Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

stuart malutki

witam wszystkich, wiele osob z was sobie zartujez powagi sytuacji, ale prawda jest taka, ze jak nie wezmieny sie za siebie teraz to pozniej bedzie juz za pozno!!! Wlochy sie powtorza albo jeszcze gorzej bo polska jest slaba medycznie!!! dlatego warto miec na uwadze zdrowie swoje jak i najbliszych, szczegolnie ludzi po 50-stce - ludzie we Wloszech dopiero otworzyli oczy jak im zaczeli chorowac dziadkowie, babcie, rodzice i sasiedzi i wielu zmarlo. Mam kumpla pracujacego w Tychach w Fiacie i tam zdecyduja sie na 99% na zamkniecie CALEGO zakladu na dwa tygodnie i to nie wymysl dyreckji, tylko ludzie sie boja o swoje zdrowie. Straty finansowe ida na dalszy plan, wiedza, ze nie dostaną premii z tego powodu, ale maja to gdzies premia wazniejsza! Tak czy siak taki duzy zaklad jak Intercars tez powinien byc zamkniety, przeciez tutaj pracuje na 3 zmianach kilka set osob, a co za tym idzie ryzyko jest OGROMNE. I tak cala gospodarka sto, polowa warsztatow samochodowych sie pewnie zamknie, export nie istnieje wiec i tak sie nie bedzie krecic wszystko przez dwa tygodnie, slabsze wyniki beda i premie beda obciete albo ich w ogole nie bedzie...jestem za tym by wybiera kto moze zalegle dni, urlopy. Nic kosztem zdrowia, kto podziela moja opinie?

COVID 19

Na każdym stanowisku ma być żel antybakteryjny i 0,7 wódki. Co pół godziny myjesz ręce i walisz kielicha dla dezynfekcji

COVID 19

Już jestem i witam serdecznie

Kapitan
@COVID 19

Witamy na pokładzie! Zapewne żółtego autobusu którym dziesiątki Ukraińców podjeżdżają do pracy!

Wirus

Taaak zrobili.. Sprawdzają temp na wejściu, lecz jak ktoś ma za wysoka to i tak nikt nie wie co dalej z tym zrobić hahaha, na ten moment można przyjść pod wpływem ale bez gorączki! Wprowadzili żele antybakteryjne - to akurat na plus. Zakazali wnoszenia jedzenia w pojemnikach wielokrotnego użytku... Także zupę czy makaron z sosem trzeba w reklamowce nosić.. Chore. Namawiają do tego żeby nie robić skupisk ludzi, stać daleko od siebie po czym siedzą w akwarium w 5 osób na 2m kwadratowych.. Czyli standardowo prowizorka i podcieranie odbytu szkłem....

MP2

Słyszałem że prezesi się płotem odgrodzili od ludzi z magazynu i w d mają to co się tam dzieje :( a kolejka do wejścia/wyjścia dramat

Aaa

Zmiana a jak oceniacie pracę na wysyłce? Jacy brygadziści tam są?

Jakieś konkrety?

Pomocny
@Aaa

Chodzi Ci konkretnie o export czy polska wysyłkę bo to różnica?

@Pomocny

Polska strona, mniej więcej jakie premie, czy praca laurowa? Jacy brygadziści czy idzie się normalnie dogadać?

szczery

Praca na wysyłce jest mega lajtowaaa

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
stuart malutki

Jest chociaż cień szansy, że jutro już będzie wypłata? ;-) Co prawda luty to najkrótszy miesiąc, ale mam nadzieję, że premia będzie na poziomie 500-600 zł, przepracowałem cały miesiąc i myślę, że zrobiłem dobry wynik na zbiórce i rozkładaniu :-) Jak będzie mniejsza premia to się wkurzę delikatnie mówiąc :D pozdrawiam wszystkich Anpiarzy xD

@stuart malutki

Witam, nie będziesz miał wypłaty, bo we wtorek dopiero dojdę do siebie i zlecę procedurę przelewów. Premie sprawdzałem i wyrobiłeś 260zl czyli 10zl więcej niż w zeszłym miesiącu. Nie(usunięte przez administratora) Tej wypłaty na (usunięte przez administratora) Bo marzec jest dłuższym miesiącem, zebys już 5 kwietnia nie pytał o wypłatę bo wcześniej i tak nie wypłacę. Pozdrawiam A.

