Capital Work Sp. z o.o.
3 59 76 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Capital Work Sp. z o.o.?

bartolomeo Nowy wpis

Wszelkie ustalenia są w umowie więc dlaczego teraz zarzuca się firmie , że postępuje niezgodnie z ustaleniami?

Anna Nowy wpis

Aplikowałam na inne stanowisko, jednak zachęcona "bajkami" zgodziłam się na inną ofertę. Organizacyjnie wszystko było dobre, jednak firma na miejscu okazała się porażką. Zupełne nieprzygotowanie co do zasad pracy, żadnego szkolenia, wszystko trzeba było samo ogarniać a na wszelkie pytania wielkie zdziwienie że mam czelność jako nowy pracownik o coś spytać. Jak się dowiedziałam, rotacja na tym stanowisku jest duża i się wcale nie dziwę. Firmy teraz zarabiają na niepełnosprawnych a nie dają nic w zamian oprócz 7 godzinnego czasu pracy. Powtarzające się wkoło te same oferty tej agencji też na coś wskazują.

Tak2Nie

aatomunio

Niestety,moja przygoda z tą firmą będzie miała zakończenie w sądzie pracy,interpretacja przepisów prawa i kodeksu pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia,stwierdzenie,że gdyby nie ta firma to bym nie pracował nie usprawiedliwia nieprofesjonalnego podejścia do zatrudnionego ,przecueż zarabia firma dzięki takim jak ja niemałe pieniądze.Jeżeli ktoś chce więcej wiedzieć w tym temacie podam swój namiar.Nie będę udawał ,traktowanie przez tę firmę moich spraw uważam za uwłaczające godności ,praca w firmie zewnętrznej gdzie pracuję jest ok.Życzę Capital Works aby swój poziom(czyli ludzi)podnosiła,zajmuje się pracą dla ludzi niepełnosprawnych i trochę uwagi im i ich sprawom powinna poświęcać.

Tak6Nie

agent
@aatomunio

Witam też pracowałem w firmie Capital Work proszę o kontakt.

Patrycja Nowy wpis
@agent

@agent, skoro, jak sam piszesz, pracowałeś w Capital Work, to może napiszesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Czy masz podobne zdanie o tym pracodawcy jak użytkownik @aatomunio i czy Ciebie również spotkały tego typu sytuacje? Może zupełnie inaczej oceniasz pracę w tym miejscu.

Ranking
Patrycja

@aatomunio, rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika Capital Work. Długo byłeś związany z tym miejscem? Przykro mi, że spotkały Cię jakieś niemiłe sytuacje podczas współpracy z tą firmą. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się rozwiąże! Czy ktoś z Was niedawno podjął współpracę z tą firmą? Jak oceniacie współpracę z nią?

Patrycja

@prawdomówny, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum. Rozumiem, że byłeś zainteresowany współpracą z Capital Work. Może po prostu ktoś zapomniał "zdjąć" ogłoszenia o pracę na interesujące Cię stanowisko. Myślę jednak, że warto co jakiś czas próbować - a nuż zwolni się miejsce i będziesz mógł podjąć pracę.

Patrycja

@OM, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Capital Work? Ta kwestia może być bardzo istotna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. @ON, czy brałeś udział w rekrutacji na to stanowisko? Jeśli tak, to powiedz proszę coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałeś udział.

OM
@Patrycja

@Patrycja, widzę że bardzo interesujesz się tą firmą. Na ich stronie jest do nich kontakt. Zapewne jak im zadasz pytanie to, to dostaniesz odpowiedź.

Patrycja

@kRZYSZTOF, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Capital Work. Czy mógłbyś napisać, jaka atmosfera panuje w firmie i czy jest jakiś socjal dla pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Capital Work w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Patrycja

@Nie idźcie tą drogą, rozumiem, że pracowałaś w Capital Work. Długo byłaś związana z tą firmą? Jaki rodzaj umowy ona oferuje? @Halina, dziękuję za Twoją opinię. Czy podczas Twojej pracy w Capital Work pracownikom przysługiwały jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się nad podjęciem pracy w Capital Work?

Zainteresowany

Może stok podpowie coś o pracy w administracji? Jaka atmosfera w firmie?

anna

Właśnie idę podpisywać umowę o pracę...miła atmosfera przy przyjęciu...a jeśli piszecie że wiele firm zatrudnia na ciekawych stanowiskach ,to może byście podali takie firmy...bo ja choć mam prawie doświadczenia 33 lata pracy jako księgowa miałam problem ze znalezieniem pracy....owszem proponowano mi pracę za 1700 zł.netto przy 240 godzinach pracy na recepcji...

Może ujednoznacznij.
@anna

Ale to agencja capital work proponuje Ci te prace z wynagrodzeniem poniżej minimum i praca na półtora etatu?

Ex pracownik.

Praca przez Agencję jest OK,pod warunkiem że to pierwsza praca,da się wytrzymać z rok żeby zdobyć doświadczenie i iść dalej Polecam tylko na początek drogi zawodowej, da się zacisnąć zeby na ten rok i znieść wszelkie niedogodności.

Tak2Nie

Pracodawca

Aktualność
Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy:Warszawa - Praga Południe

Wymagania:
•      aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
•      dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy - zakładamy 2 weekendy pracujące w miesiącu),
•      chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem: komunikatywność, empatia, opanowanie,
•      dobra znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej,
•      znajomość zagadnień sprzedaży internetowej oraz biegła obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
•      telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego,
•      obsługa połączeń przychodzących,
•      koordynowanie realizacji zamówień internetowych,
•      obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
•      wsparcie działu Marketingu w bieżących pracach.
Oferujemy:
•      umowę o pracę,
•      atrakcyjne zarobki,
•      terminowe wypłaty wynagrodzeń,
•      stabilną pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Patrycja

@hjdashkhjsa, dlaczego, Twoim zdaniem, ta agencja jest najgorsza? Piszesz, że Twoja opinia jest wynikiem doświadczeń w tej firmie. Mógłbyś je opisać, ponieważ widzę, że użytkownicy chętnie dowiedzieliby się o Capital Work Sp. z o.o. jak najwięcej. Co wpłynęło bezpośrednio na negatywne postrzeganie tego pracodawcy przez Ciebie?

Tak5Nie

Zainteresowany

Zainteresowała mnie oferta pracy dla analityka zasobów internetowych, praca zdalna. Bardzo mi to odpowiada ale podpowiedzcie czy warto?

Tak14Nie

Justyna

Pracuje w tej firmie od dwóch lat i powiem ,że jest całkiem przyzwoicie. Co prawda wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle. Zadowolona jestem jak szybko można załatwić niektóre sprawy wystarczy,że zadzwonię do biura i pomoc udzielana jest szybko. Większość z was nie powinna płakać z powodu niskich zarobków bo jakby nie Capital Work to prawdopodobnie nie pracowalibyście nigdzie.

kkkkkkk
@Justyna

Brzmi jak komentarz napisany przez pracownika biura Capital Work :D Na dodatek pod nakazem Prezesa

Tak4Nie

Patrycja

Widzę, że pomimo braku aktualnych wpisów na forum, poprzednicy w bardzo pozytywny sposób opisywali pracę w Capital Work Sp. z o.o. Czy obecnie w firmie panuje rekrutacja? Osoby nie posiadające doświadczenia mają szansę ? Dajcie znać, tym bardziej, teraz gdzie dużo młodych osób przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu pracy.

Justyna

staneil

no ale jefdnak moze ktos chcialby poznac tutaj jakies konkrety dotyczące firmy prawda? dzieki za info

Mni

Ogólnie bardzo fajna agencja pracy dla ludzi z pasją

ChcęPracować

Cześć. Pracuję w tej firmie dwa lata jako analityk zasobów internetowych. Powiem tak rozmowy kwalifikacyjnej nie miałam, to znaczy w biurze od razu dostałam umowę do podpisania na 3 miesiące i wtedy jeszcze na umowie było 1750zł brutto i powiem szczerze że zawsze dostawałam więcej niż najniższa krajowa, czasami na rękę wychodziło 1950zł jak dla mnie to dużo wypłata wahałą się od 1750 do 1950 na rękę. Następna umowa na 1,5 roku i tak samo na umowie 1750zł brutto z czasem wzrosło na 1850 brutto na rękę wychodziło również od 1650 do 1950 na rękę ala teraz od paru miesięcy dostaję cały czas (nie tylko ja, koledzy i koleżanki z tego samego stanowiska) 1320zł na rękę jest to dla mnie duża różnica. Za pół roku kończy mi się umowa i boję się ,że mi nie przedłużą lub cały czas będę dostawała to 1320zł. Moim marzeniem jest kiedyś kupić mieszkanie choćby małe ale chyba nie ma na co liczyć. Jeśli ktoś pracuje na tym samym stanowisku daj znać w komentarzu. Pozdrawiam Wszystkich

znający firme

Witam. Powiem tak pracowałem w tej firmie prawie 3 lata, i żadnych benefitów z socjalnego nie widziałem

umiarkowany

Jestem zatrudniony w Capital Work od dłuższego czasu,współpraca układa się dobrze, kokosów jeśli chodzi o pensję nikt od początku mi nie obiecywał, trochę więcej niż najniższa krajowa, jednak co miesiąc Capital dorzuca premię, niewielką ale jest.Pensja zawsze na czas albo wcześniej. Jednak źle trafiłem jeśli chodzi o samo miejsce pracy, mam umiarkowany stopień i dosyć często pracuję nie po 7 h ale dłużej, przerwa w sumie 30 min. niestety tylko w teorii,a nierzadko wcale przerwy nie mam. Kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim kierownik placówki, w której pracuję dzwonił do mnie z pretensjami. Zastanawiam się czy poinformować o tym Capital, bo pracować chcę tylko tak,aby szanowane były moje prawa jako osoby niepełnosprawnej.

umiarkowany

Jeśli jest tak jak piszesz to kiepsko, chociażby właśnie z racji tego,że dostają za mnie kasę powinni raczej zwracać uwagę na przywileje niepełnosprawnych. Tak czy inaczej postanowiłem przejechać się do biura i porozmawiać. W końcu na Capital się świat nie kończy.-Znający firmę- A jak jest w innych firmach dla niepełnosprawnych, pracowałeś,możesz coś napisać ?

Jarek

To dobrze, że pracownicy piszą dobrze o swojej firmie, to znaczy ze ja szanuja. Czy możesz podać konkrety dlaczego nie warto tam działać ? Staram się o pracę o dlugiego czasu i jest to dla mnie wazne.

Olek

Zaloz swoja firme i "zagarniaj" sama za siebie. Jezeli umiesz czytac, to wystarczy wpisac w google to czego szukasz.

nieznajoma

Ola przecież jak by ta firma na nas nie zarabiała to by nie istniała ,raz ma za nas dofinansowanie z Pfronu a raz z firmy która nas zatrudnia

ola

(usunięte przez administratora) Stara treść: Kurczę to przy takiej ilości obowiązków na moim stanowisku wysokość mojego wynagrodzenia w CW to rzecz śmieszna. Szczególnie, że zysku ze mnie mają drugie tyle co zarobię (sic!) Pracuję na stanowisku biurowym a widzę, że ekspedientka w Biedronce zarobi więcej ode mnie. Praca dobra dla zdobycia doświadczenia, na dłuższą metę to chciałoby się docenienia za dobrą robotę. Tu tego nie ma.

kochaniutka

No niestety ,dobre opinie to piszą pracownicy o swojej firmie ,lepiej trzymać się od tej firmy z daleka

Tak4Nie

Jurek

Ale ty madry jestes. Oczywiscie, że wszyscy którzy tu piszą to pracownicy: byli, obecni lub przyszli, do tego jest ten portal. Podałbyś jakieś szczegóły jak cie oszukano to inni by wiedzili na co zwracac uwage, gadac glupoty bez konkretow to kazdy potrafi.

mariola

Czytam te oponie i widzę, że chyba tylko konkurencja i tylko sfrustrowani, zwolnieni pracownicy je piszą. Ja pracuję na stanowisku biurowym i zarabiam dużo więcej niż pensja minimalna, do tego kontakt z biurem oceniam dobrze, traktują mnie miło i fachowo. W firmie, w której pracuje mam dostęp do szkoleń pracowniczych, mam możliwość rozwoju. Ja Capital Work polecam.

ciekawski

Krzysztof
@ciekawski

Znasz jakaś firmę gdzie ma sens sprzeciwianie się szefostwu firmy? Z założenia jest to głupi pomysł. Jeśli wiesz lepiej niż twój szef to załóż swoją firmę i zatrudniaj ludzi.

Zostaw opinię o Capital Work Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie