MOMOX
counter
3 354 1367 5 1
lol Nowy wpis

Wybór nowych koordynatorów woła o pomstę do nieba. wybrani zostali P i D. Gdzie P to kawał cwaniaka który rysuje po kartonach bohomazy i psuje wózki sprytnie to ukrywając ( oczywiście unikając kary), zaś D to introwertyk który na pewno sobie nie poradzi z ludźmi. Dlaczego nie został wybrany ktoś z PRZ na PRZ? Czemu na Stobno nie został wybrany ktoś bardziej odpowiedzialny jak np W? Bo z UA? Widać, że rekrutację na to stanowisko prowadzą osoby które nie mają wielkiego pojęcia o tym stanowisku. Już nie mówiąc, że sprawdza się wiedzę którą ma dopiero koordynator a nie osoba startująca na stanowisko. (O tym że pytania i odpowiedzi są już nie aktualne nie trzeba dodawać). Oczywiście forma rekrutacji promuje głównie operatorów wózków dyskredytując innych pracowników. Powinno się sprawdzać głównie umiejętności miękkie bo wiedzy technicznej każdy się nauczy. Powinny na rekrutacji być też osoby które w tym siedzą i będą mogły się podzielić swoja wiedzą i doświadczeniem (w końcu to oni będą musieli później z nimi współpracować). Ale w sumie jest jak zawsze szefostwo przecież musi pokazać że jest wszechwiedzące, w końcu przecież są na hali bardzo długo i wiedzą jak kto pracuje :) (ironia jak coś)

Tak13Nie4
Nikt. Nowy wpis

Co wam dało że zbieracie po 40 quality? Więcej roboty dla trenerów czy bardziej żeby ludzi szybciej znaleźć do zwolnienia?

Pracownik Nowy wpis
@Nikt.

I dobrze niech zbierają! A nie zrobią 200 normy byle szybko, byle jak a potem siedzą na kistach albo po koleżankach wystają na innych liniach i uprawiają plotki. Dziecinada! I tak jest za duży luz! Widać poprawili jakość bo pewnie już się tak nie posiedzi bo trzeba pilnować żeby błędów nie robić!

:) Nowy wpis
@Pracownik

Wcale nie trzeba robić po 200 normy byle jak żeby z kimś pogadać, wystarczy zrobić tyle co trzeba i jeszcze zostaje chwilka czasu, albo po prostu dobrze rozplanować ten czas. Chyba nie jest to (usunięte przez administratora) w którym musisz robić non stop i nie porozmawiać nawet z nikim, jak chcesz tak pracować to idź do amazona :)

Wielkanocny konkurs
Nazwa działu: Produkcja

Jak zauważyliście na momoxowym Facebooku zostały wrzucone zdjęcia kartek wielkanocnych, które wzięły udział w konkursie. Szkoda tylko, że na Przecławiu żadnej informacji na temat tego konkursu, ani od Team Lidera, ani żadnego plakatu, kompletnie nic. Przyzwyczailiśmy się już, że wiemy zawsze wszystko z opóźnieniem w porównaniu do innych lokalizacji, ale nie żeby wcale ich nie przekazywać.

@Wielkanocny konkurs

Na Stobnie był plakat na tablicy w stolowce

Wielkanocny konkurs
Nazwa działu: Marketing
@Głos rozsądku

A na Przecławiu ani plakatu, ani informacji od TL.

Taka zwykła
@Wielkanocny konkurs

Na ziemka też nic nie wiedziałam

Ktoś
@Taka zwykła

Oj dajcie już spokój z tym konkursem - wisiały takie króliki na tablicach z ogłoszeniem. Zaraz będzie ankieta dla pracowników to mozna popisac swoje komentarze na rozne tematy.

@Ktoś

Chyba, że momox znowu zapomniał o Przecławiu :)

Tak2Nie

Jak wygląda podstawa w MOMOX?

