Aktualności

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

Do końca listopada wspieramy „Staruszkowo” – jedyne hospicjum dla starych zwierząt w Polsce. Zbieramy pieniądze na rzecz chorych psów, które wymagają często kosztownej opieki weterynaryjnej.
Nasi pracownicy chętnie angażują się w takie akcje, bo w LoanMe lubimy pomagać! ❤️


Jeśli też chcesz pomóc wejdź na oficjalny profil „Staruszkowa” na Facebooku i pomagaj! :)

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

W ubiegłym miesiącu w LoanMe trwała akcja "Rzuć się piórnikiem" na rzecz podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku. Skrzynia z przyborami zapełniona! Wielkie brawa dla naszych pracowników - darczyńców o ogromnych sercach!
#LoanMe #pomaga #dzieciom

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

LoanMe jest instytucją finansową, której najwyższą wartością jest wiarygodność i chęć pomocy innym. Staramy się, aby nasza praca przynosiła korzyści społecznościom, w których działamy. Z tego powodu angażujemy się w sprawy dobroczynne, które wspierają potrzebujących.

Dlaczego pomagamy? 
Zapraszamy na nasz kanał YouTube - "LoanMe Charytatywnie", gdzie można znaleźć reportaże z naszych akcji charytatywnych! 

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

Szanowni Państwo,

Bardzo nam miło powitać wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za pozostawione przez Państwa opinie. Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, zadbamy o przedstawienie kompleksowego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Jako stabilne i godne zaufania przedsiębiorstwo, pragniemy również odpowiadać na merytoryczne pytania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Zawsze słuchamy cennych sugestii oraz uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój. Z tego powodu wszelkie trudne i skomplikowane sytuacje bardzo prosimy opisywać na adres email: kontakt@loanme.pl.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół LoanMe Sp. z o.o.