Bodzio

Witam Pozwolę sobie na krótka opinię, aplikowałem do jednej z ofert związanych z dziedziną IT, mam kierunkowe wykształcenie niepełnosprawność znaczną specjalną, sprzęt komputerowy przystosowany do mojej niepełnosprawności oraz ogrom chęci do pracy. Po kilku dniach po złożeniu aplikacji skontaktowała się ze mną Pani i po miłej kilkunastominutowej rozmowie poinformowała mnie że na tym etapie wszystko jest na najlepszej drodze do kontaktu z pracodawcą w celu już szczegółowych warunków oraz zakresu pracy, tym bardziej że miałem wcześniej kontakt z bliźniaczym projektem. I w tym momencie moja przygoda i radość z nowego wyzwania się skończyła, nikt więcej się nie odezwał, czekałem dzień. tydzień dwa tygodnie odrzuciłem ofertę z Urzędu Pracy bo nie była zgodna z moim wykształceniem i pasją. Trudno, rozumiem że moje doświadczenie było za małe albo zdjęcie na C.V nie odpowiadało, może to że oferowałem za darmo sprzęt komputerowy i łącze nie wiem nie rozumiem dlaczego nie stać Państwa na jeden krótki telefon lub nawet sms że nie aktualne, nie łudź się a poza tym życie napisało ci taki scenariusz że powinieneś się przyzwyczaić do kolejnych kopniaków. Pomimo tego życzę Państwu sukcesów,i głęboko wierzę że tylko mnie spotkała taka "niezręczność" a tak informacyjnie UP znalazł mi pracę, jestem dumnym dozorcą i mam w pracy dwa pieski i myślę że radość w ich oczkach jak się spotykamy jest więcej warta niż telefon od Was z jakąkolwiek informacją. Pozdrawiam

Agnieszka BPO Network

Pracuje bezpośrednio w BPO Network i to już mój 4 rok. Jestem zachwycona pracą i tym jaki cudowny zespół pracuje ze mną. Staramy się pomóc każdemu kto się do Nas zgłasza mimo, że nie jest to łatwe. Nie zawsze się nam udaje. Prowadzimy firmę mając swoje niepełnosprawności (i nie są to osoby najbardziej chore i z wykształceniem). W ciągu tych 4lata pomogłyśmy znaleźć pracę setkom osób. Stworzyłyśmy stronę Pracodawca z sercem gdzie poszerzamy wiedzę na temat niepełnosprawności i zatrudniania osób takich jak my. To co my z naszej strony robimy to tworzymy notatkę o Was, podpowiadamy jak zmienić CV żeby było atrakcyjniejsze. Podsyłamy klientom, firmom które znamy. Czasem jest tak, że ten pracodawca się nie odezwie- ma do tego prawo. Czasem prosi o chwile czasu na decyzje. Wtedy my otrzymujemy komentarze tutaj, że się nie odzywamy itd. Nasze numery są ciągle dostępne. Można też napisać email. Nic nie jest ignorowane. Zawsze wkładamy serce w swoją pracę i tak będzie do ostatniego dnia w BPO :) Zapraszamy do rozmowy z nami i kontaktu BPO Network

Bogusia vel Migotka
 Rekomendacja

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować, dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Bodzio

@Bodzio

O tym czy Pan dostanie szanse decyduje pracodawca. To on decyduje czy zadzwoni czy nie.

Andrzej
@Agnieszka

A decydować powinna kultura osobista i dobre wychowanie. Brak telefonu czy maila to dowód na jego brak.

Marcin
@Bodzio

To bardzo częsty proceder, którego także nie rozumiem.. Uważam, że informacja zwrotna niezależnie od tego jaka jest powinna być skierowana do osoby aplikującej.. To samo tyczy się rozsyłania CV.. Ktoś przeglądał aplikację, ktoś zapoznał się z umiejętnościami kandydata, zatem tak samo powinna być skierowana informacja zwrotna. Być może był ktoś lepszy i zdecydowali się na kogoś innego, powinni poinformować, że rekrutacja zakończona i kandydat z najlepszymi kwalifikacjami został wyłoniony z grona nadesłanych aplikacji. Po problemie, szukam dalej..:)

@Bodzio

To pracodawca decyduje o kontakcie z kandydatem. Ze strony BPO my możemy przeprowadzić rozmowę i przesłać kandydata po weryfikacji. Pośredniczymy w znalezieniu pracy. Jeśli pracodawca się nie odezwał to jest jego decyzja.

Krzysztof Nowy wpis
@Agnieszka

Aby ciebie kobieto ktoś tak nie potraktował , a może jednak nie to byś poczuła jak to jest z drugiej strony .

Aga Nowy wpis
@Agnieszka

Skoro kandydat został poinformowany, że wszystko jest na dobrej drodze aby został zatrudniony a jednak nie został, to wypada poinformować, że nie przeszedł kolejnego etapu rekrutacji. To zwyczajnie uczciwość i szacunek wobec kandydata, którego jak zauważyłam także w swoim doświadczeniu brakuje wielu rekruterom i firmom. A potem wielkie zdziwienie, że są negatywne opinie.

Manager rekrutacji Nowy wpis
@Aga

Dzień dobry, A skąd wiedza, że kandydat nie przeszedł jeśli nie było od nas informacji? Prosimy o bezpośredni kontakt. Jeśli pracodawca decyduje się zatrudnić inną osobę to zawsze informujemy w formie wiadomości email.

Gość

Bardzo fajna firma

Czy rozmowa rekrutacyjna w BPO NETWORK Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

BPO
@Pytanie

Tak, jeśli jest to konieczne ze względu na stanowisko.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dominika

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to jedną z najlepszych firm w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować i bardzo się z tego cieszę ,iż miałam taką możliwość dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

@Agnieszka BPO Network

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

@Agnieszka BPO Network

Jest napisane kto to wpisał

nick

BRAK INFORMACJI O BEZCZELNOŚCI I PATOLOGII INTERNETOWEJ Z GODZ. 12.00

Tomasz
@nick

O czym prowadzicie w chwili obecnej tak naprawdę dyskusję? Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tą firmą, dlatego też chciałbym po prostu ustalić, jak wygląda tam praca. Jest może w tym wątku osoba, która mogłaby pomóc? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

BPO
@Tomasz

BPO Network zatrudnia pracowników do różnych firm więc ciężko jest określić jak wygląda tam praca. Osoby zatrudnione w BPO bezpośrednio raczej są zadowolone, ale nie szukamy pracowników wewnętrznie.

Aga
Klient

Witam, jak można się z państwem skontaktować w sprawie pracy w busko zdrój, w inny sposób jak wypełnienie formularza zgloszeniowego?

JAKAŚ PATOLOGIA INTERNETOWA, NAWPISYWALI SAMI SOBIE FAŁSZYWE-POZYTYWNE NIBY-OPINIE NA SWÓJ TEMAT, NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA POZA TYM ŻE WROMBALI SIĘ NA SAMYM POCZĄTKU TABLICY OGŁOSZEŃ O PRACY, SIEDZĄ NA TYM PORTALU I CODZIENNIE WPISUJĄ TO SAMO OGŁOSZENIE

Były pracownik BPONetwork

Pracowałem na stanowisuk w firmie BPONetwork, odradzam firmę. Państwo firmy byli niekulturalne, nieprofesjonalne i mega słabo podejście. Także zaczepiają pracowników. Ta Wiem, że mają konkurencje i współpracy z kimś firmą agencją pracy i korporacją, aby utrzymywaja na siebie, nie dla pracowników. To właśnie jestem dyskryminowany przez Państwo BPONetwork, Nadal brak wsparcia niepełnosprawni pracy, nie wspiera osób głuchego i niesłyszącego. A moj znajomni większość składali CV, już prawie od pół roku nie odżywają, brak odpowiedzialności w czasie rekrutacji. Nie polecam. Przykro mi powodu.

UMIARKOWANA
Kandydat

Czy BPO Network to agencja tymczasowej pracy i czy są możliwości dłuższej umowy po okresie próbnym? Mam przykre doświadczenia z obecnej agencji, w której pracuje około roku, umowy są tylko przedłużane o miesiąc. Czy są możliwości stażu u Was w branży hr lub kadry i płace bądź osoby szkolącej się do zawodu hr, stanowiska niższego szczebla. Oczywiście obserwuje Waszą stronę Pozdrawiam :)

Aga
@UMIARKOWANA

Jestesmy agencja pracy, nie agencja pracy tymczasowej. Okres probny to od 1-3miesiecy- decyduje pracodawca. Zasadniczy jest dluzszy ale tez zalezy od decyzji pracodawcy. Niestety nie mamy staży :(

Monika

W BPO NETWORK pracuję już prawie 4 lata. Przez ten czas dostałam szansę na rozwój o jakim wcześniej nawet nie myślałam. Są tu olbrzymie możliwości na realizację swoich pomysłów, szefostwo wspiera na każdym etapie. Zespół jest mega zgrany, wszyscy się lubią i pomagają sobie. Praca tutaj to naprawdę super sprawa ????

wiiiii
@Monika

Czy można aplikować do ZESPOŁU BPO?

Manager rekrutacji
@wiiiii

Można, ale nie do działu rekrutacji bo mamy full

wiiiii
@Manager rekrutacji

Czyli na jakie stanowiska i czy są w formie zdalnej?

Joanna
Klient

Jestem osobą niepełnosprawną stopień umiarkowany i aktualnie poszukuje pracy. Czym zajmuję się państw firma?

Joanna
@Joanna

Podłączę się pod pytanie. Ktoś coś wie? Czy aktualnie poszukują osób z orzeczeniem albo czy w ogóle jest możliwość aby w najbliższej przyszłości się starać o pracę w BPO NETWORK?

@Joanna

Bezpośrednio w BPO szukamy tylko chemika z uprawnieniem do nauczania. Poza jako pośrednik mamy bardzo dużo stanowisk.

@Joanna

zapraszamy na naszą stronę :)

@Pracownik

@Agnieszka BPO Network

Jakie są mocne strony pracodawcy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

@Pytanie

BPO Network nie jest pracodawcą, jest pośrednikiem

NIE MA ŻADNYCH

Andzia

Praca, którą wykonuję dzięki BPO Network bardzo mi odpowiada. W firmie panuje luźna. fajna atmosfera, ludzie są życzliwi i pomocni. I co ważne, pieniążki są na czas. Dobra Firma :)

@Andzia

Nikola

Jestem bardzo zadowolona z pracy Bardzo miła atmosfera, dobrze się pracuje. Najlepsza praca zdalna jaką dotąd mialam Bardzo polecam

@Nikola

Dominika

Wspaniała firma,która daje nam chęci do życia i możliwości pracy:)

@Dominika

Iskra Daniel

Zbyt wiele nie napiszę, za krótko pracuję ale firma spoko. Pozdrawiam

@Iskra Daniel

Lena

BPO NETWORK jeśli chcesz czuć że się rozwijasz to firma jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Pracują w niej ludzie którzy znają się na swojej pracy i z pełnym profesjonalizmem pomagają Ci wdrażać się w powierzone obowiązki. Każdy dzień przeprowadzony w BPO Network sprawia że czujesz się spełniony w sferze zawodowej. W firmie pracuje bardzo dużo osób z niepełnosprawnością co pozwala Ci na prawdziwie domową atmosferę. Jeśli chodzi o kadrę i team lider zawsze możesz liczyć na ich wsparcie są do dyspozycji przez cały dzień twej pracy więc w razie jakichkolwiek pytań nie musisz się głowić tylko od razu uzyskujesz rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Więc jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze i dodatkowo spełniać się zawodowo naprawdę zapraszamy i polecamy pracę u nas. A przekonasz się że każda pozytywna opinia jest całą prawdą o BPO NETWORK. Gorąco polecam pracę w tej że firmie.

@Lena

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ

@Lena

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BPO NETWORK Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 74 ocen.
BPO NETWORK Sp. z o.o.