyna

brymar

Bardzo nie uprzejmi. Na węgiel czekałem 6 tygodni. Co parę dni już będzie i tak dalej. Rozmowy przez telefon chamskie. Jak węgiel przywieżli to prawie błoto. Mam ich serdecznie dosyć. Takiego dostawcy jeszcze nie miałem, a palę ekogroszkiem 15 lat. Nikomu nie polecam tej firmy.

Klient
@brymar 11.10.2017 19:43

Potwierdzam Nie polecam zakupu czekam już 3 miesiące i nie wiadomo czy w ogóle przyjedzie, nie informują o niczym klienta ciężko się dodzwonić, jak już się dodzwonię to obiecanki cacanki a towaru jak nie było tak niema( o terminie powiadomią jak już wyślą) KPINY !!! Jak tak dalej pójdzie to sprawę zgłoszą na policję ( nic sobie nie robią z klienta czy człowiek i jego dzieci marzą czy zamarzną) Stanowczo nie polecam.

Krzychu
@brymar 11.10.2017 19:43

Jak wegla nie ma to sie czeka. Maja od reki tylko Ci co ruskim handluja. Ludzie Wy telewizji nie ogladacie ???

kandydat

Od wpisu z 2013 roku wiele zmieniło się w Firmie pod kątem rekrutacji. Firma KARENA S.A. od jakiegoś czasu posiada wyodrębniony Dział HR, który odpowiada za rekrutację pracowników. Przebieg procesu rekrutacji jest opisany na stronie www i w pełni pokrywa się z rzeczywistością. Podczas rozmowy rekrutacyjnej przedstawiana jest firma, zakres obowiązków, to jak dokładnie wygląda praca. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest na wysokim poziomie. Firma daje odpowiedź zwrotną po rozmowie niezależnie od jej wyniku.

@kandydat 12.09.2016 11:53

Odrębny dział hr ? Haha pani jest jedna więc co to za dział

LidiaO

Od dwóch lat jestem klientką Firmy Karena i praktycznie nie mam zastrzeżeń ani do obsługi, ani do ogólnej współpracy, ponieważ te wskazane zalety są na najwyższym poziomie. Dostawa wybranego ekogroszku jest dokonana w uzgodnionym terminie. W stosunku do części przedmówców jestem innego zdania, bowiem wjazd na moją posesję jest bardzo wąski i kierownik p. Andrzej Henel zawsze rozwiązuje problem w sposób profesjonalny, za co serdecznie dziękuję. Dlatego ze względu na pełny profesjonalizm polecam firmę, bowiem jest bardzo wiarygodna.

Alina Z

Ja rowniez polecam zakupy w firmie Karena ! Pierwsza firma ktora z takim poczuciem humoru podchodzi do sprzedazy a co za tym idzie, od dwoch lat zamawianie wegla jest dla mnie przyjemnoscia.

starszy pan z dzierzoniowa

Co do powyzszej opini u mnie tez czasami sa problemy z rozladunkiem ale trzeba sie z tym liczyc, to nie paczka 5 kg tylko tonowa paleta z weglem. Czasami z synem pomagamy kurierowi. Ale jestesmy zadowoleni. Jedna rada dla wszystkich: chcesz miec cacy rozladunek zainwestuj w kostke brukowa a nie w trawnik i ozdobne kamyczki a pozniej pretensje bo kierowca po kamieniach wegla nie przeciagnie. Ja firme karena polecam za obsluge, za jakosc towaru i za negocjowane cen bo inne firmy tego niepraktykuja.

Artur

Popieram p. Agnieszke. Sam jestem klientem tej firmy od kilku lat i nie mam zastrzezen a juz napewno nie do obslugi bo tutaj jest wszystko na najwyzszym poziomie. Zawsze pomoga i doradza. Sam wegiel dla mnie jak najbardziej ok i przynajmniej zona nie marudzi!!! jak mnie nie ma a to najwazniejsze bo ona jest glownym palaczem ;)

Agnieszka J.

Do Pani KLIENTKA: Bzdury droga Pani. Ja rowniez jestem klientka tej firmy I co jak co ale obsluga jest na najwyzszym poziomie. Wspolpracujemy razem juz 7 rok. I nigdy nie mialam problemow mimo tego ze wegiel jechal az 500 km. Wydaje mi sie ze to nie sa klamstwa na temat malego samochodu tylko raczej brak wplywu firmy Karena na przewoznika. U mnie tez byly problemy czasami z rozladunkiem ale jestem normalnym czlowiekiem i to rozumie ze kurierzy sa rozni np. Tak jak ja i Pani.. Ja rozumie a Pani juz nie. Osobiscie polecam kontakt zawsze odbiera mila pani albo pan nooo i najwazniejsze sa chetni do negocjacji ceny :-)

klientka

niestety nie mam o tej firmie dobrego zdania . Początkowo było cacy ale potem zapomnienie o złożonym zamówieniu wysłanie z opóźnieniem, kłamstwa dotyczące transportu obiecanki małego samochodu a za każdym razem podjechał duży i był problem z rozładunkiem. W czasie rozmowy wyjaśniajacej nie miły kontakt. Osobiscie nie polecam choć węgiel dobrej jakości natomiast zespół już niestety nie

gość2

hmmm może to zachowanie było grą szefa żeby zobaczyć jak zareaguje kandydat na stresującą sytuację??

znam was

Właśnie dlatego jest szefem, że dostrzega to, co w Tobie " ICH " jest nie tak. Przecież sam możesz być szefem - załóż własną działalność i zarabiaj. Wiesz, czytając Twój komentarz też bym Cię uznał za niegrzecznego.

gość

ups sorki - chyba nie w tym miejscu ten wpis

gość

potwierdzam, powyższe. Jemu się nic nie podoba. (usunięte przez administratora)

ich

szef traktuje na rozmowie z góry i jak mu się coś nie podoba to nie mówi co tylko kończy i nie potrafi przeczytać poprawnie CV, gdy mu to zarzuciłam rzucił mi papierami na biurko pyta się o rzeczy wogóle nie związane z wymogami w ogłoszeniu

Zostaw opinię o Karena S.A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karena S.A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe