BPO NETWORK Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Natulka

Polecam z całego serca rozmowę z Panią Agnieszka, bardzo miła, kompetentna i cierpliwa wszystko wyjaśni i wytłumaczy nawet jeśli zdałam 3 razy to samo pytanie. Dawno nie byłam tak dobrze potraktowana z pełnym szacunkiem. Moja ocena to 10/5 ????????

Patrycja

Witam

Kingula

BPONetwork jest de facto miejscem gdzie mogę stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. To tutaj poprzez charakter mojej pracy mogę mieć ciągły kontakt z ludźmi telefonicznie i na skype. Kontakt z innymi osobami również niepełnosprawnymi tak jak ja sprawia mi ogromną przyjemność. Jest to moje ,,Małe okienko na świat,, ponieważ jestem osobą z małej miejscowości. Firma daje mi możliwość rozwoju dzięki różnym rekrutacjom np. językowym. Atmosfera w zespole jest fantastyczna, każdy czuje się potrzebny.

Zatrudniony
@jarek

Szanowny Panie . Wykonuję pracę tzw zdalnie czyli ze swego komputera i z domu co dla mego schorzenia jest jedyną realną formą dorobienia do renty i jestem z tej współpracy w pełni zadowolony. Natomiast jeżeli ktoś znalazł niszę na rynku i na tym zarabia ( pomagając nam) to co w tym złego ??? Zazdrościsz Pan załóż Pan konkurencję i zaproponuj lepsze warunki a do Pana wszyscy przejdą. Proste???Proste. Takie jest niestety prawo rynku. Tak było j, jest i będzie . Proponuję poczytać von Hayeka.

Katarzyna
@jarek

Panie Jarku, na jakiej Pan podstawie zakłada wysokość wynagrodzeń pracowników, są bardzo różne, a prawo pracy nie zakazuje wykorzystywania komputera prywatnego pracownika do wykonywania pracy. Zatem opinia Pana wyrażona publicznie jest dla BPO bardzo krzywdząca i nie powinna mieć miejsca.

M.
Kandydat

Obiecano mi pomóc znaleźć pracę, jeden telefon i od tamtej pory cisza, mija już pół roku. Daje mi to solidne podstawy aby uznać to za zwykłe wyłudzenie danych.

QI Nowy wpis
@M.

Już kiedyś pojawił się taki wątek dotyczący danych, spytano wtedy do czego mogłyby być potrzebne, ja ponownie się nad tym zastanawiam, czy byłaby możliwa odpowiedź wraz z uzasadnieniem? Zastanawiam się też czy próbowano jeszcze łapać z nimi kontakt?

Pracodawca Nowy wpis
@QI

Proszę zadzwonić do naszego inspektora RODO w razie jakiś niepewności :) Wacław Rosa 519 331 108 waclaw.rosa@bponetwork.pl

Pracodawca Nowy wpis
@M.

Wystarczy email z prośbą o usunięcie danych. Nie możemy nikomu dać pracy. Możemy wysłać CV, skierować uwagę pracodawców na danego kandydata, ale nie przejdziemy za niego rozmowy rekrutacyjnej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Co jaki czas w BPO NETWORK Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jak Usprawnić Proces Rekrutacji Osób z Niepełnosprawności

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej dostrzega potrzebę równego traktowania osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Jednakże, mimo postępów w zakresie świadomości i legislacji, proces rekrutacji osób z niepełnosprawnościami nadal może być dla wielu osób z różnymi typami niepełnosprawności wyzwaniem. Dlatego tak istotne jest usprawnienie tego procesu, aby zapewnić dostępność i równość szans dla wszystkich kandydatów.  Omówimy kluczowe kroki, jakie pracodawcy mogą podjąć, aby zwiększyć dostępność rekrutacji dla osób z niepełnosprawnościami.

Stosowanie Inkludującego Języka w Ogłoszeniach o Pracę

Pierwszym krokiem w kierunku zwiększenia dostępności rekrutacji jest stosowanie inkludującego języka w ogłoszeniach o pracę dla osób z niepełnosprawnościami. Firmy powinny unikać używania nieprecyzyjnych lub dyskryminacyjnych terminów, które mogą odstraszyć potencjalnych kandydatów z niepełnosprawnościami. Zamiast tego, należy wyraźnie zaznaczyć, że firma jest otwarta na wszystkich kandydatów i zachęca do aplikowania osób z różnymi typami niepełnosprawności.

Dostosowanie Procesu Rekrutacji do Indywidualnych Potrzeb

Każda osoba z niepełnosprawnością może mieć inne potrzeby i wymagania dotyczące procesu rekrutacji. Dlatego ważne jest, aby pracodawcy byli elastyczni i gotowi dostosować proces rekrutacyjny do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Może to obejmować zapewnienie alternatywnych form komunikacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, zapewnienie dostępu do przystosowanych narzędzi do testów lub udostępnienie informacji o dostępności budynku i udogodnień.

Edukacja Personelu Rekrutacyjnego

Aby zapewnić skuteczne wdrożenie zasad dostępności w procesie rekrutacji osób z niepełnosprawnościami, niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie personelu rekrutacyjnego. Pracownicy odpowiedzialni za prowadzenie rekrutacji osób z niepełnosprawnościami powinni być świadomi różnych typów niepełnosprawności oraz umiejętności komunikacyjnych i technik dostosowawczych, które mogą być potrzebne podczas spotkań z kandydatami. Dodatkowo, personel rekrutacyjny powinien być przeszkolony w zakresie zasad równego traktowania i unikania dyskryminacji.

Zwiększenie dostępności procesu rekrutacji dla osób z różnymi niepełnosprawności jest kluczowe dla budowania bardziej inkludującego rynku pracy. Poprzez stosowanie inkludującego języka w ogłoszeniach o pracę, dostosowanie procesu rekrutacji do indywidualnych potrzeb kandydatów oraz odpowiednie przeszkolenie personelu rekrutacyjnego, firmy mogą tworzyć bardziej dostępne i równomierne szanse dla wszystkich osób z niepełnosprawnościami. W ten sposób nie tylko spełniają swoje zobowiązania związane z równością szans, ale także mogą korzystać z bogactwa różnorodności perspektyw i umiejętności, które osoby z niepełnosprawnościami mogą przynieść do zespołu.

Aktualność
W BPO Network nie tylko rekrutujemy pracowników, ale także sami jesteśmy dowodem na to, że osoby z niepełnosprawnościami mogą osiągać sukcesy zawodowe. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych pracowników z niepełnosprawnościami, którzy doskonale rozumieją potrzeby pracowników i tworzą inspirujące środowisko pracy, gdzie różnorodność jest wartością. Dzięki nam, wiele osób z niepełnosprawnościami znalazło swoją wymarzoną pracę, a my dalej dążymy do tworzenia inkludującej przestrzeni zawodowej dla wszystkich.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy zapewnić sukces rekrutacyjny dla obu stron procesu. Naszym znakiem rozpoznawczym jest 100% zadowolonych klientów, dla których znalezienie odpowiedniego pracownika to nie tylko efektywne wykorzystanie czasu, ale także gwarancja powodzenia.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników niepełnosprawnych o różnych kwalifikacjach, działając zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i z pełną znajomością przepisów dotyczących zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w wielu kwestiach związanych z zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, a także prowadzimy szkolenia świadomościowe na ten temat.

Witaj w BPO Network, jednej z największych agencji rekrutujących osoby niepełnosprawne w Polsce. Nasza misja to sukcesywnie tworzyć przyjazne środowisko pracy, gdzie każdy ma szansę na rozwój i spełnienie zawodowe.

#bponetwork#niepełnosprawność#niepełnosprawny#niepełnosprawna#niepełnosprawność#choroby#firma#biznes#rekrutacja#zatrudnianiepracowników
IT Manager
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Pytania

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aktualność
Czy myślisz, że osoby z niepełnosprawnościami nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków zawodowych? Albo że zatrudnienie ich jest jedynie obciążeniem dla firm? Pora rozwiać te mitologizowane przekonania i spojrzeć na niepełnosprawność w zupełnie nowym świetle!
 Mitem numer jeden jest przekonanie, że osoby z niepełnosprawnościami są mniej wydajne w pracy. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości, wiele z tych osób charakteryzuje się ogromną determinacją i zaangażowaniem, co często przekłada się na wyższą skuteczność zawodową.
 Kolejnym popularnym mitem jest przekonanie, że zatrudnienie osoby z niepełnosprawnościami jest zbyt kosztowne dla firm. Ale czy wiesz, że wiele organizacji może skorzystać z różnych programów wsparcia finansowego, które ułatwiają zatrudnienie osób z różnymi niepełnosprawnościami?
 Trzeci mit, który chcemy rozwiać, dotyczy braku kwalifikacji u osoby z niepełnosprawnościami. Tak naprawdę, wiele z nich posiada unikalne umiejętności i doświadczenie, które mogą wnieść wartość do każdej organizacji.
 Następny mit to przekonanie, że osoby z niepełnosprawnościami nie pasują do wszystkich stanowisk pracy. Ale w rzeczywistości, dzięki rozwojowi technologii i dostosowaniom środowiska pracy, coraz więcej osób może pracować na różnorodnych stanowiskach, dostosowując się do ich umiejętności i potrzeb.
 Ostatni, ale nie mniej istotny mit, to przekonanie, że osoby z niepełnosprawnościami potrzebują ciągłej pomocy i nadzoru. Ale prawda jest taka, że wiele z nich jest w pełni samodzielnych i gotowych do podejmowania wyzwań zawodowych na równych zasadach.
Podsumowując, niepełnosprawność nie jest przeszkodą, lecz jedynie inną formą różnorodności. Rozbijmy więc te stereotypy i otwórzmy się na potencjał oraz talent osoby z niepełnosprawnościami w miejscu pracy!

#niepełnosprawność#mity#HR#rekrutacja#pracazdalna#ofertpracy#pracownik#szef#biznes#bponetwork
SB
Inne

Te bardzo wysokie premie mnie zainteresowały. Dodano potem jednak ze to tak czy siak zależy jeszcze od firmy do której docelowo pójdziesz. Skoro tak to możecie mi wprost polecić wasze sprawdzone w tym roku? na kolejny te same wystawiają oferty? zdarzają się nowi Pracodawcy czy raczej współpraca występuje już ze stałymi?

WM
Kandydat

Można tu dostać jakieś dofinansowanie rachunku za internet? Oferują prace zdalną i chcą stałego łącza internetowego w domu. Ale to pracownik sam za to płaci i firma nie daje dodatku do tego? Może premie sa formą rekompensaty za internet? Mi chodzi o prace jako Młodszy Specjalista w Zespole Operational Project Support, CTS.

NI
Inne

Co to znaczy, że do blachy nie dopłacają? Co to za blacha? I czy warunki pracy są w miarę podobne? parę dni temu wrzucili ofertę dla speca od obsługi klienta, dlatego pytam. Chodzi w tym przypadku o specjalizacje w obsłudze osób z orzeczeniem. Widziałam, że to praca zdalna. Jakie zarobki z niej wynikają?

@WM

Tak, Praca zdalna z góry zakłada dodatek do pracy zdalnej. Kwota jest zależna od spółki dla której prowadzimy rekrutację.

@NI

Jest dodatek do pracy zdalnej w przypadku tej oferty. Jest wynagrodzenie podstawowe do tego premie (premie są bardzo wysokie) miesięczne oraz kwartalne. Warunki są inne ponieważ ta rekrutacja jest dla innej firmy. Sprzęt do pracy zapewnia pracodawca.

Pracodawca

do blachy nie koniecznie ponieważ praca jest zdalna, ale jest u Nas dużo dodatków.

homeoffice
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

czyli premie sa zależne od warunkow zatrudnienia u klienta, a o co chodzi z tymi Waszymi dodatkami? to takie gwarantowane ustawą 15 minut przerwy wiecej, i 10 dni dodatkowego urlopu dla ozN ze znacznym/umiarkowanym stopniem?

@homeoffice

Premie -zależy o jakie stanowisko chodzi. Niektóre firmy mają premie miesięczne, inne roczne, jeszcze inne od sukcesów. Dodatki od BPO Network to dostęp do prawnika, psychologa, kadrowej, opieka z naszej strony, pomoc w rozliczeniu pit, dofinansowaniach do sprzętu czy edukacji. 10 dni dodatkowe tak jak według przepisów. Osoby z grupą lekką również mile widziane. Niektóre firmy z którymi pracujemy dodają 10 dni urlopu również dla grupy lekkiej.

SQ
Inne

Widzę, że od wczoraj pojawiło się parę ofert. Wszystkie jednak mają podkreślone orzeczenie. Czy czasami zdarzają się te bez niego? Będą opcjonalne jeszcze w tym roku?

Aleksandra
Kandydat

Witam, czy jeśli w ofercie pracy jest podany wymóg znajomości języka angielskiego, to jest to wymóg konieczny do danego stanowiska? nie aplikować wtedy? chodzi mi o zdalne stanowisko albo na młodszy księgowy, księgowy, asystent lub pracownik administracyjny, mam umiarkowany stopień, ale nie znam angielskiego :(

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Administracyjno - Biurowy?

@Pytanie

W przypadku tej oferty nie, ale na tego samego typu pracę tak :)

LK
@Manager

A opcja hybrydowa, dla przykładu „w piątek z domu”? ;) a na jakich innych stanowiskach obecnie opcja zdalna to standard? Trzeba przez jakiś czas przepracować w biurze, żeby tak przejść?

XD
@Manager

Tez ciekawi mnie przyczyna tego czemu to nie jest praca zdalna? A raczej właśnie 50 / 50 co się robi takiego, że na pewno z domu robić tego nie będziesz? Jak wygląda przy tym współpraca z innymi działami?

Bpo Network
@XD

Taką decyzję podjęła firma zatrudniająca - niestety

Anonim
Kandydat

Wysłałam CV ze wszystkimi swoimi danymi, łącznie z informacją o statusie osoby niepełnosprawnej. Pani Ilo.. zadzwoniła do mnie informując że w sumie na to ogłoszenie już nie zbierają CV ale skoro wysłałam i ogłoszenie nadal aktualne to mogę aplikować ale na inną ofertę. Wysłała informację mailowo łącznie z formularzem, wszystkie dane ponownie wypełnione. Minęło ponad 3 tygodnie nie dostałam ani jednej informacji zwrotnej ani od Pani Ilo… ani od firmy do której składałam CV, pomimo kilku mailow. Omijać szerokim łukiem, wydaje mi się że zbierają i wyłudzają tylko dane pod pretekstem pracy.

Agnieszka Grochala
@Anonim

Dzień dobry, A w jakim celu nam potrzebne Pani dane? Proszę przedzwonić do Pani Ilony. My rekrutujemy dla firm zewnętrznych i ten kolejny kontakt nie jest zależny od Nas.

Natulka

Jola
@Natulka

Ja też polecam. Fajna firma. Panie są bardzo miłe, konkretne. Dużo serca w pracę wkładają :)

@Jola

To raczej dobre info dla pracowników jeśli taki stan utrzymuje się od lat. A wiadomo ile tu płacą na tym stanowisku za tak dobrą obsługę?

@Maja

pensje zależą od stanowiska na które się aplikuje

Patrycja

Witam

Kandydat

Bardzo fajna firma, miły kontakt i fajnie że firmę prowadzą również osoby niepełnosprawne.

A.
Kandydat

Dzień dobry. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności na czas nieokreślony. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej. Nikt nigdy nie skontaktował się ze mną ws. pracy. Także niekoniecznie firma jest nastawiona jedynie na stopień umiarkowany, czy znaczny.

@A.

Rekrutujemy dla firm z którymi współpracujemy. i dzwonimy do tych osób które spełniają warunki rekrutacji. Jesteśmy nastawieni na osoby, których umiejętności są równe z wymaganiami jakie są stawiane na konkretne stanowiska. Na naszej stronie jest kilka numerów telefonu - zawsze można przedzwonić lub napisać email.

M
Kandydat

Ja też wysłałam swoje CV do firmy, ale przeglądając oferty, widzę, że są duże wymagania, dlatego większość z nas nie spełnia warunków. Mimo ponad 20 letniego doświadczenia w pracy biurowej i posiadania orzeczenie z umiarkowanym stopniem że schorzeniem szczególnym nigdy nie dostałam oferty od firmy

Regina
Kandydat

Czy jest to agencja pracy zdalnej dla osob z orzeczeniem o niepelnosprawnosci w stopniu znacznym, ze schorzeniami szczegolnymi? Czym agencja BPO Network Sp. z o.o wyróżnia się na tle konkurencji, tj.innego pośrednictwa pracy dla OzN?

@Regina

Rekrutujemy osoby z każdym orzeczeniem o niepełnosprawności. Wyróżniają Nas na pewno wynagrodzenia które oferujemy oraz to że firmę prowadzą tylko osoby z niepełnosprawnością.

Manager

Proszę o nie wprowadzanie w błąd. Mamy wiele rekrutacji gdzie wręcz pierwszeństwo mają osoby z grupą lekką.

Czy zdarzają się nadgodziny w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

@Pytanie

nie- bardzo pilnujemy zasad pracy dla osób z niepełnosprawnością

Manager

Na każde pytanie emailowe odpowiadamy. Nie odpowiadamy na prośby typu priv na facebook oraz nie odpowiadamy na prywatne wiadomości na facebook ponieważ obowiązuje Nas RODO. W każdym ogłoszeniu jest podany kontakt telefoniczny do osoby zajmującej się rekrutacją oraz 2 adresy email.

Oferta pracy administracyjnej
Kandydat

Cześć, apkikowalam na stanowisko pracownik administracji. Czy zakladanie konta w banku jako wymóg podpisania umowy to normalny proces w tej firmie ?

@Oferta pracy administracyjnej

U nas nie ma takiego procesu. Prowadzimy normalne rekrutacje. Nasza firma nazywa się BPO Network.

Olga
@manager

A jak mniej więcej rekrutacje przebiegają u was? Ile jest etapów? I czy rozmowa może się odbywać online?

@manager

No właśnie, mnie też ta rekrutacja zaciekawiła. Co firma rozumie poprzez stwierdzenie, że coś jest "normalne"? Każdy proces w niej można za taki uznać? Jak obecnie wasza działalność wygląda i w jaki sposób wygląda cały proces związany z rekrutacją obecnie od początku do zakończenia współpracy?

@Maja

Pani Maju ''normalne" znaczyło, że my nie prosimy nikogo o żadne konta. Ta rekrutacja dotyczyła firmy Network Kadry. To nie jest nasza firma. Nazywamy się BPO Network i nie prosimy kandydatów o zakładanie kont.

@manager

Jasne już, dziękuję. Widziałam informację, że osoby z grupą są tu mile widziane i jak najbardziej rekrutowane. Czy sposób ich rekrutacji różni się od tej standardowej? obecnie jak ona przebiega?

Ilona
Inne

Cześć, pytanie w sprawie tej oferty dla osób z niepełnosprawnością na specjalistów ds. marketingu. Czy liczy się, jaką grupę ktoś ma, czy jest to bez znaczenia dla pracodawcy?

manager

Nasza firma nazywa się BPO Network. Nie nazywamy się Network kadry. Oskarża nas Pan/Pani o coś nie związanego z naszą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii