MOMOX

Opinie o MOMOX

Nowa

Witam. Mam pytanie czy są przyjęcia do Momox Szczecin przy sortowaniu?

apex predator

Szafki... Czy tak trudno rozplanować ich podział pomiędzy shift 1 i shift 2? Obyło by się bez fukania, zgrzytów i spań. I wieszaki na ścianach. No na kurteczki. Bo miejsce na ich montaż jest

Natka
@apex predator

Właśnie, w tej chwili nie da rady się normalnie rozebrać ani ubrać . Strasznie wąsko praktycznie , każdy się ociera o siebie, szafki i rozdysponowanie ich zupełnie bez pomysłu. Macie i walczcie o przetrwanie.

Weronika

Widzę że własnie pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko juniorskie jako it operations specialist. Ciekawi mnie czy firma często szuka kogoś na to miejsce? :P Warunki wydają się spoko, ale nigdzie nie ma podanej kwoty wynagrodzenia, i to mnie troche martwi. Co myślicie jak pracownicy? Warto podesłać aplikację?

Stary pracownik
@Weronika

Myślę, że nie warto. Śmieszne jest ,że nie podają wynagrodzenia. Powiedz czy nie irytuje Cię kiedy widzisz ogłoszenie sprzedaży czegoś, a cena priv? Brak szacunku dla czyjegoś czasu. Idzie się do pracy dla pieniędzy, a nie dla konkretnej firmy. I szkoda,że oni tego nie kumają

Ononaono
@Weronika

Pracownik jest tutaj tania masa robocza i niczym więcej

Pracownik shift 1
@Ononaono

Dokładnie jak mówisz , nawet team liderzy nie maja do nas szacunku

@Pracownik shift 1

Czyli nic się nie zmieniło.

Alicja

jeśli o innych zmianach mowa to czy coś konkretnego ma się tu zmienić od kolejnego roku? były jakieś wstępne plany lub coś wprowadzili?

shift 1 albo 2
@Ononaono

Dokładnie tak... pracowałam tam i na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia co mnie podkusilo aby tam pójść, zero perspektyw... A pracownik to G.owno...

Kalinyfornian dude

Możesz zawsze emigrować jeśli masz wybór

Standardowe pytania dla tego typu rozmowy. Nic szczególnie zaskakującego - sztampowa próba weryfikacji kompetencji miękkich, opowiedz o swoim doświadczeniu itp. Dosyć luźna atmosfera na pewno na plus. Jednak dla doswiadczonej osoby widać braki kadry przeprowadzającej rozmowę rekrutacyjną. Wyraźnie odczułem, że nie jest to zbyt profesjonalnie prowadzona firma, dlatego zrezygnowałem z dalszego ubiegania się o pracę, co okazało się być słuszną decyzją - wpisy tutaj potwierdzają niską renomę na rynku szczecińskim tego pracodawcy.

Proste pytania dotyczące poprzedniego zatrudnienia, weryfikacja podstaw języka angielskiego, brak weryfikacji podstawowych kompetencji na to stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ból

o co chodzi że wychodzić zapalić TL mogą w dowolnym momencie? Dlaczego w takim razie my nie możemy? Przecież widzimy przykład góry godzinka pracy - dwie godziny kawki z papierosami. Ale my musimy nie mieć przerw, nawet jeśli mamy normę, nawet sobie pójść normalnie ogrzać się do grzejnika nie ma opcji bo się boisz. A im nie ma kogo się bać. Nikt nie kontroluje ich pracy, nikt nie pyta naszej opinii jak komu się wspólpracuje z TL. Po co? przecież widać że cyferki się zgadzają i wystarczy.

Jack Kista
@Ból

MałaŁyżka

I jak , zadowoleni z podwyżek ? Hahaha

TeamLeader
@MałaŁyżka

Powiem tak ... dali bo musieli ...jakby nie musieli to by nie dali tylko zabrali hahah

Lolol
@TeamLeader

Zabiorą dodatek na jumpi3 i sobie wyrównają

Gargulec
@Lolol

Jak dżamperzy dalej będą się tak (usunięte przez administratora)i jak ostatnie (usunięte przez administratora)kisty na wózeczkach wozić, to wcale bym się nie zdziwił....i w sumie byłaby to tylko i wyłącznie ich wina.... Bo prawda jest taka, że w tzw. nowym systemie to za bardzo się nie narobią

Trol
@Gargulec

Ważne że dziewczyny muszą same dźwigać paczki i je rozcinac. Za darmo. Ponieważ Jumperzy maja dużo obowiązkow.

ACIMA

DEMANT podwyżki dla pracowników, Lidl, Biedronka i inne większe lub mniejsze firmy obdarzyły swoich pracowników podwyżkami. Czy i my możemy spodziewać się od podwyżek za wykonywana dla Was prace?! ( nie wspominając oczywiście o zapowiedzianyvh podwyżkach od rządu, marne 10gr, ŻAL). Czy droga FIRMA ma zamiar zadbać o swoich pracowników Czy dalej przeznaczac pieniądze na naprawy tandetnych maszyn do pakowania po których są góry kist do pakowania ręcznego, które muszą poprawiac dziewczyny po tej zakze zajefajnej maszynie za paręnaście baniek?!, czy tez pięćdziesięciu nowych członków ekipy ochroniarzy (mniejsza o większość). Obiadów za zlotowke( jak to jest we wszystkich NORMALNYCH firmach) nie było, nie ma i nie będzie,LUZ, autmaty w socjalu chodzą jak by chciały ale nie mogły, niektórzy niestety nawet nie zdążą chlipnac ciepłej kawy, kit z autobusami, suche bułki tez zabraliscie, nawet owoce dajecie juz tylko dwa razy w tygodniu. Pytanie więc dalej do cudownej firmy, jak zamierzacie rozwiązać temat podwyżek dla pracowników, jak w ogóle zamierzacie zatrzymać tych pracowników bo z tego co widać ludzie rzucają wypowiedzeniami. Mają dość takiego traktowania

Ktos
@ACIMA

Teraz mają w biurze 19 stopni to też nie ma powodów by się o nas martwić. Robiąc cała brudna robotę w kurzy w blaszaku mamy 17 stopni a odczuwalna jest coraz niższa temperatura potrafią tylko normy podawac, norma najważniejsza. Przecież się rozgrzejemy dzwigajac wielkie kartony rozcinajac je (bez dodatku za kolejny obowiązek,) za ciąganie kist i dźwiganie tak samo. Inflacja coraz większą i żadnych perspektyw nie mówiąc o szacunku do pracownika. Konkurencja daje podwyżki bo dba o swoich pracowników a tutaj człowiek jest tania masa robocza. Bez prawa do własnego zdania a gdzie kodeks pracy. W zamian usłyszeliśmy za to że można wyjechać do Lipska "w ramach nagrody...". W ramach nagrody szczęśliwcy wespra oddzial, niech z niemieckiego oddziału przyjada wesprzeć nas i zobaczą w czym ich wyreczamy. Wstyd. Każdy został myśląc że się coś zmieni w podejściu do człowieka ale zmienia się na gorsze. Managerzy i liderzy niebawem sami będą wszystko robić bo nikt tu nie zostanie. Przynajmniej ci którzy z nas drwia że bolą nas kręgosłupy albo każą zmieniać nastawienie aby pracowalo się lepiej.

Zenon
@ACIMA

Nikt tutaj nie jest z przymusu raczej. Zawsze mozna zdecydowac sie na obiad za 1 zly. Idziesz ze mna?

Trzeba tych trenerek z media pozmieniać, bo nic nie wiedzą. Jedna mówi jedno, druga drugie, trzecia trzecie. Nie mogą między sobą dogadać co i jak oceniać. Swoim przyjaciółkam czas odpisują, statystyki zmieniają. (usunięte przez administratora) ruszają dopiero po 4 godzinach pracy.Żenada

Koko

Uwierz mi , ze nie tylko na tym procesie. Ocenianie bardzo subiektywne. Jedna mówi tak , druga tak a trzecia jeszcze inaczej . No i bądź tu mądry. A tylko spróbuj być mądrzejszy czy się poskarżyć to cię będą próbowały zniszczyć psychicznie.

Qwert

Składaj wniosek na trenerkę:)

@Koko

I to świetna prawda. Zżezram

@Qwert

Najpierw trzeba starych wywalić

Pola

Dokładnie, przychodzi taka jedna z druga nabzdyczona od samego początku , ze strach się o cokolwiek zapytać. Niektóre z długim stażem się za bardzo pewnie czuja.

z. y. x
@Koko

Nie można podwazac opinii funkcyjnych :ppppp

Stobno2

MATEUSZ JESTEŚMY Z TOBĄ! Trzymaj się kolego i wracaj do nas szybko Shift 2

RickAndMorty
@Stobno2

Lepiej nie wracaj, niszczysz ludzi. Pozatym (usunięte przez administratora) nam nie zawracasz. Jesteś (usunięte przez administratora), że prostym nożem się pociąłeś, przez Ciebie nosimy nie wygodne rękawiczki. Weź stój na tym check'u bo tylko tyle potrafisz no chyba, że kartoniki chcesz ciąć na liniach. Dziękuję i pozdrawiam S2

@RickAndMorty

RickAndMorty: twój sposób pisania jest bardzo charakterystyczny i jak ktoś go pozna po sposobie pisania no to będzie miał problemy z tym związane bo ja bym osobiście nie chciał czegoś takiego komuś napisać Patrząc na twój nick wnioskuje że musisz mieć naprawdę smutne życie. Szanuj samego siebie!

Druga zmiana
@RickAndMorty

Wszystko z tobą w porządku? Zastanów się następnym razem co piszesz i do kogo bo życie może cię któregoś razu zweryfikować Jesteś okropnym człowiekiem bez zasad !

Boris brejcha
@RickAndMorty

Ciekawe ktory taki (usunięte przez administratora) hejtuje naszego kolegę?? Proszę podać swoje dane osobowe

RickAndMortyUJ
@RickAndMorty

Jak masz problem to powiedź otwarcie na forum , a nie się kryjesz. Chyba ze jaja za małe co ?

Resiv

Po co Twój komentarz ?

ŚwistakAlpejski
@RickAndMorty

@RickAndMorty Twój komentarz jest niepotrzebny, krzywdzący i (usunięte przez administratora) Wylewasz swoją frustrację na koledze, któremu przytrafił się wypadek przy pracy, jakby to on odpowiadał za to, że musimy nosić te śmierdzące rękawiczki, a wiadomo, że była to decyzja BHP.

@RickAndMorty

Twój sposób pisania jest bardzo charakterystyczny... Także RickAndMorty zostałeś zdemaskowany. Poddaj się i uciekaj!

Bochenek Sera
@ŚwistakAlpejski

Koledze przytrafił się wypadek w pracy, przez swoją własną nieuwagę, nie oszukujmy się, ludzie latami potrafią sobie niczego nie zrobić, bo zamiast zajmować się gadaniem z "dupeczkami" to skupiają się na pracy. Faktem jest to, że kolega pokrzywdzony, nie szczególnie skupia się na robocie, przychodzi do pracy w celach towarzyskich, tak więc jego wypadek jest tylko i wyłącznie jego winą.

Olezakreconaole
@Bochenek Sera

A w jakich celach ma przychodzić? Robi swoje i tyle nikt za więcej Ci w tej firmie nie zapłaci zresztą to dzięki rozmowie idzie wytrzymać w tej pracy no chyba że chcesz być robotem ale to na szczęście Twój wybór. Wypadki zdążają się każdemu więc odpuść i aby Tobie nigdy nic sie nie przydarzyło...

@Olezakreconaole

Bardzo, bardzo ważna wypowiedź - też się pod tym podpisuje!

CzujnaWażkaWLocie
@Stobno2

@Bocheneksera To widzę ze jesteś pracownikiem , który uważa się za najlepszego pracownika co? Chyba się wszystko tobie należy . Jak się towarzystwo nie podoba to zawsze możesz zmienić pracę lub zmianę

Jakala

Firma traktuje każdego jak potencjalnego złodzieja. Brak wykształcenia logiatycznego widać gołym okiem. Wystarczy spędzić chwilę czasu na hali. BHP leży. Jak ci rodzinę auto rozjedzie dowiesz się po pracy bo za telefon na hali można wylecieć. Okropna firma z okropnymi ludźmi.

Jsowbz
@Jakala

Najważniejsze to zmienić nastawienie i będzie nam się od razu lepiej pracowało, tak jak to powiedział niby kierownik czegoś.

Koko
@Jakala

Teraz koordynatorzy boja się o swoje stołki. Zreszta, każdy tutaj , kto jest trochę wyżej w hierarchii(usunięte przez administratora) nas zwykłych wyrobników. Zreszta jak to jest , ze team liderzy , kiedy im się podoba wychodzą na papieroska, nam tez można czy oni są lepsi od nas?

Owoc
@Jakala

Najlepsze jest to jak ochrona siedzi na przerwie na stołówce i obserwuje czy przypadkiem nie zajumiemy im tych owoców.

Poitr
@Jakala

co ma wspólnego brak wykształcenia logistycznego, zasady BHP i rodzinne dramaty? ogarnij się człowieku

Evest
@Owoc

To ze siedzą to jest najmniejsze zlo, za to W JAKI SPOSÓB siedzą to już jest coś. Aż odechciewa się się jeść nawet najglodniejszemu. Jest to nie smaczne beż kultury i szacunku do nas pracowników, zwłaszcza ze większość pracownikow to kobiety. OHYDA! FUJJ! BLEHH!

Warzywo
@Evest

Jak i gdzie bo nie tylko na stolowce. Przy wyjściu z hali też się rozsiada jak w taniej knajpie z tanim browarem.

Firma Momox jako zakład pracy bez rewelacji a wręcz tragicznie niby Nowa lokalizacja magazyn 7R ale to co dzieje się w środku to masakra . Magazyn logistyczny tylko że tam brak z wykształceniem logistycznym ,zasady BHP w lesie nikt ich nie przestrzega już się nie wspomina o chigienie i bezpieczeństwie pracy ,magazyn otwarty już prawie rok a alarmu przeciw pożarowego nie było jak by coś się stało to nikt nie wie gdzie jak się wydostać gdzie miejsce spotkania po wyjściu z magazynu ,jesteśmy jak małpki po 2 w kładce . Dookoła regały poustawiali na miejscu gdzie jest wyjście stoją kładki z paczkami i wyrazie czego nie ma jak się wydostać już nie wspomnę żeby nam pomuc jak by się coś stało . Ale najważniejsze że w biurach nasze szefostwo mają wiatraki i mają chłodno zero zainteresowania zwykłymi pracownikami nie schodzą na chałę bo po co tylko tabelki się liczą żeby na koniec miesiąca była wyrobioną norma i żeby świeciły się tabelki na zielono że ważne jakim kosztem . Nasi TL ganiają nas o normy a tak naprawdę to nie mają pojęcia o naszej pracy każdy z nich powinien mieć szkolenie na swoim procesie żeby poznać specyfikę pracy a nie tylko wymagać niech sami staną w te upały i wyrobią normę a nie chodzą na papierosa co 30 min .no i'm wolno . Ten zakład pracy to jedna wielka porażka Ukraińców jest więcej bo oni się nie odezwał bo się boją o pracę i robią to co im mówią albo się panoszą i każą się nam uczyć ukraińskiego bo ich jest więcej A Polacy nie mają szans przebicia i nic nie działają nawet jak będą gadać to nikt ich nie słucha . Ja tego magazynu nie polecam Ci którzy znają swoją wartość już tu nie pracują bo szkoda naszego zdrowia i nerwów .

Nikt

W szczególności zapraszamy nowego menagera logistyki na przepracowanie tygodnia na każdym procesie, w szczególności w te upały i brak tlenu na hali, powynosilby kisty podnosił i rozcinał kartony. Po tygodniu rzucił by te prace w cholere. (usunięte przez administratora) wiele a mądrzy się i eymysla jak by tobil w tej firmie od paru lat

On
@Nikt

Zazwyczaj tak jest, że Ci co najmniej robią, najwięcej (usunięte przez administratora). Jak ktoś wyżej napisał, Ci co znają swoją wartość i mają jakiekolwiek zasady- odchodzą. Niech się dobrze bawią w tej piaskownicy ;)

Taka
@Nikt

Dokładnie, na ostatnim zebraniu z chekerkami i returami gadał takie bzdury , ze tego słuchać się nie dało. Próbował nam wmówić , ze w sumie to my ciężkiej pracy nie mamy i żaden dodatek nam się nie należy. A jak będzie trochę cięższy kartonik to sobie mamy prosić jumpera o pomoc. Tylko jak za każdym razem tak bym czekała to normę, może bym z 40 zrobiła. Niech tak przyjdzie i poprzerzuca te kartoniki to po tygodniu mu się odechce. Zreszta szkoda słów jak się gora zachowała . Wstyd , tak nas cenią.

Bednarz

A co się będą przejmować pracownikami, ważne że w swoich pokoikach mają wielkie okna przez które mogą wpuścić powietrze czy włączyć sobie klimę, nawet w tej małej kanciapie przy wejściu A jest klima. No ale ty masz się dusić bo brak tlenu wewnątrz hali i stać po kostki we własnym pocie bo tak jak napisales/as ważne są tabelki tabeleczki i zielone kropeczki.

Ela
@Bednarz

Przy ostatnich upałach mierzyli temperaturę na hali.Zabraklo pół stopnia do tego aby pracownicy dostali dodatkowe 5 minut przerwy...Żenada.

Justyna
@Ela

A co jaki czas mierzą temperaturę? Moze następnym razem okaże się że dadzą dłuższą przerwe?

Żelek
@Ela

.... Patrzeć na temperaturę czy przekracza kreskę, i to pewnie jeszcze przy rampie gdzie jest chłodniej i przy konserwatorach, koordynatorach. Żeby przerwy nie robić. A od pracowników których uważa się za niemyslacych żąda się manny z nieba. My jesteśmy chinczykami hopsa sa hopsa są. Przebieramy lapeczkami hopsa są hopsa sa. Heeej hooo!!!

Op
@Justyna

Jest ok

Rydy i koledzy

Wielkie pozdrowienia dla TL z fashion. Jesteś super , wasze podejście do ludzi jest na najwyższym poziomie. Elokwencja , szacunek, zaangażowanie w pracę .To jest coś czego każda firma potrzebuję .

Reziw

Ostatnio na Stobie mamy za dużo TeamLider tylko 3 krzesła a ich jest 6 nawet ilu ich jest nie potrafią podać norm do 10 są ostatnio jakoś zaniżone ( nie do godzinny 10 ) SHIFT 1 Ostatnio nakazują przez BHP noszenia nowych rękawiczek na reziw sprawdzają nas co Chwilę jak można popsuć pracownikom robotę są nie wygodne grube ale są zakazane 2 pracownikom wyskoczyły uczulenie po nie krótkim użytkowaniu Dlaczego firma wysłała kilka sztuk tych rękawiczek gdzie dostała negatywne oceny od użytkowników i postanowiła zamówić ich więcej Momox to nie firma która słucha pracowników Pozdrawia Pracownik co dalej pracuje tutaj 3 lata

Koks

Ile wynosi stawka godzinowa dziś w tej firmie

@Koks

Na początek masz 21 brutto, po pół roku pracy masz + 1 PLN brutto, po roku pracy masz + 2 PLN brutto do stawki godzinowej oczywiście. Oprócz tego jest co miesięczna premia frekwencyjna 300 PLN brutto ( dostajesz ją jeśli w ciągu miesiąca nie jesteś na l4 więcej niż 2 dni ) . Jeśli trafisz na sekcje receive lub jump do stawki godzinowej dostajesz 1,5 PLN brutto . To tak w skrócie. Praca nie jest specjalnie ciężka ani wymagająca. Wchodzisz, robisz swoje i wychodzisz. Polecam nie sugerować się większością opinii wypisywanych na go work, ponieważ są to wypociny zakompleksionych ludzi, którym wiecznie coś nie pasuje i dają upust swoim prywatnym problemom. Jak szukasz pracy i chcesz pracować to składaj papiery. Finansowego szału nie ma ale nie jest też źle .

Ziemniak
@Koks

Śmieszne 21 brutto

Zenek
@Marcin L

Większość opinii jak to nazwales zakompleksionych ludzi jest prawdziwa, a ludzie nie mają kompleksów tylko znają swoją wartość. Najwyraźniej Ty swojej nie znasz i uważasz że doswiadczasz szczytu własnych możliwości. Gratulacje.

ktoś
@Marcin L

Marcinku L nie wciskaj głupot, traktują w tej firmie ludzi jak kukiełki. Zero szacunku i uznania, dlatego tak wiele osób odchodzi teraz z tego bagna. Nie ma tu logicznego zarządzania ludzie to według nich przedmioty nic nie warte, pogarda każdego dnia i każdej chwili. Omijajcie z daleka, nie zasługują aby ktokolwiek u nich pracował, tak to jest jak pazerni Polacy zarządzają w firmie - dno i wodorosty.

Prawda boli
@ktoś

Oj masz racje. Zachwalaja tylko ci co nie mają ludzi żeby na nadgodziny ich zaprosić... .

Jasny gwint
@Marcin L

Nie zakompleksieni pracownicy tylko znający swoją wartość. To raz. Dwa wystarczy spojrzeć ile w ostatnim czasie jest pokasowanych opinii. Firemka się boi o to żeby nie było nie pochlebnej treści w necie. Trzy jesteś trollem zatrudnionym przez, momox do krytyki prawdziwych opinii i wystawiania fałszywie pozytywnej laurki? Ludzkość upada na dno.

@Marcin L

Do wszystkich namiętnie odpowiadających na moje wypociny....w moim wpisie nie ma ani grama reklamy, tylko sucha informacje na temat stawek. Delikatna sugestie, że jak ktoś potrzebuje pracy, to niech składa papiery i opinia, że nie jest ciężko. A , że wy widzicie coś innego to już wasz problem....

Abc

HR jesteś? Ciężko nie jest?! A podobno kisty z książkami "trochę" ważą! T

Marc

Kilka lat temu pracowałem w momoxie. Teraz przeczytałem Wasze ostatnie opinie. Widzę że nic się nie zmieniło. Dalej ta firma to dno.

Jasny gwint
@Marc

Oj dużo się zmieniło. Pracuje tu praktycznie od tych dobrych czasów i firma idzie na dno niczym Titanic. Zero szacunku dla pracownika. Stołki obstawione lizusami. Śmiech na sali.

Kalinyfornijczyk

Słabe podejście z Twojej strony. Wyciągasz pochopnie wnioski bazując na opiniach innych

Kalinyfornijczyk

Co jest ? Może jaśniej odpowiesz, bo nic z Twojej odpowiedzi nie zrozumiałem

Teraz ludzie raczej stąd odchodzą , niż się zatrudniają. Brak nadgodzin w sobotę jak już są to bardzo sporadycznie , czasami są w tygodniu ale płacone 50% i to dopiero na koniec okresu rozliczeniowego, który trwa trzy miesiące. Płace stoją w miejscu , gdzie przy dzisiejszym wzroście cen trudno się jest utrzymać za te pieniądze. Dopóki ludzie się nie zbuntują, kierownictwo będzie uważać, ze nie ma sprawy i nic nie zrobi w kierunku jakiejkolwiek podwyżki. Co najwyżej dorzuca nowych obowiązków za te same pieniądze.

carter

Widzę że momox ma konto premium na goworku bo moja opinia zniknęła... Szacun dla działu rekrutacji ;)

Loop

Fajnie Błażej , tak trzymać)))

Misiu

Shift 1 na stobnie i ich TL to totalna porażka, nie dostajecie odsiedzin przez te 8 godzin? Żadnego z was pożytku jedyne co potraficie to wypić kawusie z trenerami i wyczytać normę, wy siedzicie na pośladach przez większość swojej pracy a jak ktoś inny usiądzie na chwilę odpocząć to już źle i ganiacie do pracy, serdecznie odradzam pracę na tej zmianie

Jachu
@Misiu

Nie tylko tam, wszędzie tak jest xd

@Misiu

a ty to chyba jesteś miś colargol, najwieksza p**da wśród niedźwiedzi:D

Ktoś
@Misiu

Masakra co wy tu wypisujcie jak się praca nie podoba to zmień będziesz mieć mniej stresu nerwów i nie będziesz gadać że ktoś kawe pije czy siedzi na pośladkach .ludzie jak wy się poniżanie jeden drugiemu pośladay obrabia i bez różnicy czy Stobno czy Szczecin trochę szacunku do siebie. Samego po co się męczyć zmienić pracę i po kłopocie no chyba że takie pisanie sprawia frajdę a w innej pracy można nie mieć tej satysfakcji żeby pisać o kimś w necie żenada

Ktoś
@123

I tu się mylisz ja już nie pracuje w tej firmie postawiłam na rozwój a nie na narzekanie pozdrawiam ????

Sru
@Ktoś

Napisał pewnie TL xD Naucz się interpunkcji bo słabo

Zosia

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat Szczecina ? Jak ludzie i atmosfera?

Pp
@Zosia

Zależy gdzie trafisz. Ogólnie szału nie ma nigdzie. Pracownicy spoko, a reszta to wiesz.

Marcin L

Gdzie Ciebie dadzą, tam będziesz. Nie masz wpływu na to gdzie....

Maja
@Pp

No właśnie nie wiem... Póki co nie pracuję tam, więc nie mam skąd wiedzieć nic więcej. Może Ty byś podał/a więcej informacji? ; ) Choćby o tej atmosferze

Gucio
@Maja

Atmosfera beznadziejna, ludzie co chwila odchodzą do innego pracodawcy

Marcin L

Zadzwoń pod ten nr 536 451 250, do działu HR . Tam powinnaś otrzymać wszystkie informacje, które Ciebie interesują .

Beka

Wiecej l4 bierzcie leniwce to na pewno bedzie nam jumperom latwiej, co za ofermy

Zostaw merytoryczną opinię o MOMOX - Szczecin

• Jak się pracuje w MOMOX?

Zobacz opinie na temat firmy MOMOX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 256.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOMOX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 217, z czego 20 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOMOX?

Kandydaci do pracy w MOMOX napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOMOX