BPO NETWORK Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Natulka

Polecam z całego serca rozmowę z Panią Agnieszka, bardzo miła, kompetentna i cierpliwa wszystko wyjaśni i wytłumaczy nawet jeśli zdałam 3 razy to samo pytanie. Dawno nie byłam tak dobrze potraktowana z pełnym szacunkiem. Moja ocena to 10/5 ????????

Patrycja

Witam

Kingula

BPONetwork jest de facto miejscem gdzie mogę stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. To tutaj poprzez charakter mojej pracy mogę mieć ciągły kontakt z ludźmi telefonicznie i na skype. Kontakt z innymi osobami również niepełnosprawnymi tak jak ja sprawia mi ogromną przyjemność. Jest to moje ,,Małe okienko na świat,, ponieważ jestem osobą z małej miejscowości. Firma daje mi możliwość rozwoju dzięki różnym rekrutacjom np. językowym. Atmosfera w zespole jest fantastyczna, każdy czuje się potrzebny.

Zatrudniony
@jarek

Szanowny Panie . Wykonuję pracę tzw zdalnie czyli ze swego komputera i z domu co dla mego schorzenia jest jedyną realną formą dorobienia do renty i jestem z tej współpracy w pełni zadowolony. Natomiast jeżeli ktoś znalazł niszę na rynku i na tym zarabia ( pomagając nam) to co w tym złego ??? Zazdrościsz Pan załóż Pan konkurencję i zaproponuj lepsze warunki a do Pana wszyscy przejdą. Proste???Proste. Takie jest niestety prawo rynku. Tak było j, jest i będzie . Proponuję poczytać von Hayeka.

Katarzyna
@jarek

Panie Jarku, na jakiej Pan podstawie zakłada wysokość wynagrodzeń pracowników, są bardzo różne, a prawo pracy nie zakazuje wykorzystywania komputera prywatnego pracownika do wykonywania pracy. Zatem opinia Pana wyrażona publicznie jest dla BPO bardzo krzywdząca i nie powinna mieć miejsca.

Nowy wpis

Aktualność
Promowanie równych szans na rynku pracy w zatrudnianiu Osób z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej dostrzega potrzebę równości i inkluzji na rynku pracy. Jednakże, mimo postępów w tej dziedzinie, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności często nadal napotykają na barierę w dostępie do zatrudnienia. Kluczowym elementem promowania równych szans jest edukacja oraz podnoszenie świadomości zarówno pracodawców, jak i społeczeństwa jako całości.

Wyeliminowanie uprzedzeń:
Jednym z głównych wyzwań, z którymi borykają się osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na rynku pracy, są negatywne stereotypy i uprzedzenia. Edukacja odgrywa kluczową rolę w zwalczaniu tych błędnych przekonań poprzez zapewnienie rzetelnej wiedzy na temat zdolności i potencjału tych osób. Organizowanie szkoleń, seminariów i kampanii edukacyjnych może pomóc w rozpowszechnianiu informacji i promowaniu pozytywnego podejścia do zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.

Rozwój umiejętności:
Drugim istotnym aspektem jest zapewnienie odpowiednich szkoleń i wsparcia w rozwoju umiejętności zawodowych dla osób z niepełnosprawnością. Indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby może znacznie zwiększyć jej szanse na sukces zawodowy. Pracodawcy powinni inwestować w programy szkoleniowe, które uwzględniają różnorodność potrzeb pracowników, w tym również osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kreowanie świadomej kultury organizacyjnej:
Kluczowym elementem promowania równych szans jest również stworzenie świadomej kultury organizacyjnej, która akceptuje i wspiera różnorodność w miejscu pracy. To nie tylko wymaga zmiany polityki i procedur rekrutacyjnych, ale także budowania atmosfery otwartości, szacunku i wsparcia wśród pracowników. Wspierające środowisko pracy może istotnie wpłynąć na motywację i wydajność wszystkich pracowników, niezależnie od ich statusu niepełnosprawności.

Innowacyjne podejście do zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności:
Wraz z postępem technologicznym pojawiają się również nowe możliwości zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Praca zdalna, elastyczne godziny pracy i dostosowane stanowiska mogą umożliwić osobom z niepełnosprawnością aktywny udział na rynku pracy. Pracodawcy powinni być otwarci na wykorzystanie tych innowacyjnych rozwiązań, które mogą przynieść korzyści zarówno dla pracowników, jak i firm.

Promowanie równych szans na rynku pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności wymaga wspólnych wysiłków społeczeństwa, pracodawców, organizacji pozarządowych i rządu. Poprzez edukację, rozwój umiejętności, kreowanie świadomej kultury organizacyjnej oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, możemy budować bardziej inkluzywne i sprawiedliwe społeczeństwo, w którym każdy ma szansę na rozwój i sukces zawodowy.
UI Nowy wpis

Widzieliście już może te ofertę dla asystenta w dziale HR z orzeczeniem o niepełnosprawności? Może też ktoś aplikował lub wie coś więcej i by na spokojnie napisał co i jak? myślę nad złożeniem CV.

Bpo Network Nowy wpis
@UI

Zapraszamy do kontaktu.

Nowy wpis

Biznesowe Korzyści Zatrudniania Osób z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej dostrzega znaczenie różnorodności i inkluzywności w miejscu pracy. Zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności staje się coraz bardziej popularne, nie tylko ze względów etycznych czy społecznych, ale także z powodu licznych korzyści, jakie przynosi to firmom. Jednym z kluczowych czynników umożliwiających pełne wykorzystanie potencjału osób z niepełnosprawnościami jest edukacja i świadomość zarówno pracodawców, jak i pracowników.

1. Zwiększenie różnorodności w miejscu pracy:
Zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności wprowadza do zespołu różnorodność perspektyw, doświadczeń i umiejętności. Dzięki temu możliwe jest tworzenie bardziej kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, co przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

2. Rozwój świadomości społecznej:
Korzystanie z usług osób z niepełnosprawnościami w miejscu pracy sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku firmy jako instytucji otwartej, tolerancyjnej i przyjaznej dla wszystkich. To z kolei może przyczynić się do zwiększenia lojalności klientów oraz przyciągnięcia nowych klientów, dla których wartości społeczne firmy są istotne.

3. Dostosowanie produktów i usług do potrzeb różnorodnych grup społecznych:
Praca z osobami z niepełnosprawnościami może pomóc firmom w lepszym zrozumieniu potrzeb i oczekiwań tej grupy społecznej. Dzięki temu mogą one dostosować swoje produkty i usługi w sposób bardziej inkludujący, co przynosi korzyści zarówno klientom z niepełnosprawnościami, jak i całej społeczności.

4. Wzrost wydajności i lojalności pracowników:
Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności często wykazują wyjątkową motywację i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Firma, która umożliwia im pełne wykorzystanie ich umiejętności, może liczyć na lojalność tych pracowników oraz na wzrost wydajności całego zespołu.

5. Zgodność z przepisami prawnymi i normami etycznymi:
Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami jest nie tylko kwestią moralną, ale również wymogiem prawnym w wielu krajach. Firma, która dba o inkluzywność w miejscu pracy, unika ryzyka konfliktów prawnych oraz negatywnego wpływu na wizerunek organizacji.

Edukacja i świadomość dotycząca biznesowych korzyści zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności są kluczowe dla promowania inkluzji w miejscu pracy. Firmy, które podejmują wysiłki w celu stworzenia środowiska pracy przyjaznego dla osób z różnymi potrzebami, mogą cieszyć się wieloma korzyściami, zarówno ekonomicznymi, jak i społecznymi. Dlatego też edukacja w tym zakresie powinna być integralną częścią strategii zarządzania zasobami ludzkimi każdej nowoczesnej organizacji.

5 Skutecznych Strategii Rekrutacji Osób z Niepełnosprawnościami do Twojej Firmy

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami staje się coraz bardziej istotnym elementem strategii zatrudniania w dzisiejszym świecie biznesu. Firmy, które angażują się w inkluzywny proces rekrutacyjny, nie tylko wzbogacają swoje zespoły o różnorodne perspektywy, ale także korzystają z unikalnych umiejętności i talentów osób z niepełnosprawnościami. W tym artykule omówimy pięć skutecznych strategii, które pomogą Twojej firmie w rekrutowaniu osób z niepełnosprawnościami, jednocześnie uwzględniając słowa kluczowe SEO związane z tą tematyką.

1. Tworzenie Inkluzywnego Środowiska Pracy: Pierwszym krokiem do skutecznej rekrutacji osób z niepełnosprawnościami jest stworzenie środowiska pracy, które jest otwarte i przyjazne dla różnorodności. Warto umieścić na stronie internetowej firmy informacje o polityce równościowej i różnorodnościowej oraz o dostępności miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Słowa kluczowe SEO takie jak "inkluzywna firma" czy "równość w zatrudnieniu" mogą przyciągnąć uwagę osób poszukujących pracy, które cenią sobie inkluzywne miejsce zatrudnienia.

2. Partnerstwo z Organizacjami Społecznymi: Współpraca z organizacjami społecznymi zajmującymi się integracją osób z niepełnosprawnościami może być kluczowym elementem strategii rekrutacyjnej. Warto umieścić informacje o takiej współpracy na stronie internetowej oraz w ogłoszeniach o pracę. Słowa kluczowe SEO, takie jak "partnerstwo z organizacjami społecznymi dla osób z niepełnosprawnościami", mogą przyczynić się do zwiększenia widoczności ofert pracy dla tej grupy osób.

3. Dostosowanie Procesu Rekrutacyjnego: Istotne jest dostosowanie procesu rekrutacyjnego tak, aby był on dostępny i przyjazny dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Warto uwzględnić tę kwestię w ogłoszeniach o pracę oraz podczas rozmów kwalifikacyjnych. Słowa kluczowe SEO, takie jak "dostępny proces rekrutacji dla osób z niepełnosprawnościami", mogą przyciągnąć uwagę osób poszukujących pracy z tego kręgu.

4. Szkolenia dla Pracowników: Zapewnienie szkoleń dotyczących równości i różnorodności oraz obsługi osób z niepełnosprawnościami dla wszystkich pracowników może przyczynić się do budowania bardziej inkluzywnej kultury firmowej. Informacje na temat tych szkoleń warto umieścić na stronie internetowej firmy, wykorzystując słowa kluczowe SEO związane z "inkluzywnym szkoleniem pracowników" czy "równością w miejscu pracy".

5. Zaangażowanie Społeczne: Wspieranie inicjatyw społecznych i wydarzeń dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami może być ważnym elementem strategii rekrutacyjnej. Warto promować udział firmy w tego typu inicjatywach na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, wykorzystując odpowiednie słowa kluczowe SEO.

Skuteczna rekrutacja osób z niepełnosprawnościami wymaga podejścia opartego na równości, różnorodności i inkluzywności. Wykorzystując powyższe strategie i uwzględniając słowa kluczowe SEO związane z tą problematyką, Twoja firma może skutecznie przyciągnąć i zatrudnić wyjątkowe talenty spośród osób z niepełnosprawnościami, wzbogacając tym samym swoje zespoły i budując bardziej inkluzywną kulturę organizacyjną.
IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
M.

Obiecano mi pomóc znaleźć pracę, jeden telefon i od tamtej pory cisza, mija już pół roku. Daje mi to solidne podstawy aby uznać to za zwykłe wyłudzenie danych.

QI
@M.

Już kiedyś pojawił się taki wątek dotyczący danych, spytano wtedy do czego mogłyby być potrzebne, ja ponownie się nad tym zastanawiam, czy byłaby możliwa odpowiedź wraz z uzasadnieniem? Zastanawiam się też czy próbowano jeszcze łapać z nimi kontakt?

@QI

Proszę zadzwonić do naszego inspektora RODO w razie jakiś niepewności :) Wacław Rosa 519 331 108 waclaw.rosa@bponetwork.pl

@M.

Wystarczy email z prośbą o usunięcie danych. Nie możemy nikomu dać pracy. Możemy wysłać CV, skierować uwagę pracodawców na danego kandydata, ale nie przejdziemy za niego rozmowy rekrutacyjnej.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Co jaki czas w BPO NETWORK Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

SB

Te bardzo wysokie premie mnie zainteresowały. Dodano potem jednak ze to tak czy siak zależy jeszcze od firmy do której docelowo pójdziesz. Skoro tak to możecie mi wprost polecić wasze sprawdzone w tym roku? na kolejny te same wystawiają oferty? zdarzają się nowi Pracodawcy czy raczej współpraca występuje już ze stałymi?

WM

Można tu dostać jakieś dofinansowanie rachunku za internet? Oferują prace zdalną i chcą stałego łącza internetowego w domu. Ale to pracownik sam za to płaci i firma nie daje dodatku do tego? Może premie sa formą rekompensaty za internet? Mi chodzi o prace jako Młodszy Specjalista w Zespole Operational Project Support, CTS.

NI

Co to znaczy, że do blachy nie dopłacają? Co to za blacha? I czy warunki pracy są w miarę podobne? parę dni temu wrzucili ofertę dla speca od obsługi klienta, dlatego pytam. Chodzi w tym przypadku o specjalizacje w obsłudze osób z orzeczeniem. Widziałam, że to praca zdalna. Jakie zarobki z niej wynikają?

@WM

Tak, Praca zdalna z góry zakłada dodatek do pracy zdalnej. Kwota jest zależna od spółki dla której prowadzimy rekrutację.

@NI

Jest dodatek do pracy zdalnej w przypadku tej oferty. Jest wynagrodzenie podstawowe do tego premie (premie są bardzo wysokie) miesięczne oraz kwartalne. Warunki są inne ponieważ ta rekrutacja jest dla innej firmy. Sprzęt do pracy zapewnia pracodawca.

do blachy nie koniecznie ponieważ praca jest zdalna, ale jest u Nas dużo dodatków.

homeoffice
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

czyli premie sa zależne od warunkow zatrudnienia u klienta, a o co chodzi z tymi Waszymi dodatkami? to takie gwarantowane ustawą 15 minut przerwy wiecej, i 10 dni dodatkowego urlopu dla ozN ze znacznym/umiarkowanym stopniem?

@homeoffice

Premie -zależy o jakie stanowisko chodzi. Niektóre firmy mają premie miesięczne, inne roczne, jeszcze inne od sukcesów. Dodatki od BPO Network to dostęp do prawnika, psychologa, kadrowej, opieka z naszej strony, pomoc w rozliczeniu pit, dofinansowaniach do sprzętu czy edukacji. 10 dni dodatkowe tak jak według przepisów. Osoby z grupą lekką również mile widziane. Niektóre firmy z którymi pracujemy dodają 10 dni urlopu również dla grupy lekkiej.

SQ

Widzę, że od wczoraj pojawiło się parę ofert. Wszystkie jednak mają podkreślone orzeczenie. Czy czasami zdarzają się te bez niego? Będą opcjonalne jeszcze w tym roku?

Aleksandra

Witam, czy jeśli w ofercie pracy jest podany wymóg znajomości języka angielskiego, to jest to wymóg konieczny do danego stanowiska? nie aplikować wtedy? chodzi mi o zdalne stanowisko albo na młodszy księgowy, księgowy, asystent lub pracownik administracyjny, mam umiarkowany stopień, ale nie znam angielskiego :(

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Pracownik Administracyjno - Biurowy?

Manager

W przypadku tej oferty nie, ale na tego samego typu pracę tak :)

LK
@Manager

A opcja hybrydowa, dla przykładu „w piątek z domu”? ;) a na jakich innych stanowiskach obecnie opcja zdalna to standard? Trzeba przez jakiś czas przepracować w biurze, żeby tak przejść?

XD
@Manager

Tez ciekawi mnie przyczyna tego czemu to nie jest praca zdalna? A raczej właśnie 50 / 50 co się robi takiego, że na pewno z domu robić tego nie będziesz? Jak wygląda przy tym współpraca z innymi działami?

Bpo Network
@XD

Taką decyzję podjęła firma zatrudniająca - niestety

Wysłałam CV ze wszystkimi swoimi danymi, łącznie z informacją o statusie osoby niepełnosprawnej. Pani Ilo.. zadzwoniła do mnie informując że w sumie na to ogłoszenie już nie zbierają CV ale skoro wysłałam i ogłoszenie nadal aktualne to mogę aplikować ale na inną ofertę. Wysłała informację mailowo łącznie z formularzem, wszystkie dane ponownie wypełnione. Minęło ponad 3 tygodnie nie dostałam ani jednej informacji zwrotnej ani od Pani Ilo… ani od firmy do której składałam CV, pomimo kilku mailow. Omijać szerokim łukiem, wydaje mi się że zbierają i wyłudzają tylko dane pod pretekstem pracy.

Agnieszka Grochala
@Anonim

Dzień dobry, A w jakim celu nam potrzebne Pani dane? Proszę przedzwonić do Pani Ilony. My rekrutujemy dla firm zewnętrznych i ten kolejny kontakt nie jest zależny od Nas.

