BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Andzia

Praca, którą wykonuję dzięki BPO Network bardzo mi odpowiada. W firmie panuje luźna. fajna atmosfera, ludzie są życzliwi i pomocni. I co ważne, pieniążki są na czas. Dobra Firma :)

@Andzia

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

Nikola

Jestem bardzo zadowolona z pracy Bardzo miła atmosfera, dobrze się pracuje. Najlepsza praca zdalna jaką dotąd mialam Bardzo polecam

@Nikola

Dominika

Wspaniała firma,która daje nam chęci do życia i możliwości pracy:)

@Dominika

Iskra Daniel

Zbyt wiele nie napiszę, za krótko pracuję ale firma spoko. Pozdrawiam

@Iskra Daniel

IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lena

BPO NETWORK jeśli chcesz czuć że się rozwijasz to firma jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Pracują w niej ludzie którzy znają się na swojej pracy i z pełnym profesjonalizmem pomagają Ci wdrażać się w powierzone obowiązki. Każdy dzień przeprowadzony w BPO Network sprawia że czujesz się spełniony w sferze zawodowej. W firmie pracuje bardzo dużo osób z niepełnosprawnością co pozwala Ci na prawdziwie domową atmosferę. Jeśli chodzi o kadrę i team lider zawsze możesz liczyć na ich wsparcie są do dyspozycji przez cały dzień twej pracy więc w razie jakichkolwiek pytań nie musisz się głowić tylko od razu uzyskujesz rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Więc jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze i dodatkowo spełniać się zawodowo naprawdę zapraszamy i polecamy pracę u nas. A przekonasz się że każda pozytywna opinia jest całą prawdą o BPO NETWORK. Gorąco polecam pracę w tej że firmie.

@Lena

@Lena

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w BPO NETWORK Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Konsultant Ds. obsługi klienta, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 27 lipca.

W DZISIEJSZYCH CZASACH AŻ ROI SIĘ OD NIBY-PRACODAWCÓW WYZYSKIWACZY NIEPŁACĄCYCH NAWET NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ, WSZYSCY SZUKAJĄ 'PRACOWNIKA' TYLKO NIEWIELU WYPŁACA WYPŁATY I WOGÓLE JEST UCZCIWYCH

Agnieszka

BPO jest pośrednikiem wiec benefity zależą od stanowiska na które się aplikuje. Każdy pracodawca ma swoją własną ofertę

@Agnieszka

Mariusz

Bardzo miła i spokojna atmosfera w pracy. Przyjaźni ludzie. Wynagrodzenie na czas. Polecam :)

@Mariusz

dodolores

Firma ,która nie jest obojętna na potrzeby ludzi. Jest wspaniałą firmą,która pobudza ludzi do życia i działania zwłaszcza pozytywnego.

@dodolores

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

Łukasz

Miła atmosfera w pracy, bardzo pomocni ludzie. Tolerancyjne i uprzejme osoby w biurze i kadrach.

@Łukasz

Mucha77

Witam serdecznie, zespół BPO Network to kreatywni pełni energii i zaangażowania ludzie , którzy stawiają sobie ambitne cele i dążą do nich cały czas. Jeśli tylko poszukujecie państwo pracy to z czystym sumieniem mogę stwierdzić iż dział rekrutacji BPO Network dokona wszelkich starań aby sprostać waszym oczekiwaniom. Ja sam osobiście poszukiwałem pracy po przez tą firmę i z efektów jestem bardzo zadowolony ponieważ stałem się członkiem tej firmy . Moja opinia jest dowodem na to iż warto zaufać tej drużynie profesjonalistów i powierzyć im swoją ścieżkę zawodowego rozwoju. Życzę powodzenia wszystkim w poszukiwaniu pracy.

@Mucha77

Marzena Surówka

Złożyłam kiedyś cv z propozycją ze znalezieniem miejsca pracy. Bardzo się bałam z powodu doświadczeń jak są traktowane osoby z niepełnosprawnością na rynku. Niemniej jednak okazało się że nie potrzebnie. Dzięki nim znalazłam świetną pracę. Kontakt z osobami bardzo rzetelny i prawidłowy. Zdobyłam jeszcze większe doświadczenie :) i wiem kiedy mam o siebie walczyć. Naprawdę warto!

@Marzena Surówka

Pani K

Tak zgadzam się co do tego, że na aplikację powinna być odpowiedź. Z własnego doświadczenia wiem, że Firma BPO Network odpowiada na każdą aplikację jeśli nie kontakt telefoniczny, to jest wysyłany imali. Pani w rekrutacji powiedziała, że także trzeba sprawdzać pocztę ponieważ, też wysyłają info na imali. BPO Network jest agencją pracy i wywiązują się solidnie ze swoich obowiązków, zawsze coś doradzą podpowiedzą. To pracodawcy ucinają kontakt. Pracują tam bardzo miłe panie. Polecam.

Wiola

Witam ???? Pracuję w firmie BPO NETWORK prawie miesiąc więc stosunkowo krótko jednak co już mogę powiedzieć to to, że osoba, która się ze mną kontaktowała w trakcie rekrutacji była bardzo miła i rzetelna, cierpliwie pomogła na każdym etapie a w razie jakichkolwiek pytań zawsze można było liczyć na szybką odpowiedź. Co więcej? Panuje fajna atmosfera, nie czuć żadnego zbędnego napięcia, również koordynator jest bardzo sympatyczną osobą i w razie jakichkolwiek pytań śmiało można się do niego zwrócić ???? praca w tej firmie jest moją pierwszą pracą i naprawdę mi się podoba ????

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

nie

Bogusia vel Migotka

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować, dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

pracownik stopień znaczny

Ja tam nie narzekam. Zbyt wiele lat przepracowałem jako pracobiorca jak i pracodawca. W każdym miejscu pracować trzeba. Tutaj jest mi dobrze, nie mam powodów do narzekań.

@Bogusia vel Migotka

Agnieszka

Tworzylam zespół BPO Network Wkladamy prace i serce w to co robimy. Staramy sie o każdą osobę. Nie zawsze starcza nam czasu. Nie zawsze program wysle nan email do kandydata, ale robimy co mozemy. Od paru lat zalazłysmy setkom osób z niepełnosprawnoscią prace.

Czy pracownicy BPO NETWORK Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Aga

Tak :)

TOFFIK

Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi, czy wpisujący mają na myśli pracę w FIRMIE BPO NETWORK czy o pracy jaką ma zapewnić ta Firma niepełnosprawnym. toffik

trybun1
@TOFFIK

Jak byś był niepełnosprawny to byś rozumiał.

Anna S

Najgorsza firma z jaką się zmierzyłam.. brak profesjonaluzmu, uczciwosci i ludziego traktiwania niepelnosprawnych. Brak informacji że rezygnują z mojej osoby, ze nie chcą zatrudnić. Firma krzak. Żałosne żenada

@Anna S

Zawsze wysyłamy informacje o rezygnacji jesli ktoś podał poprawny adres email. Zespół BPO jest złożony z osób niepełnosprawnych wiec wiemy jak należy ludzko traktować NAS :) Firma istnieje od wielu lat, proszę sprawdzić KRS zanim Pani napisze, że to firma krzak.

Żaneta - żenada jest nie fair
@Anna S

Nie zgodzę się z Twoją opinią, firma traktuje pracowników fair, ale trzeba pracować i poważnie traktować swoje obowiązki. Dzięki tej firmie pracuję z przyjemnością, warto się starać na 100 % a nie na 60 % czy 80 %. Pozdrawiam Ż.

uo9
@Anna S

cały rynek pracy na orzeczenie to (usunięte przez administratora), a takie agencje z tego żyją

Miadzia

Jakiś czas temu szukając pracy zaaplikowałam do BPO. Skontaktowała się ze mną rekrutacja, a po krótkim czasie zadzwoniła do mnie koordynatorka projektu z informacją że chciałaby mnie zatrudnić. Niestety projekt ze względu na klienta nie potrwał długo, ale BPO pomogło mi szybko znaleźć inną pracę. Właśnie została przedłużona mi umowa w nowej firmie na kolejny rok, a praca jest naprawdę fajna. Monika z którą pracowałam w BPO to naprawdę fajna osoba, życzliwa i pomocna. Polecam współpracę z tą firmą i z tymi ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.