Opinie o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie możesz znaleźć pracy to skontaktuj się z nami. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Pomagamy w znalezieniu i utrzymaniu atrakcyjnego zatrudnienia, odpowiedniego do posiadanych kwalifikacji i umiejętności oraz rodzaju niepełnosprawności - Radzimy jak zaplanować rozwój zawodowy, - Zapewniamy opiekę naszych koordynatorów, - Respektujemy prawa osób niepełnosprawnych, - Doceniamy finansowo pracowników - Jesteśmy dla Was Capital Work Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju i współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi różnorodną działalność gospodarczą. Pozwala nam to znaleźć odpowiednie stanowisko pracy dla osób z różnymi schorzeniami i o różnym stopniu niepełnosprawności.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Jusia

A ja pracuję i jestem zadowolona, zarabiam więcej niż podstawową pensję.

AKAK

Nie jeden zdrowy chciałby pracować na umowę o pracę i mieć stała pensję wypłacaną w terminie, nawet minimalną krajową.

Jowita

no taka prawda ludki, jak ktoś chce pracować to będzie wszędzie pracować i będzie z tego zadowolony, a narzekać naprawdę można nawet w najlepszych firmach...

Pracujacy2015

Odsyłam na stronę www.capitalwork.pl, tych co potrafią czytać ze zrozumieniem. Jest tam napisane, że firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, ponieważ działania firmy "mają na celu promowanie osób z niepełnosprawnością jako solidnych i zaangażowanych w swoją pracę". Skoro zatem propomują niepełnosprawnych tzn. że takich zatrudniają, to chyba logiczne ?!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Myślący

Naturalnie piszesz głównie głupoty. Jeżeli nie pasuje ci praca to się zatrudnij gdzie indziej, z całą pewnością wszyscy z radością cię wezmą i zaproponują "prezesowską" pensję, :-).

@Myślący

Hela
@Myślący

Myślący

To porozmawiaj z pracodawcą lub zmień pracę.

@Hela

Jowita

pieniądze u nich zawsze są w terminie, nie słyszałam ani razu, żeby z tym coś było nie tak, a parę osób od nich znam i wiem jak jest :) to się ceni :) pzdr

miks

fajnie ze na stanowisku pracownik biurowy od razu oferuja umowe o prace plus dodatkowo atrakcyjny system premiowy, a dla tych sie martwia o wyplacalnosc to gwarantuja ze pieniadze sa w terminie

Pracująca

Ja za to z pracy jestem zadowolona, a pracuję już ponad rok. Przeszłam kilka szkoleń, pracodawca u którego pracuję gwarantuje jedzenie i niezłą atmosferę pracy. Po trzech miesiącach dostałam obiecaną podwyżkę. Osoby pracujące w Capital Work są dla mnie miłe. Moje koleżanki i koledzy są również zadowoleni. Ja polecam pracę dla Capital Work.

Pracuję w tej firmie już dwa lata i mogę śmiało powiedzieć sporo na jej temat. Płacą na czas i jest to dobra alternatywa dla osób nie posiadających doświadczenia zawodowego - to tyle pozytywów, bo jeżeli chodzi o dłużej pracujących ludzi, nie ma tu szans na żaden rozwój. O minimalną podwyżkę trzeba walczyć, o zmianę nazwy stanowiska również. Więc jeżeli któś chce dostać pracę i stać w miejscu to polecam, ale ludziom, którzy chcą się rozwijać, zarabiać, mają swój honor i potrzebują partnera do rozmów na poziomie - nie Capital Work. (usunięte przez administratora)

kamil

przynajmniej fima stara się jakoś w ten sposób pomgać takim ludziom z orzeczeniem o niepełnosprawności, a nie skreślają ich z góry. Co ciekawe są różne oferty i na kucharza, na telemarketera czy na pomoc kuchenną, nawet jako asystet w dziale księgowości, więc nie ograniczają się do jednego zawodu jednak

Pracuje2015

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. Oni wywiązują się z obietnic, po trzech miesiącach dostałam obiecaną podwyżkę, w firmie w której pracuję mam szkolenia, nikt nie chciał mnie wcześniej zatrudnić, dzięki Capital Work dostałam pracę, jestem im wdzięczna. Śmieszą mnie negatywne opinie, jeśli ktoś nie chce pracować, to niech nie pracuje, dla tych którzy szukają pracy ta firma może ją znaleźć, polecam !!!

Michael-22

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Capital Work ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, dla naszego klienta PLL LOT S.A. prowadzi a... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5741786?keywords=&region=

rekrutowana

Długo zastanawiałam sie czy podjąć pracę w tej firmie, ponieważ biorąc udział w rekrutacji byłam zatrudniona innym miejscu. W rezultacie zdecydowałam się na pracę za pośrednictwem Capital Work i nie żałuję. Mam super pracę w znanej firmie, dobre wynagrodzenie i pomocnych współpracowników, a moja niepełnosprawność nie jest problemem. jeśli chodzi o sam proces rekrutacji - nie ukrywam - był on wymagający. Pani, która prowadziła rekrutację dobrze znała moje CV, zadawała szczegółowe pytania, ale przecież musiała sprawdzić czy to co napisałam jest prawdą i czy faktycznie posiadam niezbędną wiedzę. Rekruterka odpowiedziała na wszystkie moje pytania i dokładnie wyjaśniła zasady współpracy. Co mnie zdziwiło oni naprawdę poświęcają czas człowiekowi zarówno podczas rozmowy, jak i w dalszym procesie zatrudnienia. Mam nadzieję, że długo popracuję w tej firmie;)

rekrutowana

pełnaObaw

Nie pomagasz :) uwazasz, ze klamia i oszukują swoich pracowników? Bardzo zalezy mi na pracy i nie chcialabym wyjść na kogos, kto o niczym nie ma pojęcia..

Ktoś kto pracuje w tej firmie
@pełnaObaw

pełnaObaw

Jutro idę na spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Recepcjonistka, czy na to stanowisko takze dostane zadanie z Exela..? czego mogę się spodziewać??

Ktoś kto pracuje w tej firmie
@pełnaObaw

c (usunięte przez administratora)

Żadna, powtarzam, żadna firma nie zatrudni osobę na takich warunkach, z takim doświadczeniem, co Capital Work. Oni dają szansę. Proponowana praca zależy od doświadczenia, przecież to oczywiste. Byłem tam i wiem, co mówię. Myślicie, że przypadkowo dają "STAREGO EXCELA", tylko po to, by wam utrudnić życie? To poważna firma, która ma swoje cele i wymagania. A później ludzie marudzą, że nie mają pracy...

ON

Obecny pracownik

Jestem zatrudniony w firmie Capital Work od kilku miesięcy. Dzięki firmie mam możliwość pracować dla ciekawego pracodawcy. Capital Work płaci w terminie, dostaję premie, mam możliwość szkolenia się i rozwoju, do tego kontaktują się ze mną kilka razy w tygodniu, ponieważ pracuję poza biurem, pracownicy z biura z pytaniami czy wszystko jest u mnie w porządku. Co do opinii koleżanki Ady powyżej to nie wiem czy mści się za to, że jej nie zatrudniono, gdyż nie miała odpowiednich kwalifikacji, ale jej wypowiedź jest co najmniej dziwna. Też byłem na spotkaniu w firmie, mieści się starej kamienicy na parterze, atmosfera jest przyjemna zaproponowano mi wejście do pokoju spotkań i coś do picia. Później jedna z pań z rekrutacji się mną zajęła, jedynym nie do końca zorientowanym pracownikiem, był jeśli dobrze pamiętam chyba pan Tomek (?), który nie potrafił obsłużyć do końca komputera, ale koleżanka pomogła mu i wszystko było ok. Spotkanie trwało pół godziny, więc pytanie o "tysiące głupich rzeczy" jak twierdzi (usunięte przez administratora)musiałoby trwać kilka dni, co dowodzi że zmyśla. Polecam firmę Capital Work każdemu, a w szczególności tym którzy potrafią obsługiwać więcej niż jedną wersję Excela.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Work Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capital Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Capital Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Work Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Piękna 28/5
    00-547 Warszawa