@Andrzej

haha śmieszne, ale o moje hajsy się nie martw ;D wytrzymam do kolejnego 10

Odiniec

Dlaczego usuwacie opinie? Jesteście w zmowie z Anpą? Chyba tak bo opinie 1/5 a prawdy nie ma ????

KORONAWIRUS

mam nadzieje że firma poki co zaprzestanie sciągania pracownikow z Uzbekistanku i z innych krajow azjatyckich w obawie przed ww zagrożeniem.

Obawy
@KORONAWIRUS

Jw mam nadzieję że to czytacie szefowie anpy

@Obawy

Pracujesz w Anpacars, możesz mi powiedzieć czy osoby bez doświadczenia mają szansę na dostanie się do tej firmy? Jaki rodzaj umowy jest tu proponowany pracownikom na samym początku? Czekam na Twoją odpowiedź.

zbieracz
@Marek

Biorą wszystkich

Siwy

3400 / 3700 brutto, żeby zostać bryg najpierw musisz dostać umowę zastępcy na którą będziesz czekał pewnie kilka miesięcy, potem nie wiadomo ile na umowę brygadzisty. Starszych bryg może być tylko kilku na zmianę więc nie dostaniesz takiej umowy :D

Kuba

Cześć, Chciałbym zapytać jak wygląda praca w biurze działu eksportu? Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie na FB i zastanawiam się czy są jeszcze tam przyjęcia? Jakich zarobków można się spodziewać? Czy samą pracą tam jest ciekawa? Jak przełożony i pracownicy?

skanery

witam,pszydalo by sie zakupic nowe skanery na sam dół,5 skanerow najlepiej albo wiecej by byly dobre dla wszystkich,pozdrawiam wszystkich,z wszystkich zmian

lol
@skanery

Bez problemu możesz kupić swój, tym bardziej, że firma daje dobrze zarobić. Paleciaka też swojego możesz kupić, po zmianie będziesz zapinał łańcuchem o jakiś regał.

Nowa

Cześć, jestem nowa i mam pytanie, na którą zmianę najlepiej iść względem brygadzistow na sektorach ? Jest jakaś wogole różnica?

@Nowa

TAK

figazmakiem

No kto ich zastąpi? Ukraińcy i inni ze wschodu...teraz dobrze trafili bo bezrobocie się powiększa i Polaków znajdą do roboty, przecież wykwalifikowanych pracowników tu nie trzeba, dlatego nie muszą walczyć o "doświadczonych"

BBBB

Pytasz kto ich zastąpi ? To jest taki rodzaj pracy w której nie trzeba mieć żadnych umiejętności więc zostaną zastąpieni przez pierwszych lepszych którzy przyjdą do pracy. Nie ma co się oszukiwać to jest praca na magazynie, ludzie po 3 dniach szkolenia wiedzą co mają robić i to robią, jeżeli nie pasują wam zarobki to zamiast siedzieć na (usunięte przez administratora) i narzekać znajdźcie sobie pracę w jakimś konkretnym zawodzie wtedy zaczniecie zarabiać. Ludzie się zwalniają i zwalniać będą i nikt za nimi płakać nie będzie, zapraszam na inne magazyny zobaczycie jak się tam pracuje.

@BBBB

Tak oczywiście niech cały magazyn stanie na ludziach co pisać i czytać nie potrafią... Po co pracownicy z dostarczeniem a kto będzie brygadzistą lub dyspozytorem ? Kto w ogóle pisze tak bezsensowne opinie?

Xx
@000

Jakiś czosnek, co myśli że jak ma ręce to nadaje się do wszystkiego.

@Xx

Pisze to człowiek który nie zbiera towaru ani nie jeździ na wózku, za taką pracę niestety nie ma co liczyć na duże pieniądze nie ma co się (usunięte przez administratora) Kto mądrzejszy i ma wyuczony jakiś zawód to pójdzie szukać innej pracy a jak jesteście po liceum i macie dwie lewe ręce i żadnych umiejętności to pchajcie sobie dalej te wasze wózki i biegajcie z paleciakami pozdrawiam.

BBBB

Nasuwa mi się jedno pytanie skoro dookoła tyle magazynów w których są lepsze warunki pracy i płacy to dlaczego tam nie idziecie tylko siedzicie tutaj? Ciągle się słyszy, że jak ta wypłata będzie słaba to się zwalniam itp a nadal tutaj tkwicie ? To z czym jest problem z wami czy z firmą ????

Tak
@BBBB

Wiele ludzi z innych magazynów przyszło do Ic. Warunki pracy i socjal może i są lepsze, zarobki "podstawowe" podobne, lecz jak ktoś już chce zarobić większy pieniądz to inne magazyny raczej tego nie oferują. Chyba że ktoś chce robić po 250h miesięcznie a nie o to tu chodzi..

Wypłaty

10 luty tuż tuż, zobaczyny te obiecane kokosy przez brygadzistow i kierowników wypłacane z nowego systemu

Mhm..
@Wypłaty

Niestety nie zobaczysz tych obiecanych "kokosów"...

Kcin
@Wypłaty

ludzie pracujecie na magazynie części samochodowych a nie w Mennicy Skarbowej, zejdźcie na ziemię

Mhm..
@Kcin

Bierz 2200 i idź z mamusia robić zakupy... Mennica nie mennica pieniądz za robotę się należy. Jak twierdzisz że Ci za dużo dają za wykonaną pracę to dam nr konta i przelejesz nadwyżkę.. Omg

Jaro

Po tym co tu przeczytałem to odechciało mi się tam jechać na rozmowę kwalifikacyjną.

Komandos

Najgorsza zmiana to zmiana A i ta cala patologia siedzaca w akwarium. PZ to najgorszy kierownik nie idzie sie z nim wogole dogadac ty mu cos tlumaczysz a on wyskakuje z jakims glupim tekstem. Teraz ma swojego pieska na posylki ktory uważa sie za waznego bo na hulajnodze moze sobie pojezdzic i dostal jakas tam wladze ktora dal mu PZ ( sami zobaczycie jak sie bedzie was czepial i z jakims glupim tekstem wyskoczy do was). Zatajaja przekrenty jakie robią pracownicy. Ogolnie nie polecam tej firmy dobrze ze juz tam nie pracuje ???? zarobki to jakies 2600 netto jak sie postarasz na sektorach na innych dzialach jest lepiej a czasem gorzej

Bbbbbbbb

-Ogólny bałagan, nie porządek i zatrudnianie każdego nie ważne jakim językiem mówi i czy da się z nim porozumieć. -Odnośnie umów jest dwóch pośredników, jest umowa o pracę ale na czas określony. -Kasa mała albo bardzo mała jak na dzisiejsze czasy bo jest 2600 brutto ( najniższa krajowa ) + premia. -Brak socjalu w firmie. -O czymś takim jak atmosfera lepiej nawet nie mówić bo ta może i była ale dawno temu.

Witam Ktos moze napisac jakie sa realne wynagrodzenia w tej firmie? Planuje rozpoczac tam prace, ale opinie raczej slabe i nie wiem czy to prawda czy ktos tu koloryzuje

Tak tylko stawki ktore ludzie pisza sa smieszne, bo 2000zl na reke to chyba suma gdzie juz wszedzie dawno zniknela dlatego pytam, nie chce tracic czasu na firme ktora rzeczywiscie wiecej wymaga niz placi. Stawka ktora proponuja jest smieszna ale mowia, ze premie bardzo duze ledzie zarabiają i pytanie czy to prawda?

€£
@Karolina

Czymś Cię muszą zachęcić, jak dostajesz najniższa krajową na umowie oraz brak socjalu i umowę przez pośrednika to co mają powiedzieć; )

Michal
@€£

Dokładnie, 2000 podstawy, zero socjalu, premia to max parę stówek. Ok 2600-2700 :) umowa pod pośrednika

Edek
@Michal

Ale to 2600 2700 to taki prawdziwy max. Który ma nie każdy i nie zawsze bo sektor 234 gdze są panie to bardziej 2100-2200...

Szoook
@Edek

Za 2100-2200 to można robić praktycznie wszedzie.. I napewno nie dojeżdżał bym do pracy taki kawał, nie stał w korkach, i tym bardziej nie pracował na 3zmiany. Więc niewiem co kieruję tymi osobami skoro niby robią za taką stawkę, wolontariat czy brak ambicji?

Szczery
@Szoook

jak ktoś mieszka z rodzicami to jeszcze szczęśliwy z tych 2200 bo jest kasa na przyjemności, ale jak ktoś już ma rodzinę czy nawet mieszka sam to już potrzebuje zarobić konkretnie, niestety praca tutaj jest głównie dla ludzi młodych, takich tutaj najwięcej. Nie oszukumy się, to jest robota na magazynie, mało skompliowana, nie będzie tu zarobków horrendalnych zarobków. Młodym jak najbardziej polecam, ale jak ktoś już jest w bardziej zaawansowanym etapie życie to już nie bardzo, taki neurtal opinia

Uczeń

Co wy piszecie, widze, ze warto to sprostować bo Pani Marzena to super trener. Szkolenie z poczuciem humoru, olbrzymia wiedzą i doswiadczeniem, szkolila mnie i mojego kumpla i wszystkim nowym zycze by do niej trafili.

@Uczeń

Nikt nie powiedział, że jest to trener bez wiedzy i doświadczenia a ze oczy wklejone w telefon. Jest to zasadnicza różnica, ponieważ prawdą jest to, że osoba o której mowa tak właśnie szkoli nowych pracowników. Również byłam jakis czas temu przez nią szkolona i tak to właśnie wyglądało. Moja wiedza przez to nie jest uboższa i nie czuję się niedoszkolona, ponieważ nie mam problemu z wykonywaniem poleceń brygadzisty. Proszę nie traktować wpisu jako agresję z mojej strony, treść jest neutralna o charakterze obronnym.

New

Z innej beczki pozdrawiam Panią która mnie szkoliła, większość czasu oczy w telefonie. Moja praca na pewno bedzie teraz przyjemniejsza...:(

New2
@New

Ta pani to pewnie Małgorzata:) moze to był samouczek zamiast szkolenia ? :p

New2
@New2

Przepraszam za pomyłkę, miało być Marzena

Omg
@New

A co ma chodzić 3dni za Tobą jak ten rzep i patrzeć ci na ręce jak robota prosta.. Jak ja się przyjmowałem to nie było żadnej kadry szkolącej.. Inny pracownik pokazywał co i jak, pobiegales 2h że skanerem i jak ktoś kumaty to później już sam działał, a jak nie to jeszcze kilka h pod nadzorem. A teraz ludzie się 3dni szkola i gość później 10bledow na dzien robi haha

IC praca

Teraz wypłaty mają być z nowego systemu ? Bo statystycznie powinnam dostać wysoka premie

Xddd
@IC praca

Skąd statystyki jak nowych premii jeszcze nie było? Statystycznie to możesz dostać grosze bo Ci powiedza ze system niedopracowany i tak wyszło.

Icic
@Xddd

Lepiej nie bedzoe, kto pracuje dluzej ten o tym wie...

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1