Aktualności

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

29 listopada 2018 r. odbyła się II edycja bankietu charytatywnego organizowanego przez LoanMe oraz Joannę Krupę – „Zostań Psim Aniołem. Edycja II”. W tym szczególnym wieczorze wzięły udział liczne gwiazdy telewizji oraz świata mody znane ze swojej miłości do czworonogów, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Magdalena Pieczonka, Katarzyna Moś, Jakob Kosel, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz zwyciężczyni 7. edycji Top Model - Katarzyna Szklarczyk.
- Organizujemy to wydarzenie wspólnie z LoanMe już po raz drugi. Dziękuję wszystkim, że znów jesteście ze mną i wspieracie mnie, bo znacie moją miłość dla zwierząt. Ale to nie ja jestem gwiazdą dzisiejszego wieczoru – rozpoczęła przemówienie ambasadorka akcji – Joanna Krupa.
Wszystkie zebrane podczas wieczoru środki finansowe zostaną przekazane na rzecz jedynego w Polsce hospicjum dla zwierząt - „Staruszkowa”. Jego założycielką jest Krystyna Seemayer. Kierowana miłością do psów i kotów przygarnęła dziesiątki starszych, często schorowanych czworonogów chcąc stworzyć im bezpieczne miejsce, którego nigdy nie miały. Obecnie hospicjum wymaga pilnej pomocy oraz dodatkowych środków finansowych na dalszą działalność. Zgromadzone środki pomogą setce zwierząt przetrwać nawet najbardziej mroźną zimę. 
Punktem kulminacyjnym wieczoru była charytatywna licytacja sukni Joanny Krupy, w której wystąpiła na nagraniu jesiennej ramówki TVN. Dzięki zaangażowaniu i dobremu sercu uczestników licytacji zebrano w sumie 57 200 zł. Wieczór uświetnił znakomity występ Natalii Kukulskiej. Bankiet poprowadził Conrado Moreno Szypowski.

Pozostałymi partnerami wydarzenia były firmy: 
XL Energy DrinkTideSoftware.plClarinsCariniiPolskie Linie TelefoniczneZenithROOTSBaker Street Boys, projektant - Robert Czerwik, SugarBabe Los Angeles oraz Sylveco - naturalne kosmetyki.

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

Do końca listopada wspieramy „Staruszkowo” – jedyne hospicjum dla starych zwierząt w Polsce. Zbieramy pieniądze na rzecz chorych psów, które wymagają często kosztownej opieki weterynaryjnej.
Nasi pracownicy chętnie angażują się w takie akcje, bo w LoanMe lubimy pomagać! ❤️


Jeśli też chcesz pomóc wejdź na oficjalny profil „Staruszkowa” na Facebooku i pomagaj! :)

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

W ubiegłym miesiącu w LoanMe trwała akcja "Rzuć się piórnikiem" na rzecz podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku. Skrzynia z przyborami zapełniona! Wielkie brawa dla naszych pracowników - darczyńców o ogromnych sercach!
#LoanMe #pomaga #dzieciom

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

LoanMe jest instytucją finansową, której najwyższą wartością jest wiarygodność i chęć pomocy innym. Staramy się, aby nasza praca przynosiła korzyści społecznościom, w których działamy. Z tego powodu angażujemy się w sprawy dobroczynne, które wspierają potrzebujących.

Dlaczego pomagamy? 
Zapraszamy na nasz kanał YouTube - "LoanMe Charytatywnie", gdzie można znaleźć reportaże z naszych akcji charytatywnych! 

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

Szanowni Państwo,

Bardzo nam miło powitać wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za pozostawione przez Państwa opinie. Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, zadbamy o przedstawienie kompleksowego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Jako stabilne i godne zaufania przedsiębiorstwo, pragniemy również odpowiadać na merytoryczne pytania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Zawsze słuchamy cennych sugestii oraz uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój. Z tego powodu wszelkie trudne i skomplikowane sytuacje bardzo prosimy opisywać na adres email: kontakt@loanme.pl.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół LoanMe Sp. z o.o.