counter
3 2 16 5 1

Witam uwaga(usunięte przez administratora) nie wypłacili mi wynagrodzenia za cały miesiąc i nie tylko mi jeszcze 3 innym osobą oszukują i nie wypłacają pieniędzy zwykli krętacze Pan (usunięte przez administratora) reszta no po prostu (usunięte przez administratora) trzymać się z dala firma lubi zmieniać nazwy jest w Warszawie Bielany uważać naciągają ludzi a przy okazji swoich pracowników robią mitingi pranie mózgu z rana jak to pięknie skaczą po biurze (usunięte przez administratora)a ty zarabiasz 1400 śmiech na sali ludzie nie poważni dzieciarnia !!!!!

Tak2Nie2
Zainteresowany

Czy ta agencja płaci osobom niepełnosprawnym tak samo "skromnie" jak konkurencja? (Stanowiska typowo biurowe np rekrutacja, ksiegowosc)

Zainteresowany

Marta
@Zainteresowany

Firma zmieniła nazwę z Capital Work . Radzę od niej trzymać się z daleka zarabiają na niepełnosprawnych pracownikach niemałe pieniądze . Ty dostaniesz grosze i wmówią Ci ze Ciesz się ze masz prace w takiej firmie ... tak pan „M” to wmawia swoim podopiecznym . Uciekłam od nich znalazłam prace gdzie dostaje trzy razy większe pobory i radzę wszystkim to robić . Pracodawcy sami wola zatrudnić osobę niepełnosprawna bo samo sobie odlicza pefron niż agencjom płacić niebotyczne faktury

Tak7Nie2
Ela Nowy wpis
Klient
@Marta

A można wiedzieć gdzie teraz pracujesz?

Gosc Nowy wpis
@Zainteresowany

Niestety tak . Pracując w tej firmie w księgowości miałam 3 tys brutto po 8 miesiącach zwolniłam się Sama !!! Pan M wydzwaniał i niedowierzał. Znalazłam sama prace gdzie firma sama sobie odlicza perfron i mam 8 tys brutto . Pan M to kiedyś kpił sobie ze mnie ze za więcej niż 3 tys nie znajdę pracy w Warszawie .

TakNie
? Nowy wpis

@Marta to jakie stawki są dla niepełnosprawnych?

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Czy pracownicy w Optimal Synergy Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Antek

@pracownik czyli generalnie firmę polecasz i nie masz nic do zarzucenia szefom?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

@pracownik

Dobra firma, płacą na czas. Obiecali mi pracę w dobrej firmie i taka mam. Pracuję tam siedem godzin, a nie jak poprzednio 10, kiedy było mi za ciężko. Generalnie polecam, chyba ze kfoś woli siedzieć w domu i nic nie robić.

Tak2Nie2
Paulina
@Pracownik

Dzień dobry, jak to możliwe, że nie wypłacają wynagrodzenia? Nie pracowaliście na podstawie żadnej umowy? W ogłoszeniu Optimal Synergy (https://www.gowork.pl/oferta/kasjer-ka-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,3hftPvARlnIZfIOsbgGOyO,warszawa) jest napisane, że jest umowa o pracę.

Tak1Nie1
@Paulina

Jest umowa zlecenie a wynagrodzenia nie ma zmieniają spółki krętacze i cwaniaki z nich

Tak1Nie2
@pracownik
@Pracownik

W firmie maja tylko UMOWY o pracę. Jeżeli piszesz takie pierdoły to nie znasz firmy Trolu albo jesteś z konkurencji. Wynagrodzenie jest zawsze. Ładnie się podpisałaś, cwaniak i krętacz pasuje do ciebie :).

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 395 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Optimal Synergy Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 495 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Optimal Synergy Sp. z o.o.?

Maciek

Czy firma poszukuje tylko niepełnosprawnych? Jakie są wymagania i zarobki?

TakNie1

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Optimal Synergy Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Optimal Synergy Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o Optimal Synergy Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.