Praktiker

Lublin

Praktiker

Opinie o Praktiker

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Praktiker na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Lublin i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Igor

Szkoda

Dymek

Mam nadzieję, że coś się zmieniło tutaj, bo fajna praca, bardzo podobają mi się nowe ogłoszenia, są super

Hyrapp

Myślałem ze Piotr tymi wpisami niżej trochę przesadza ale niestety przekonałem się na własnej skórze ze jednak nie ;/

Hyrap

Milion obowiązków za marne grosze ,do tego bycie często samemu na nawet 2 działach ,dramat . Juz chyba lepiej iść gdzieś na produkcję.

asssa

ta oferta jest nieaktualna od miesiaca . Rekrutacja wewnetrzna :)

mateo

no no, nie wiem czy są tak wiodący, bo przecież jeszcze jest Obi i Castorama i coś tam na pewno też, ale pewnie sam w sobie Praktiker jest dobry, ja mam przynajmniej takie odczucia. Zawsze byli dobrze zaopatrzeni i jak coś potrzebowałem a nigdzie indziej nie znalazłem to tam było, także wielie plusy dla nich

adam

dostałem propozycje pracy jutro mam rozmowe moze ktos podpowie czy warto ile tam można zarobic?

Monte

Hej, czy ktoś może mi powiedzieć jak teraz wygląda praca w Praktikerze w Lublinie? Są ogłoszenia, że szukają pracowników. Warto?

wizjoner

Praktiker uratowany, długi spłacone, można dalej spać spokojnie

ciekawy

kto w końcu kupił praktikera?

krystyna

Najniższa krajowa, brak ludzi, brak towaru na polkach, wszelkie pomysły zlewane, brak możliwości rozwoju, szkoleń, brak socjalu, brak premii od sprzedaży, praca sezonowa jak ktoś che się na tydzień lub dwa zahaczyć

gość1

zarobki to najaczesciej najniższa krajowa.brak ludzi (usunięte przez administratora)

Anty wąs

Syf, kiła i mogiła - tak to mogę określić.

Piotr

Totalna masakra w Praktikierze kupe lat w handlu spędziłem więc moge podsumowac Groszego bazjlu nigdy w zyciu nie widziałem pracowałem 5-roku powiedziałem nie odchodze za 1800brutto przy tych warunkach pracy ta praca wykancza psyhicznie i fizycznie złożylem wypowiedzenie po 1 miesacu chorobowego bo musialem znalez cos innego i znalazłem.Spokojniejszą robotę bez tabelek,bez norm bez świrowania że to trzeba zmienic tamto :( kpina.Praktikier bedzie zamykany w Polsce to kwestia 2 kwartału 2014 nie rentowne bedą odcine jak macki ośmiornicy

Piotr
@Ja 10.01.2014 20:44

Dajcie spokój z praktikierem i tyle szkoda czasu itd itd :( trzeba szukac innej roboty zawsze sie cos znajdzie :).Po wiem tak ja na pół etatu znalazłem pracę w sklepie z elektroniką :) weekendy wolne a od pn-pt od 9-13 praca spokjna lekka przerwe robie kiedy chce szef w porządku i na ręke dostaje różnie ale 1100 brutto na umowie na 1/2 etatu.:) Przy czym w praktikierze miałem na umowie 1800brutto na reke dostawałem 1320zł :-//// zapierdziel na działach kilku 10 12 godzin pracy i tylko jeden weekend wolny :////.stres i inne sprawy :/// w markecie.już 3lata nie pracuje w syfie PR.Powiem tak na rekę w tym sklepie za sprzedaż dostaje prowizje nie powiem jaką bo bo to tajemnica :) ale w sklepie pracują pól etatu mam płaocne skladki wszystkie a sprzedaż fajnie idzie bo dużo firm zaoptrujemy wieć dostaje na rekę 1500zł-1800zł,reszta to szczegoł :) nie nadrzwigam sie itd nie stresuje sie :))).Resztę dorabiam sobie na taxi weekendy ale głwonie pt-sobota i samej taksówki wekendy wyciągne na czysto pt-i sobota 1000zł :) więc radzic sobie trzeba jakos :)))).Dlatego powiedziałem że nigdy nie pójde do marketu ja zamknąłem ten rozdzial :))) chwała bogu.;))))))

ferdek

Jeju ale wy się męczycie - ja wziąłem tę robotę, pochodziłem do pracy przez 3 tygodnie a później przyniosłem L4 i wakacje przez pół roku za 1000 zł na m-c to jest robota :) a w czasie chorobowego poszedłem do następnej pracy tkzw. na "czarno" za 2k no i ubaw po pachy hihihi.

były pracownik Okęcia/parter

( usunięte przez administratora )ktoś to po złości napisał-jakaś szuja co pewnie nie dostała podwyżki lub coś podobnego:)) Biorąc pod uwagę kadrę menadżerów to akurat do niego nikt nie mógł mieć zastrzeżeń. Zawsze był za pracownikami-pisze to jako osoba postronna z innego działu. Wiele sytuacji takich było. Nawet tolerował jakies głupie "związki partnerskie" na swoim dziale...mam nadzieję, że mu się wiedzie. A z drugiej strony Ci co go znają to wiedzą, że jakieś smętne teksty na jego temat to go j...ą. I zawsze to podkreślał. Pozdro od byłego pracownika z parteru.

pracownik Okęcia

( usunięte przez administratora ) może to odczytasz , może nie , ale widze że szybko się na tobie poznali . Z małej litery słowo "tobie" napisalem z pełna premedytacją .

lim

Krzysztof - 2013-01-08 19:12:48 Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.człowieku, czy ty widzisz kto i co tu pisze??? czy jesteś ślepy? idź pajacuj w innym wątku kierowniczku.

Krzysztof

gość

Popieram w 100 procentach.

Marcel

PO DŁUGIM CZASIE NADSZEDŁ CZAS NA PODSUMOWANIA. KU PRZESTRODZE CHCĄCYCH ROZPOCZĄĆ PRACĘ W SYFIE JAKIM JEST PRAKTIKER. SAMA PRACA TAM TO JEDEN WIELKI SYF. DOSTAJESZ 1700 BRUTTO I NA WIĘCEJ NIE MASZ CO LICZYĆ.TAK NIESTETY JEST, WIELE OSÓB LICZYŁO I SIĘ PRZELICZYŁO NIESTETY. WPROWADZANIE GODZIN NA KTÓRYCH MASZ IŚĆ NA PRZERWĘ CO JEST NIE ZGODNE Z KODEKSEM PRACY. PRZERWA 15MIN. SPRÓBUJ SIE SPÓŹNIĆ 2-3MIN. I OD RAZU PRETENSJE. ALE JAK WCHODZISZ DO PRACY LUB WYCHODZISZ KILKA MINUT WCZEŚNIEJ TO TEGO NIE ZAUWAŻAJA. DYREKTOR WYŻEJ SRA NIŻ DU.PĘ MA. WYDAJE MU SIĘ, ŻE JEST JAKIS BOGIEM CHYBA.POZA TYM ZNANY JEST Z OBI NA CHEMICZNEJ A PÓŻNIEJ ZWYCIĘSKIEJ. CI CO GO ZNAJĄ WIEDZĄ O JAKIEGO CHAMA CHODZI. OD TERAZ JAK WYCHODZISZ DO WC TO MUSISZ MÓWIĆ MENAGEROWI(TEŻ NADAJE SIĘ DO INSEKCJI PRACY). CIAGLE JAKIEŚ ZAKAZY, NAKAZY. JEDYNE CO TO MOŻNA SPOTKAĆ TAM FAJNYCH LUDZI CHOCIAŻ ZDARZAJĄ SIĘ WIEŚNIAKI, KTÓRZY CIE SPRZEDAZDĄ, ZE COŚ ŹLE ROBISZ BYLE MIEC PLUSA U DYREKTORA LUB MENAGERA. OGÓLNIE JEST TAM DROGO, WIĘC NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ, ŻE LUDZIE NIE PRZYCHODZA - OCZYWIŚCIE MAŁE OBROTY TO TRZEBA ZGONIĆ WINE NA PRACOWNIKÓW. TO TYLE. PRZESTRZEGAM PRZED PRACA W TYM SYFIE, PRAKTIKER TO TONĄCY OKRĘT(KTÓRY JUŻ TONIE W DŁUGACH) A WIADOMO Z TONĄCEGO OKRĘTU TRZEBA UCIEKAĆ.

Marcel

totalna padaka sie zrobiła w typ syfie zwanym praktikerem

Wiola777

Bzdury słyszałeś, pracuję 7 lat w Praktikerze i na święta dostajesz bany albo kartę płatniczą w zależności co wybierze sklep

polik

kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet drutem ogrodzony slyszalem ze na swieta zamiast talonow na zywnosc dostali kupony promocyjne

KSU

Praca ciężka i nudna wymagają nie wiadomo czego, sprzątaj, ładuj, zamawiaj, licz wysyłaj i sie uśmiechaj bo klient patrzy!! Masz telefon do przedstawiciela handlowego który dostałeś od \'\'menagera\'\' nieroba? to dzwoń i załatwiaj za niego dostawy i rabaty dla kupujących. Zarobki? niecałe 1300 zł na łapę, nadgodziny oddawane jako czas wolny- bo firmy nie stać żeby Ci zapłacić. Plany sprzedażowe obliczane na podstawie marketów z innych maist- w Lublinie praktycznie niewykonalne. Ciągłe zmiany koncepcji, przenoszenie towaru tam i spowrotem. Jedyny plus to młoda załoga, zawsze sobie z kimś pogadasz chwile :P Poczekalnia dusz, każdy czeka na lepszą ofertę zeby się wyrwać. Ocena mierny- za żałosne zarobki i mase zadań które za \'\'menageró\'\' my musimy odwalać.

xxxx

Jak moga byc stanowiska nie obsadzone jak market juz dziala od 8 marca. Teraz to tylko redukcje moga byc:)

karatti

odświeżam temat, czy rekrutacja do Praktikera w Lublinie jest jeszcze otwarta? które stanowiska są jeszcze nie obsadzone? może ktoś kto już tam się załapał uroni rąbka tajemnicy ;) proszę o odpowiedź tutaj( usunięte przez administratora )

ffff

jak niemasz znajomości to do nikogo

alanex12345

z kim się trzeba skontaktować by załapać się do pracy w Praktikerze w lublinie??? proszę o odpowiedz na meila :) ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Praktiker - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker