Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

sss

Anpacars płaci na czas i nie ma zadnych zaleglości, proszę usunąć tego posta bo ktoś pomyśli, że faktycznie tak jest

Niko
@sss

zgadzam sie, w bylej firmie mialem opoznienia, albo szefostwo w ogole nie placilo tygodniami, w Intercars wszystko w jak najlepszym porządeczku, pozdrawiam serdecznie

Opinia sponsorowana
@Niko

Tylko ze Anpacars nie ma nic wspólnego z intercars.

Ostrzeżenie! Jeżeli jesteś z Polski pod żadnym pozorem nie podejmuj próby pracy w tym miejscu!!! Na magazynie gorąco do tego stopnia że wypiłem dwa litry wody w ciągu 8 godzin pracy :o . Stawka 19 zł, większość osób z Ukrainy ale także z Azji wschodniej oraz Afryki. Znaleźć tam pracującego Polaka to wyczyn dosłownie hehe. W szatni smród, stołówka gorsza niż w szkole podstawowej. Ciasno między regałami do tego stopnia że ledwo wózek na który ładujesz towar wchodzi, skanery z XX wieku które się rozładowują co chwilę menu w tym czymś jest jak w konsoli do pisania komend na komputerze... Brygadziści zmuszają wręcz do biegania po zamówienia, na 8 godzin pracy jest jedna przerwa 20 minut na którą każdy biega sprintem zaraz po odbiciu karty magnetycznej.. osoby z zagranicy pracują tutaj po 10 do 12 godzin podziwiam.. W tej firmie zapomnisz języka polskiego bo większość osób jest z Ukrainy:) Polacy nie są traktowani na równi z nimi. Dojazd to masakra zaopatrz się w cierpliwość stojąc w korkach zanim dojedziesz do miejsca pracy. Nie ma tam żadnego szkolenia BHP bo podobno nie mają bhpowca na rano hehe. Ogólnie więcej zarobicie w Żabce lub wykładając towar w sklepie spożywczym a się tak nie narobicie. Nie polecam tej firmy nikomu uważajcie na siebie!!

Izabela

Czy jest termometr żeby zmierzyć temperaturę? Powinien raczej. Na halach przeważnie tak jest ale powyżej pewnej musza zapewnić to i owo daj znać jak to jest?

@Izabela

Powiem ci tak tą Firmę trzeba podać do PIP heh, nie ma tam termometru a wodę musisz mieć i tak swoją. Tam jedyne co Ci zapewnia to przekręcenie się serio haha

Mati84

O ile zazwyczaj sceptycznie podchodzę do komentarzy z goworka, to w tym wypadku muszę poprzeć to, co się pisze o tej firmie: - początek pracy to szkolenie BHP, którego de facto nie było, podpisuje się dokument i tyle. Miało ono trwać godzinę przed podjęciem pracy, ale behapowca "akurat rano nie było" - ostatecznie nie było żadnego szkolenia. Same warunki pracy nie są bezpieczne - alejki między sektorami są wąskie i przeważnie zawalone towarem, trzeba się przepychać gdy ktoś jedzie z przeciwnej strony. Na hali panuje momentami taki hałas, że ciężko rozumieć polecenia. - brakuje sprzętu do pracy - stare skanery, które się zawieszają, za mało baterii i wiecznie rozładowane, co sprawia, że notorycznie trzeba przerywać pracę i szukać nierozładowanej (co graniczy z cudem), zniszczone wózki, mało drabinek - potrzebujesz jej akurat to wskakuj na boxa (wręcz zachęca się do tego, żeby ich używać zamiast drabinek, co prowokuje wypadek) - całkowity brak organizacji pracy, sporo ludzi robi co chce, co skutkuje zawalonymi byle jak regałami, nowego towaru nie ma jak pomieścić i trzeba kombinować co zrobić ze dotychczasowym. Ze wszystkim trzeba sobie radzić samemu, nie ma jak się nawet wyuczyć rutyny w pracy, bo jest notorycznie się przenoszonym z sektora na sektor. - obcokrajowcy ze wschodu to spokojnie ponad 3/4 całej załogi. I o ile nie mam nic przeciwko imigrantom, to nie dało się nie zauważyć, że mieli większy luz - zasuwałem jak (usunięte przez administratora) a niektórzy siedzieli sobie na telefonach w grupce czy gadali z brygadzistami. - toalety i stołówka wyglądały jeszcze w miarę, ale po przekroczeniu progu szatni można było poczuć uderzający smród, jedna wielka stęchlizna bo część pomieszczeń prawie w ogóle nie jest wentylowana - stawka to minimalna poprzez agencję, zupełnie nie warta pracy w takich warunkach Zwolniłem się po kilku dniach i moja opinia tyczy się pracy na sektorach - nie wypowiem się jak wygląda na innych działach. Zdecydowanie nie warto tam pracować, jeżeli ktoś lubi wyzwania, może podejść tam na chwilę i zobaczyć to wszystko na własne oczy - w 2022 roku istnieje mnóstwo innych lżejszych prac za bardziej godziwe pieniądze.

