Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Gosc

Firma upada. Szykujcie sie na wypowiedzenia

Zbieracz

Tylko że w Sosnowcu stoi AnPa Nie ma tak źle w sumie , nigdy nie ma tak źle by nie mogło być gorzej

Anpacars to nie inter cars, zobacz z kim masz umowę podpisaną.

PakowaniePTL
@888

Pewnie z posrednikiem

o jeruna

Kiedy są bony świąteczne, kiedy były np. w ubiegłym roku? chodzi mi o dzień listopada/grudnia kiedy pracownicy otrzymywali bony świąteczne? Dziekuje i pozdrawiam

hunio
@o jeruna

chyba z końcem listopada, ale nie wiem, może ktoś inny wie lepiej, również pozdrawiam

ddddddddddd
@hunio

Raczej tydzień przed śwRaczej tydzień przed świętami. Pierwszy raz to dali nawet po świętach.iętami. Pierwszy raz to dali nawet po świętach.

@o jeruna

Tydzień przed świętami. Tak jakoś dawali dwa lata temu i w poprzednim roku. Jak będzie tym razem i czy będzie cokolwiek tego nie wie nikt :)

KciN

Pracownicy różnej narodowości, oprócz dominującej Ukrainy sa tez moldawianie i z Uzbekistanu aaa no i reszta, chyba Polacy to są, nie wiem bo nie odzywają się, chyba nie znają języka ktory tam panuje. Praca tam to jakaś tragedia , jak w obcym kraju. Ludzie to przychodzić nie chcą tam do pracy ja sobie nie przypominam jakiejś nowej bratniej duszy zatrudnionej. Sami sąsiedzi z zachodu i innych stron świata. Jak to działa i dlaczego nie pada to pojecia nie mam. Jedna z dziwniejszych firm w jakich sie pracowało a wrażenia sięgają dna .

Izabela
@KciN

Trochę chaotyczny jest ten Twój wpis. Skupiłeś się jedynie na opisaniu tego, jakiej narodowości przyjmowani są tam pracownicy. Warto byłoby dodać też coś na temat ogólnych warunków pracy w Anpacars - wiele osób właśnie szuka tu takich informacji. Czy firma zatrudnia Was na podstawie umowy o pracę?

PakowaniePTL
@Izabela

Umowa o pracę , nie spóźnia się z wynagrodzeniami . Niedługo ic praca więc kto chce to zarobi . Pozdro dla kumatych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mw3

Oferta dla nowego pracownika jest słaba ale co tu się dziwić skoro na tym magazynie wszystko leży od logistyki po zarządzanie. Jak widać nawet ukraina zaczyna odmawiać pracy tutaj skoro można zauważyć pracowników o ciemniejsze karnacji i skośnych oczach... Stawka jaką ja będę jeszcze otrzymywać przez najbliższy miesiąc jest śmieszna bo wynosi w przybliżeniu 2570 brutto, kto chce wiedzieć dokładnie niech sobie to przeliczy na netto do tego premia która w ostatnim czasie zaczęła wynosić bardzo niskie kwoty. Niestety te którymi mi mydlono oczy w czasie rekrutacji nie pojawiły się nigdy. Sama praca jest bardzo prosta wystarczy umieć czytac i liczyć no i być przygotowanym na 7,5h stania i chodzenia, ci którzy nie będą mieli szczęścia muszą jeszcze mieć wystarczająco dużo siły na noszenie akumulatorów i innych rzeczy warzacych nieraz po ponad 40 kg. Atmosfery niema bo większość osób z którymi współpracowałem przychodziła na moment ( wielka rotacja ) albo nie rozumiała polskiego. Nie będę się rozpisywał bo komentarze które negatywnie opisują firmę są w większości bardzo trafne.

LOL
@Mw3

"warzacych" haha, zupę tam gotujesz na MW3? Analfabeto... powiem krótko, ciesz się, że w ogóle znajdują się takie firmy które dają Ci pracę mimo Twoich braków w edukacji :D pozdro bez odbioru!

Nie znam

Co zmiana to inaczej, zacznijmy od "A" gdzie brygadzista to pan a pracownik to pasożyt, chwilowa przerwa od pracy by zamienić zdanie z mijającym sie kolega to gadulstwo, nierobstwo i jesteś już stracony. Dostajesz opoerdziel i najgorszą pracę za karę. Zmiana B spoko, wszystko na lajcie bez żadnych problemów. Dostajesz zadanie, wykonujesz i konczysz na tym. Pogadasz z każdym a brygadzisci sa wyrozumiali i nawet oni pogadaja z pracownikiem . Zmiana C zróżnicowana, kilku sie znajdzie co myślą że sa panami, nie ma po co ich wymieniać ci co pracuja jakiś czas to wiedza kto pana z siebie robi. Jest też kilku spoko z dobrym podejściem, maja oczekiwania ale też sa wyluzowani i nie przesadzaja. Sama praca ok, zarobki średnie i moga byc bo dookoła wszędzie gorzej. Ja tak uważam. Gdyby polecić zmiana to zdecydowanie C zmiana. Działy których należy omijać to w sport bo nie ma szans na dobra pracę, ta juz zajęta przez stałą ekipę. Pakowanie to dział spokojny, brygadzisci na telefonach pracownicy tez , nie ma stresu tyle. Sektory gonitwa zeby byc dobrym i zauważonym. Nic na stałe po pracownicy są gonieni po piętrach bo ktoś ma wiecej czegos i tak dalej i trzeba pomagać nie znając działu. Jak się pomylisz to daja bledy i premie maleje. Jakby polecić poziom to raczej 3 , na drugim poziomie tez fajna praca ale brygadzisci sa troche dziwni, czwórka jest ok ale tam mała premie daja bo towar lekki i malo pracy maja a na poziomie 1 ciezko bardzo jest tez lekka praca ale też juz ustawiona dla wybranych pracowników. Obszernie napisana opinia moze sie przydać nowym pracownika , pozdrawiam.

młoda_
@Nie znam

w końcu konstruktywna opinia i w punkt!! pozdrawiam Ciebie i wszystkich pracownikow!!

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Anpacars Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na Nuzle.pl 22 lipca.

Zbieracz

Raczej od lipca nie było podwyzek

???
@Zbieracz

Lipca zeszłego roku?

Nie ma zmian, tamta podwyżka była spowodowana tak naprawdę podniesieniem minimalnej Nic nowego zero socjalu jedna wielka lipa i co raz większe wymagania przy bardzo ooo ograniczonej liczbie ludzi

Zbieracz

Może niedługo będzie znowu podwyżka minimalnej to ciekawe czy w AnPie podniosą stawki .. Chyba nie będą mieli wyjścia :D

pan

istnieje coś takiego jak dodatek urlopowy, idąc na urlop mimo, że CIę nie ma to i tak masz wypłacane więcej pieniędzy - tak jakbyś dostał premię - to jest plus. Na święta dostaje się paczki dla dzieci (naprawdę ogromne, z mega masą fajnych firmowych slodyczy), a do tego bon Sodexo w postaci karty płatniczej - super sprawa. Dla chętnych jest benefitowa karta sportowa, można chodzić na basen, siłownię - co prawda z tego nie korzystam, bo nie mam czasu ale dużo osób korzysta ;-) Ci co płaczą niech idą do innych firm, przekonają się jak tam jest i gwarantuję że po jakimś czasie zmienią zdanie i ponownie zawitają do Intercarsu

@pan

O paczkach lepiej nie wspominać bo są tylko dla dzieci od 3 do 14 roku życia... Karta multi sport o której piszesz jest płatna . Nie jest to inter cars tylko anpacars i nie wiem czy te trzy podkoloryzowane rzeczy mogą zastąpić normalne wynagrodzenie i prace w normalnych warunkach. Gratulacje dla firmy która będzie musiała dać podwyżki bo wzrośnie najniższa krajowa widać tu międzynarodowy poziom.

Uuuuuuu
@pan

Ja pie..... ale oferta i wy tam jeszcze wolne etaty macie jak tyle proponujecie !?!

Sos

Niestety nie pamiętam żeby kiedykolwiek było tak źle jak jest teraz. Jeśli chodzi o wypłaty zostaje tylko podstawa + premia (nadgodziny umarły, niedzielę umarły, soboty zdarzają się bardzo rzadko). A dziw że firma nic z tym nie robi(podwyżka?). Na UA nie ma co narzekać, chociaż systematycznie też wyjeżdżają w dalszym ciągu, co dziwić nie może. Za niedługo to nie będzie tu komu robić ale sami do tego doprowadzają. Starzy uciakaja, nowych nie ma i nie będzie. Pozdrawiam Stara Gwardie która się tutaj jeszcze męczy.

Ucieszony
@Sos

ja się tam cieszę, że nie ma nadgodzin, już mnie to dobijało :D taka praca ma plus - 8 godzin i do domciu...a uwierzcie, że w wielu miejscach pracy znajomi pracują aż skończą pracę, 10-12 godzin to minimum, tutaj plus 8 godzin i nic mnie nie interesuje, wiele osób nie docenia takiej pracy, bo mają po 20 lat, to ich pierwsza praca i mało w życiu widzieli

Onion
@Ucieszony

Pracują 25 godzin na dobę 8 dni w tygodniu czy jak? Nadgodziny i niedziele nie były obowiązkowe każdy mógł sobie dorobić po prostu do bardzo lichej podstawy. Jak jest im tak źle to niech przyjdą do anpy.

Izabela
@Onion

A ile wynosi podstawa wynagrodzenia? Ktoś wyżej wspominał również, że są do tego premie. Wszyscy pracownicy Anpacars je otrzymują?

@Izabela

Możliwość dostania premii na każdy w zależności od wypracowanych punktów na skanerze

Meg

Dno, brud i patologia słowa świetnie opisujące ten magazyn i firmę. Nie polecam chyba że ktoś szuka pracy za prawie najniższą krajową.

Jak się pracuje z ludźmi z Anpacars Sp. z o.o.?

Cvt

W większości nie znają języka polskiego więc często występują problemy z komunikacją. Z chigieną tez bywa różnie.

Mp3

Atmosfera dawno umarła za duża rotacja, Polaków mało zostało większość pracowników to uruki które nic nie rozumieją.

Irena

Płaczcie dalej mało kasy wszystko fee .Ludzie to jest praca a nie przedszkole nikt nie dostaje kasy za darmo. i nie wiem czy wynagrodzenie około 3000, 3500 netto to mało... jak dla mnie dużo. Na początku normalne że nie będziecie zarabiać milionów, praca jest na 3 zmiany ale o tym wiecie jak przychodzicie to nie widzę powodu żeby jojcyć. Praca ma to do siebie że żeby zarobić to trzeba coś najpierw zrobić . Proste. i nie należy nikogo obrażać bo ktoś jest zadowolony z tego co ma i uczciwie na to pracuje. wylewacie ten jad i to jest bezsensu. Czytając komentarze można wysunąć wnioski, piszą osoby którym podziękowali bo nie dawały rady przyswoić pracy albo niebieskie ptaki którym się nic nie chce . Takie jest moje zdanie.

Mixer
@Irena

Jakie 3500 netto boebalo cię gdzie ty z 2500 brutto podstawy wychodzisz 3500 netto bo chyba nie w anpie. Ten komentarz to chyba ktoś z agencji napisał bo nikt już nie chce tam pracować. Firma powinna zmienić podejście do pracowników a potem dopiero siac propagandę sukcesu.

:((((((
@Irena

Szykuje się na ostatnią nocke w mojej karierze w tej firmie i szczerze mówiąc to staje się coraz bardziej śmieszne nie wiem czy wypisuje to ktoś z firmy czy to jakieś jaja ale poco takie wprowadzanie w błąd, zarobki są bardzo słabe a socjal nie istnieje tak jak ludzie tutaj piszą po czym wypowiada się jedna osoba ze zarabia się 3500 na rękę i ze jest fajnie. Przecież to jest żałosne. Tym bardziej teraz kiedy niema nadgodzin i niedziel więc pracownikom pozostaje podstawa 1800 i premia.

Gitarhero
@Irena

Super kwota ale to jest brutto z max premią i kwartalną tak? Ludzie nie narzekają tylko się wypowiadają a jak pojawia się 300 komentarzy ze firma jest ujowa to chyba coś jest nie tak z nią.

Co jaki okres czasu w Anpacars Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

O N

Nie pamiętam dokładnie czy po roku, a może po 2 latach dostaniesz umowę starszego magazyniera i to tyle. Różnica na pieniądzach niewielka.

Joszi

Jedno wielkie nie dla tego ruskiego kołchoza wszyscy zaczynają odchodzić nawet ukraincy a tu się jeszcze pojawiają obrońcy wy to ludzie zdrowi nie jesteście. Wpisy negatywne są jak najbardziej prawdziwe omijajcie ten magazyn szerokim łukiem!

Jasnowłosa

Albo niektórzy pracowali w innej anpie lub firma ma 2 magazyn bo jeśli wy ludzie piszecie że warto się tam starać albo że to fajna praca to gratuluję szacunku do samych siebie. Wynagrodzenie które kolega poniżej tak opiewa od 1 stycznia będzie najniższą krajową więc znowu coś jest chyba nie tak albo jesteś masochistą. Jasne że są firmy gorsze to napewno ale w tej o której toczy się dyskusja również nie ma nic dobrego ja osobiście niedawno zakończyłam tam pracę a z tego co przekazują koleżanki to nawet Ukraina dziękuję za współpracę i ucieka z magazynu a to oznacza dobre warunki czy zarobki?

Jak mozna wysłać cv?czy jest jakis numer telefonu bo szukam i nie ma

@Zainteresowany

Skontaktuj się z biurem interkadra albo biznespartner i powiedz że chcesz do anpy na sosnowiec

@Zbieracz

Czy jest mozlowisc pod firma bezpośrednio?jakiś kontakt

Pomoc
@Zainteresowany

Google, interkadra Katowice i masz nr

Pomoc

Pod firmę to po 2 latach chyba conajmniej w agencji

KAZIK

Parę słów od byłego pracownika: 1.Anpa cars to nie inter cars a chodzi tu o pracę w anpie która zatrudnia ludzi za śmieszne pieniądze i bez socjalu. 2. Pieniądze to 2580 brutto czyli około 1700 do 1800 netto podstawy plus do 600 zł premii gdzie przez pierwsze 3 miesiące napewno tego maxa nie osiągniesz do tego 100 zł frekwencji jeśli nie bierzesz Uz i L4 przez miesiąc. 3. Sama praca fizyczna oczywiście na 3 zmiany po 5/6 dni w tygodniu. 4.Dojazd to dramat bo korki są bardzo duże a autobusy jeżdżą 2, 160 i firmowy oczywiście płatny. 5. Awansy są śmieszne bo zarobki zwiększają się o 100 zł brutto a obowiązki są bardzo duże. Praca nie jest warta zainteresowania lub jak ktoś pisze wyżej starania się ponieważ ponieważ to co dostaje się w zamian jest poprostu śmieszne.

Ona

Osoby które mówią ze jest fajnie chyba nigdy nie pracowały w normalnych firmach albo mają jakieś problemy. Firma bardzo słaba pod każdym względem byłam i pracowałam, wypłaty marne a socjal nie istnieje do tego 3 zmiany . 20 minut przerwy poza którą nie można usiąść brak stołówki lubezpieczenia automatów, słaby dojazd tylko 1 autobus. Mi się nie spodobało.

Krzysiek
@Ona

Sorry ale jakaś bajkopisarka z Ciebie, stołówka jest, także nie opowiadaj bzdur. Wypłata jak pracujesz też nie jest najgorsza. Trzeba chcieć żeby mieć - wystarczy trochę zaangażowania i chęci do pracy. Autobusy są trzy 160, 160S i przewóz pracowniczy. Także może lepiej nie mijać się z prawdą...

Kazuar
@Krzysiek

Jakie chęci o czym ty piszesz jak dobrze Ci pójdzie dostaniesz 600 zł premii i co dalej 1800 podstawy i dodatek nocny to wychodzi ci maksymalnie 2500 netto. Tak autobus pracowniczy za który trzeba płacić no rzeczywiście luksus. Dziewczyna pisze prawdę a ty ją poprawiasz piszesz o angazowaniu się ale to ja bym nie radził w tej firmie bo tacy juz byli i się pozwalniali.

Jurek
@Krzysiek

Ooo jest stołówka i nawet dwa autobusy dojeżdżają i jak się będziesz starać i zapier...alać na 3 zmiany to może dostaniesz 2500 na łapę człowieku na jakim ty świecie żyjesz bronisz firmy która zawsze leciała po najniższej linii oporu i nigdy nie szanowała pracowników tylko brawo bić dodaj jeszcze że są baniaki z wodą i niema biczowników.

Janusz
@Jurek

Czy jest jakakolwiek szansa, aby pracodawca docenił pracownika zaangażowanego w wykonywane obowiązki? Mam tu na myśli ewentualną podwyżkę lub propozycję awansu na inne lepiej płatne stanowisko? Napisz, proszę, czy można na coś takiego liczyć.

O N
@Janusz

Za zaangażowanie będzie się od Ciebie wymagać 2x więcej, a pieniądze te same. Po kilku latach może zostaniesz zastępcą brygadzisty na umowie magazyniera (na umowę czeka się rok) a zarobek wzrośnie o 100zł brutto.

Krzysiek
@Jurek

Nie bronię tylko, uważam że jak coś pisać to z sensem i prawdę. Stołówka jest, autobusy są, wypłata w miarę ja nie narzekam. Także te opowieści dziwnej treści lepiej sobie darować, bo piszą je osoby, które pewnie kasę by chciały za nic i są wiecznie niezadowolone a odważne są tylko w necie.

Cenzor
@Krzysiek

Tak autobusy i stołówka czyli 2 mikrofale i 2 czajniki + krzesła jak ze szkolnej ławki, jaka kasa cie satysfakcjonuje to 2500 brutto podstawy?

maxkolonko

Jeśli chodzi o firmę to naprawdę solidna firma, Intercars to pretendentem na rynku części samochodowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Zarobki jak na magazynie, kokosów nie ma, ale ja jestem zadowolony. Największą wadą w tej firmie jest LOGISTYKA!! która wręcz nie istnieje. Przestarzały system komputerowy jak na obecne standardy, zarówno na komputerach jak i na terminalach ręcznych - napisy na czarnym tle jak ma Commodorre czy Amidze, nie można podejrzeć kartoteki towarowej nawet pozycji terminala. Największym felerem to zbiórka i rozkładanie, towar krąży bez ładu i składu, brak logistyków z prawdziwego zdarzenia którzy by mogli tym odpowiednio pokierować i szło by to o wiele lepiej przy takiej liczbie ludzi. No ale tak to jest jak się oszczędza na wszystkim. Tam gdzie się dużo oszczędza to najwięcej się traci, troszke logistycznego myślenia, odpowiednich fachowców którzy zmienią to i owo a będzie o niebo lepiej. Teraz to jest cyrk na kółkach, ostatnio na górnym sektorze nawet okładziny hamulcowe znalazłem oraz skuterowe akumulatory.

Cenzor
@maxkolonko

Owszem intercars jest liderem na rynku ale to nie jest praca w intercars tylko w anpacars czyli firmie pod firmą placącej mało i nieoferującej nic.

$$$$$$$$$$

Tyle siana mi przesłali że szok po opłatach zostaje mi 1200 na miesiac Oczywiście nie zaoszczedze na jedzeniu bo nie ma posiłków w firmie Na zakupach nie oszczędze bo nie ma bonów i kartek Na transporcie nie oszczedze bo za tą cenę to bardziej się opłaca miesięczny Jedynie to zaoszczedze na wodzie do picia eeee w sumie nie bo po tej wodzie to brzuch boli Słabe premie, IC praca wejdzie to dużo osób się zwolni, o podwyżkach socjalu i awansach zapomnijcie bo jak ucinaja pracę nawet Ukrainie to wiadomo że coś się dzieje..... Ci co mają dostać na pewnym szczeblu dostaną swoje a na resztę maja w... Liczę że stanie się coś, że przejza na oczy i ludziom którzy pracują tu x lat będzie się pracowało lepiej

Papoeros

Brygadzista z dolu ze zmiany C moze w koncu kupi sobie papierosy????

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1