fasardi.com

Opole

Opinie o fasardi.com

Justyna

Mam wrażenie, że nic się nie dzieje w firmie skoro tyle czasu nikt nie pisał.

Hanna

Jak fasardi.com przedstawia się na chwilę obecną? Czy od czasu ostatnich komentarzy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

ara

no właśnie, świetne zatrudnienie jako projektant mody również i mnie przeszło koło nosa, a chętnie bym złapała taką posadę - super że stanowisko jest kreatywne, nie ma wówczas monotonii, ciekawe jednak na ile w takiej firmie projektant jest samodzielny

"wielka" pseudokorporacja w której wykonujesz syzyfowe prace za marne grosze. Najniższa krajowa za bycie uniwersalnym - od administracji strony, po obsługę klienta do magazyniera, plus przyjmowanie na siebie obelg ze strony oszukanych klientów

szkoda czasu i nerwów. Obiecują złote góry, a gdy przychodzi czas wypłaty nie dostaje się nawet 1/3 sumy o której była mowa. Szef i jego karłowata "prawa ręka" zachowują się jak rozpuszczeni gimnazjaliści.... :/ bezczelni i opryskliwi. A umowa? Widmo -wszyscy o niej słyszą, ale nikt jej nie widział...

J.

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ FASARDI! OSZUŚCI I KRĘTACZE! ZLECAJĄ PROJEKTY ZA KTÓRE NIE PŁACĄ WYKRĘCAJĄC SIĘ NAJMOŻLIWSZYMI WYMÓWKAMI. NIE WIEM JAKIM CUDEM TAK NIEKOMPETENTNE I NIEODPOWIEDZIALNE OSOBY PROWADZĄ TAKĄ FIRMĘ...

monia

No i jakie ceny - to mnie najbardziej przekonuje. Rzeczy są modne, szczególnie letnie rzeczy mi się podobają

karla

Ciuchy rzeczywiście mają super i w przystępnych jak dla mnie cenach. No i najwazniejsze, że rozmiarówka spora :)

lwica

O pracy nic nie wiem w tej firmie bo tylko zamawiam tam ubrania. Ciuchy są fajne i modne w dość niskich moim zdaniem cenach. Poza tym wysyłka jak się należy.

Zostaw opinię o fasardi.com - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fasardi.com