Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Sporo pracy

Robota nie do przerobienia, Kasa taka sama, kto te zamówienia przyjmuje jak ledwo się wyrabiamy....

gnom

Witam Czy osoby z orzeczeniem mogą się wypowiedzieć? Rozumiem że większość negatywnych wpisów to pracownicy agencji?

Misia
@gnom

Nie ma różnicy czy pracujesz pod pod firmą czy agencją jest tak samo czyli nie ciekawie , ja przeszłam rok temu pod firmę i nic. Kasa ta sama albo mniejsza bo jest stała stawka a nie godzinowa , socjalu jak nie było tak nie ma, premia tak samo mała a obiecali kokosy.

Marysia
@Misia

Skoro tak ci źle to po co pracujesz w ampie? Jest pełno pracy na rynku Czemu nie znajdziesz czegoś co lubisz robić? Praca nie musi być karą :) Socjalu już nie ma w większości magazynach i hurtowniach. Jeśli masz tak wysokie wymagania to czemu nie spróbujesz pracować w swoim zawodzie? Najlepiej jest tylko narzekać jak to jest źle i dostawać wszystko za darmo :)

Katia
@Marysia

Cześć, widzę że firma zaczyna się bronić wystawiając sama sobie opinie. Ale w zasadzie po co wypisywać takie bajki ze jest super, miło i lepszej firmy nie ma. Na innych magazynach jest socjal, wyższe wypłaty i używany język polski a nie tak jak w anpie inny wschodnio europejski. Do niedawna pracowałam na tym magazynie, dość dobrze wiem jak to wygląda od środka więc wiem o czym mówię. Nie ma co polecać.

Hehe

Co by nie mówić Zdzichu w przeciwieństwie do pozostałej dwójki która została byl wporzo gościem, takich ludzi brakuje. Wyluzowany itd. a nie posponany jak...

Ekipa

A jak tam trzyma się ekipa pakowaczy i exportowców zm. A. ?? Pracują tu jeszcze "stara" ekipa czy wszyscy dali sobie spokój już.

luk

a kto pisze ?

Lok
@Ekipa

Jest steryd, myślę że to wystarczy żeby ekipy nie było

Zdzichu

to co tylko Steryd i Gruby tam zostali ? xd zajadają się przy biurku xd

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
maja

czesc posiadam orzeczenie o niepełnosprawnosci 2 grupa czym mam szanse na prace bezposrednio pod firma

@maja

myślę, że jest szansa, bo od zawsze szukają z orzeczeniem bo dzieki temu mniej mają kosztów na pracownika. Minus jest taki, ze teraz zyski firmy spadły i każdy się boi o robotę bardzo, nawet jak się nie przyznaje, chociaz akurat u nas na firmie nikt nie mowil o masowych zwolnieniach (na szczescie), zapraszamy Maju

Był

Firma krzak, agencja pracy podaje fałszywe informacje na temat zarobków i warunków pracy.

EL
@Był

możesz rozwinąć myśl? Przyjmują tylko pod agencją czy bezpośrednio pod Intercars też? wiem, że wielu pracuje bezpośrednio

An
@EL

Oczywiście że przyjmują pod agencja, pod firmę już nie wzięli nikogo od wieków, chyba że masz jakieś orzeczenie o niepełnosprawności etc. Z pod agencji przejdziesz chyba po 1.5 roku pod kolejna jakąś dziwna agencje

dddddddd
@Był

nie no, 2300-2400 na lajcie zarobisz, to nie ma tak źle - taki standard na magazynach, przynajmniej jak pracowałem jeszcze w styczniu tak było, chyba, że przez koronowirusa coś ucięli

@EL

Jaki intercars a co tam firma ma z nim wspólnego?

Damian

Cześć, Jako wieloletni były pracownik, stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Warunki zatrudnienia jak na czasu obecnie są po prostu śmieszne, mało tego uważam ze, poniżające dla osób tam pracujących. Osoby zatrudnione są pod agencje pracy tymczasowej, nie było by nic w tym złego jakby się przechodziło bezpośrednio pod firmę. Po 1.5 roku kombinują, nagle otwiera się nowa firma z tej agenci i przechodzi się pod nią. Osoby sprawdzone, z długim stażem też w taki sposób pracują. Oczywiście częściowo osoby są zatrudnione pod firmę, ale to osoby które przyjęły się dawno temu. Zarobki na niskim poziomie, ok 3k brutto, dla osób funkcyjnych 3.2, bryg 3.5. Porównując zarobki do innych magazynów, anpa wygląda naprawdę słabo. Zero socjalu, wczasów pod grusza nie ma, bony na święta tylko raz w roku, śmieszna kwota od której biorą jeszcze podatek, za paczki dla dzieci, którymi też tak się reklamują, każda płacić podatek. Premia jest jak najbardziej ale dość często zabierana z jakiegoś powodu. Obiecywane są zmiany na lepsze a od kilku lat podnoszą jedynie płacę z powodu wzrostu najniżej krajowej. Tylko w anpa osoba od sprzątania magazynu zarabia podobnie do brygadzisty czy osoby z biura. Dyrekcji nie widać w ogóle, nigdy jeszcze osobiście nic nie przedstawili swoim pracownikom. Kierownictwo naprawdę kiepskie, bez pomysłu na organizację oraz pojęcia o logistyce magazynowej oraz optymalizacji. Awans związany jest z pełnieniem nowej funkcji od roku i dopiero umowa na to stanowisko, awans wiąże się z zwiększeniem podstawy o ok 200 brutto. Pozytywnym aspektem w tej pracy są ludzie, tworzący tą firmę. Jednak w ostatnim czasie zwolnilo się naprawdę sporo osób. Zdecydowana większość to osoby ze wschodu. Nie o polecam.

Cześć, zastanawiam się nad przyjściem tu do pracy, można prosić opinie na temat sektorów? Jaka atmosfera, brygadziści ? Slyszalem że warto się postarać żeby trafić na zmianę B co o tym sądzicie?

@Tomek

Tutaj nie warto przychodzić. Chyba ze dla garba.

Witaj
@Tomek

Cześć, Gdzies juz byly opisane zmiany na tym forum. Zmianę A odradza wiekszosc, zmianę B i ich podejście lubi kazdy kto tam trafi a na zmianę C zalezy gdzie sie pojdzie, na sektorach podobno jest ok, ja jednak wolałem spróbować na innym dziale.

Hej jak wyglada praca w anpie? Slyszalem ze na zmianie A jest 3 muszkiekerow no wsumie dwoch bo jeden to piesek kiera. Co mozecie powiedziec o tej pracy na kazdym dziale zarobki , ludzie itd. Mam nadzieje ze nie trafie na zmiane A bo nie chce mniec doczynienia z tymi ludzmi ktorzy kieruja ta zmiana jak mi powiedza ze trafie na zmiane A to odrazu zrezygnuje

Szkolenie

Cześć, jestem w trakcie szkolenia, będę na zmienię A lub C ale słyszałam że pewnie trafię na sektor, ewentualnie po jakimś czasie jakieś pakowanie. Warto myśleć o pakowaniu bo nic o tym nie wiem, jakie premie, ewentualnie jaka zmiana lepsza?

Sektor
@Szkolenie

Zdecydowanie staraj się trafić na C, brygadzisci są normalni !

Szkolenie
@Sektor

Mowa tutaj o sektorach czy tym pakowaniu?

luk
@Szkolenie

nie idź tam do pracy, teraz się tam to totalnie nie opłaca, wycisną cię jak cytrynę a premi nie zobaczysz, ja odeszłem po 6 latach, ta firma ma swoje dobre czasy już za sobą, teraz kiwa na kasę na kazdym kroku

Witam. Mogłabym prosić numer do działu HR ponieważ chciałabym aplikować o pracę .

J

Ile można tam zarobić na początek?

H
@J

2200 podstawy ale obecnie to 4/5 etatu więc 1800 zł, dodatek nocny z 70 zł i w chwili obecnej daremna premia :) także warto za 2200 przerzucać resory,(usunięte przez administratora)Polecam. Jednak praca dla Ukraińców jest, a reszcie można zabrać etat :D(usunięte przez administratora)

J
@H

Dziękuję ,a premia ile wynosi.Wiem że każdy ma pewnie inna premie ,ale tak mniej więcej czego można się spodziewać w pierwszym miesiącu?

Hfg
@H

A w jakim jesteś wieku i czy masz ulgę podatkową ? Bo mi wysyłają podstawy 1900. Poza tym masz rację śmieszne pieniądze i porażka.

Sektorowiec

Dostaliście już pieniążki z tarczy? Nie ma to jak Polaków na mniejszy etat wysłać a zatrudniać i szkolić Ukraińców Brawa....

U2

Ciesz się, że masz pracę!! wiele firm zwalnia nawet POŁOWĘ załogi! wypłacają postojowe - 80% samej podstawy, już nie mówiąc, że wiele branży zamknie swoje firmy nieodwołalnie, nie wydolą finansowo...zamiast się cieszyć, że Intercars ciagnie wszystko do przodu w trudnych czasach epidemii COVID-19, zapewnia maseczki, środki dezynfekujące to jeszcze płacz o nagrody... Chyba, że chodzi o nagrody dla kierownictwa i dyrekcji, że to wszystko trzymią w rydzach to rozumiem :-)

Taa
@U2

Nazwy firm poproszę, bo każdy pisze ze wszyscy zwalniają ale nikt nie podaje gdzie konkretnie. Z tą propagandą człowieku juz nie przesadzaj bo każdemu kto tam pracuje aż się nie przyjemnie robie jak takie rzeczy czyta. Nagrody dla kierownictwa... Cieszcie się ze zarabiacie trochę ponad najniższa krajową...

Kłamstwo

Co Ty bredzisz człowieku? Jak to jest, że Polacy wylewają swoje żale tutaj ze musza pracować w weekendy za odbiorki a jak dostają wolne to płacz ze maja wolne ??!! Weź ty idz po rozum do podstawówki bo chyba zapomniałeś go używać. Prawda jest taka, że ci Ukraińcy w większości ktorzy obecnie pracuja daja z siebie wszystko co widać po wynikach a to właśnie Polacy sciemniaja po katach i najwiecej do powiedzenia maja. Po co blokować miejsce pracy ? Idz do urzędu pracy po zasiłek i siedź w domu !!!

?

mam pytanie czy sa zwolnienia z pracy

każą w sobotę przyjść do pracy, mimo, że od początku tygodnia kompletnie nie było co robić-pracy może na 2 godziny wytężonej pracy jak zawsze,kolejne 6 godzin to dłubanie w nosie i liczenie czasu do końca, zwiadomych przyczyn nie napisze na jakim dziale pracuje, ale tak jest wszedzie. A jak człowiek chciał wolne w sobotę to mu powiedział brygadzista,że już inni dostali, bo niby mają więcej odbiorow, a prawda ze to jego pupilki...Kumoterstwo jest na porządku dziennym!! powinni zamknąć firmę już tydzień temu do wielkanocy i byłby spokój, przecież rząd by zrobił dopłaty do pensji dla pracowników dla takich firm, każdy byłby zadowolony

Omg

Powinieneś się cieszyć że pracujesz 2h a dostajesz za 8... Zamiast mózgu cegła... Jakbyś miał tyrać 8h to byś narzekał ze pracy od groma a pieniądze małe.. I wolnego i tak byś nie dostał bo nie byłoby komu robić. Jakbyś na produkcji robił to byś nie wiedział kiedy iść sikać. Na rząd to bym nie liczył, co najwyżej Ci karty do głosowania dadzą...

100% Racji
@Omg

Nie wpisuję się tutaj nigdy, tylko czytam opinie ale dziś zrobię wyjątek i pchowale, podpisze sie pod wpisem omg. Jakim trzeba być ograniczonym by wypisywać takie bzdety. W innych firmach dookoła wręczają wypowiedzenia, wypłacają postojowe, albo co najwyżej jakiś nikly procent z podstawy "na przeżycie", a Ty płaczesz, że możesz normalnie pracować? Powinieneś na kolanach dziękować, bo uwierz, że wielu by się z Tobą zamieniło. Druga sprawa nie przesadzajmy z tym zagrożeniem epidemiologicznym, wystarczy poczytać wypowiedzi sensowniejszych lekarzy. Dbajcie o mycie rąk, ubierajcie rekawiczki, maseczki a jak macie jakies pierwsze oznaki choroby to zostańcie w domu i zawiadomcie sanepid

mmfri

Myślicie, że w Intercarsie też nas to może spotkać?? Obyc nie :((( Według Polskiego Związku Pracodawców Lewiatan, aż 69% firm będzie musiało zredukować zatrudnienie w związku z epidemią koronawirusa, który paraliżuje gospodarkę. W sieci już pojawiają się informacje od pracowników, którzy zostali zwolnieni z pracy. Według „Lewiatana” sytuacja pisana jest w ciemnych barwach. Lewiatan zapytał 800 firm o skutki pandemii dla prowadzenia biznesu, a szczególnie o sytuację pracowników: 55% pytanych firm już dziś bardzo poważnie odczuwa skutki pandemii. 69% badanych planuje redukcje zatrudnienia. 47% może czekać na pomoc państwa maksymalnie 3 tygodnie, potem zacznie zwalniać.

Tak
@mmfri

Jak jesteś pod agencja to polecisz pierwszy.

CykensBakens

Zamkneli wszystkie zewnętrzne granice Unii, Ukraincow już nie będzie

COVID 19
@CykensBakens

Ukraińcy i tak nie będą potrzebni, lada chwile szykuje się mega recesja w Światowej gospodarce i na Polsce odbije się to bardzo. 1 milion osób może pozostać bez pracy, wiec po co sciagac ukraincow jak Polakow bedzie pod dostatkiem??(usunięte przez administratora)

Majk

Chciałbym się zpaytać czy mimi koronawirusa i tej całej otoczki wokoło jest szansa na przyjęcie do Intercars?? chodzi o to by ruszyć z pracą jak najszybciej, najlepiej mógłbym zacząć od 1 kwietnia juz albo i szybciej. Kurs na wózek widłowy mam, doswiadczenie tez. Do kogo wyslac emaila z CV czy najlepiej wydrkukowany do firmy przynies?

T

Gościu w potrzebie być może pilnie potrzebuje roboty i kasy a wy sobie jaja robicie

Hahaha
@T

Anpe też zaraz przymkną, kwestia czasu..

COVID 19

Wirus prędzej czy później dojdzie do ANPY. od Ukraińców nie pachnie za dobrze, jedzą nieumytymi rękami, żel antybakteryjny hmm chyba by powdychać zapach tego czego bd pili po pracy... Nie ma higieny, nie ma odstępów między ludźmi W początkowej fazie 2 gości miało temp, 39 o 37,5 i poszli normalnie do domu, zero procedur. Obudzą się jak 300 ludzi będą mieli na kwarantannie i zakład zamknięty Teraz nie w tenacie Anpy a Polski. Przy naszych kontrolach, kwarantannach i świadomości społecznej a raczej (usunięte przez administratora) społecznej spokojnie dobijamy do 1000 zarażonych zaraz a na tym się nie skończy. Epidemia do końca roku minimum. Z nawrotami. CO TO JEST (usunięte przez administratora) Wa Za kwarantanna jak idzie policjant i każde nie wiem jak mówili w wiadomościach poruszać firanka ze jest w domu haha, no przypomina mi się scena z KEVINA SAMEGO W DOMU jak udawał imprezę by zmylić włamywaczy hahaha POLSKO OBUDŹ SIĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1