Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert

Nowe Bielice

Opinie o Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert

Prc 2

Jestem tu od nie dawna około roku z rozmów wynika ze są pracownicy którzy tam pracują od 15 ,11,9 lat to chyba o czymś świadczy

Jak komuś nie odpowiadają warunki pracy to lepiej niech odejdzie a nie później wypisuje i oczernia człowieka na forum. Kto tam pracuje to wie że wypłata jest na czas a nawet wcześniej, wymaga się bo ktoś ciężko pracował i nadal pracuje na to co ma. Nikt mu firmy pod nos nie podsunął. Kto uczciwie pracuje jest doceniony. Wszystkie typy symulantów i cwaniaków nie dają nic od siebie a później wypisują głupoty. Pan Roman jest naprawdę bardzo dobrym człowiekiem. Jest odwrotnie, to właśnie jego otacza czasami banda kretynów. Nauczył się że jak się komuś da palec to wezmą całą rękę a na koniec napiszą że jest cwaniak. Wieśniactwo i tchórzostwo nie mieć odwagi powiedzieć tego prosto w oczy, tego że coś w pracy nie odpowiada. Wszystkie rzeczy są u Pana Romana do załatwienia. Trzeba być po prostu rzetelnym. Dziękuję i pozdrawiam. Pracownik

Jak komuś nie odpowiadają warunki pracy to lepiej niech odejdzie a nie później wypisuje i oczernia człowieka na forum. Kto tam pracuje to wie że wypłata jest na czas a nawet wcześniej, wymaga się bo ktoś ciężko pracował i nadal pracuje na to co ma. Nikt mu firmy pod nos nie podsunął. Kto uczciwie pracuje jest doceniony. Wszystkie typy symulantów i cwaniaków nie dają nic od siebie a później wypisują głupoty. Pan Roman jest naprawdę bardzo dobrym człowiekiem. Jest odwrotnie, to właśnie jego otacza czasami banda kredytów. Nauczył się że jak się komuś da palec to wezmą całą rękę a na koniec napiszą że jest cwaniak. Wieśniactwo i tchórzostwo nie mieć odwagi powiedzieć tego prosto w oczy, tego że coś w pracy nie odpowiada. Wszystkie rzeczy są u Pana Romana do załatwienia. Trzeba być po prostu rzetelnym. Dziękuję i pozdrawiam. Pracownik

Krzysiek

Czytam i mam wrażenie ze pracujemy u innych ludzi może i można mu zarzucić że dużo wymaga ale jestesmy tam w PRACY od kilku lat jak tam jestem to kasa na pensje to priorytet nawet nie pierwszego przed świetami przed urlopem i tak dalej Pozdrawiam

Tomasz

Potwierdzam powyższe. Właściciel cwaniak i na tym cwaniactwie sie dorobił. Co innego ustalenia co innego jak przychodzi do wypłaty. Nie wspominam już od dopominaniu sie u niego o swoje pieniądze bo to standard.

Tomek

Warunki słabe, roboty sporo, płaca żadna i dopominanie się o swoje pieniądze,właściciel cwaniak

ŁUKASZ
@Tomek 26.02.2015, 23:07

pracowałem u niego i pieniądze na czas i pensja adekwatna do wykonywanej pracy,warunki dobre,wymaga jak każdy pracodawca,ale też za to płaci.Może kolega nie radził sobie ze swoimi obowiązkami,albo po prostu nie nadawał się do pracy(zarobić i nie narobić się?)

Mały
@Tomek 26.02.2015, 23:07

Wszystkie powyższe złe opinie o Firmie Holiday Sport a w szczególności o Panu Romanie Kunert są nieprawdziwe. Jest to młody energiczny człowiek, który tak wiele osiągnął że wszystkich z żalu ściska i wypisują pierdoły. Jak każdy pracodawca wymaga i ma do tego pełne prawo. A jak ktoś jest gamoń to niech idzie ulice zamiatać albo się zgłosi do MOPS-u po zasiłek jak mu się robić nie chce. Można się z nim dogadać bez problemu. Z żoną chętnie służą wszelką pomocą. Do widzenia!!!

kierowca

chytry pracodawca, umowa na najniższa a najlepiej za darmo jakbys jedził

Zostaw opinię o Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert - Nowe Bielice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holiday Sport Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Kunert