Tak1Nie2
@Pytanie

Hey, to nie miejsce na takie tematy, jesli rozumiem pytanie... najlepiej dotrzec do kogos, kto tutaj robi lub po prostu zadzwonic do hr - numer jest na Google

@Pytanie

Na dzień dobry jest 19zł na godz i do tego 300zł za obecność, czyli ok 3500brutto.

Oreo
@Głos rozsądku

Nie zapomnij dodać że to 19h brutto tak samo ta premia jest brutto finalne dostajesz coś ponad 2k netto

@Oreo

2600/2700

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Haha

Dętki.

Xyz

Za co w tej firmie mają płacone trenerzy ? Dużą większość czasu spędzają na rozmowach i obgadywaniu innych, o ziewaniu i drapaniu po klejnotach już nie wspomnę ( wiadomo o kogo chodzi )

Tak43Nie40
Abc
@Xyz

Tak to jest jak cześć trenerów jest rodzina team lidera. Im wszystko wolno, jeszcze nie przywykliscie do tego?

Tak34Nie39
efg
@Xyz

Dokładnie praca trenerów wygląda tak przychodzą gadają zrobią coś swojego znowu gadają idą na przerwę gdzie ciągle gadają pod koniec pracy robią zebranie gdzie gadają .Nie wierze że rozmawiają na temat pracy ;D

Tak32Nie40
Artur

Witam szukam pracy czy państwa firma rekrutuję na chwilę obecną.

@Artur

Na chwilę obecna nie ma żadnych rekrutacji.

Tak9Nie1
acer

Mam pytanko ile wynosi dodatek stażowy .

baden baden
@acer

50 groszy brutto na godzinę po przepracowaniu pół roku (de facto naliczają od 7 miesiąca, a pieniądze dostajesz - wiadomo - w 8 miesiącu). Jak już przepracujesz 12 miesięcy, to dostajesz od 13 miesiąca złotówkę brutto. Czyli 19+1= 20 brutto.

@acer

Stawka podstawowa za godzine to 19zł i do tego jest dodatek 0,5zł po 6mc / 1zł po roku Na kartonach 1,5zł dodatek i premia 300zł za obecnosc.

He
Nazwa działu: Marketing
@baden baden

Dodatek stażowy od tego roku wyglada tak, ze dopiero po przepracowaniu roku jest +1zl. Czyli 19+1, No i jeszcze jest ta miesięczna premia frekwencyjna 300brutto.

Acer
@Głos rozsądku

Wcześniej było 2zł a teraz jest 1 zł coś tu nie gra.

@Acer

Od nowego roku zmieniły się stawki i teraz masz wyższe stawki, a stażowe liczy się od stażu w Momox a nie na stanowisku. Skorzystali na tym najbardziej nowi pracownicy i jak zmieniasz stanowisko. A jak siedzisz na checku drugi rok to masz cały czas tyle samo. Ale i tak jest lepiej niż rok temu wiadomo.

biedny żuczek

Tak sobie myślę, że ci którzy wychodzą teraz na drugiej zmianie wcześniej na zeszyt (jak jest tak mało towaru) w przypadku zbyt wielkiej ilości chętnych na jakieś przyszłe nadgodziny powinni ustępować tym, którzy obecnie zostają. Nie potrzebujecie pieniędzy, to nie blokujcie miejsc w soboty.

Tak21Nie2
Taka zwykła
@biedny żuczek

Popieram!!!

Barszczyk czerwony

Nie panikuj. Myj rączki. Kichaj w ramie. Zachowuj metr odstępu od innych...i nie panikuj.

Tak6Nie8
Zenon

Kolejny slepy i gluchy. Masakra...

Tak5Nie
Barszczyk czerwony

Bardzo brzydki wpis...kwestia czasu jak go usuną. Proszę takie opinie zostawić dla siebie, właśnie pokazałeś swój poziom kultury. Także o czym my mówimy. Tak jak my jedziemy na zachód w poszukiwaniu pracy tak Ukraina przyjeżdza do nas. Zastanów się następnym razem co Ty piszesz ;)

Tak13Nie6
Sialala
@Zenon

Zenon sprawdź datę wpisu później się udzielaj bo w tym momencie jesteś głupcem

antonina K.

czyta,czytam iczytam te wasze wypowiedzi........, ale to jak sikanie do morza...:) Zwami, czy bez was ta firma i tak istniec bedzie. Zalicie sie, jak dzieci mamusi.Wecej dorosl;osci. To nie przeszkole(chociaz niektorzy powininni byc przyprowadzanie przez rfodzicow)

Antonio Bandera
@antonina K.

PRZESZKOLA pozamykane ;)

Tak6Nie
Legenda

Droga Momoxowa rodzino nie martwcie się pracy dla nas nie zabraknie najwyżej wszyscy będziemy cierpieć i chorować wszyscy razem My nie jesteśmy głupi wiemy że szefostwo robi wszystko żeby ominąć wszelkiego rodzaju kruczki zdrowie pracownika nie jest w tej firmie ważne

Tak14Nie6
City
@Legenda

Firma ze względu na bezpieczeństwo pracowników powinna również zamknąć halę.

Tak14Nie3
@Legenda

Jesli uwazasz, jak piszesz to masz klopot ze wzrokiem lub sluchem. Nie siej fermentu, bo to nikomu i niczemu nie sluzy.

M&M

Cześć, nie byłam dzisiaj w pracy, a podobno ogłaszali coś ważnego w kontekście przyszłego tygodnia. Koleżanka mówiła, że sama do końca nie zrozumiała... Pracuje tylko 1 zmiana? Może ktoś coś napisać więcej? Będę wdzięczna.

@M&M

Pracuje zmiana która ma na rano...druga zmiana jest w gotowości jakby coś się zmieniło, będą informowani poprzez maila, sms...

Tak5Nie1
@M&M

Od poniedziałku będzie działała tylko pierwsza zmiana na Stobnie - czyli jak wypada Ci w poniedziałek 1 zmiana to normalnie przychodzisz do pracy rano, a jak masz 2 zmianę to zostajesz w domu na przestoju i masz płacone. A w następnym tygodniu odwrotnie.

Nazwa działu: Handlowy

A może pominiemy trochę wypowiedzi na temat pracy na hali. Czy ktoś odpowie mi po co jest Paniom w HR telefon, skoro nigdy nie można się tam dodzwonić? Stobno ma HR na miejscu i zawsze może się przejsc, a właściwie nie zawsze bo przecież można mieć urlop albo być chorym a trzeba coś załatwić. Przeclaw ma HR u siebie raz w tygodniu, a dodzwonić się to problem. Fajnie jakby ktoś nad tym popracował :)

@:)

Hej, te Panie tez maja pelny grafik. Jak dzwonisz w trakcie spotkania lub telekonferencji, zdarza sie. Nie panikuj. Wystarczy napisac sms z prosba o kontakt i po sprawie. To chyba nie problem... nawet da pokolenia Z :)

He
@On

No jakoś to wcale nic nie daje. Nawet sms nie czytają :)

Tak6Nie
ii
@On

Profesjonalne panie oddzwaniają ;)

Tak3Nie2
ii
Nazwa działu: Produkcja

Autobusik wypachany po kokardy. 9 osób stojących. Okna nie otwierane. (usunięte przez administratora) GIS się prosi. Ale co to kogo. Jutro będą 2?

Tak12Nie1
@ii

Zawsze możesz iść na pieszo. Autobusy są to jeszcze źle...nie dogodzisz.

Tak8Nie14
Jprdl
@Barszczyk czerwony

Ciekawe ile osób by się fatygowało tam na własną rękę jakby nie było autobusów. To żadna dobra wola tylko konieczność jeżeli otwierasz firmę na (usunięte przez administratora) Norma. Żenada to co piszesz.

Tak19Nie3
Barszczyk czerwony

No to autobusy są i nie trzeba się fatygować z buta. Tak jak piszesz, nie dogodzisz.

Tak4Nie5

Firma pokazała po raz kolejny że nie liczy sie dobro pracownika i zdrowie, a to żeby zgadzała się kasa i statystyki. Według zaleceń ministra powyżej 50 osób nie może przebywać razem w jednym pomieszczeniu o ile dobrze pamiętam. Myślę że firma poniesie duże konsekwencje jeżeli dojdzie do zarażenia. Będą mieli wtedy jeszcze większy problem z pracownikami. Brawo Momox:)

Tak14Nie2
Xyz
@Pracownik

Do tego apele o pozostawienie w domach

Ktoś
@Pracownik

Zakaz zgromadzeń pow 50osób nie dotyczy miejsc pracy. Większość firm stara się dalej pracować. Jak przyjdzie kryzys bo biznes przestanie sie krecic to potracimy miejsca pracy.

Tak10Nie2
Nazwa działu: Produkcja

Czemu stoimy w przeciągu i zimnie przez większość dnia na liniach C i D?! Jakie to ma konsekwencje dla zdrowia chyba nikomu nie muszę mówić! Czy to też jest forma walki z grypą?! Pozwólcie nam pracować!

Tak10Nie2
@Bla bla

powiedzcie to osobom co pracują na zewnątrz

@Carl

Równie dobrze żal mi teraz lekarzy, pielęgniarek, chorych na grypę! Stań na jednej z linii najlepiej w zimny i wietrzny dzień! Ja po pracy chcę jeszcze funkcjonować a nie z bólem karku i głowy po przewianiu chodzić na zwolnienia i tracić premię.

Tak6Nie2
@Bla bla

Zmień linię lub zmień pracę

Tak3Nie5
@Carl

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! Żebyś ty w tej Biedronce się nie znalazł????

Eee tam

Daj spokój, w Biedrze na kasie mają gorzej.

@Eee tam

Powiedział co wiedział! Żal i smutek! I tak wygląda rozmowa w tej firmie odnośnie tego tematu! Brawo ty!

Tak4Nie3
Jan Paweł

Czy Momox wprowadzi coś na temat koronawirus ?

@Jan Paweł

A nie wprowadzil? Najpierw sie zorientuj w sytuacji zamiast siac ferment...

Tak2Nie5
Jan Paweł

Stracą dużo pieniązka jak wkoncu ktoś zachoruje i będą musieli zamknąć jakiś oddział .

@Jan Paweł

Wszyscy jesteśmy zakładnikami tej epidemii, każdy musi zadbać sam o siebie, niewiele da się zrobić więcej na halach. Do pracy trzeba chodzić, na razie nie panikujmy.

Apex Predator
@Głos rozsądku

Owszem - pracować trzeba. Jednak obecność płynu do dezynfekcji tylko w sanitariatach to zbyt mało... Suszarki - działa, albo nie. Pomijam ich wieczne zafajdanie. Czy ktokolwiek odkaża klawiatury/myszki? (pomijam ich zasyfienie - odwieczne). Sami mamy to zrobić? Czy leży to po stronie pracodawcy?

Krzysiek

Cześć jak realnie wyglądają stawki w waszej firmie jeżeli chodzi. O magazyn/pakowanie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Hej
@Krzysiek

Na start 19zl brutto na godzinę, po roku 20zl/h, jako mężczyzna pracujący na jump/recive +1,50zl/h, dodatkowo premia frekwencyjna miesięcznie 300zl brutto.

@Hej

Jak wygląda atmosfera w pracy?. Wiem że opinie zawsze są przesadzone. Ty jest taki reżim jak w Amazonii czy raczej nie jest tak źle?

Ona
@Krzysiek

(usunięte przez administratora) to raz pytasz o kase a drugi raz o atmosfere. Przyjdz i sprawdz, a nie zadawaj pytan. Ile ludzi tyle opinii. Ogolnie jest ok, robisz co do ciebie nalezy i nie bawisz sie w aferzyste to nie ma problemu

@Ona

Słuchaj jak masz okres to nie musisz odpowiadać. Jak nie potrafisz się wypowiedzieć normalnie. Grzecznie i z kulturą.

Tak7Nie
Hej
Nazwa działu: Handlowy
@Krzysiek

Atmosfera jest ogólnie Ok. Nie jest tak jak w Amazonię, ale wiadomo wszędzie są zasady, spiny i plotki.

@Krzysiek

Jest fajnie, do wlasnej oceny. Krotkie, niezobowiazujace umowy... sam sprawdzisz

Jack

Czy ma ktoś numer do HR?

Pomocnik

0700 88 3000

Tak4Nie5
Jejkuu

+48 600200200

Tak1Nie2
@Jack

Kazdy pracownik na identyfikatorze ma ten numer pewnie...

@Jack

Napisz maila na adres z netu

Nazwa działu: Produkcja

Drodzy bracia z momoxu mam pytanie. Pracowałem kiedyś w momox ale miałem 3 dni nieobecności. Potem pracowałem w innej firmie. Tera chce wrócić. Czy tutaj tez moge wrocic do pracy po 6miesiącach karencji jak w Amazonie. Czy już permamentnie jestem zbanowany? Jak ktoś wie to niech napisze. Jak by ktoś załatwił robote do bym dobrą łychę postawił.

@Mistrz jumper

Zależy jakim byłeś Jumperem. Koordynator i TL zmiany na której pracowałeś o tym zdecyduje.

@Carl

Byłem dobrym jumperem... Duzo osob mi mowilo zebym nie odchodził bo dobrze pracowałem.

@Mistrz jumper

Czyli jest szansa ze bede mogł wrócić? Po odczekaniu 6 miesiecy?

Tak1Nie1
@Mistrz jumper

Cze, jesi nie miales NN a byles dobry, jest szansa - inaczej, od razu szukaj czegos innego. Pozdro

Dzieki za odpowiedź.

Pół Roku
@Mistrz jumper

Oczywiście że możesz wrócić jak najbardziej zapraszamy będziesz uprzywilejowany.

Tak1Nie1
@Mistrz jumper

Miales NNki - masz pecha. Nikt nie jest glupi. Momox rowniez...

On

Nie rob scen mistrzu, zegarki sa takie na rynku za nieduzy pieniadz. Jak cos do nich masz to podejdz do TL i zamelduj jak widziales przywlaszczenie. Nie siej fermentu...

Pół Roku

Za to że muszę brać leki których nie powinienem brać życzę ci jak najgorzej w życiu.

Heja
@Pół Roku

Uwazaj co piszesz to wroci do ciebie. Kogo ty obarczasz swoimi problemami? To nie jest fajne

Tak3Nie2
Lidia
@Heja

Spokojnie - @Pół Roku ma prawa do wyrażania tu własnej opinii. Czytałam gdzieś, że MOMOX jest szóstym co do wielkości pracodawcą na niemieckim rynku sprzedaży internetowej, a trzecim co do wielkości w Berlinie. Wydaję mi się, iż super byłoby zacząć swoją karierę zawodową w firmie o takim zasięgu. Wiesz coś może o organizowanych tam stażach bądź praktykach?

Tak1Nie3
A.

Nie przesadzajmy. Ledwie 35 stopni ;)

@A.

Zalosne, nigdy tyle nie bylo... a jestem prawie 3 lata. Zenua...

@Lidia

Umowy sa krotkie na poczatku, praktyka zapewniona:) Taka oficjalna z programem z uczelni przechdzi przez szefostwo na pewno, ale nie powinno byc klopotow chyba... wystarczy podejsc z programem do hr lub szefa. Badz dobrej mysli.

Kto trzeba

Atmosfera jest chora. Nikt się nie zajmuje pracą, każdy szuka plotek i sensacji, niezależnie od stanowiska. Panuje durna otoczka życzliwości i zrozumienia do momentu, w którym o coś się nie poprosi. Kierownicy to bez kompetencji doskonale wiedzą kogo pochlastać po (usunięte przez administratora) a oni zrobia dla nich wszystko - w innej firmie nie mieli by żadnych szans. Trenerzy bez szkoły nie potrafiący się logicznie wypowiedzieć czują się ważni a nim rzeczywiście nie są. Reszta to otumaniona patologia bez wykształcenia którzy są słabi i niezaradni. Obsrani po całości którzy zrobią wszystko, by same pozostały nietknięte. 3/4 z nich nie nadaje się do wykonywanego stanowiska ale z każdym razie za te nędzne pieniądze można ich zostawić by byli podległymi jak głupi do mydła. Odradzam tego syfu jakim jest to coś

Tak12Nie7
Ona
@Kto trzeba

Chlopie ale teraz to pokazales jakie to ty masz pojecie o pracy. Tak jakos dziwnie sie sklada, ze teraz to ty plotkujesz na wszystkich. Porazka i ty nazywasz kogos patologia- a ty kim jestes??

Tak11Nie3

Napisał wykształcony.

Tak7Nie1
apex predator

Nie tym tonem. Patoli szukaj w sobie... Obsrańca również. Bez pozdrowień

Tak5Nie1
Oreo

Nie Pozdrawiam szarańczy Ukraińców którzy przejęli tą firmę w każdym możliwym aspekcie, słowo rodaka w firmie jest zlewane. Liczy się tylko Ukraina. I te paniusie z Ukrainy przyjechały z jakiś wiosek gdzie nie ma cywilizacji i psy dup**ami szczekają i udają tutaj(usunięte przez administratora) wie kogo wracać do swoich zapchlonych dzielnic na Ukrainie. Putin dobrze zrobił że zabrał co swoję. My też powinniśmy zabrać lwów bo jest nasz. Momox wkrótce upadnie jak utopia z Ukrainy wskoczy na wyższy poziom i ucieknie osiedlać Niemcy zbijając piątkę z Merkel.

Tak17Nie8
X

Witam, czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca team leadera? Proszę tylko darować sobie oceny, a interesują mnie wyłącznie fakty :)

@X

Witam, jeśli interesuje Cię praca na danym stanowisku to skontaktuj się z HR. Tutaj nikt Ci nie poda jakie są kryteria oraz obowiązki na stanowisko TL.

Aspirant
@X

Tutaj sie nie dowiesz, najlepiej zadzwonic i podpytac w hr albo u area z detalami, bedziesz wiedzial wtedy czy masz szanse. Powodzenia

B

Kolejny popis działu HR. Najpierw obietnice ankiety pracowniczej do końca roku 2019, a mamy już luty 2020 i nadal cisza. A teraz wygrana hasła momoxu które jest plagiatem zerżniętym z plakatu na stołówce., hasła które stworzył sam HR :D , czym nas jeszcze zaskoczy dział HR? Czekamy w końcu na coś pozytywnego :)

Tak13Nie4
EBE EBE
@B

Ankieta ma być niby w czerwcu jakoś z tego co słyszałam bo zmienił się dowodzący(usunięte przez administratora)ale z tym hasłem to fakt (usunięte przez administratora) No ale razem możemy więcej ;D

Tak6Nie3
C
@EBE EBE

Nawet jeśli to może warto poinformować pracowników. Prosta informacja w stylu „ankieta pracownicza niestety będzie przesunięta do czerwca ze względu na zmiany kadrowe. Serdecznie przepraszamy. Wasz dział HR” Ale po co spinać się dla pracowników lepiej pisać motywacyjne teksty na fejsie :)

Tak4Nie3
Daria Bator
@B

Kochani, z czym Wy macie problem? Zastanawiałam się czy odpowiadać tutaj, ale skoro już o mnie mowa to się uaktywnie. Konkurs konkursem, hasło wybrane, i temat zamknięty. Przynajmniej ja o tym zdążyłam zapomnieć. Hasło nie jest trudne ani skompikane, więc wymyśliłam je dość szybko nie widząc co jest na jakiś plakatach. Uwierzcie, że gdybym to widziała, hasła podobnego bym nie wrzuciła, lecz wypisywanie na goworku, wypisywanie do mnie co chwilę na prywatne media społecznościowe, czy obrazanie i obgadywanie w pracy podchodzi pod zwykłe nękanie. I na tym kończę, a Wam radzę się zastanowić czy to wszystko jest warte takiego zachodu? Pozdrawiam.

Tak14Nie3
E

Otóż to, HR po raz kolejny pokazał jakie ma do nas podejście

@B

Czekasz, czekasz i sie doczekasz. Jak wiesz z komunikatu, do czerwca bedzie po sprawie. Po co drazyc? Szybko zleci.

takise

Ta firma i HR to ogólnie dziwne "stworzenie". Jeśli dostaniesz za dużą wypłatę to odezwą się do Ciebie w ciągu kilku dni (nawet pofatyguje się Wojtek), ale jeśli pomylą się na Twoją niekorzyść to musisz kilkukrotnie odwiedzać dział HR. Zaległy ekwiwalent za pranie jest nadal niewypłacony (dotyczy pracy na Przecławiu - od początku jego istnienia do ok. połowy zeszłego roku, teraz jest regularnie wypłacany). To samo dotyczy dziwnego dodatku na stanowisku jump/receive. Dlaczego nie dotyczy wszystkich. Skoro należy się on osobom wykonującym te prace, to dlaczego nie dostają go osoby pracujące na innych stanowiskach, a wykonujące te prace, np. wózkowy, czy koordynator (oczywiście za faktyczny czas przepracowany na tym stanowisku). Jeśli chodzi o dochodzenie swojego to po prostu ręce opadają.

Tak5Nie3
Zadowolony
@takise

Ponieważ dodatek otrzymują pracownicy logistyki , a nie koordynatorzy czy wozkowi. Regulamin i tyle.

takise
@Zadowolony

To powinni stworzyć odpowiednie stanowiska i dodać tą kwotę do podstawy. Dodatek należący się z tytułu wykonywania jakiejś określonej czynności powinien dotyczyć wszystkich wykonujących tą czynność. Taki punkt regulaminu to dla mnie czysty mobbing i wykorzystywanie. Widzę, że pranie mózgów i piękne slogany już dają efekty.

Tak3Nie4
Marks
@takise

No tak... wreszcie po latach koledzy dzwigajacy kisty caly dzien maja male co nieco wiecej. Ty wozisz sie wozeczkiem, koordynat spaceruje sobie i macie lepsze stawki. Malo wam? To na jumperke zapraszam, albo przestan czyims kosztem swoja atmosferke zageszczac. Przyjemnych baletow!

Tak7Nie3
Jumper
@Zadowolony

Ktos wreszcie docenil prace fizyczna :)

smutna kista
Nazwa działu: IT

Ja się tymczasem zastanawiam, po co w ogóle dział HR fatygował się ze zbieraniem od pracowników adresów mailowych, rzekomo w celu wysyłania odcinków z wypłaty, skoro i tak się z tego nie wywiązuje? :)

@smutna kista

Pojawił się jakiś mail że będą te odcinki wypłaty. Szkoda że już minęło 9 dni a papierka nie ma :)

Tak7Nie1
Czeker
@smutna kista

Zapytaj w hr lub u TL a dowiesz sie dlaczego to musi chwile potrwac.

Zostaw opinię o MOMOX - Szczecin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MOMOX