Praktiker

Opole

Opinie o Praktiker

Pitras

Widac Burdel zamkneli :) w opolu ulga :) już nie będzie mnie wkurwiał przejeżdzająć koło niego :) Złe wpsomnienia mam z tą firma i z głupolami Menedżerami chociaż nie wszystkimi bo ci co byli normalni to albo wylecieli albo sami się zwolnili więc nie dziwcie że tam tak było dobrze

...

Odezwał się taksówkarz bez szkoły i doświadczenia :D

TAXI DRIVER
@... 08.01.2017, 21:11
Odezwał się taksówkarz bez szkoły i doświadczenia :D

I JAK TAM W POŚREDNIAKU :))))))))

...
@TAXI DRIVER 29.01.2017, 18:30
I JAK TAM W POŚREDNIAKU :))))))))

Przykro mi ale nie spotkamy się tam. Z moim wykształceniem i doświadczeniem mam już pracę. Jutro rano wstaw znów się grzecznie do kolejki w pośredniaku może znajdą Ci w końcu pracę z Twoim wykształceniem u doświadczeniem. Trzymam za to kciuki. Powodzenia :)

misio

Jak ktoś chce chorować to polecam pracodawcę PRAKTIKER pracownicy chorują po kilka miesięcy bez konsekwencji na nie których działach istnieje grafik L-4 gdzie pracownicy ustalają między sobą kiedy udadzą się na chorobowe .;-) polecam pracę w PRAKTIKER:-)

mmmm
@misio 20.10.2016, 00:50

Sanitarka:D

piotr cho
@... 28.10.2016, 22:27
Nie ma to jak przytaczać historię z 2014 roku. Żal... Na dziś nie przypominam sobie by gdzieś to miało miejsce na którymś dzial...

Sam wiem co piszę :) i ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie podskakuj praktikier jest bankrut :))))) za mało jesteś dosiwadczony kretynie

arniak

Zwykły bełkot. Jeśli jesteś na utrzymaniu rodziców którzy Ci wszystko sponsorują,to faktycznie,coś Ci może z tej nędznej wypłaty zostanie . Twoje wcześniejsze doświadczenia zatem musiałby być straszne skoro tutaj tak Ci się podoba. Jedynym plusem jest umowa o pracę która notabene też powinna być normą w naszym kraju...Niedługo widzę będziecie tyrać za miske ryżu i jeszczę się będziecie z tego cieszyć ...

Arniak

Duża rotacja ,płaca marna,mała liczba pracowników przez co jeden musi robić za trzech.Lepiej poszukać czego lepszego.

galerianka

Odradzam pracę w Olsztynie!!!menedżerowie bufony kasjerki fałszywe małpy a marketu nie chce nawet dyrektor-tyran...porashka

gosc

a ja zauważyłem że mało tam płacą

tobiasz

1300 za noszenie ciężkich plytek przez 8 godzin. Nie polecam dla sadystów szczegolnie działu płytki.

Brudna prawda

Powiem krótko i na temat, odradzam pracę w firmie Praktiker, płaca beznadziejna, menadżerowie uważają się za święte bydło, słyszałem nawet, że jeden z nich to robotny z dziada pradziada, wszystkich uważa za nierobów, sam wszystkie rozumy pozjadał i siedzi na d... Zacietrzewiony lewus, protekcjonalny ignorant.

Pika czu;)
@Brudna prawda 13.10.2015, 16:40

Mowa oczywiście o panu Marcinie zwany Pikaczu

przez wieś

HAhaha nic się nie zmienił. Pamiętam go z czasów jak pracował w OBI. Te same metody.Sugeruję zmianę pracy.

ja ten

Dyrektor w tej chwili w w Praktikerze w Opolu jest bardzo nieciekawy. Wyrzuca ludzi z pracy, bo nie wolno się nawet odezwać... pan i władca! Na dodatek mobbinguje pracowników. Zastrasza, wyrzuca, jest niemiłosierny. Na pierwszy rzut oka wydaje się człowiekiem kulturalnym ale to zwykły cham. Atmosfera w pracy jest ciężka, no chyba że jego nie ma... ochroniarzy wyrzucił z szatni na korytarz koło wejścia personalnego i tam się przebierają paradując w majtkach podczas gdy pracownicy i pracownice wchodzą do marketu. To jest uwłaszczanie godności! Wszystkich uważa za złodziei... i długo by jeszcze pisać... największą kulą u nogi na tym sklepie jest dyrektor....

Piotr

Dalej idzcie do Praktikera a zobaczycie jaki miód za wypładete 1300zł dostac i i przecucic 4 tony kafelek albo inne działy na latac sie jak głupic bo na dziale jestem sam :((((( Ja zamknąłem ten temat sprzedawcy w hipermarket bo szkoda zdrowia :((( wole robic na 1/2 eattu w skelpiku gzie mam pensje 1400zł na reke plus prowizje i wekendy wolne :)

złota myśl kasi
użytkownik zarejestrowany

ja również o praktikerze dużo dobrego słyszałam, a do tego znam się całkiem nieźle na remontach i budowlance, swój dom postawił praktycznie sama od podstaw. myślę ze praktiker potrzebuje takich nowych pracowników jak ja, podniosłabym poziom i prestiż firmy. tylko jedna sprawa:co pracodawca taki jak praktiker może mi zaproponować atrakcyjnego zeby mnie przyciągnąć do siebie?

Piotr

Słuchaj j jestem kilka lat sprzedawcą mam ogromne doświadczenie,na wnioskuje tak że ogólnie markety nie są stabilnym miejscem zatrudnienia :-/ Po za castoramą :)bo tam jest płatna protekcja.typu po znajomości.Ale reszta Praktikier,Obi,Leroy Merlin, to żenada i kpina.jak traktują ludzi a praktikier to sam przykład :((( Ja pracowałem w praktikierze 2 lata zrezygnowaąłem za lepsze pieniadze znalazłem prace.za 1880zł brutto.Co do rotacji to znam jak sie zmienia od kąd sie zwolniłem w przeciagu 12 miesiecy zmieniło sie około 56 osób.:( dzwigac towary za te peinadze peirdze na te firme

Piotr

Duża rotacja ogromna rotacja :(((( nigdy w zyciu ttakiej nie widziałem. I cholernie niekompetna :(( najpierw mówili że idę na dział farby i likiery i oświetlenie a po przyjeciu do pracy okazało sie zapierniczam z płytkami i ciężkimi drzwiami gdzie mam problemy z kregoslupem :(((( no cóz przezucali mnie z działu na dział raz kafelki raz drewno raz chemia :((((( nie raz sie zostawało samemu bo jeden wział uż drugi chorobowe,paranoja,chore zadania,jakies testy dajcie spokój heheeh już ten bajzel rzucilem 4 miesiiące temu :) Mój znajomy co pracuje w Castoramie sam powiedział tam pracuja ludzie tzw samobójcy :)))) niestety ale 1800zł brutto za tak charówa dizekuje dziekuję.Roatacja jak pisałem mówi samo za siebie

gość

i jak tam dalej w praktiku taka masakra?

Pitras

Jak dobrze sie poszuka to znajdziesz pracę ale z dala od Marketów.Sam taka znalazłem i z miejsca zwolniłem sie z tego burdelu.Teraz mam super pracuje w sklepie z elektroniką :) praca od 8-15,wekeendy wolne :))) praca spokojna nie na drzwigam sie jakis tam kafelek itd nie zmarnuje zdrowia dla 1340zł :-///// bo to żenada.Z pracami i fuchami dodatkowymi typu lutowanie itd zarobiłem 2000zł na czysto.to o prawie 710zł wiecej niż w takim markecie.(usunięte przez administratora)

Piotr

Po co to zadajesz masz wypisane całą prawdę o tej pracy.Rotacja poteżna w przeciągu roku przewineło sie w Opolu na dziale budowlnaym ponad 24 osoby :)))) a niewspomne o innych działach.Ja na szczescie ten etap mam zasobą nie nie zmaierzam wracac do marketów typu Praktikier.Szkoda słów :))) a po za tym dobrze że pracowałem tylko 9miesiecy :)))) uffff chwała bogu ten koszmar sie skonczył :)) a zyskałem na zdrowiu,komforcie psychicznym i fizycznym :))))))

Pitas

Wolę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Holandi na pomidorach za 1700euro i życ jak człowiek i miec godną normalną emeryture Niż Polsece za 1340zł i go miec.Praktikier to dno przekonałem sie kilka lat wstecz.Teraz robie w Holandii :)) jest dobrze zarobki oki zaoszczedzam srednio miesiecznie 960euro :) po za tym przyjezdzam do Polski bo rozliczam sie z podatku rocznie wychodzi 3000zł dlaczego nie Kiedys sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na Polske za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pienadze to teraz niech Polska płaci

Grzegorz

Nie będę oceniał pozostałych działów, wypowiem się jedynie na temat tego, a raczej tych na których pracowałem. Jeżeli otrzymacie propozycję etatu sprzedawcy na dziale budowlanym to lepiej od razu podziękujcie za ofertę i poszukajcie czegoś lepszego, ponieważ w waszym zakresie będzie: dział paneli i deski podłogowej, płytki ceramiczne i gresy, drewno, drzwi, chemia budowlana, płyty GKB i OSB i nie muszę chyba wspominać, że wszystko to pakować i szykować dla klienta, czy też na transport sklepu musicie osobiście. Do tego dochodzi dokładanie brakującego towaru i asortymentu w regałach i pod "daszkami" z ekspozycjami, prace porządkowe, zadania związane z przebudowami i kosmetyką, wyznaczone przez (jak to się ładnie w Praktikerze nazywa) managera działu. Za zadania jesteście rozliczani osobiście i personalnie. Wszystko byłoby w porządku, bo niby praca jak każda inna i wszędzie są obowiązki, gdyby nie fakt, że na powyższym dziale pracuje od 3 do 6 osób, a piszę "od - do", ponieważ rotacja wakatów jest duża, ludzie nie wytrzymują ciśnienia i natłoku zadawanej pracy, oraz rozkapryszonego i zarozumiałego managera hali Pana Roberta, który bardzo rzadko zadowolony jest z osiągniętych efektów . Działem rządzi kilka osób, każda ma inną wizję i wydaje inne dyrektywy i polecenia a co za tym idzie, wiele prac przerabianych jest kilka razy i stale zmieniany jest system i porządek, co wprowadza istny chaos i nieporozumienia. W efekcie na dziale budowlanym jest średnio jedna, góra dwie osoby na zmianie, która trwa od 8 do 10 godzin i nie sposób to ogarnąć a na pomoc czyjąś nie można liczyć i skazani jesteśmy sami na siebie. Jeżeli uda wam się dłużej przetrwać w tym markecie, to zostaniecie skierowani na szkolenie po którym to otrzymacie uprawnienia na obsługę piły i dodatkowo zyskacie kolejny obowiązek w postaci stolarni. Jeżeli natomiast posiadacie uprawnienia na wózki widłowe, to możecie być pewni, że wzywani i wykorzystywani będziecie na dziale przyjęcia towaru, na którym to pracują dwie osoby, z czego tylko jedna posiada uprawnienia na wózki widłowe a niestety nie zawsze jest w pracy. Oprócz tego poranne zmiany we wtorki i czwartki często spędzać będziecie na bramie budowlanej przy załadunku płyt GKB. Do tego dochodzą zmiany cen przy promocjach "gazetkowych", liczne problemy logistyczne i problemy z dostępnością towaru od ręki, poślizgi w dostawach - tutaj nasłuchacie się i oberwiecie niejednokrotnie od klientów, dyżury na telefonie. Ewentualne nadgodziny, które rzadko bo rzadko, ale się zdarzają, nie są płatne, a pozostają do "wybrania". Stawka: 1300zł na rękę, a jeśli uda wam się przetrwać ten horror przez pół roku to zostaniecie docenieni podwyżką i zarabiać będziecie całe 1400zł! Myślę, że zarobki niegodne takiego wyzysku i ciągłej gonitwy. Jedynym plusem są terminowe płace i przestrzeganie zasad w kwestii czasu pracy. Polecam coś spokojniejszego i normalnego w ludzkich warunkach, a jest sporo pracy na poziomie za taką stawkę, wystarczy dobrze poszukać. Podsumowują... Odradzam Praktikera jako pracodawcę i jako market budowlany również.

piotr
@Grzegorz 06.03.2014, 18:46

Z tego co już wiadomo nie ma komu pracowac na tym dziale :) heh a przygoda w tym bajzlu dobiegła koncą:) Napisałes całkowitą prawdę ujełeś wszystko co tam sie działo :)))trzeba to piętnowac:)))) Po za tym nikt sie tam nie chce zatrudnic,sam na głasniam i ty to robisz i masz racje Bo można znalezc prace za te same pieniadze a nawet lepsze ale spokojną:) praktikier to nerwówka wykanczanie pracownika (usunięte przez administatora)

piotr

Nie polecam za 1340zł na reke znajdziesz cos o wiele spokojniejszego :) a po za tym praktikier suwany jest z Polski a z czego co wiem to znajomy co pracuje w praktikierze w Opolu ao n najgorsze dochody przynosi :(((((9 wiec wiado o co commomn

PITRAS

Na szsczescie uciekłem z tego bajzlu nerwówka,praca fizyczna,latanie jak głupi po markecie,translokacje smieszne,zadania chore od managerów.:(((( w (usunięte przez administratora)

Płacić 1300 zł za prace w markecie w tak wielkiej sieci to upodlenie pracodawców względem pracowników...

agniszka

pracuje w markecie na kasie i wcale nie jest żle ,a już na pewno lepiej niż w markecie spożywczym .Wiadomo ,że z wolnym ciężko i płaca taka sobie ,ale przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę ? jak nie chcesz nie musisz ,a co niektórzy to czasem szukają dziuru w całym ot co

Shadow Of Death

Ja pracuje w Praktikerze i jak narazie jest ok nieporozumieniem jest jak ktos ma 2 lewe przeszczepy i kase by chcial za frajer dostawac. Dobrze sie zastanow zanim cos palniesz bo inni bardziej ambitni ludzie moga sie zasugerowac Twoja nedzna ocena (usunięte przez administratora).. Pozdro

@Shadow Of Death 17.06.2011, 10:17

tO PRACUJ Dalej to zobaczysz czego sie dorobisz :((( pzdr za 1340zł jak sie nie ma rodziny i mieszka u rodziców to wypłata w sam raz za nic sie nie płaci ale jak wyfruniesz z gniazdka to zobaczysz na co ci zostanie z wypłaty

A co Wy wiecie o pracy w Praktikerze? Na zatowarowaniach, to normalne, że się tyle pracuje. Za darmo tego nie robicie, bo dostaniecie te godziny do odbioru lub zapłacone. Jesteście w najlepszej sytuacji, bo macie ładny nowy sklep. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wam się poprzewracało chociaż jeszcze nie rozręciliście się. Kto Wam kazał się zatrudniać? Jak widać szykuje nam się kolejna porażka skoro już nowi pracownicy narzekają. Opole to duże miasto, więc zapraszamy do konkurencji.

jarek

Tylko frajerzy tam pracują

aa

Praca w Praktikerze w Opolu to ogólne nieporozumienie. Praca po 13h/dobę. Nikogo nie interesuje czy jesteś chory, czy masz dom. Pracujemy i tyle. Weekendy oczywiście też w pracy. O dniach wolnych nawet nie ma co marzyć:( Kto nie musi niech unika.(usunięte przez administratora)!bardzo niskie zarobki.

Zostaw opinię o Praktiker - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker