Opinie o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpacars Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anpacars Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpacars Sp. z o.o. w Sosnowiec

Robert Lewandowski

(usunięte przez administratora)PODSTAWA 1800 ZŁ NETTO PLUS PREMIA ( O ILE JĄ DOSTANIESZ) DLA NOWYCH NATOMIAST CI CO DŁUŻEJ PRACUJĄ MAGAZYNIERZY MAJĄ 2100 NETTO BRYGADZIŚCI I ZASTĘPCY 2300. CIĘŻKIE WARUNKI PRACY. NOWI PRACA POD AGENCJĄ INTER KADRA BO POD FIRMĘ NIE BIORĄ. ZWOLNIŁO SIĘ OKOŁO 30 POLAKÓW W JEDNYM MIESIĄCU BO PRACA CIĘŻKA A WYNAGRODZENIE NIEADEKWATNE DO TEJ PRACY KTÓRĄ WYKONUJESZ. PEŁNO UKRAINCÓW OKOŁO 200 NA ZMIANĘ WIĘKSZOŚĆ NIE ZNA JĘZYKA I (usunięte przez administratora)KAŻDA NIEDZIELA NA NOC ZA ODBIÓRKĘ W TYGODNIU I SOBOTA NA RANO TEŻ NIE MA PODWYŻEK I NIE PŁACĄ ZA NIC ZA WEEKENDY TEŻ. KAŻĄ ZOSTAWAĆ NADGODZINY BO ZA KTÓRE NIE PŁACĄ A JAK PŁACĄ UCINAJĄ PREMIE. NIE WARTO TU PRZYCHODZIĆ. BRYGADZIŚCI DONOSZĄ NA POLAKÓW A UKRAINCÓW GŁASKAJĄ PO GŁOWIE I SZANUJĄ WPISUJĄ IM DODATKI ZA PRACĘ W PREMII NATOMIAST POLAKOWI NIE ZGADZA SIĘ PREMIA I KIEROWNICY NIGDY NIE POTRAFIĄ Z TOBĄ POROZMAWIAĆ I WYJASNIĆ DLACZEGO DOSTAŁEŚ TAK NISKĄ PREMIE. (usunięte przez administratora) W BIURACH PEŁNO UKRAINY PONIEWAŻ NIKT NIE BĘDZIE SIEDZIAŁ ZA TAKI HAJS. ZERO SOCJALU ANI AUTOMATÓW. PRZERWA 20 MIN JEŚLI SIĘ SPÓŹNISZ PO PREMII JEŚLI ROZMAWIASZ Z KIMŚ W CZASIE PRACY OBURZENIE I KRZYK DO ROBOTY BO PO PREMII. (usunięte przez administratora) ZABEZPIECZENIA TAKIE ŻE Z PRACY WYJDZIESZ NIE O 6 A O 6:30 DO TEGO KORKI I ROZWALONA DROGA PRZY ZAKŁADZIE SZKODA OPON. PANI Z POD AGENCJI ROZBAWIŁA DO ŁEZ PONIEWAŻ STWIERDZIŁA ŻE TO ZAKŁAD O MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU.(usunięte przez administratora)NIE KUPUJCIE TUTAJ TOWARU BO NIE CHCĄ GO REKLAMOWAĆ WYDAJĄ NIEKOMPLETNE UŻYWANE BĄDŹ ZEPSUTE CZĘŚCI KOLEGA OSTATNIO DOSTAŁ OPONY BEZ BIEŻNIKA I Z DRUTAMI NIE UZNALI MU REKLAMACJI PO MIESIĄCU CZASU I NIE ODDALI HAJSU JEDNYM SŁOWEM (usunięte przez administratora)

Czy w tej ukraińskiej firmie będą podwyżki?

sunny

Nie będzie, potwierdzone info. Było już zresztą mówione.

Alina

Wypłata się nie zgadza. To jakiś żart. Przypominam że żyjemy w państwie Prawa i Sprawiedliwości.

Jarno trolli
@Alina

Dlatego się nie zgsdza, bo żyjemy w państwie Prawią i Sprawiedliwosci

Nie wart nawet aplikować, 2800 brutto i umowa przez pośrednika. Zero socjalu i 90% załogi to Ukraina, Białoruś, Mołdawia.

Takjest
@Michał

Pracują tylko stali pracownicy którzy mają w okolicach pełnej premii. Nie polecam nawet aplikowac chyba że chcesz pierwsze miesiące dostawać minimalna krajową

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Tu jest POLSKA

Jak to możliwe, że firma za dwa tygodnie tak mało mi zapłaciła. Ani nie mam tysiąca złotych. Wypłata się nie zgadza ze stawką w umowie.

Takjest
@Tu jest POLSKA

Oczywiście bo firma żeruje na pracowniach którzy się zwalniają po miesiącu jak się upomnisz to usłyszysz że nie miałeś premii i za ubrania Ci zabrali

Zwykła pracownica

Bardzo dobra praca ogromna możliwość awansu i rozwoju zawodowego. Bardzo fajnie współpracuje się z Ukrajincami którzy są bardziej pracowici niż polacy. Pracuję już 5 lat jako zwykła pracownica zarabiam bez premi i nadgodzin 4.200 na rękę. Polacy tylko tu narzekają jak się nie podoba to się pozwalniajcie. Pracujemy tylko 8 godzin dziennie co jest dla mnie szokiem że tak mało za taką minimalną stawkę.

Byly

Hahaha 4200 bez niczego XD jaja sobie robisz XD

jajko
@Byly

fajnie, że tyle zarabiasz bez premii i dodatków przy podstawie 2850 brutto :D

Andre
@Zwykła pracownica

Nie rozumiem tego wpisu, czy ma on wysmiwac firmę czy wręcz przeciwnie oklamac osoby które szukają o niej informacji. Bez premii to ty masz najniższą 2800 brutto czyli 1960 zł netto czyli na rękę. Z ukraińcami się nie dogadasz bo oni po polsku nic nie rozumieją.

Hahaha

4200 Chyba za 2msc...

Nieinterere
@Zwykła pracownica

4200 to chyba dodatek za wchodzenie pod biurko właściwym osoba.

@Nieinterere

Czyli co, nie wierzysz w takie pensje? To ile się naprawdę tam zarabia, bo już się zakręciłem. Z tego co wcześniej piszą to 2 tysi na rękę. Serio jest najniższa krajowa? Nic więcej się nie wyciągnie przez nadgodziny albo premie?

Linge
@Adam

Najniższa na umowie a reszta to premia możesz mieć albo nie mieć. Skoro Ukraińcy uciekają dobrze być nie może.

Abc

Firma straciła na jakości, zgubiły ją pieniądze. Elita jest tak zapatrzona w cyferki, że przestała dostrzegać jakiekolwiek problemy panujące na magazynie. Nikt się nie zastanawia jak pracuje się tam polskim pracownikom, dlaczego się zwalniają, dlaczego nie aplikują? Jest ich mniej, znacznie mniej od obcokrajowcow. Nic mi Ci pracownicy nie zrobili z Ua czy tam innych narodowości, ale dlaczego nikt nie pamięta o nas ? Zaganiani miotłą w kąt przez przelozonych z UA , dopuściliście do sytuacji w której polacy nie czują się komfortowo w pracy, szanuje tych wytrwałych którzy godzą się jeszcze na takie warunki w pracy ! Pamiętajcie, ze nadal są firmy ktore stawiają na Was, nie ma czego się bać. Jest bardzo dużo firm ktore zatrudniają przede wszystkim PL ponieważ stawiają na jakość i dbają o swój wizerunek. Intercars notuje już zyski głównie z handlu częściami za granicą w Polsce cenowo nie są konkurencyjni ... stąd nacisk na tanią siłę robocza w postaci UA, dzięki której z ogromnym profitem można handlować za granicą. Brak jakości zbierze żniwa za granicą jak to się stało u polskich klientów, którzy wybierają coraz częściej części zamienne u konkurencji.

Nie do konca
@Abc

Intercars ma się dobrze, nie chce mi się wierzyć że w jakiś sposób tracą stawiając na UA. Na pewno ich zaboli jak w końcu praca dla Ukraincow w Polsce będzie utrudniona bo Polaków to juz masowo nie przyciągną żeby uzupełnić braki kadrowe. Narazie się na to nie zapowiada ale patrząc na to co teraz się dzieje na świecie wcale mnie nie zdziwi jak z powodu jak wydarzeń nie będą już emigrowali

były
@Nie do konca

ILS zyskuje, bo ma tanią siłę roboczą i to, że ktoś jeszcze pracuje. Normalnie Polacy już się nie zatrudniają. W tym roku chyba żaden polak się nie przyjął, albo nie pracował dłużej niż tydzień. InterCars traci, bo spada jakość usług - błędy nowych pracowników, uszkodzone towary.

praca

z anpacars ludzie przechodzili do dhl, dobry dojazd na milowice, umowa pod zakładem, dalej szukają oferta jest na olx

oksana
@praca

a jezdzi cos z worca pkp do tych milowic

No moja przygoda z tą firmą zakończyła się z powodu gdyż jeden z pracowników obraził mnie na cały zakład był to jeden co jeździ wózkiem (nie chodzi mi o widłowy) wyszło po prostu z niego sosnowieckie (usunięte przez administratora) Nie polecam.

stokrotka

Czy ciężko jest się dostać do biura? Pracuję jakiś czas i słyszałam, że do końca roku ma sporo odejść ludzi z biur i brygadzistów. Czy wymagana jest dobra znajomość safo czy wszystkiego tam nauczą? Jakie zarobki itp.?

Biuro
@stokrotka

2800-2900 brutto

majki

czeba się cieszyć, że w czasach covidu firma prosperuje i ma sie dobrze,ludzie z innych branz do nas przychodzom, bo biznes hula i nie ma co narzekac, trzeba sie cieszyc, ze jest praca i placa, gdzie ludzie ja potracili i jest cienko-firma przyjmuje ludzi w kazdym wieku za co ogromna wdziecznosc, nawet majac kilka lat do emerytury znajdzie sie miejsce pracy, pozdrawiam

@majki

Każdy znajdzie tam miejsce bo nikt tam nie chce pracować, łapią wszystkich jak leci.

TBC
@majki

5 miesięcy pracy na rzecz Anpacars, docenili to? Nie. Na dalsze życie za 1970 zł mnie nie stać (praca była pod Agencją za żałosną stawkę), a wyrywać zielonych pojemników do wyłożenia Ukrainkom nie zamierzam, bo te Panie także chcą wyrobić premię. Oczywiście paloxy do dyspozycji tylko dla Ukrainek, praca za kratą tylko dla dwóch, trzech Ukrainek które mają spory staż - efekt - 3rzykrotne przekroczenie norm po ich stronie, podczas gdy ty nie masz ani dobrych zamówień na skanerze przy zbiórkach, ani dostępu do dobrych paloxów gdy jest wykładanie towaru, w ciągu kilku miesięcy dostałam tylko 3 duże kartony do skompletowania na Ukrainę. Nie jesteś z sitwy masz prawo do wyłożenia zielonych pojemników na kiepskiej strefie, bo ta lepsza jest dla Pań które są lubiane przez Liderów i do dowożenia palet z pojemnikami .. by Ukrainki mogły wypracować premię. Dlaczego kierownictwo ma nowo przyjętych Polaków za palantów może wiedzą gdzieś tam het pod Charkowem. Wadliwe skanery, brak baterii - tak się zaczynał każdy mój dzień na Picku. I to stanie w kolejce przy wyjeździe o 6 rano - ale to już mały pickuś, przy kiepskiej wypłacie. GO WORK. Powodzenia

Pock
@TBC

Co do samej kraty o ktorej osoba wyrażająca opinie sie odnosi, pracuja tam zarówno POLACY jak i UKRAINCY, nie jest prawdą ze pracuje tam jedna grupa ludzi. Faktem jest, że są to stale osoby, towar ogrodzony krata jest wartościowy, ograniczenie ilości osób jest uzasadnione. Nie ma norm, nie ma więc mowy o przekroczeniach, opinia wysłana z palca. Pracownicy z kraty faktycznie wyróżniają się lepszymi wynikami co wynika jak wspomniała osoba wyzej ze stażu ale i również zaangażowanie. Jak widać trafny wybór dokonany przez przełożonych.

Roman
@majki

Ha! Ha! Ha! Już widzę jak jakiś emeryt dźwiga te skrzynki ciężkie jak diabli. Ha! Ha! Ha! Zgłosić idę do PIP ten zakład. Aha Straż Graniczna też zainteresować się powinna.

Franek

A w urzędzie pracy byli zdziwieni że takie coś działa w Polsce. Uwierzyć mi nie chcą.

Franek

Na badaniach do nowej pracy przez pracę u was miałem złe ekg z powodu dźwigania ciężarów. Dzięki wielkie.

Zmiana B

Zmarnowałem w tej firmie prawie rok. Jest to firma która woli dać zarobić Ukraincowi niż Polakowi. Ukrainiec ma tam więcej swobody niż polak. Raz znajomy zapytał o nadgodziny to powiedzieli mu prosto w twarz, że wola Ukraincowi dać nadgodziny bo mniej mu zapłacą. Podczas tygodniowego wypowiedzenia chciałem wykorzystać urlop na który pracowałem to pani z agencji zrobiła mi tak pod górkę że urlop okazał się bezpłatny ;) Poważnie nie polecam tej firmy jest ona totalnym dnem :) Mam nadzieję że ci co będą chcieli się tam zatrudnić i przeczytają ten komentarz. Dodam jeszcze że w przeciągu paru miesięcy zwolniło się stamtąd prawie 30 Polaków więc widać że jest coś nie tak. Na jadalni brak automatów brak wszystkiego. Nawet nie można wyjść się przewietrzyć, a i na 8h pracy jest tylko 20min przerwy. Szkoda zdrowia na tą pracę nie jest warta tych groszy które tam płacą i zdrowia. Cieszę się że zwolniłem się stamtąd

Kris

Pracowałem w różnych firmach ale takiego dziadostwa i amartoszczyzny nie widziałem omijajcie ta pseudofirme z daleka

Roman
@Kris

Święta racja. Ja się zastanawiam nawet nad zgłoszeniem do PIP. Ale najgorszy to nie ci zagraniczni, tylko sosnowiecki polski muł za przeproszeniem

Pracowałem kiedyś w Intercarsie, zwolniłem się z nadzieją, że znalazłem lepszą pracę w swoim zawodzie, ale okazała się kompletną klapą i wyzyskiem. Chciałbym wrócić do Intercarsu na Logistyczną 1. Czy jest możliwość powrotu? Czy drzwi przed takimi osobami dalej są otwarte? Pytam bo wiem, że rożnie to bywa, w Amazonie nie przyjmują byłych pracowników, wolą zatrudniać nowych. Proszę o odpowiedź osoby decyzyjnej

Brak słów na coś takiego. Czy wy myślicie że ktoś się nabierze na taki wpis. Za czym tam tęsknić za najniższą krajową czy nie polskimi pracownikami na wszystkich stanowiskach robiacymymi wszystko na co mają ochotę. Ja z tamtad uciekłem i w pierwszym z brzegu zakładzie było wszystko na plus.

Pewniak

Czy w tym roku przewidziane są podwyżki? Chodzą plotki po magazynie, że tylko wybrani je dostaną czy to prawda ?

@Pewniak

A czemu tylko część miałaby je dostać? I skoro pracujesz w Anpacarsie, to może napiszesz mi, co sądzisz o atmosferze w tej firmie? Dobrze się między sobą dogadujecie? Polecałbyś tu aplikować?

P
@Marek

Atmosferą to (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Ludzie zbulwersowani brakiem podwyżek masowo się zwalniają, lecz Ci u góry nic sobie z tego nie robią przecież można wszystko zrobić Ukraińcami. Wymyślili podwyżki w formie premii tylko dla brygadzistów ale tych posłusznych i chodzących w (usunięte przez administratora) Na szczęście już tam nie pracuje.

F

Polecam clewerloga, fajna, ciekawa praca w dobrej atmosferze. Bragadista najlepszy na całej zmianie.

Stokrotka

(usunięte przez administratora) brygadziści porażka zwłaszcza z zmiany C (z pakowania) nie warto

@Stokrotka

Racja !!!!!!

Kondzio

Firma która od 10 lat nie zmieniła podejścia do pracownika, jest w niej wszystko co może odstraszyć potencjalego kandydata. Minusy: - najniższa krajowa - praca przez pośrednika - zero socjalu - praca na 3 zmiany - brak normalnego dojazdu plus olbrzymie korki żeby wyjechać z firmy po zakończeniu zmiany - większość pracowników stanowią nie Polsko języczni obywatele wschodniej Europy I wiele więcej... Plusy : Wydają odzież roboczą

Zostaw merytoryczną opinię o Anpacars Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anpacars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpacars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anpacars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anpacars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Anpacars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anpacars Sp. z o.o.
  • Logistyczna 1