4 47 129 5 1
Bogusia vel Migotka Nowy wpis
 Rekomendacja

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować, dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

Tak3Nie1
pracownik stopień znaczny Nowy wpis

Ja tam nie narzekam. Zbyt wiele lat przepracowałem jako pracobiorca jak i pracodawca. W każdym miejscu pracować trzeba. Tutaj jest mi dobrze, nie mam powodów do narzekań.

Anna S Nowy wpis

Najgorsza firma z jaką się zmierzyłam.. brak profesjonaluzmu, uczciwosci i ludziego traktiwania niepelnosprawnych. Brak informacji że rezygnują z mojej osoby, ze nie chcą zatrudnić. Firma krzak. Żałosne żenada

TakNie1
Bodzio Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Witam Pozwolę sobie na krótka opinię, aplikowałem do jednej z ofert związanych z dziedziną IT, mam kierunkowe wykształcenie niepełnosprawność znaczną specjalną, sprzęt komputerowy przystosowany do mojej niepełnosprawności oraz ogrom chęci do pracy. Po kilku dniach po złożeniu aplikacji skontaktowała się ze mną Pani i po miłej kilkunastominutowej rozmowie poinformowała mnie że na tym etapie wszystko jest na najlepszej drodze do kontaktu z pracodawcą w celu już szczegółowych warunków oraz zakresu pracy, tym bardziej że miałem wcześniej kontakt z bliźniaczym projektem. I w tym momencie moja przygoda i radość z nowego wyzwania się skończyła, nikt więcej się nie odezwał, czekałem dzień. tydzień dwa tygodnie odrzuciłem ofertę z Urzędu Pracy bo nie była zgodna z moim wykształceniem i pasją. Trudno, rozumiem że moje doświadczenie było za małe albo zdjęcie na C.V nie odpowiadało, może to że oferowałem za darmo sprzęt komputerowy i łącze nie wiem nie rozumiem dlaczego nie stać Państwa na jeden krótki telefon lub nawet sms że nie aktualne, nie łudź się a poza tym życie napisało ci taki scenariusz że powinieneś się przyzwyczaić do kolejnych kopniaków. Pomimo tego życzę Państwu sukcesów,i głęboko wierzę że tylko mnie spotkała taka "niezręczność" a tak informacyjnie UP znalazł mi pracę, jestem dumnym dozorcą i mam w pracy dwa pieski i myślę że radość w ich oczkach jak się spotykamy jest więcej warta niż telefon od Was z jakąkolwiek informacją. Pozdrawiam

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

umiarkowany

to nie ja bylem autorem tamtego oskarżającgo zdania, ale hmmmm czy "powszechchnie praktykowana selekcja ze wzgledu na stopien niepelnosprawnosci" (jakoś doswiadczenie i kwalifikacje nie są na 1szym miejscu, ciekawe dlaczego ;) )jest etyczna? bo nie jest przestepstwem tylko smutnym elementem polskiej rzeczywistosci. prawda taka, że pracodawca/posrednik bierze pod uwage wylacznie ludzi z najwyzsza kwota dofinansowania/odpisu plus (kolejny warunek konieczny) z rejonu o ogromnym bezrobociu takze wsrod osob zdrowych plus (kolejny warunek komnieczny) osobę ugodowa na tyle, żeby nie chciala żadnych podwyżek z minimalnej krajowej rownież po pozytywnym przejsciu okresu probnego. a rekrutują Państwo również na stanowiska wymagające kwalifikacji i doświadczenia. wiec idealny kandydat to gleboko niepelnosprawny wyksztalcony desperat z Polski Z(jak zadupie) na utrzymaniu rodzicow, bo minimalna przy glebokiej niepelnosprawnosci i kosztach zwiazanych ze zdrowiem/sprzetem do pracy to smieszne grosze.

Tak5Nie1

@umiarkowany

Mam grupę umiarkowaną zwykłą :) jestem w bpo network managerem

lupus
Nazwa działu: IT

Jestem po rozmowach kwalifikacyjnych, które zakończyły się pomyślnie. Rozmowy były przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Polecam wszytkim!!!

Wielki sukces Naszej prezes! Pani Joanno, gratulujemy! ????❤️

jarek

oczywiscie doceniam pozytywne opinie i jestem pełen podziwu. ale jesli ktos świadom dotacji z PEFRON I ICH WYSOKOSCI PRZY ODPOWIEDNICH STOPNIACH NIEPEŁNOSPRAWNOSCI PROPONUJE PRACE Z WŁASNYM KOMUPUTEREM I WŁASNYM STAŁYM ŁĄCZEM, TO BARDZO ŻLE ŚWIADCZY O PRACODAWCY,KORZYSTAJACYM Z NIEŚWIADOMOSCI,BYC MOŻE OSÓB ZAINTERESOWANYCH.... BARDZO NIE ŁADNIE ,WYKORZYSTYWAC NIESZCĘSCIE LUDZI DO ROBIENIA BIZNESU NIEWSPÓŁMIERNEGO DO DOCHODU TAKIEJ OSOBY....

Tak16Nie
Katarzyna
@jarek

Panie Jarku, na jakiej Pan podstawie zakłada wysokość wynagrodzeń pracowników, są bardzo różne, a prawo pracy nie zakazuje wykorzystywania komputera prywatnego pracownika do wykonywania pracy. Zatem opinia Pana wyrażona publicznie jest dla BPO bardzo krzywdząca i nie powinna mieć miejsca.

Tak5Nie6
jak to wyglada w praktyce
@Katarzyna

prawo stanowiace o telepracy przewiduje ekwiwalent za sprzet telepracownika i prawdopodobnie agencja BPO przestrzega tych przepisow. czyli wyplaca co miesiac dodatekdo pensji za korzystanie z wlasnego łacza internetowego i komputera. sama omijam pracodawców próbujących obejsc ten przepis.

Tak8Nie

Zatrudniony
@jarek

Szanowny Panie . Wykonuję pracę tzw zdalnie czyli ze swego komputera i z domu co dla mego schorzenia jest jedyną realną formą dorobienia do renty i jestem z tej współpracy w pełni zadowolony. Natomiast jeżeli ktoś znalazł niszę na rynku i na tym zarabia ( pomagając nam) to co w tym złego ??? Zazdrościsz Pan załóż Pan konkurencję i zaproponuj lepsze warunki a do Pana wszyscy przejdą. Proste???Proste. Takie jest niestety prawo rynku. Tak było j, jest i będzie . Proponuję poczytać von Hayeka.

Tak6Nie1
Jak to wygląda w praktyce?
@Zatrudniony

@zatrudniony - dostajesz ekwiwalent za użycie własnego komputera, internetu i pradu? Zwykle jest taki aneks do umowy. Oczywiście te koszty mogą być symobliczne,spotkałam się z kwotami od 6 (sic!)do 80zl/mc

Tak9Nie

byly pracownik ZPCH
@jarek

Pracodawca zatrudniający zdalnie pracownika z niepełnosprawnością otrzymuje dotację na utworzenie stanowiska pracy ,sprzęt łącze internetowe.Otrzymując kasę z Pefron nie ponosi kosztów zatrudnienia . Jest to zwykłe oszukaństwo. PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK PONOSIĆ KOSZTY ZAOPATRZENIA W SPRZĘT

@jarek

Panie Jarku, czy Pan zdaje sobie sprawę z tego, że my jako agencja nie zatrudniamy tylko z dotacji PFRON?

zerujpfron
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

zatrudniacie ludzi z potrojnym i poczwornym odpisem pfron. to są kwoty rzedu 6000-7000. koszt pracodawcy 2800-miesiac. zostaje tak ze 3-4 tys. zarobku na JEDNYM pracowniku. co miesiac. brawo!

zeruj pfron2
@zerujpfron

patologia wymusza działanie takich patologicznych agencji jak BPO. Gdyby nie wadliwy system pfron nie bylo by takiej sciemy

Niepełnospr.
@jarek

Szczerze mówiąc, niepełnosprawnych firmy nie lubią zatrudniać. Jeśli są chętni do takiej współpracy to supper. Co do korzystania ze wsparcia ze str. Pfron to się nie dziwię, dlaczego nie... Pozdrawiam

Kandydat
@Katarzyna

Na jakiej podstawie, państwa firma wyludza orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,żadając załączenia w ogloszeniu od ponad roku, skanu ożeczenia. Wyłudzenie ww dokumentu celem osiągnięcia korzyści materialnej w postaci dofinansowania z PEFRON jest nielegalne, i określone jako przestępstwo z KK. Jak Państwo tacy mądrzy to dlaczego nie publikujecie swojego ożeczenia? Wiem dlaczego, już wiem jaki jest symbol podany w ożeczeniu ni na napewno nie jest to kręgosłup tylko inna część ciała

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 186 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

TakNie

Niestety zawiodłem się na agencji BPO Network. Na początku kwietnia złożyłem swoje CV na jedno ze stanowisk oferowanych przez agencję. Przeszedłem przez wszystkie etapy rekrutacji (rozmowa, testy) i dostałem maila, że zostałem przyjęty do pracy. W ciągu kilku dni miał skontaktować się ze mną ktoś z kadr. Skontkował się? Oczywiście, że... nie. Zatem postnowiłem sam zadzwonić po ponad tygodniu i uzyskałem informację, że zatrudnienia zostały wstrzymane. Pytam się - dlaczego? „Nie wiem. Zostały wstrzymane”. Nie jest to poważne traktowanie pracownika/kandydata. Po co zawracacie ludziom d*** całym procesem rekrutacji, żeby na koniec powiedzieć „zatrudnienia zostały wstrzymane”? Czemu nie poinformujcie ich o tym sami tylko czekacie, aż człowiek sam zadzwoni i spyta się dlaczego milczycie? Zachowanie bardzo nie fair.

Tak23Nie
@Pracownik

To agencja pośrednictwa i nie mieli wpływu na decyzję faktycznego pracodawcy, który rozmyślil się bez podania przyczyny. Pośrednik na infolinii mógł trafniej dobrać słowa ale sam pewnie był identycznie zaskoczony jak pan.

Tak6Nie2
@Stopień umiarkowany

„Zaskoczony”... nawet się uśmiałem... to jest cyrk, a nie agencja... a przykro mi to pisać, bo tak być nie powinno... nie dość, że płacą grosze to jeszcze chcą, żeby z utęsknieniem czekać na odpowiedź od nich... ja jestem generalnie im wdzięczny, że się rozmyślili, bo przez tę ich długą zwłokę i brak odpowiedzi znalazłem pracę u normalnego, poważnego pracodawcy za ponad dwa razy większą pensję... także ja nie mam na co narzekać. Przykre jest natomiast to, że są ludzie, tacy jak Ty, którzy bronią takiego nieprofesjonalizmu. Z takim brakiem szacunku do siebie nie liczcie na to, że oni nabiorą szacunku do nas, niepełnosprawnych. Po takim zachowaniu ta agencja jest skreślona w moich oczach na zawsze, bo jak popychadło nie dam się traktować.

Tak20Nie
@Pracownik

Mylisz się, nie zostałem zatrudniony przez agencję bo mam li i jedynie umiarkowany stopień. Tak, u nich liczy się jak najwyższą doplata do pensji, czyli najlepiej i stopień znaczny, i schorzenie szczególne. W tej chwili pracuję bezposrednio u pracodawcy,nie przez żadną agencję. Brak profesjonalizmu u takich pośredników to niestety paskudna plaga. Staralem sie tylko usprawiedliwic tego czlowieka ktory byc moze obok profesjonalizmu nawet nie stal. Przecież na stronie widać ze zatrudniają młodych ludzi tuż po studiach - tak wynika ze zdjec pracownikow,tez żadnych kokosów im nie płacą. Jeżeli czules się nieprofesjonalnie/nieetycznie potraktowany to możesz zgłosić szefostwu osoby która Cię tak potraktowała. I nagrywać wszelkie "rozmowy rekrutacyjne".

Tak16Nie

Stopień
@Pracownik

A można prosić o namiary na pracodawce u którego Pan pracuje ? też bym się tam zgłosił

Umiarkowany
@Stopień

Nie zatrudniają zdalnie, to duże firmy z zagranicznym kapitałem z polskimi oddzialami w W-wie. Nazwy firm na literkę O lub M. Jak na analityka danych z biegłymi kilkoma jezykami obcymi to i tak o wiele za dużo podpowiedzi.

VELPIT
@Pracownik

Zgadzam się z tobą (bo jak popychadło nie dam się traktować.) tylko jak to zrozumiemy jes rozgoryczenie że są takie osoby które swym zachowaniem i działaniem czynią drugiemu coś nie do przyjęcia.

Edyta
@VELPIT

Firma ta pośredniczy z innymi firmami szukając do nich osób niepełnosprawnych posiadających przeróżne kwalifikacje.Zdania na temat działalności BPO NETWORK mogą być podzielne niemniej jednak ważnym aspektem jest to, że firma w zakresie swoich działań stara się jak najbardziej umożliwić osobom niepełnosprawnym szybkie znalezienie pracy. Czy ktoś, kto korzystał z oferty firmy może poświadczyć, że firmy współpracujące z BPO to w większej mierze sprawdzeni i rzetelni pracodawcy?

TakNie2

cyrki
@Pracownik

to nie cyrk tylko dobrze pomyslany biznes na chorych

haha
@Pracownik

moze znależli kogos z wyższym stopniem ? nie pomyslałaś?

wyjasnienie
@Pracownik

proces rekrutacji jest po to że BPO zbiera baze danych ON , selekcjonuje na podstawie stopnia i dostarcza pracodawcom osoby z najwiekszym odpisem PFRON szwindel i dyskryminacja

@wyjasnienie

Co masz na myśli poprzez "szwindel i dyskryminacja"? Napisz proszę jakieś konkretne przykłady, na podstawie których masz taką opinię o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. Z tego co mi wiadomo, selekcja oparta o stopień niepełnosprawności jest powszechną praktyką i nie jest przestępstwem.

TakNie2
serce1

Witam, mam prośbę, osoby, które aplikowały do firmy BPO NETWORK , piszcie jak to wygląda, czy zostaliście zatrudnieni, lub nie, po prostu piszcie na temat, pozdrawiam.

Tak5Nie

Syrenka
@serce1

BPO Network – Oferta dla Firm BPO Network to agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników pełnosprawnych i niepełnosprawnych na Polskim rynku pracy. Nasza firma wykorzystuje możliwości optymalizacji Business Process Outsourcing do usprawnienia i minimalizowania kosztów w firmach Klientów związanych z procesami administracyjno-kadrowymi. Do grona zadowolonych klientów należą: – KRK Partnerzy sp. z o.o. – Content Hero sp. z o .o. – Migtel sp. z o.o. BPO Network rekrutuje a pracujesz min dla tych firm wymienionych powyżej.

Tak6Nie

Agnieszka
@serce1

Zostałam zatrudniona :) Po okresie próbny dostałam znaczną podwyżkę. Pracuje w firmie od roku.

@Syrenka

Tak to działa, Powiązane ze sobą podmioty. Trafne spostrzeżenie. Natomiast co do warunków płacowych, możesz i znać 3 języki, mieć 10 lat doświadczenia, a jak mantra usłyszysz wynagrodzenie na poziomie najniżej krajowej:) Jest to nie do przebrnięcia.

Tak7Nie

Misior
@Agnieszka

Okres próbny trwał 1 miesiąc i po tym okresie znaczna podwyżka;)))

kasia270789
@serce1

pracuje od 10.11.2017r. opinie na temat firmy mam pozytywną trafiłam na wspaniałą grupę ludzi z którymi świetnie się pracuje i czas milej leci oraz na wspaniała przełożoną która we wszystkim nam pomaga mam nadzieje ze uda mi się tu zostać jak najdłużej :)

Agnieszka
@Misior

Tak :) Złe opinie zawsze dotyczą osób które nie miały po prostu kwalifikacji lub nie sprawdziły się na danym stanowisku. Potem piszą negatywne komentarze.

Tak3Nie1

Bobinka

Nic dodać, nic ująć!

Tak1Nie1

Bobinka
@kasia270789

Podpisuję się pod każdym zdaniem... No, może z małym wyjątkiem dotyczącym daty zatrudnienia, jako iż swoją przygodę z tą - skądinąd świetną - firmą zaczęłam o miesiąc wcześniej, tj. w październiku 2017r. i też jestem mega zadowolona! :)

odp2
@Agnieszka

jedyną kwalifikacją do pracy jest grupa inwalidzka najepiej 1. nikt nie patrzy na cv ani kwalifikacje

Sławomir.

Polecam, polecam. BPO Network to solidni ludzie tam pracujący. Panie wykonują pracę z całym zaangażowaniem i na pewno nie zostawią WAS POSZUKUJĄCY na LODZIE. Wiem co piszę. Naprawdę PANIE są solidne. Pan Płaczkiewicz to też osoba godna zaufania. Wszyscy mają duży współczynnik EMPATII.

Tak5Nie

@Sławomir.

Czy ktokolwiek z umiarkowanym stopniem pracuje za pośrednictwem agencji BPO Network?

Tak22Nie

odp2
@Stopień umiarkowany

nikt nie odpowiedział więc chyba nie

Nazwa działu: Dział HR

Witam wszaytkich serdecznie ...Prosze o powazne i dokladne i realne opinie na temat pracy u W BPO network jakie sa realne zarobki i premie i czy wogole jest mozliwosc awansu ..Przymierzam sie do rozpoczecia pracy w tej firmie ...Z gory dziekuje za wszsytkie odpowiedzi

Adam
@Magda

Fajnie, gdyby ktoś udzielił Ci takich informacji, sam jestem tego ciekaw. Może znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i podzieli się swoimi wrażeniami? Takie wpisy są bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem CV do BPO NETWORK, więc zachęcam do dzielenia się opiniami.

@Adam

Widzę że zero entuzjazmu i wypowiedzi cóż pozostaje zatrudnić się gdzie indziej

Adam
@Magda

Nie minęło tak wiele czasu, może jednak znajdzie się ktoś kto orientuje się w tym temacie? Jeśli nie, to może warto wybrać się na rozmowę i samemu przekonać się na co można liczyć w BPO NETWORK? Jeśli już zdecydujesz się wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej, to może podzielisz się tu swoimi przemyśleniami na jej temat? Byłbym bardzo wdzięczny.

@Adam

Szanowny Adamie przeszłam rozmowę rekrutacyjna i nadal cisza już 3 tygodnie więc nie mam się czym dzielić

@Magda

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że trzy tygodnie od rozmowy kwalifikacyjnej to już całkiem sporo. Ale może być też i tak, iż w BPO NETWORK trwa jeszcze rekrutacja na to stanowisko i w związku z tym jeszcze nie dostałaś wiadomości zwrotnej. Zechcesz nam na razie powiedzieć, w jakiej atmosferze przebiegała rozmowa rekrutacyjna?

Małgosia 55

Jeszcze moja 5/5.

Małgosia 55

Dziękuję za pomoc i empatię którą otrzymałam od całego zespołu a szczególnie od pani(usunięte przez administratora). Jest to bardzo miła i wyrozumiała osoba. Ma bardzo profesjonalne przygotowanie do swojej pracy, przy tym nie przestała być Dobrym Czlowiekiem. Co jest szczególnie ważne w kontakcie z osobami niepełnosprawnymi. Za to bardzo dziękuję i polecam wszystkim poszukującym pracy i potrzebującym pomocy w jej otrzymaniu. Ja już ją mam. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Natulka
Nazwa działu: Dział HR

Polecam z całego serca rozmowę z Panią Agnieszka, bardzo miła, kompetentna i cierpliwa wszystko wyjaśni i wytłumaczy nawet jeśli zdałam 3 razy to samo pytanie. Dawno nie byłam tak dobrze potraktowana z pełnym szacunkiem. Moja ocena to 10/5 ????????

Maciej
Nazwa działu: Dział HR

Bardzo polecam, bardzo dziękuje Pani Agnieszce za cierpliwość do mnie i tysiąca pytań na które zrozumiałe odpowiedziała ;)

Adode

Możecie coś napisać o operatorze chce? Widziałem ogłoszenie że szukają, jakie zarobki?

@Adode

Widziałeś, że stanowisko operatora maszyn CNC dotyczy osób, które mają orzeczenie o niepełnosprawności? Czy masz takie orzeczenie i chciałbyś spróbować swoich sił na tym stanowisku? W ogłoszeniu na to stanowisko widnieje informacja o tym, że pracodawca wymaga od potencjalnych kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy takowe doświadczenie masz?

Bpo Network
@Marek

W naszych ogłoszeniach jest napisane czy dotyczy to osób tylko niepełnosprawnych czy każdego typu pracownika. Pensja na to stanowisko waha się miedzy 2500 zł brutto, a 4000 zł brutto na okres próbny w zależności od spełnianych wymagań pracodawcy.

Bpo Network
@Adode

2500-4000 zł brutto

@Bpo Network

2500-4000 zł zależy od umiejętności i spełnianych wymagań

@Marek

To stanowisko nie dotyczyło osób z niepełnosprawnością

Hildegarda S.

Przez dłuższy okres czasu byłam bezrobotna i całkowicie straciłam nadzieję, że znajdę jakąkolwiek pracę. Przypadkowo trafiłam na ogłoszenie BPO Network, wysłałam swoje CV. Już następnego dnia zadzwoniła do mnie Pani z rekrutacji i przedstawiła mi szczegóły oferty. Bardzo miło wspominam tę rozmowę. Od tego telefonu do zatrudnienia minęło kilka tygodni w czasie których udało mi się załatwić wszelkie formalności. Jestem wdzięczna tej firmie za to że dała mi nadzieję, że nawet beż wysokich kwalifikacji jestem wartościową osobą na rynku pracy i że nie wolno się poddawać w poszukiwaniach. Gorąco polecam firmę BPO Network.

@Hildegarda S.

Mogłabyś napisać, na jakie stanowisko aplikowałaś w przypadku ogłoszeń o pracę dodawanych przez firmę BPO NETWORK? Chciałbym, abyś napisała nieco więcej o samej rozmowie rekrutacyjnej. Czy osoba, która zadzwoniła do Ciebie, zadawała pytania, które miały sprawdzić Twoją wiedzę przydatną na tym stanowisku pracy, czy raczej była to rozmowa ogólna? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało.

Kingula

BPONetwork jest de facto miejscem gdzie mogę stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. To tutaj poprzez charakter mojej pracy mogę mieć ciągły kontakt z ludźmi telefonicznie i na skype. Kontakt z innymi osobami również niepełnosprawnymi tak jak ja sprawia mi ogromną przyjemność. Jest to moje ,,Małe okienko na świat,, ponieważ jestem osobą z małej miejscowości. Firma daje mi możliwość rozwoju dzięki różnym rekrutacjom np. językowym. Atmosfera w zespole jest fantastyczna, każdy czuje się potrzebny.

Michał

Witam, Ja pracuję w tej firmie od niedawna ale naprawdę nie żałuję decyzji. Praca ciekawa pozwalająca na kreatywność i rozwój pracownika. W firmie panuje super atmosfera i wszyscy dobrze się rozumieją. Serdecznie polecam

Adrian

Dzięki BPO Network udało mi się znaleźć zatrudnienie. Posiadam pracę w której mogę się rozwijać, umowa jest spisana na jasnych zasadach a wynagrodzenie wypłacane terminowo. Ludzie którzy tam pracują naprawdę naprawdę chcą pomóc - przez cały proces rekrutacji byłem z nimi w stałym kontakcie a przeprowadzone rozmowy były rzeczowe i profesjonalne. Polecam.

Maria

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Firma przyjazna. Z całego serca chcą pomagać znaleźć pracę ON. Szukają zawsze najlepszych rozwiązań. Polecam bardzo.

Glapus

Pracuje w BPO od niedawna i powiem szczerze bardzo fajna praca miła atmosfera wspaniali ludzie nie mogę narzekać Polecam serdecznie

Ilona

Pracuję w BPO Network ponad 1,5 roku, nie ma żadnych problemów z wynagrodzeniem, atmosfera w pracy jest super. Czego więcej można wymagać od pracodawcy. Jak do tej pory firma moje oczekiwania spełnia w 100 %.

Nazwa działu: Dział HR

MEGA POZYTYWY I SAME SUPERLATYWY! Bo tylko na takie zasługuje firma, o której jest tutaj mowa. Nie jest to pierwsza firma, w jakiej mam nie tyle okazję, ile Przyjemność (świadomie używam tego sformułowania) pracować, ale zdecydowanie najlepsza! Przy całym swoim, de facto wieloletnim już doświadczeniu z różnymi pracodawcami jedno mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem: BPO Network oraz w ogóle cały pracujący tu zespół to najlepsze co mi się mogło przytrafić... I mówię absolutnie serio, bo tak fantastycznej atmosfery nie ma chyba nigdzie indziej, aczkolwiek to tylko jedna z jakże licznych jej zalet. Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu z całą stanowczością!! :) Bogusia

Zostaw opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BPO NETWORK Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 47 ocen.