Optimal Synergy Sp. z o.o.
1 1 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Optimal Synergy Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Witam uwaga(usunięte przez administratora) nie wypłacili mi wynagrodzenia za cały miesiąc i nie tylko mi jeszcze 3 innym osobą oszukują i nie wypłacają pieniędzy zwykli krętacze Pan (usunięte przez administratora) reszta no po prostu (usunięte przez administratora) trzymać się z dala firma lubi zmieniać nazwy jest w Warszawie Bielany uważać naciągają ludzi a przy okazji swoich pracowników robią mitingi pranie mózgu z rana jak to pięknie skaczą po biurze (usunięte przez administratora)a ty zarabiasz 1400 śmiech na sali ludzie nie poważni dzieciarnia !!!!!

Paulina Nowy wpis
@Pracownik

Dzień dobry, jak to możliwe, że nie wypłacają wynagrodzenia? Nie pracowaliście na podstawie żadnej umowy? W ogłoszeniu Optimal Synergy (https://www.gowork.pl/oferta/kasjer-ka-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,3hftPvARlnIZfIOsbgGOyO,warszawa) jest napisane, że jest umowa o pracę.

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Jest umowa zlecenie a wynagrodzenia nie ma zmieniają spółki krętacze i cwaniaki z nich

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Optimal Synergy Sp. z o.o.?

Maciek

Czy firma poszukuje tylko niepełnosprawnych? Jakie są wymagania i zarobki?

Ranking
Zainteresowany

Czy ta agencja płaci osobom niepełnosprawnym tak samo "skromnie" jak konkurencja? (Stanowiska typowo biurowe np rekrutacja, ksiegowosc)

Marta
@Zainteresowany

Firma zmieniła nazwę z Capital Work . Radzę od niej trzymać się z daleka zarabiają na niepełnosprawnych pracownikach niemałe pieniądze . Ty dostaniesz grosze i wmówią Ci ze Ciesz się ze masz prace w takiej firmie ... tak pan „M” to wmawia swoim podopiecznym . Uciekłam od nich znalazłam prace gdzie dostaje trzy razy większe pobory i radzę wszystkim to robić . Pracodawcy sami wola zatrudnić osobę niepełnosprawna bo samo sobie odlicza pefron niż agencjom płacić niebotyczne faktury

Tak5Nie2

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Optimal Synergy Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Optimal Synergy Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

TakNie1

Zostaw opinię o Optimal Synergy Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Optimal Synergy Sp. z o.o.