Praktiker

Kraków

Opinie o Praktiker

były

Dobrze że mnie z Praktikera zwolnili bo teraz byłbym bezrobotnym. Przy takich brakach na sklepie i polityce dyrekcji to była tylko kwestia czasu jak pójdą barany do lasu.

ozik

xoxo, tutaj to nawet sprzedawca ma takie benefity, widac Praktiker dba o każdego. Jak w ogłoszeniu napisali proponują stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę i opiekę zdrowotną.

work

Ogólnie to praktiker lubi zatrudniać osoby z łapanki którzy się nie znają wogóle na obsłudze. Możliwość rozwoju... nie ma mowy. Podwyżki... jak ci się uda to dostaniesz raz na 2-3 lat ok. 100-200 zł brutto... Jedynie jak trafisz na jakiś fajny dział to jest w porządku ekipa. Niestety zaoszczędzają na pracownikach... i dlatego klienci uciekają gdzie indziej. Jeszcze jak trafisz na okropnego dyrektora albo managera... to nawet na sekundę nie staniesz

"Ta ostatnia niedziela"

Wieczne obiecanki,cacanki... To były moje najbardziej ZMARNOWANE lata życia.

Zostaw opinię o Praktiker - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker