counter
4 48 146 5 1
Miadzia Nowy wpis
Klient

Jakiś czas temu szukając pracy zaaplikowałam do BPO. Skontaktowała się ze mną rekrutacja, a po krótkim czasie zadzwoniła do mnie koordynatorka projektu z informacją że chciałaby mnie zatrudnić. Niestety projekt ze względu na klienta nie potrwał długo, ale BPO pomogło mi szybko znaleźć inną pracę. Właśnie została przedłużona mi umowa w nowej firmie na kolejny rok, a praca jest naprawdę fajna. Monika z którą pracowałam w BPO to naprawdę fajna osoba, życzliwa i pomocna. Polecam współpracę z tą firmą i z tymi ludźmi.

TOFFIK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi, czy wpisujący mają na myśli pracę w FIRMIE BPO NETWORK czy o pracy jaką ma zapewnić ta Firma niepełnosprawnym. toffik

Bodzio

Witam Pozwolę sobie na krótka opinię, aplikowałem do jednej z ofert związanych z dziedziną IT, mam kierunkowe wykształcenie niepełnosprawność znaczną specjalną, sprzęt komputerowy przystosowany do mojej niepełnosprawności oraz ogrom chęci do pracy. Po kilku dniach po złożeniu aplikacji skontaktowała się ze mną Pani i po miłej kilkunastominutowej rozmowie poinformowała mnie że na tym etapie wszystko jest na najlepszej drodze do kontaktu z pracodawcą w celu już szczegółowych warunków oraz zakresu pracy, tym bardziej że miałem wcześniej kontakt z bliźniaczym projektem. I w tym momencie moja przygoda i radość z nowego wyzwania się skończyła, nikt więcej się nie odezwał, czekałem dzień. tydzień dwa tygodnie odrzuciłem ofertę z Urzędu Pracy bo nie była zgodna z moim wykształceniem i pasją. Trudno, rozumiem że moje doświadczenie było za małe albo zdjęcie na C.V nie odpowiadało, może to że oferowałem za darmo sprzęt komputerowy i łącze nie wiem nie rozumiem dlaczego nie stać Państwa na jeden krótki telefon lub nawet sms że nie aktualne, nie łudź się a poza tym życie napisało ci taki scenariusz że powinieneś się przyzwyczaić do kolejnych kopniaków. Pomimo tego życzę Państwu sukcesów,i głęboko wierzę że tylko mnie spotkała taka "niezręczność" a tak informacyjnie UP znalazł mi pracę, jestem dumnym dozorcą i mam w pracy dwa pieski i myślę że radość w ich oczkach jak się spotykamy jest więcej warta niż telefon od Was z jakąkolwiek informacją. Pozdrawiam

Tak9Nie
@Bodzio

O tym czy Pan dostanie szanse decyduje pracodawca. To on decyduje czy zadzwoni czy nie.

TakNie2
Andrzej Nowy wpis
Kandydat
@Agnieszka

A decydować powinna kultura osobista i dobre wychowanie. Brak telefonu czy maila to dowód na jego brak.

Tak3Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w BPO NETWORK Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na http://GoWork.pl 27 lipca.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kasia

Pracuję w firmie około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Praca tutaj daje dużo satysfakcji, jak i również panuje tutaj bardzo miła atmosfera.W zespole są na prawdę życzliwe osoby, a dzięki temu z chęcią zaczyna się każdy dzień pracy. Polecam każdemu. :)

Monia

W BPO Network pracuję ponad 3 lata. Panuje tu naprawdę miła atmosfera, zespół jest zżyty, wszyscy starają się sobie pomagać i się wspierać. Takie relacje są niezwykle cenne. Pracują tu same ON i każdy rozumie, że można mieć gorszy dzień i w tym dniu mniej się wypracuje. Wypłata zawsze na czas, umowy są przedłużane :)

Ilona

Pracuję już jakiś czas w agencji, pracujemy dla różnych firm i to pracodawcy decydują o tym czy chcą kogoś czy nie. Pracują tu fajni ludzie, firma wypłacalna jest. W dzisiejszych czasach uważam że to jest najważniejsze.

Lena

Bardzo miła i spokojna atmosfera w pracy. Przyjaźni ludzie. Gorąco polecam

Młody

Pracuje w tej Firmie od 2019 roku i jestem bardzo zadowolony :) Jest miła atmosfera , każdy każdemu pomaga rozwiązywaniu problemu , Jeśli jesteś osobą miłą rzetelną i dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków to Firma BPO Network jest właśnie dla ciebie :) Nawet jeśli przykładasz się lecz idzie tobie troszkę słabiej od innych to również aplikuj tutaj nie ma dyskryminacji żadnej ponieważ każdy ma inne orzeczenie o niepełnosprawności , A Firmie można się rozwijać i Awansować :) Bardzo dobre zarobki są i najważniejsze Firma jest wypłacalna na czas jeszcze się nie zdarzyło żeby się spóźniła :) Także każdemu mogę polecić Firmę BPO Network nieważne jaki masz stopień niepełnosprawności Aplikuj a jak znajdą coś dla ciebie to na pewno się odezwą :)

Kamil

Jak najbardziej polecam, miła, luźna atmosfera i pieniądze na czas.

Tak2Nie1
BPO Network jest super firmą!

Pracy szukałam kilka miesięcy. Składałam podania na kolejne stanowiska i początkowo, mimo że przechodziłam pierwsze stopnie rekrutacji pozytywnie, to nic nie dawało. Ale nie zniechęcałam się i ta moja wytrwałość mi się opłaciła, bo pewnego dnia Pani rekrutująca w BPO sama do mnie zadzwoniła, że mają dla mnie ofertę pracy i mnie zatrudniają. Po kilku miesiącach sami mnie przenieśli do lepszej firmy, gdzie jest stabilniejsze zatrudnienie, tak że nie można się od razu zniechęcać, tylko przeć naprzód. Walczyć o swoje i się w końcu uda. To dobra firma, ale z pustego i Salomon nie naleje! Ludzie! Koronawirus nie tylko atakuje zdrowie człowieka, jego aktywność objawia się wszędzie! Zaczął się kryzys, który niszczy też rynek pracy osób niepełnosprawnych. Cierpliwości! Jak nie ma ofert pracy, to oni też ich na potrzeby konkretnej osoby nie stworzą! A jak jest oferta pracy, a chętnych do niej kilkudziesięciu, to wiadomo, że pracodawca wybierze sobie tego, który mu się najbardziej podoba - co nie zawsze znaczy obiektywnie najlepszego. To nie rekruter BPO decyduje, tylko pracodawca. Pamiętajmy o tym!

Anna S

Najgorsza firma z jaką się zmierzyłam.. brak profesjonaluzmu, uczciwosci i ludziego traktiwania niepelnosprawnych. Brak informacji że rezygnują z mojej osoby, ze nie chcą zatrudnić. Firma krzak. Żałosne żenada

Tak2Nie4
@Anna S

Zawsze wysyłamy informacje o rezygnacji jesli ktoś podał poprawny adres email. Zespół BPO jest złożony z osób niepełnosprawnych wiec wiemy jak należy ludzko traktować NAS :) Firma istnieje od wielu lat, proszę sprawdzić KRS zanim Pani napisze, że to firma krzak.

Tak2Nie1
Żaneta - żenada jest nie fair
@Anna S

Nie zgodzę się z Twoją opinią, firma traktuje pracowników fair, ale trzeba pracować i poważnie traktować swoje obowiązki. Dzięki tej firmie pracuję z przyjemnością, warto się starać na 100 % a nie na 60 % czy 80 %. Pozdrawiam Ż.

Tak2Nie1

Wypłacają dodatkowe nagrody w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Juby37
@Pytanie

nagrody za co?

@Pytanie

Jako premie? Jesteśmy agencją to zależy od pracodawcy.

Bogusia vel Migotka
 Rekomendacja

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować, dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

Tak5Nie3
pracownik stopień znaczny

Ja tam nie narzekam. Zbyt wiele lat przepracowałem jako pracobiorca jak i pracodawca. W każdym miejscu pracować trzeba. Tutaj jest mi dobrze, nie mam powodów do narzekań.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 254 dni.

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

umiarkowany

to nie ja bylem autorem tamtego oskarżającgo zdania, ale hmmmm czy "powszechchnie praktykowana selekcja ze wzgledu na stopien niepelnosprawnosci" (jakoś doswiadczenie i kwalifikacje nie są na 1szym miejscu, ciekawe dlaczego ;) )jest etyczna? bo nie jest przestepstwem tylko smutnym elementem polskiej rzeczywistosci. prawda taka, że pracodawca/posrednik bierze pod uwage wylacznie ludzi z najwyzsza kwota dofinansowania/odpisu plus (kolejny warunek konieczny) z rejonu o ogromnym bezrobociu takze wsrod osob zdrowych plus (kolejny warunek komnieczny) osobę ugodowa na tyle, żeby nie chciala żadnych podwyżek z minimalnej krajowej rownież po pozytywnym przejsciu okresu probnego. a rekrutują Państwo również na stanowiska wymagające kwalifikacji i doświadczenia. wiec idealny kandydat to gleboko niepelnosprawny wyksztalcony desperat z Polski Z(jak zadupie) na utrzymaniu rodzicow, bo minimalna przy glebokiej niepelnosprawnosci i kosztach zwiazanych ze zdrowiem/sprzetem do pracy to smieszne grosze.

Tak6Nie1

@umiarkowany

Mam grupę umiarkowaną zwykłą :) jestem w bpo network managerem

lupus

Jestem po rozmowach kwalifikacyjnych, które zakończyły się pomyślnie. Rozmowy były przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Polecam wszytkim!!!

Wielki sukces Naszej prezes! Pani Joanno, gratulujemy! ????❤️

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BPO NETWORK Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 48 ocen.