Gurkenhof Frehn - Schöneiche

Opole

Gurkenhof Frehn - Schöneiche

Opinie o Gurkenhof Frehn - Schöneiche

Cokainaaa

Dostałem, papiery do tej własnie Firmy czy opłaca sie jechać w 2018 roku ? :)

STOP PRACY

Oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle powiem leży si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na flize cały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzień od 5 do 20 i upierdalaja godziny bo za małe ogórki albo za duże .Po kieszeni dostaje całą flige czyli 30 osób ma godzinę do tylu obiady mogą świni dać chociaż nie wiem czy by t o zjadła totalny brak szacunku do ludzi normalnie drugi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nazistów ) Auschwitz :(( No i każdy raz w tygodniu musi sprzątać kible kuchnie itp i to po robocie a smród ze głową boli co drugi dzień trzeba prac bo jesień jakoms chemią

Zostaw opinię o Gurkenhof Frehn - Schöneiche - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gurkenhof Frehn - Schöneiche