Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nyk

Nie polecam. Mała kasa, zero socjalu, brak normalnego rozwoju, umowy przez agencje, korki. Komu się podoba gratuluję ale nie oszukujcie ludzi ze jest dobrze.

źle

Niegdyś firma w której dało się zarobić, teraz firma z glodowymi wyplatami. 2 lata temu były te nadgodziny, dużo pracy dzieki ktorej mielismy premie lepsze, robocze soboty ktore wpisywalo sie do premii zamiast do odbioru, niedziele płatne 100 procent . Przychodząc do pracy w poniedziałek juz bylo mozna sie wpisywać na nadgodziny zeby poprawić zarobek. Premia kwartalna w wysokości 300zl za zrobienie 24 nadgodzin, dawniej do zrobienia w tydzien a teraz nie da się zrobić w 3 miesiące. Firma wprowadziła szereg rozwiązań aby płacić mniej. Od ludzi wymaga se wiecej . Nie rozumiem jak firma z takimi obrotami i tak ogromnymi zyskami nie potrafi godnie zapłacić. Nie polecam tego pracodawcy, ja tutaj kwie i wyrwać się nie mogę, jest ta garstka ludzi dla których jeszcze warto tutaj zostać. Ale widać to zdecydowanie ze przyszłość bedzie jeszcze bardziej brutalna niz obecnie

...............
@źle

Jak wam tu ludzie dogodzić ? Jak były nadgodziny to opinie, że więcej się siedzi w pracy niż w domu, że zmuszają do nadgodzin itp. Teraz kiedy nadgodzin nie ma to wszyscy płaczą bo dorobić nie można. ????????????????????

Szczery
@...............

Dokładnie tak, szkoda życia na nadgodziny, ja jestem zadowolony jak nie ma nadgodzin

S1

Witam wszystkich, jestem nowa i mam możliwość spróbować przejść z sektorów na pakowanie ptl (chyba tak to się nazywa). Jak to wygląda, czy praca jest ciężka, jak brygadzisci?

QWERTY
@S1

Na która zmiane ? , praca cieższa niż w sektorach bo zjeżdżaja pojemniki z wszystkich sektorów , a spakować trzeba wszystko na czas , jeżeli jest się szybkim i pakuje się dużo to premia jest dobra wtedy

Stawka
@QWERTY

Zmiana A

QWERTY
@Stawka

Nie wiem jak to wygląda na zmianie A , z tego co wiem to brygadziści z zmiany A na pakowaniu ptl są w porządku , na pewno bardziej normalni niż niektórzy co są na na sektorach

Koko

Cześć, jakie stawki obecnie obowiązują? Dali coś lepiej?

Stawka
@Koko

Nic z tych rzeczy, magazynier 2580, starszy magazynier 2750.Oczywiscie brutto. (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Prawda

Ostatnie kilka wpisów nic ująć, Dodać jedynie mozna, ze zarobki nie są konkurencyjne. Wiekszosc firm dookoła proponuje nieco wyższe stawki i Social.

fioł
@Prawda

hej, można prosić o info o zarobkach w firmach w okolicy. Raben? Biedronka? da rade co miesiac te 2,500 wyciagnac?? dziekuje bardzo

Prawda
@fioł

W rabenie ta sama kasa, za mniejszy wysiłek fizyczny. 2500 na rękę gwarantowane

Escobar

Podstawa gwarantowana, tyle na temat wypłat. Reszta to sciema i mydlenie oczu, nie dajcie się oszukać na rozmowie. Premii kwartalne nie ma, premii uznaniowej prawie nie ma, bo jakieś 10% tego co obiecują jednak daja, weekendów nie ma, nadgodzin nie ma, Polaków prawie nie ma, atmosfery tez nie ma, umowy dobrej nie ma, sprawnego sprzętu do pracy nie ma, sa za to zadowoleni szefowie ktorzy notują zyski przez nas. Naiwnych ludzi.

Na nie

Tragedia jakas , wprowadzają wydajność pracowników od której ma zależeć ich premia podczas gdy pracy dla takiej ilości ludzi nie starcza. Człowiek biega caly dzien jak głupi i czeka na następny dzień zeby zobaczyć kartkę z wydajnością a tu sie okazuje za przez pół dnia nie byl wydajny i byl na CZERWONO czyli nie wyrabial premi ?! Nie da się dorobić w weekend ani nadgodzin nie ma, gola wypłata i tylko tyle 2650 brutto. Praca lekka nie jest ale też nie jest specjalnie ciężka, cos pomiedzy. Praca dla młodych co z rodzicami mieszkają. Ci co mają rodziny to chyba na obiad zupki chińskie jedzą a na sobotni obiad mrożonke z biedronki

Zenek

Przykra sytuacja. Nie dość że bardzo małe pieniądze się tam zarabia to jeszcze brak wypłaty dziesiątego przed weekendem.

wkurzony
@Zenek

to jest nie fair, ze faktycznie 900 zl niektorzy maja premii i zarabiaja sobie po 3500 na lajcie, a niektorzy po 150zl premii za gorsza prace fizyczna! (usunięte przez administratora)

Min3500
@wkurzony

Się pracuje, się ma ???????? jak robię kilka lat to nie dostałem mniej niż 400zl premi czy to na sektorach czy wysyłce. (Nawet będąc na urlopie 2tyg????????)

Więcej robić
@Min3500

Się robi się ma, to dostajesz 2500 netto wypłaty max gratuluję kariery to tylko parę lat w firmie.

robercik
@Zenek

i jak tam pensja? przyznam szczerze, że przyjemny widok na koncie zrekompensował mi w 110% brak pensji na weekend :D :D spodziewałem się o 300 zł mniej, a tu proszę, straszyli, że będzie słabo a jest spoczko :D 2800 wziete bez zadnych nadgodzin, rozpisow i innych i to w okresie swiatecznym gdzie ma byc niby najgorzej. lol i po co te płacze?? jak najmniej płaczków prosze, robicie zły PR, a potem płaczecie, że mało Polakow w pracy i coraz wiecej obcokrajowcow z ktorymi ciezko sie porozumiec. Zreszta kolega "Szalony" Was wyjasnil :-) Kto pracuje uczciwie ten zarabia godziwie, a "baby" niech wylewaja swoje zale sami sobie do poduchy a nie piszac lupoty na necie

Ser
@robercik

Oczywiście kolego trolu, mamy rozumieć ze przy podstawie 1900zl netto dostałeś 900 zł premii w miesiącu gdzie ludzie byli odsyłani do domu ze względu na brak pracy a Ukraina pracowała po 8 godzin... Ale masz rację niech ludzie przyjdą zobaczą jak jest fajnie w firmie gdzie z kibla leje się (usunięte przez administratora) przez 2 dni, gdzie co tydzień jest pip i ludzie są nielegalnie zatrudnieni na umowach z kwotą mniejszą niż najniższa krajowa. I ty pewnie nie stoisz w korku po pracy przez pół godziny żeby do skrzyżowania dojechać. Gratuluję tez znalezienia pracodawcy spełniającego wszystkie twoje oczekiwania; )

@robercik

Ty to chyba o kwotach brutto mówisz.

Szalony
@robercik

A ludzie dalej swoje haha. Wystarczy mieć 1900 podstawy + 100 frekwencyjnej i 100 za dodatek nocny.. + 700premi i mamy 2800. Jak zarabiacie mniej i narzekacie że to nie możliwe itp to po kiego grzyba tu jeszcze siedzicie.. Za 2200-2500 to bym wolał w markecie robić albo jakiejś galerii.. Bo z tych wpisów wnioskuję że więcej nie bierzecie. A nie stać w korkach dojezdzac i pracować na 3zmiany.

Robercik
@Szalony

Dokładnie! Trole na maksaaa, pewnie chcieli być brygadzistami i ich nie wybrali i teraz placz na necie :D to tylko jednostki, a robią szum na pół Goworka, a na firmie 400 osob pracuje i jakos nie ma narzekań

Rogo

Cześć Parę słów o firmie. Zero socjalu ( imprezy firmowe, dopłaty, darmowy transport, posiłek ) , jedyne co jest to karta multisport za którą się płaci. Wynagrodzenie nie jest wysokie podstawa wychodzi 1800 zł netto i do tego premia max jaką można wyrobić to 600 zł, no częściej jest ona o połowę mniejsza. Co do reszty to jest tak jak tu piszą. Pracowników ze wschodu jest więcej niż z Polski a do tego brudno, zimno i patologicznie. Na dojazd trzeba sobie zarezerwować conajmniej godzinę centrum Sosnowca.

ZADOWOLONY
@Rogo

nie opowiadaj głupot, to czemu tu pracujesz jak Ci nie odpowiada?? ja tam nie zszedłem nigdy poniżej zadowalającej mnie płacy, a pracuję już ponad 2 lata. Praca nie jest fizyczna zbytnio i wymagająca, spokojnie sobie radzę, wiadomo jak to na magazynie jak są rzeczy cięższe można poprosić drugą osobę. Jeśli ktoś uważa,że jest ciężko, źle,zimno i brudno to zachęcam do wizyty w KOPALNI,gdzie kibelek to dziura w podłodze i to rpzy szatniach na powierzchni!!,a w prysznicu zimna woda.Wg mnie na firmie i w szatniach czysto, obszerne lazienki z prysznicami, mozna skorzystac przed i po pracy, socjal kartki na swieta, megaaa paczuchy dla dzieci

Zaciekawiony
@ZADOWOLONY

Co ty chłopie piszesz jakie czysto jaki socjal !? Szatnie są brudne, zaniedbane i śmierdzą do tego kible tak samo strach korzystać żeby się czymś nie zarazić. A socjalem nazywasz to ze raz do roku firma daje bon, czy paczki z limitem wiekowym chyba 3-15? Otrzymujesz zadowalające wynagrodzenie, no jednego zadowoli 100 zł innego 1000zl, ale przy podstawie 1800 zł to pewnie zbyt dużych wymagań finansowych nie masz?

Zoro
@ZADOWOLONY

To jest jak syndrom sztokcholmski firma ci na umowie daje najniższą krajową ( umowa oczywiście przez pośrednika ) a ty się cieszysz że bon raz na rok dostajesz.

@Rogo

mnie w anpacars trzyma umowa, mam umowe, jestem zadowolony, z tego sie trzeba cieszyc, nie pracowac na czarno czy na jakis tam umowach zlecenie, chocbys mial miec najnizsza krajowa, to dobrze wlasnie miec ta UMOWE O PRACE. plus ze reflektuja czas pracy b.dobrze 8 godzin i do domu, a nie w innych firmach kaza ci zostawac po 10 godzin a potem za to pieniazkow i tak sie nie zobaczy, narzekaja tylko krzykacze, za duzo czasu wolnego w okresie swiatecznym i tak to wyglada

@88888

A to jest myślenie z przed 10 lat, jest dobrze bo dają umowę o pracę na czas określony przez agencję pracy. To naprawdę smutne ze w dzisiejszych czasach ktoś coś takiego pisze. W miejscy gdzie o pracę tym bardziej na strefie to można się wręcz potknąć a o tak słabą prace jak ta w Anpie to się nawet starać nie trzeba. Rozumiem ze nie każdy jest ogarnięty ale pisząc takie bzdury wykazujesz brak szacunku do samego siebie i do innych, twierdzisz ze ludzią się nudzi i dlatego piszą te opinie, ja myślę że ludzie chcą wyrazić to co każdy normalny człowiek widzi a w tej firmie i tak ich nikt nie wysłucha. Brygadzisici i kierownicy sami potrafią przyznać ze jest źle ale nie mogą tego robić głośno. Sama firma jest bardzo słaba a jak już napisałem pochwała za dawanie umowy o pracę (nie na czas określony , nie pod firmę ) świadczy raczej o niskich kwalifikacjach piszącego opinie. Zakładu nie polecam.

meheheheh

brzmisz jak Stanisław :D

Endriu

Nie pasuje, zmień pracę. Na Twoje miejsce znajdzie się 10 innych, którzy docenią to co jest. Dużo osób chciało by mieć takie premie jak Wy tutaj na magazynie. Zastanowcie się czy aby na pewno jest tak źle? :D Ok system jest? Jest! - nieważne, że w całości płacicie za niego Wy. Wczasy pod gruszą są? Nie bo wakacje są dla nierobów! Bony świąteczne są? Pewnie, ale trzeba za nie zapłacić Paczki dla dzieci są? W wieku 3-14 :D Konkursy z nagrodami są? Jak najbardziej, w których wygrywa zastępca kierownika. Wyrozumiali kierownicy? Jasne, że tak. Zachorujesz to ewentualnie bez premii dostaniesz wypłatę. Premia jest? Pewnie, jeden 50, inny 900. Wcale nie zależne od pracy jaką wykonujesz. Rozwój i awanse, to jest coś czego nie może żadna inna firma zagwarantować jak nasza. Jeżeli już podejmiesz wyzwanie bycia brygadzista bądź pracy w biurze. To otrzymasz 100-150 brutto więcej, trochę obowiązków za które będziemy cię rozliczać ale pamiętaj, że premia i tak będzie niższa. Szkolenia? Zapomnij, dobry pracownik nauczy się sam wszystkiego. Bardzo dobre zaplecze sanitarne, wyposażona stołówka, wysoki standard pracy, niezbędny sprzęt, akurat tego nie gwarantujemy ale wszystkiego mieć nie możecie. Podwyżki? Cały czas marudzicie, były, to musi Wam wystarczyć. Za jakiś czas jak pójdzie najniższa krajowa do góry, to zaś coś rzucimy więcej. Wtedy zarówno gospodarczy oraz brygadzista będę na równi. Ciekawy młody zespół, więc macie możliwość poznania nowej ciekawej kultury oraz języka. Za Wypłaty rzeczywistoście przepraszamy, tak się składa, że mieliśmy wydatki związane z nieoczekiwana wizytą PIP i trzeba było trochę dołożyć do tego. A wyjazdu weekendowego przecież nie odpuszczę. Wyplata będzie na spokojnie w środę, starczy Wam na dłużej. Podstawa obcięta za bony i paczki, z premi też trochę zabraliśmy jak coś. Od lutego będzie lepiej. Nie rozumiem czemu ciągle coś Wam nie pasuję. Wymieniłem same plusy pracy u nas. Jak cos nie pasuje to wiecie gdzie jest wyjście. Pozdrawiam, bawcie się dobrze w weekend. A nie macie za co :D hehe

@Endriu

Całe nasze pracownicze życie w jednym poście. Smutne ale prawdziwe. Z roku na rok coraz gorzej. No ale przecież 350 złotych na święta było, powinniśmy być dozgonnie wdzięczni. A no i nadal czekamy na te nasze okrojone, śmieszne wypłaty...

Jaka umowa obowiązuje w Anpacars Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

R

Umowa o pracę z agencją pracy. Prawdopodobnie pierwsze 4 umowy tygodniowe, potem miesięczna, potem dłuższa. Umowy pod firmę nie dostaniesz, będą kombinować jak się tylko da, przerzucać między agencjami. Krętacze. Nie warto.

pytajacy
@R

jaki firma ma w tym interes, ze woli dawac tez zarobic agencją niż przyjac bezposrednio pod firme? kobiety w kadrach anpacars maja mniej roboty to fakt, ale inne plusy?

@pytajacy

Dobre pytanie. Prawdopodobnie chodzi o sprawy kadrowe, bo zarobki są te same. Pod firmę biorą w ostateczności, jak się i kończą możliwości agencji. Oczywiście zaangażowani pracownicy oraz biurowi trochę szybciej przechodzą, jednak nie jest to reguła. Firma wypłacalna ale to co wydaję się być czym dobrym w innych firmach to już standard.

aaaaaaaa
@pytajacy

Chodzi o to, że Anpacars miał już problem z pracownikami, bo nikt nie chciał już nowy do roboty przyjść. Tak to przerzucili wszystko teraz na agnacje i to one muszą im zorganizować pracowników.

@aaaaaaaa

I jak teraz? Dużo PL przychodzi przez agencję?

Wkur......
@R

Już nawet straciła wypłacalności. (usunięte przez administratora) Brak wypłat na czas

ROBERCIK1998

JA TAM JESTEM ZADOWOLONY ; 2 I POL KLOCKA NA POCZATEK TO LADNA WYPLATA, A NIE PRACUJE NAWET POL ROKU - POL ROKU BEDZIE W LUTYM. NIKT CIE NIE GONI,NIE MA RYGORU JAK W AMAZONIE ZE SKANER CI LICZY CZAS, NORMY NIE DO ZROBIENIA, ROBISZ SWOJE NA SPOKOJNIE I JEST SPOKO, NIE WAZNE CZY NA OPONACH CZY NA TLUMIKACH, GDZIE MNIE RZUCA TAM IDE NIE PLACZE, NIE NARZEKAM, SZKODA CZASU NA TO, LEPIEJ LAPAC POZYCJE, BO TO KASA DO PREMII, KOMU SIE NIE CHCE ROBIC TO NIE ZAROBI, PROSTA LOGIKA

Kris
@ROBERCIK1998

Dobry fake ale firma wypłat pracownikom nie wysłała to nie czas na niego. Ale jak jest tak fajnie to napisz coś więcej o podstawie, umowach, dojezdzie do pracy. Ludzie są bardzo ciekawi; )

Monia
@ROBERCIK1998

Znowu propaganda agencji No 2500 brutto na początku to nie jest źle ale najniższa krajowa to 2600 wiec ktoś cię w uja zrobił. A i nikt wypłaty nie dostał to bez sensu wrzucać takie wpisy hahahaha. (usunięte przez administratora)

Xxx

Wieczór jest a przelewów nie ma. Ładne

Mario

Wiadomo już coś w sprawie podwyżek? Czy w ogóle jakieś będą?

Eliza
@Mario

Podwyżki już były. Dostali ci co mieli podstawę mniejszą niż 2600 złotych.

:=)

Info o pracy w anpie : - atmosfera w firmie jak w obozie - glodowe zarobki ( 2580 brutto ) - bardzo zły dojazd ( korki ) - więcej osób z Ukrainy niż Pl - umowy tylko pod agencją - brak możliwości rozwoju ( awans nie oznacza zmiany umowy i zarobków ) - przełożeni zachowują się jak osoby nie zdrowe umysłowo Jak ktoś zna plusy pracy tam to proszę napisać.

Tom
@:=)

Ja znam plusy :D Nie ma szans by Cię wywalili z tej pracy :D Trzeba by się naprawdę bardzo postarać :D

@:=)

Dają możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;)

@:=)

Jest fajnie :) jestem bardzo zadowolona Po nowym roku będą podwyżki, o kilka procent, to już dopiero będzie dobra kasa - jakieś 2800 brutto :D

Bonus
@R

Jest wspaniale ale to 2800 to z premią liczysz?

IC praca

Co powiecie o nowym systemie premiowania, na rozmowie kwalifikacyjnej zchwalali od stycznia ten system, że więcej się zarobi i że mają być podwyżki podstawy?

myszka
@IC praca

jak to ma dzialac mniej wiecej ? i jaka podstawa ?

@myszka

Chyba na start jest obecnie 15,39zł/h brutto. Co do nowego systemu premiowania ma on nagradzać osoby które coś robią. Ale do momentu aż nie zobaczę wypłaty w lutym (niby lepszej) to nie uwierzę ;)

@IC praca

Podwyżki będą bo najniższa krajowa idzie w górę i muszą się zrównać do 2600 brutto. Czymś cię muszą zachęcić przecież nie powiedzą prawdy(usunięte przez administratora)

Witam, jestem młodym absolwentem studiów logistycznych. Szukam pracy w dziale logistyki/spedycji/transportu. Jak to wygląda w Intercarsie/ILS na Logistycznej? Atmosfera pracy na takim dziale, zarobki? Wymagane języki obce, czy angielski w stopniu średnio-zaawansowanym kompletnie wystarczy? Proszę o informacje, zastanawiam się nad pracą, CV będę składał bezpośrednio w siedzibie firmy.

tomek

Cześć, Nie ma konkretnie takich działów na Logistycznej. Zarówno po stronie PL oraz eksportowej są dyspozytorzy zajmujący się organizacja transportu, przygotowaniem dokumentów oraz kontaktem z kierowcami.(usunięte przez administratora) Dział Niezgodności - zajmuję się wszystkimi niejasnościami na magazynie, dużo osób, odpowiedzialnych za różne sprawy. Referent ds. Niezgodności- (usunięte przez administratora) Specjalista ds. Niezgodności - (usunięte przez administratora) Dział Eksportu, zajmuję się obsługa spółek zagranicznych, organizacja transportu, logistyką, zwrotami zagranicznymi, uszkodzeniami, reklamacjami, kontrolą jakości. Referent ds. Eksportu - (usunięte przez administratora) Specjalista ds. Eksportu - (usunięte przez administratora) Umowy pod firmę, nie dostaniesz. Jedynie pod pośrednika - grupa IK, interkarda czy biznes partner. Umowa bezpośrednio pod firmę ostatnio nie jest praktykowana, Jeżeli to Twoja pierwsza praca to nawet lepiej bo pod firmą miałbyś 20 dni urlopu, a pod pośrednikiem 24 dni. Na umowę na dane stanowisko będziesz czekał, nie dostaniesz jej raczej od razu. Prawdopodobnie 6 - 12 miesięcy. Atmosfera, zależy od działu. Jedni sobie chwałą a inni narzekają. Język angielski jedynie wymagany na eksporcie, jednak z powodu znacznej liczby pracowników z UA, dobrze jakbyś znał ukraiński lub rosyjski :D (usunięte przez administratora) Premie uzależnione od stanowiska oraz wyników. Premie biurowe od 300 - 500 zł netto, brygadziści ok(usunięte przez administratora) netto, pracownicy magazynu zależnie od działu (usunięte przez administratora)zł. Premia frekwencyjna (usunięte przez administratora) netto. Premia kwartalna (po wyrobieniu 24h nadgodziny) (usunięte przez administratora)zł netto. L4 - strata premii frekwencyjnej, kwartalnej oraz zwykłej premii. Na magazynie przy odpowiednim zaangażowaniu zarobisz więcej niż dyspozytor, pracownik biura czy brygadzista Ciężko o jednoznaczną opinie, warto poczytać komentarze. Jedni bardzo zadowoleni inny cały czas narzekają :) Jeżeli to pierwsza praca, możesz spokojnie spróbować. Co sądzisz? :)

*****

Mylisz intercars z anpacars na logistycznej miejsce o którym piszesz to magazyn bez logistyki jak przyjdziesz to dostaniesz skaner i będziesz z nim biegał wspólnie z kolegami ze wschodu. Jeśli trafisz do biura to jak piszą niżej będzie umowa na magazyniera i 2500 brutto podstawy .

bongo
@tomek

Bardzo rzeczowo napisane, zapomniałeś tylko o kierowniczych stanowiskach o ktorych sie moze starac i pracowac za wieksze pieniadze. No ale żaden kierownik się nie zwolni pewnie sam od siebie,bo im tam dobrze i sobie siedzą i grzeja ciepłą posadkę, nic nie robiąć...masz jakieś pytania to cię do kadr odsyłają, a ci z kadr z kolei do kierownika xDD i być tu madry, a kierownik jeden z drugim chce miec spokoj. bez komentarz

studia

Tam studiów nie trzeba, tam nie ma logistyki, tam jest chaos, co najwyżej na zbiórkę lub do biura za 2500 na rękę ale i tak studia nie pomogą

g

to że jest żle w anpacars to nie jest wina firmy, tylko naszego pieknego kraju. nie oszukujmy sie na magazynie sie kokosow nie zarobi, bo to zwykla praca dla najzwyklejszych ludzi, nie trzeba miec zadnych studiow, specjalistycznych uprawnien i tak dalej, jak w ofercie wystarcza checi do pracy. koszty pracy w polsce sa za wysokie, gdyby obnizali zarobki to by sie zarabialo o 1000 zł wiecej, dopoki nie zmieni sie system polityczny to bedzie lipa

0_*
@g

To jest forum o opiniach na temat firmy a nie studnia gdzie wrzuca się bezsensowne wypowiedzi z du.... Jakoś na innych magazynach potrafią dać wyższe stawki

NIBY GDZIE
@0_*

wszedzie w tej Sosnowieckiej Strefie Ekonomicznej 2100-2300, chetnie sie dowiem gdzie mozna zarobic jakis wiekszy pieniadz - tylko nie mydl oczu Amazonem prosze, tam juz pracowalem

Izabela
@NIBY GDZIE

Forum dotyczy bardziej pracy w Anpacars. Jakie zarobki oni oferują? Bo nie napisałeś, czy pracowałeś tam, czy dopiero jesteś zainteresowany.

jawiem

do DAF-a nie ma szans się dostać, to nie magazyn, tylko przedsiębiorstwo naprawiające ciągniki z DAF-a. Trzema mieć prawo jazdy kat.C z doświadczeniem lub być po prostu mechanikiem samochodowym. Raben to porażka totalna, kasa o wiele gorsza niż w IC, Biedronka się garba narobisz, Euro Cash raczej też bez rewelacji, Corexo nie znam, co to za firma??

Grzym
@jawiem

Jeśli połączymy opinie o tych kilku firmach wyjdzie nam opinia o Anpie. Można się dorobić garba , porażka totalna o kasie lepiej nie wspominać bo 2500 brutto to śmiech...

Robert
@NIBY GDZIE

Człowieku daj spokój parę lat w tej strefie pracowalem włacznie z Anpą, wyjdziesz potkniesz sie i wpadniesz na minimum trójkę z przodu z ostatniej firmy z jakiej się tam zwolniłem miałem 3700 brutto plus premia.

Amejzing

A jak w Amazonie

Damianooo

Siemka,dziewczyna szuka pracy,pojawiła się też oferta z Intercars,powiedzcie szczerze tak czytam opinie i czy mozna zarobic chociaz te dwa koła? dziewczyna ma 20 lat, wczesniej rok pracowala w sklepie jesli chodzi o doswiadczenie zawodowe

Anonimowa
@Damianooo

To nie intercars tylko anpacars. Nie warto marnować tam nawet kilku dni bez rozpisek i nadgodzin ( których nie ma bo po co polakowi dac zarobic jak są tanie ukraince ) z premią wyjdzie ponad 2000 ale w trzecim miesiącu pracy. A przez pierwsze dwa miesiące będzie dostawała samą podstawę ( na czym nowy pracownik ma w grudniu czy styczniu wyrobić premie ). Opinie jakie ludzie tu piszą prawdziwe. (usunięte przez administratora)

Damianooo
@Anonimowa

Dziekuje za szybka odpowiedz:) moze ktos cos jeszcze doda

Kokoloko

Pracowałem tam 6 lat:/ żadnej podwyżki i poszanowania, na koniec śmieszny bon po świętach dali żeby się podjadać, je..b..Lem tym w pi.z.d.u. 2 lata tak podniosłem kwalifikacje że chyba na miesiąc mam 3krotnosc wypłaty brygadzisty z anpa. Nie powiem gdzie pracuje , w anpie są ludzie bez anbicji

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1