Adam Nowy wpis

Na jakim poziomie trzeba mieć języki ?

Martyna Nowy wpis

@karol a jesteś pracownikiem w tej firmie ? Można jakoś awansować jeśli jest się ambitnym?

Elwira

Jak już komuś nie udało się zostac w firmie to dla mnie taka opinia nigdy nie jest obiektywna,.

TomBąk Nowy wpis
@Elwira

Nie udało zostać? Raczej jak już komuś udało się odzyskać pieniądze. Popracuj a potem płacz że Cię Paweł i Grzesiu zerzneli na pieniądzach ????????

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Quick Money Group Sp. z o.o.?

Prezesunio Nowy wpis
@Pytanie

Zakładasz działalność irobisz na umowie współpracy jak coś sprzedaż to mi oddajesz, jak będę chciał to Ci trochę dam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

Wprawdzie firma jest stosunkowo młoda ale ma już swoją pozycję. Praca z pewnością dla ambitnych.

pamn

Wisza mi kilka tysiecy , nie polecam

Byly pracownik

Jako były pracownik przestrzegam. Nie z zawisci czy zlosci tylko ku przestrodze. Pomagalem otworzyc te firmę, robilem dla nich sprzedaz po blisko dwoch latach dalej sa mi dluzni pieniadze. Niestety prezes caly czas zwodzil mnie za nos jak i wielu mich kolegow i kolezanek z tej bylej dla nas Firmy. Prawda-dostepy byly z początku z expandera co kazdy posrednik moze zdobyc sam. Z posiadanej mi wiedzy poza mna oszukanych jest jeszcze kilkunastu innych ex pracownikow. Pracujesz na dzialalnosci. Co sprzedasz dajesz do podzialu z QM czyli sponsorujesz nowy rower prezesa i kolejne auto regionalnej maskotki prezesa. Odradzam. Chcesz byc na swoim? Nie z ta firemka.

G. R.

Nie placa pracownikom Doliczaja dodatkowe prowizje Prezes jest winny mnostwo pieniedzy ex pracownikom co mozna nazwac spokojnie kradzieza. Pracuje sie na Dostepach duzego operatora co rownie dobrze kazdy moze robić bezposrednio i zarabiac lepiej niz dzielic sie swoim zarobkiem z QM. Warto trzymac sie od nich z daleka

Jak teraz jest w firmie Quick Money Group Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa z zatrudnieniem, bo nie ma opinii o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Quick Money Group Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Quick Money Group Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Solec 22
    00-410 Warszawa
  • NIP: 5272759138 REGON: 363695200 KRS: 0000600545
Quick Money Group Sp. z o.o.