BPO NETWORK Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

 

BPO Network to agencja pośrednictwa pracy. Naszą specjalnością jest poszukiwanie pracowników niepełnosprawnych o różnych kwalifikacjach. Działamy bazując na najwyższych standardach etycznych. Od podszewki znamy Kodeks pracy i Ustawę o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie doradzić naszym Klientom w wielu kwestiach związanych z zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Prowadzimy również szkolenia świadomościowe dotyczące szeroko rozumianej niepełnosprawności.

 

Niepełnosprawni – sprawni w pracy
Swoją ofertę adresujemy do pracodawców myślących niestereotypowo. Z nami Twoja firma zyska godnych, wykwalifikowanych pracowników, dla których priorytetem będzie rozwój i realizacja kolejnych celów zawodowych.

Sprawdź

Współpracuj z nami
Korzystając z naszych usług zyskają Państwo rzetelną, kreatywną pomoc przy znalezieniu najbardziej wyselekcjonowanych kandydatów do pracy na każde stanowisko

Sprawdź

Oferta dla pracodawców
Poszukujesz pracownika wykwalifikowanego w konkretnym kierunku? Zapraszamy do zapoznania się ze zgromadzonymi przez BPO Network ofertami osób niepełnosprawnych.

Sprawdź

Zostaw swoje CV
Szukasz pracy? Sprawdź, czy wśród zamieszczonych przez nas ofert jest taka, która odpowiada Twoim kwalifikacjom.

Sprawdź

 

Prawa niepełnosprawnych
Zajmujemy się pośrednictwem pracy między firmami, a osobami niepełnosprawnymi, które tak jak pozostali pracownicy, podlegają przepisom Kodeksu pracy lecz przysługują im także dodatkowe uprawnienia.

Sprawdź

Prawo pracodawcy
Korzystając z usług BPO Network pracodawca pozna wszystkie swoje prawa względem niepełnosprawnego pracownika.

Sprawdź

PFRON – zwolnienie z płatności
Od dawna zajmujemy się obsługą firm poszukujących wykwalifikowanych pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności.

Sprawdź

Dofinansowanie dla pracodawcy
Zatrudniając osobę z niepełnosprawnością pracodawca ma prawo do ubiegania się o co miesięczne dofinansowanie z PFRON.

Sprawdź

 

Zobacz więcej →

 
BPO NETWORK Sp. z o.o.