Opinie o Capital Work Sp. z o.o.

Capital Work Sp. z o.o.
pracodawca

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy:Warszawa - Praga Południe

Wymagania:
•      aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
•      dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy - zakładamy 2 weekendy pracujące w miesiącu),
•      chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem: komunikatywność, empatia, opanowanie,
•      dobra znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej,
•      znajomość zagadnień sprzedaży internetowej oraz biegła obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
•      telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego,
•      obsługa połączeń przychodzących,
•      koordynowanie realizacji zamówień internetowych,
•      obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
•      wsparcie działu Marketingu w bieżących pracach.
Oferujemy:
•      umowę o pracę,
•      atrakcyjne zarobki,
•      terminowe wypłaty wynagrodzeń,
•      stabilną pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Patrycja

@hjdashkhjsa, dlaczego, Twoim zdaniem, ta agencja jest najgorsza? Piszesz, że Twoja opinia jest wynikiem doświadczeń w tej firmie. Mógłbyś je opisać, ponieważ widzę, że użytkownicy chętnie dowiedzieliby się o Capital Work Sp. z o.o. jak najwięcej. Co wpłynęło bezpośrednio na negatywne postrzeganie tego pracodawcy przez Ciebie?

Zainteresowany

Zainteresowała mnie oferta pracy dla analityka zasobów internetowych, praca zdalna. Bardzo mi to odpowiada ale podpowiedzcie czy warto?

Justyna

Pracuje w tej firmie od dwóch lat i powiem ,że jest całkiem przyzwoicie. Co prawda wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle. Zadowolona jestem jak szybko można załatwić niektóre sprawy wystarczy,że zadzwonię do biura i pomoc udzielana jest szybko. Większość z was nie powinna płakać z powodu niskich zarobków bo jakby nie Capital Work to prawdopodobnie nie pracowalibyście nigdzie.

kkkkkkk
@Justyna 16.12.2016 15:26

Brzmi jak komentarz napisany przez pracownika biura Capital Work :D Na dodatek pod nakazem Prezesa

Patrycja

Widzę, że pomimo braku aktualnych wpisów na forum, poprzednicy w bardzo pozytywny sposób opisywali pracę w Capital Work Sp. z o.o. Czy obecnie w firmie panuje rekrutacja? Osoby nie posiadające doświadczenia mają szansę ? Dajcie znać, tym bardziej, teraz gdzie dużo młodych osób przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy.

Justyna

staneil

no ale jefdnak moze ktos chcialby poznac tutaj jakies konkrety dotyczące firmy prawda? dzieki za info

Mni

Ogólnie bardzo fajna agencja pracy dla ludzi z pasją

ChcęPracować

Cześć. Pracuję w tej firmie dwa lata jako analityk zasobów internetowych. Powiem tak rozmowy kwalifikacyjnej nie miałam, to znaczy w biurze od razu dostałam umowę do podpisania na 3 miesiące i wtedy jeszcze na umowie było 1750zł brutto i powiem szczerze że zawsze dostawałam więcej niż najniższa krajowa, czasami na rękę wychodziło 1950zł jak dla mnie to dużo wypłata wahałą się od 1750 do 1950 na rękę. Następna umowa na 1,5 roku i tak samo na umowie 1750zł brutto z czasem wzrosło na 1850 brutto na rękę wychodziło również od 1650 do 1950 na rękę ala teraz od paru miesięcy dostaję cały czas (nie tylko ja, koledzy i koleżanki z tego samego stanowiska) 1320zł na rękę jest to dla mnie duża różnica. Za pół roku kończy mi się umowa i boję się ,że mi nie przedłużą lub cały czas będę dostawała to 1320zł. Moim marzeniem jest kiedyś kupić mieszkanie choćby małe ale chyba nie ma na co liczyć. Jeśli ktoś pracuje na tym samym stanowisku daj znać w komentarzu. Pozdrawiam Wszystkich

znający firme

Witam. Powiem tak pracowałem w tej firmie prawie 3 lata, i żadnych benefitów z socjalnego nie widziałem

umiarkowany

Jestem zatrudniony w Capital Work od dłuższego czasu,współpraca układa się dobrze, kokosów jeśli chodzi o pensję nikt od początku mi nie obiecywał, trochę więcej niż najniższa krajowa, jednak co miesiąc Capital dorzuca premię, niewielką ale jest.Pensja zawsze na czas albo wcześniej. Jednak źle trafiłem jeśli chodzi o samo miejsce pracy, mam umiarkowany stopień i dosyć często pracuję nie po 7 h ale dłużej, przerwa w sumie 30 min. niestety tylko w teorii,a nierzadko wcale przerwy nie mam. Kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim kierownik placówki, w której pracuję dzwonił do mnie z pretensjami. Zastanawiam się czy poinformować o tym Capital, bo pracować chcę tylko tak,aby szanowane były moje prawa jako osoby niepełnosprawnej.

umiarkowany

Jeśli jest tak jak piszesz to kiepsko, chociażby właśnie z racji tego,że dostają za mnie kasę powinni raczej zwracać uwagę na przywileje niepełnosprawnych. Tak czy inaczej postanowiłem przejechać się do biura i porozmawiać. W końcu na Capital się świat nie kończy.-Znający firmę- A jak jest w innych firmach dla niepełnosprawnych, pracowałeś,możesz coś napisać ?

Jarek

To dobrze, że pracownicy piszą dobrze o swojej firmie, to znaczy ze ja szanuja. Czy możesz podać konkrety dlaczego nie warto tam działać ? Staram się o pracę o dlugiego czasu i jest to dla mnie wazne.

Olek

Zaloz swoja firme i "zagarniaj" sama za siebie. Jezeli umiesz czytac, to wystarczy wpisac w google to czego szukasz.

ola

(usunięte przez administratora) Stara treść: Kurczę to przy takiej ilości obowiązków na moim stanowisku wysokość mojego wynagrodzenia w CW to rzecz śmieszna. Szczególnie, że zysku ze mnie mają drugie tyle co zarobię (sic!) Pracuję na stanowisku biurowym a widzę, że ekspedientka w Biedronce zarobi więcej ode mnie. Praca dobra dla zdobycia doświadczenia, na dłuższą metę to chciałoby się docenienia za dobrą robotę. Tu tego nie ma.

kochaniutka

No niestety ,dobre opinie to piszą pracownicy o swojej firmie ,lepiej trzymać się od tej firmy z daleka

Jurek

Ale ty madry jestes. Oczywiscie, że wszyscy którzy tu piszą to pracownicy: byli, obecni lub przyszli, do tego jest ten portal. Podałbyś jakieś szczegóły jak cie oszukano to inni by wiedzili na co zwracac uwage, gadac glupoty bez konkretow to kazdy potrafi.

mariola

Czytam te oponie i widzę, że chyba tylko konkurencja i tylko sfrustrowani, zwolnieni pracownicy je piszą. Ja pracuję na stanowisku biurowym i zarabiam dużo więcej niż pensja minimalna, do tego kontakt z biurem oceniam dobrze, traktują mnie miło i fachowo. W firmie, w której pracuje mam dostęp do szkoleń pracowniczych, mam możliwość rozwoju. Ja Capital Work polecam.

ciekawski

Krzysztof
@ciekawski 21.03.2016 14:42

Znasz jakaś firmę gdzie ma sens sprzeciwianie się szefostwu firmy? Z założenia jest to głupi pomysł. Jeśli wiesz lepiej niż twój szef to załóż swoją firmę i zatrudniaj ludzi.

anna

Właśnie idę podpisywać umowę o pracę...miła atmosfera przy przyjęciu...a jeśli piszecie że wiele firm zatrudnia na ciekawych stanowiskach ,to może byście podali takie firmy...bo ja choć mam prawie doświadczenia 33 lata pracy jako księgowa miałam problem ze znalezieniem pracy....owszem proponowano mi pracę za 1700 zł.netto przy 240 godzinach pracy na recepcji...

Nick

kasia

nie musisz akurat wybierac tego stanowiska pracy bo maja tez inne ciekawe ogłoszenia, i na wiekszosci stanowiska mozan o wiele wiecej zarobić, poczytaj i aplikuj.

klin

Przy sprzataniu lub kuchni kokosow sie nie zarobi ale pracodawca oferuje dobra stawke. Bardzo duzo ludzi szukaja do Warszawy. Teraz tylko pytanie co lepsze, czy na pomoc kuchenna czy jako telemarketer?

Jusia

A ja pracuję i jestem zadowolona, zarabiam więcej niż podstawową pensję.

AKAK

Nie jeden zdrowy chciałby pracować na umowę o pracę i mieć stała pensję wypłacaną w terminie, nawet minimalną krajową.

Jowita

no taka prawda ludki, jak ktoś chce pracować to będzie wszędzie pracować i będzie z tego zadowolony, a narzekać naprawdę można nawet w najlepszych firmach...

Pracujacy2015

Odsyłam na stronę www.capitalwork.pl, tych co potrafią czytać ze zrozumieniem. Jest tam napisane, że firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, ponieważ działania firmy "mają na celu promowanie osób z niepełnosprawnością jako solidnych i zaangażowanych w swoją pracę". Skoro zatem propomują niepełnosprawnych tzn. że takich zatrudniają, to chyba logiczne ?!

Nick

Myślący
@Hela 22.12.2015 09:16

Jowita

pieniądze u nich zawsze są w terminie, nie słyszałam ani razu, żeby z tym coś było nie tak, a parę osób od nich znam i wiem jak jest :) to się ceni :) pzdr

miks

fajnie ze na stanowisku pracownik biurowy od razu oferuja umowe o prace plus dodatkowo atrakcyjny system premiowy, a dla tych sie martwia o wyplacalnosc to gwarantuja ze pieniadze sa w terminie

Pracująca

Ja za to z pracy jestem zadowolona, a pracuję już ponad rok. Przeszłam kilka szkoleń, pracodawca u którego pracuję gwarantuje jedzenie i niezłą atmosferę pracy. Po trzech miesiącach dostałam obiecaną podwyżkę. Osoby pracujące w Capital Work są dla mnie miłe. Moje koleżanki i koledzy są również zadowoleni. Ja polecam pracę dla Capital Work.

Zostaw opinię o Capital Work Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Work Sp. z o.o.