Natulka

Jola
@Natulka

Ja też polecam. Fajna firma. Panie są bardzo miłe, konkretne. Dużo serca w pracę wkładają :)

@Jola

To raczej dobre info dla pracowników jeśli taki stan utrzymuje się od lat. A wiadomo ile tu płacą na tym stanowisku za tak dobrą obsługę?

@Maja

pensje zależą od stanowiska na które się aplikuje

Patrycja

Witam

Bardzo fajna firma, miły kontakt i fajnie że firmę prowadzą również osoby niepełnosprawne.

A.

Dzień dobry. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności na czas nieokreślony. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej. Nikt nigdy nie skontaktował się ze mną ws. pracy. Także niekoniecznie firma jest nastawiona jedynie na stopień umiarkowany, czy znaczny.

@A.

Rekrutujemy dla firm z którymi współpracujemy. i dzwonimy do tych osób które spełniają warunki rekrutacji. Jesteśmy nastawieni na osoby, których umiejętności są równe z wymaganiami jakie są stawiane na konkretne stanowiska. Na naszej stronie jest kilka numerów telefonu - zawsze można przedzwonić lub napisać email.

M

Ja też wysłałam swoje CV do firmy, ale przeglądając oferty, widzę, że są duże wymagania, dlatego większość z nas nie spełnia warunków. Mimo ponad 20 letniego doświadczenia w pracy biurowej i posiadania orzeczenie z umiarkowanym stopniem że schorzeniem szczególnym nigdy nie dostałam oferty od firmy

Regina

Czy jest to agencja pracy zdalnej dla osob z orzeczeniem o niepelnosprawnosci w stopniu znacznym, ze schorzeniami szczegolnymi? Czym agencja BPO Network Sp. z o.o wyróżnia się na tle konkurencji, tj.innego pośrednictwa pracy dla OzN?

@Regina

Rekrutujemy osoby z każdym orzeczeniem o niepełnosprawności. Wyróżniają Nas na pewno wynagrodzenia które oferujemy oraz to że firmę prowadzą tylko osoby z niepełnosprawnością.

Manager

Proszę o nie wprowadzanie w błąd. Mamy wiele rekrutacji gdzie wręcz pierwszeństwo mają osoby z grupą lekką.

Czy zdarzają się nadgodziny w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Manager

nie- bardzo pilnujemy zasad pracy dla osób z niepełnosprawnością

Manager

Na każde pytanie emailowe odpowiadamy. Nie odpowiadamy na prośby typu priv na facebook oraz nie odpowiadamy na prywatne wiadomości na facebook ponieważ obowiązuje Nas RODO. W każdym ogłoszeniu jest podany kontakt telefoniczny do osoby zajmującej się rekrutacją oraz 2 adresy email.

Oferta pracy administracyjnej

Cześć, apkikowalam na stanowisko pracownik administracji. Czy zakladanie konta w banku jako wymóg podpisania umowy to normalny proces w tej firmie ?

@Oferta pracy administracyjnej

U nas nie ma takiego procesu. Prowadzimy normalne rekrutacje. Nasza firma nazywa się BPO Network.

Olga
@manager

A jak mniej więcej rekrutacje przebiegają u was? Ile jest etapów? I czy rozmowa może się odbywać online?

@manager

No właśnie, mnie też ta rekrutacja zaciekawiła. Co firma rozumie poprzez stwierdzenie, że coś jest "normalne"? Każdy proces w niej można za taki uznać? Jak obecnie wasza działalność wygląda i w jaki sposób wygląda cały proces związany z rekrutacją obecnie od początku do zakończenia współpracy?

@Maja

Pani Maju ''normalne" znaczyło, że my nie prosimy nikogo o żadne konta. Ta rekrutacja dotyczyła firmy Network Kadry. To nie jest nasza firma. Nazywamy się BPO Network i nie prosimy kandydatów o zakładanie kont.

@manager

Jasne już, dziękuję. Widziałam informację, że osoby z grupą są tu mile widziane i jak najbardziej rekrutowane. Czy sposób ich rekrutacji różni się od tej standardowej? obecnie jak ona przebiega?

Ilona

Cześć, pytanie w sprawie tej oferty dla osób z niepełnosprawnością na specjalistów ds. marketingu. Czy liczy się, jaką grupę ktoś ma, czy jest to bez znaczenia dla pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.