Hanys
@Mati84

Zgadzam się z przedmówcą nie polecam tego zakładu minusem jest chamstwo ludzi z Sosnowca.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Anpacars Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Henryk z Katowic

Bo agencja pracy nie przedłuża umów po dwa tygodnie i tak jak w moim przypdku zwolnienie bez przyczyny a wynagrodzenie jakie dostałem za 14 dni pracy 700 zł WSTYD, (usunięte przez administratora) sprawę zgłosiłem do PIP zastanawiam się czy nie zgłośić tego do Straży Granicznej bo na pewno przydała by się tam. Oj przydałaby się.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Janusz

Ten cały Sosnowiec razem z waszym zakładem oraz z całą Sosnowiecką Platformą Obywatelską i zdrajcami co na nich głosowali z Sosnowca trzeba spakować i do kartonów i do Rosji wysłać tam gdzie wasze miejsce zdrajcy i sprzedawczyki

Agata
@Janusz

A czemu ? To dość mocne słowo. Możesz dokładniej wyjaśnić?

Janusz
@Agata

Bo w Sosnowcu mieszkają sami zdrajcy kraju czyli zwolennicy Platwormy Obywatelskiej czyli Niemieckiej organizacji nazistowskiej działającej na terytorium Polski. Tak Platforma Obywatelska to NAZIŚCI tak jak Sosnowiec.

Mp1

Pracowałem w Anpie prawie 4 lata. Nie narzekałem na robotę, bo prosta jak budowa cepa. Zarobki jakie wtedy miałem to 2700,2800 na rękę. Jak się zrobiło sobotę do 16 czy niedzielę na rano to ponad 3tys było na spokojnie. Fakt faktem byłem lekko ustawiony, przypisywane pozycje na nockach, czy szukanie trumien z dużą ilością pozycji. I tak się robiło na zbiórce po ponad 1000 pozycji, na rozkładaniu po ponad 250. Nawet jeśli miałem łatwiej to nie znaczy, że nic nie robiłem, bo swoje jednak trzeba było wybiegać. 200 pozycji na godzinę. Atmosfera też super była. Najgorsze to że były 3 zmiany. Aktualnie prscuje na innym magazynie, również zbieram zamówienia części samochodowych. Ale mając tylko na rano, od poniedziałku do piątku, bez sobót, czy niedziel. Premia wiadomo za co, wszystko jasne klarowne. I tak bez nadgodzin czy weekendow mam 3300 na rękę. Żadnej śmiesznej premii frekwencyjej.. Tylko płacone 30zl/h. Za 3,5h mam 105zl. Plus premie robocza, która wyrabiam od 6;30 do 11;00 mając maks premii dziennej. Z nadgodzinami wychodzę lekko ponad 4tys. Kto nie wierzy, niech odp i poda maila. Wyślę screena. Opowiem o robocie gdzie co i jak.

Toma

Witam. A jaka to firma i gdzie się znajduje ? Mój e-mail men24@o2.pl

Firma

Również bym poznał ta firmę castell1337@gmail.com

Tor

Witam. Można prosić więcej szczegółów na toboc55@gmail.com

Izabela
@Tor

I jak, dowiedziałeś się? Zdradzisz coś? Nie chce czekać jak ktoś mi maila napisze a może nigdy wole tutaj poczytać wprost

Oskar

oskar.gurbiel9@gmail.com

Stefan

Za dwa tygodnie pracy dostałem 700 zł wstyd i skandal idę to zgłosić do PIP i podam do straży granicznej waszą firme.

Niedla Sosnowca

Nie pozdrawiam zakładu jeden z wózkowych obraził mnie że nie umiem czytać. Sosnowieckie chamstwo.

Ewelina
@Niedla Sosnowca

Ale niektórzy to są... Szkoda słów. Mam nadzieję że to jedyny minus w tym zakładzie? Czy może było tego więcej?

Ewelina

Co ty za głupoty opowiadasz :D Skąd takie niewiarygodne plotki wziąłeś? :P

Wierasław

Привіт, я не вітаю вас із сосновецького мулу під назвою Анпакарс. Скажу, що у сосновчан так мало виразок. Мені просто нудить Сосновець.

Mp1 Mr 1

Jak tam robota na sektorach??. ????

qwerty

Bardzo konstruktywna opinia.

Grażyna
@qwerty

A co tam było napisane? Bo niestety usunięto.

Jak wygląda ścieżka kariery w Anpacars Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Slawek

Nie bo nikt nie chce awansu, mniejsze pieniądze od magazyniera za większą odpowiedzialność i zarządzanie mieszanką ludzi ze wschodu dalekiego i bliskiego z którymi nie można się porozumieć a ich IQ oscyluje w okolicach 90 pkt. nie zachęca.

sunny

Awans= mniejsze zarobki. Dlatego ta firma tak dziadowsko działa. Lepiej być magazynierem i zarabiać więcej niż brygadzista lub pracownik biura.

Miki
@sunny

tylko weź pod uwage, że jako magazynier się (usunięte przez administratora) (no przynajmniej na niektórych działach, bo są działy gdzie się nienarobisz a kasiora wpada $$$$), ale kto ma wiedzieć ten wie. W biurze glownie siedzisz, wiedza jako tako nie jest potrzebna, bo dziewczyny tam sa nie majace pojecia o wielu kwestiach, chyba tylko dlatego, ze wiedzialy do kogo sie przypucowac

były
@Miki

Prawie wszyscy z biura pracowali wcześniej na magazynie, więc tę pracę znają. O pracy w biurze widzę, że wypowiadają się osoby, które tam nigdy nie pracowały. Skoro praca w biurze taka lekka, to dlaczego w tak dużym zakładzie nie zgłasza się żaden kandydat? Pewnie dlatego, że praca w biurze nie jest lekka i wymaga pewnych umiejętności i wiedzy, a 95% ludzi na magazynie umie tylko bezmyślnie gonić z skanerem (chociaż i to im słabo wychodzi). W biurze też wszyscy orłami nie są. Ostatnio w związku z brakiem chętnych i kompetentnych ludzi dostają się tam osoby, które nie powinny się tam znaleźć - co systematycznie obniża poziom i dodaje roboty tym co się znają na robocie.

Miki
@były

No właśnie "prawie". ;>> Przyjdzie ładniejsza dziewczyna to od razu ją do biura rzucają, były takie przypadki i to nie jeden i to nie dwa. Przypadków "po znajomości" nie liczę, powiązania rodzinne, znajomości itd,. a jest tego trochę!!! Co do pracy w Niezgodnościach to każdy jełop potrafi iść na magazyn i policzyć stany (no chyba, że z tym ma problemy xxxD), a ocenić część ze zwrotu czy jest kompletna, nieużywana itd do już problem. Nie oszukujmy się, ale dla wielu ANPA to zbawianie, szczególnie dla ludzi ze sektorów i pewnych działów...bo tak "udawać", ze się pracuje w innych firmach by nie przeszło. Od razu wypad. A tu wielu ma chill w robocie i jeszcze za to całkiem nieźle płacą. No ale jak Kierownictwo nie ogarnia to trzeba zdzierać ;-) zresztą za duża firma by zapanować nad wszystkim to fakt.

M_01

Panowie, tylko bez hejtu i prześmiewczych komentarzy. Na jaką podstawę można liczyć na start? Będzie to moja pierwsza praca, mam 21 lat. Proszę o konstruktywną opinię kogoś normalneg

(usunięte przez administratora) i nic więcej człowiek ma chęci do pracy, posiada pełno uprawnień a rozmowa kwalifikacyjna trwa minutę po czym człowiek nie przechodzi rozmowy kwalifikacyjnej. Powinniście zwracać pieniądze za poświęcony dla was czas.

jo

znakomita firma w której pracownik jest na pierwszym miejscu praca bardzo przyjemna bez jakiegokolwiek stresu znakomite zarobki połączone z premią uznaniową bardzo polecam

Nieinterere
@jo

Ile Ci obiecali premi za takie fałszywe opinie ?

Tanapewno

Widzę że opinia ustawiona

@Tanapewno

A czemu tak uważasz? Każdy ma prawo napisać przecież co chce, Ty również. :) Może w takim razie powiesz jak wygląda praca w Anpacars z Twojej perspektywy? Co oceniasz dobrze, a co mogłoby się ewentualnie poprawić? Daj znać! :)

@jo

To ciekawe na jakim dziale pracujesz chyba na dziale gospodarczym gdzie pracownik idzie sprzątać 8godzin na magazyn a po jego przejściu nic się nie zmienia. To rzeczywiście na tym stanowisku jest firma znakomita. Dla kierowników najważniejsze są porządki na magazynie nie ważne czy towar będzie rozłożony,zebrany czy wysłany nie może być papierków pod paletami.PS czas się zwalniać było źle a robi się jeszcze gorzej, polecacie jakieś inne magazyny w okolicy?

takjest
@Marek

Ja Ci odpowiem jak jesteś na dobrym dziale jak wysyłka, export, stoły lub pakowanie i chce Ci się pracować to na pieniądze nie będziesz narzekać, atmosfera zależy na jakiej zmianie i kto jeszcze się nie zwolnił ze zmiany, Ukraińcy nie są tacy źli przynajmniej Ci co są już kilka lat w IC, reszta to zupełne (usunięte przez administratora) od kierowników (zero pojęcia o pracy tylko żeby się (usunięte przez administratora) do kogoś) przez brygadzistow (może kilku znajdziesz normalnych reszta się zwolniła ) firma opanowana przez UA mają wolne kiedy chcą a Ty się musisz prosić żeby 1 dzień wsiąść bo nie ma kto pracować, eh

D..g
@jo

A ile masz brutto? Na 8 godzin?

@Marek

Haha dobrze to jest że możesz oglądać ładne Ukrainki i chyba tylko tyle plusów. Jeśli chodzi o poprawę to trzeba zburzyć tą firmę i stworzyć ją od nowa

Brednie

ty

Pracownicy udają, że pracują, a właściciele udają, że płacą :))) oczywiście zartyyy, z kasą jak dla mnie jest OK, zważywszy, że praca nie jest ciężka, nie ma nic skomplikowanego, tylko trzeba sie nachodzić.na dole jest co dzwigac ale wozki maja od tego, wiec sobie chwala

:c

Witam, Jakiś czas temu na przekór wszystkim neutralnie i szczerze plusowalam warunki i zarobki w tej firmie. Edit.: Trochę się pozmieniało, zwalniają się Polacy i zdecydowanie przeważa Ukraina. W tym roku zarobki są już gorsze, pracujemy weekendy za odbiorki, które wydawane są przy mniejszej ilości pracy a więc dlugo weekend d odpada, wolne za odbiorke w połowie tygodnia, premie maksymalna pomniejszyli i dodatkowo dopisują więcej błędów (błąd to dodatkowy minus z premii) i tak z 3 lub 4 miesięcznie dawniej teraz dostaje się 7,8 lub więcej. Uwaga 11 błędów to brak premii ... czyli sama podstawa. Odnoszę Odnoszę do swojego przypadku, gdzie zarobki w ciągu dwóch lat nie wzrosły jeżeli chodzi o podwyżkę a zmalały ze względu na ucinanie premii !! Na magazynie coraz większy syfon, trudno się dziwić bo ludzi doświadczonych ubywa i wskakują na ich miejsce pracownicy zza miedzy często na tydzień lub trochę dłużej, którzy zanim naucza się dobrze swojej pracy, już ja zmieniają zostawiając po sobie (usunięte przez administratora) Brygadziści robią co mogą ale jaki może mieć wpływ 2 brygadzistów pracujących z ponad 20 pracownikami z czego 90% to obcokrajowcy bez języka. Przez ten bałagan pozostali pracownicy maja problem z odnajdywaniem towaru, tracą czas, maleje wydajność co przekłada sie na malejąca premie i tak można pisać bez końca. Nie przyciągają od dawna Polaków do pracy, bo są drodzy w utrzymaniu względem obcokrajowców. Można pisać bez końca, ja już mam dosyć i zmieniam pracę, czuję się tam obco, bez prawa głosu bo już nawet przełożeni to po części UA ... Polacy zaganiani do coraz gorszych i cięższych prac. Brawo intercars

