Capital Work Sp. z o.o.
3 59

Aktualności

pracodawca

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy:Warszawa - Praga Południe

Wymagania:
•      aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
•      dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy - zakładamy 2 weekendy pracujące w miesiącu),
•      chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem: komunikatywność, empatia, opanowanie,
•      dobra znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej,
•      znajomość zagadnień sprzedaży internetowej oraz biegła obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
•      telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego,
•      obsługa połączeń przychodzących,
•      koordynowanie realizacji zamówień internetowych,
•      obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
•      wsparcie działu Marketingu w bieżących pracach.
Oferujemy:
•      umowę o pracę,
•      atrakcyjne zarobki,
•      terminowe wypłaty wynagrodzeń,
•      stabilną pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.