Opinie o Fair Finance24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fair Finance24 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fair Finance24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fair Finance24 Sp. z o.o. w Warszawa

Malwina Nowy wpis

Czy ktoś z oceniających negatywnie firmę pracuje w call center jako telefoniczny doradca klienta? Ponieważ piszecie o prowizjach, to zgaduję, że jednak nie. Może ktoś z CC napisze, jakie są premie, czy zespół jest duży i jacy są liderzy pod kątem stosunków służbowych.

Darek Nowy wpis

Poszukując pracy znalazłem ofertę Fair. Niestety po 3 miesiącach stwierdzam że była to pomyłka zacząć pracować tutaj. Brak planów , ludzie niekompetentni bez wiedzy o finansach. Nie polecam

Sylwia Nowy wpis
@Darek

Co masz na myśli przez brak planów? Nie ma narzuconych celów czy brak planów to znaczy że nie da ich się zrobić? Jak z finansami? Można dobrze zarobić?

Darek Nowy wpis
@Sylwia

@Darek Jakie plany? Możesz zaplanować czekanie aż jakiś przedsiębiorca będzie miał nóż na gardle i skorzysta z faktoringu na 20% w skali miesiąca. Zarobisz tyle ile utopionych klientów znajdziesz

Obiecywali wielkie pieniądze człowiek pracował po 16 h na dobę miały być procent od kwoty wszystko pięknie ale tylko na pokaz Pawełek i ten jego pomagier Marcinek braciszek się nadaje do tarcia chrzanu gawędziarz (usunięte przez administratora), jednego dnia jesteś drugiego cię nie ma mimo że (usunięte przez administratora) forsy się zarobiło dla nich ale jak to stwierdzi nie działamy na tych samych falach

Barbara

czyli za te 16 godzin dziennie jakiej stawki można się spodziewać? bo chyba niskiej wnioskując po tym co napisałeś.

@Barbara

z tego co wiem to forsy mozna sie spodziewac srakiej :)

Ilona
@ona

Czyli konkretów nie znasz? Bo też jestem ciekawa, a jeszcze jak zacznę się domyślać, to zbyt dużo sobie wyobrażę i co wtedy? ;p Jeszcze jakieś ciekawe niespodzianki tutaj można odnaleźć? Bo widzę, że chyba nieco się tu orientujesz. ;)

@Ilona

idz popracuj to sie przekonasz! Twoje ryzyko!!

Ilona
@ona

Nie no, ja akurat cykor jestem nie umiem tak na spontanie, wolę obadać niż się przejechać. Czyli wnioskując po Twoich pod-komentarzach lepiej omijać szerokim? Nie polecasz kandydatom?

Podstawa
@Ilona

Podstawa to najniższa krajowa Nie docenia się pracowników z dłuższym stażem, a ci mądrzejsi odchodzą po kilku miesiącach stąd duża rotacja. Jak zwykle na początku obiecanki cacanki. Ważne że są organizowane wypady do hotelu, gdzie za zarobione przez pracownikow pieniądze bawi się smietanka. Zamiast tego proponuję dać podwyżki. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie ;-)

Nie polecam prezes Pawełek kawał (usunięte przez administratora) nastawiony na zysk jak coś mu nie spasuje w pracowniku źle spojrzy czy coś odrazy (usunięte przez administratora) , wszyscy w centrali terror wymaga cudów a sam nic nie daje

@Nowy

to ten sam pawełek cow getinie ludzie mieli go za zbysia Zero jeden zglos sie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fair Finance24 Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Analityk Finansowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Gabriela

Fair Finance24 prowadzi teraz rekrutację na stanowisko Doradcy finansowego. Więcej szczegółów na temat samej oferty znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy, do której Was teraz od razu odsyłam: https://fairfinance24.pl/kariera/ Jak myślicie: warto byłoby spróbować tam swoich sił czy niekoniecznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fair Finance24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fair Finance24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fair Finance24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fair Finance24 Sp. z o.o.?

Fair Finance24 Sp. z o.o.
  • Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
    03-901 Warszawa

Fair Finance24 Sp. z o.o.