Nieinterere
@:c

Potwierdzam akutulana sytuacje z błędami wpisywanymi za nic i na siłę zeby tylko premie mniejsza dac, albo jak jest opcja to nawet nie dać A najlepiej to jeszcze zabrac. Dodatkowo na zakładzie panuje duza dezinformacja oraz bark możliwości dogadania się z pracownikami UA bo oni wymagaja zeby to Polacy nauczyli się ich języka

@:c

Zgadzam się bo tak jest i jest coraz gorzej, chyba największy (usunięte przez administratora) w Sosnowcu

Stało sìę

No i stało się to o czym piszą tu ludzie od dawna, ludzie uciekają:) nawet brygadzisci zaczęli masowo składać wypowiedzenia :o to co się tu wyprawia to już ludzkie pojęcie przechodzi !!!!!! Oczy otwiera coraz więcej osób, szkoda tylko że nie tych którzy mogli temu zapobiec chyba że to celowe działanie?

@Stało sìę

Jedyny stabilny dział to sortowania nikt się nie zwalnia bo ... robią i mają pełna premię a stare baby i tak narzekają że muszą iść na zbiórke a nie stać w miejscu i mieć dobra wydajność

@Takjest

To dobrze że są działy które nie narzekają :P A ile ta pełna premia wynosi obecnie?

Info
@Marek

Premia to 700 brutto miesięcznie.

@Info

Jasne, a inni piszą, że podstawy mają 2.850 miesięcznie brutto. Ktoś tu postanowił namieszać z info o prawdziwych płacach. Ciekawe, po co?

Linge
@Ilona

Najniższa na umowie czyli 2850 brutto ( około 1900 netto) plus premia obiecują miliony a dostajesz 400 zł. Co tu jeszcze mieszać?

@Info

Teraz jest 1400 zł na rękę premii która wyrabiają nie liczni po kilka osób na dziale (pakowanie, eksport , dostawy i sortowania) na sektorach musisz się liczyć z premia max ok 500zl są przypadki lepszej premii ale sporadycznie. Lecz patrząc na podstawe i premię razem to i tak jest wypłata jedna ze słabszych w okolicy. Jak trafisz na dobry dział i brygadzista da Ci robotę na której idzie zarobić to zarobisz z 3000 netto ale szczerze nie liczylbym na to bo najlepsza robotę dostają pupilki brygadzistow. A jako nowy pracownik przez pierwszy miesiąc dostaniesz 0zl premii czyli masz piękna najniższa krajową w następnym też ma raczej więcej niż 200zl bym nie liczył a później to jak pisałem jest to kwestia działu i brygadzisty.

@Takjest

Czyli co? Mimo, że jest możliwość zrobienia premii 1400 zł to i tak mało kto ją dostaje i dalej pracuje za najniższą krajową? Nie rozumiem tego. Jak się trafi na dobrego brygadzistę to chociaż te 500 zł jest do zrobienia?

błażej
@Adam

Jest ale trzeba mieć układy.

@Linge

Teraz, kilka komentarzy później, widzę już jak to działa. Wcześniej kiedy była podana tylko podstawowa kwota zarobków i nagle bęc! wielka premia, to wyglądało na mieszanie. Ale wyjaśniliście co i jak, za co dzięki.

@Linge

Przecież ta podstawa to mniej niż najniższa krajowa. Tylko ta premia trochę wyciąga wypłatę do góry. A jak obetną premie to już będzie masakra, nie?

wolf
@Adam

Tak będzie ale co poradzisz.

@wolf

I nic podwyżki nie było z nowym rokiem? Choćby inflacyjnej?

trzyka

nie śmiej się, w zakładach mięsnych DUDA na Milowicach w Sosnowcu więźniowie już pracują od wielu lat :)

Robert Lewandowski

(usunięte przez administratora)PODSTAWA 1800 ZŁ NETTO PLUS PREMIA ( O ILE JĄ DOSTANIESZ) DLA NOWYCH NATOMIAST CI CO DŁUŻEJ PRACUJĄ MAGAZYNIERZY MAJĄ 2100 NETTO BRYGADZIŚCI I ZASTĘPCY 2300. CIĘŻKIE WARUNKI PRACY. NOWI PRACA POD AGENCJĄ INTER KADRA BO POD FIRMĘ NIE BIORĄ. ZWOLNIŁO SIĘ OKOŁO 30 POLAKÓW W JEDNYM MIESIĄCU BO PRACA CIĘŻKA A WYNAGRODZENIE NIEADEKWATNE DO TEJ PRACY KTÓRĄ WYKONUJESZ. PEŁNO UKRAINCÓW OKOŁO 200 NA ZMIANĘ WIĘKSZOŚĆ NIE ZNA JĘZYKA I (usunięte przez administratora)KAŻDA NIEDZIELA NA NOC ZA ODBIÓRKĘ W TYGODNIU I SOBOTA NA RANO TEŻ NIE MA PODWYŻEK I NIE PŁACĄ ZA NIC ZA WEEKENDY TEŻ. KAŻĄ ZOSTAWAĆ NADGODZINY BO ZA KTÓRE NIE PŁACĄ A JAK PŁACĄ UCINAJĄ PREMIE. NIE WARTO TU PRZYCHODZIĆ. BRYGADZIŚCI DONOSZĄ NA POLAKÓW A UKRAINCÓW GŁASKAJĄ PO GŁOWIE I SZANUJĄ WPISUJĄ IM DODATKI ZA PRACĘ W PREMII NATOMIAST POLAKOWI NIE ZGADZA SIĘ PREMIA I KIEROWNICY NIGDY NIE POTRAFIĄ Z TOBĄ POROZMAWIAĆ I WYJASNIĆ DLACZEGO DOSTAŁEŚ TAK NISKĄ PREMIE. (usunięte przez administratora) W BIURACH PEŁNO UKRAINY PONIEWAŻ NIKT NIE BĘDZIE SIEDZIAŁ ZA TAKI HAJS. ZERO SOCJALU ANI AUTOMATÓW. PRZERWA 20 MIN JEŚLI SIĘ SPÓŹNISZ PO PREMII JEŚLI ROZMAWIASZ Z KIMŚ W CZASIE PRACY OBURZENIE I KRZYK DO ROBOTY BO PO PREMII. (usunięte przez administratora) ZABEZPIECZENIA TAKIE ŻE Z PRACY WYJDZIESZ NIE O 6 A O 6:30 DO TEGO KORKI I ROZWALONA DROGA PRZY ZAKŁADZIE SZKODA OPON. PANI Z POD AGENCJI ROZBAWIŁA DO ŁEZ PONIEWAŻ STWIERDZIŁA ŻE TO ZAKŁAD O MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU.(usunięte przez administratora)NIE KUPUJCIE TUTAJ TOWARU BO NIE CHCĄ GO REKLAMOWAĆ WYDAJĄ NIEKOMPLETNE UŻYWANE BĄDŹ ZEPSUTE CZĘŚCI KOLEGA OSTATNIO DOSTAŁ OPONY BEZ BIEŻNIKA I Z DRUTAMI NIE UZNALI MU REKLAMACJI PO MIESIĄCU CZASU I NIE ODDALI HAJSU JEDNYM SŁOWEM (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1