Opinie o England.Pl Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy England.Pl Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w England.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o England.Pl Sp. z o.o. w Koszalin

Kasia Nowy wpis

Czyli firma zatrudnia także osoby na emeryturze ?

ELA Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie/ obecnie jestem na emeryturze/ i mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić , że atmosfera w pracy jest wspaniała, pensja jest zawsze wypłacana na czas, szefostwo zawsze stara się rozumieć pracownika i docenić jego zaangażowanie w pracy. Pozdrawiam serdecznie całą firmę England.pl z Koszalina.

Kris Nowy wpis

Świetna atmosfera i bardzo dobre warunki do pracy. Jeśli jesteś długodystansowcem i nie lubisz skakać z kwiatka na kwiatek polecam. Atrakcyjne wynagrodzenie biorąc pod uwagę rynek, wszystko na umowie o pracę, bardzo terminowe wypłaty wynagrodzeń i praca na najpiękniejszej ulicy w Koszalinie. Polecam

Marlena Nowy wpis

Ja również słyszałam, że England to super firma. Może ktoś mi podpowie czy potrzebują kogoś do pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwona

@Jantar piszesz, że firma potrafi docenić pracownika. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Co sprawia, że czujesz, że Twoja praca jest doceniana przez pracodawcę? Długo już pracujesz w England.pl? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.

Jantar

England.pl Super firma i super rodzinna atmosfera, polecam z czystym sercem. Potrafią docenić pracownika, od lat zero spoznien z wynagrodzeniem a to dzis ważne.

Iwona

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO. Praca w Koszalinie. Wszelkie szczegóły możecie znaleźć na stronie internetowej firmy. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz możliwości rozwoju a także, co nadal jest rzadko spotykane, otwarcie przedstawia warunki finansowe już na etapie ogłoszenia o pracę. Jesteś zainteresowany/ zainteresowana aplikacja na to stanowisko? Jakie pytania masz dla osób już w England.pl Sp. z o.o. zatrudnionych?

gdg

Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie, bo wszystkim odpowiada atmosfera jaka panuje w wielkopolskim.

Zostaw merytoryczną opinię o England.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

England.Pl Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 45