BPO NETWORK Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Bodzio

Witam Pozwolę sobie na krótka opinię, aplikowałem do jednej z ofert związanych z dziedziną IT, mam kierunkowe wykształcenie niepełnosprawność znaczną specjalną, sprzęt komputerowy przystosowany do mojej niepełnosprawności oraz ogrom chęci do pracy. Po kilku dniach po złożeniu aplikacji skontaktowała się ze mną Pani i po miłej kilkunastominutowej rozmowie poinformowała mnie że na tym etapie wszystko jest na najlepszej drodze do kontaktu z pracodawcą w celu już szczegółowych warunków oraz zakresu pracy, tym bardziej że miałem wcześniej kontakt z bliźniaczym projektem. I w tym momencie moja przygoda i radość z nowego wyzwania się skończyła, nikt więcej się nie odezwał, czekałem dzień. tydzień dwa tygodnie odrzuciłem ofertę z Urzędu Pracy bo nie była zgodna z moim wykształceniem i pasją. Trudno, rozumiem że moje doświadczenie było za małe albo zdjęcie na C.V nie odpowiadało, może to że oferowałem za darmo sprzęt komputerowy i łącze nie wiem nie rozumiem dlaczego nie stać Państwa na jeden krótki telefon lub nawet sms że nie aktualne, nie łudź się a poza tym życie napisało ci taki scenariusz że powinieneś się przyzwyczaić do kolejnych kopniaków. Pomimo tego życzę Państwu sukcesów,i głęboko wierzę że tylko mnie spotkała taka "niezręczność" a tak informacyjnie UP znalazł mi pracę, jestem dumnym dozorcą i mam w pracy dwa pieski i myślę że radość w ich oczkach jak się spotykamy jest więcej warta niż telefon od Was z jakąkolwiek informacją. Pozdrawiam

@Bodzio

O tym czy Pan dostanie szanse decyduje pracodawca. To on decyduje czy zadzwoni czy nie.

Andrzej
@Agnieszka

A decydować powinna kultura osobista i dobre wychowanie. Brak telefonu czy maila to dowód na jego brak.

Marcin
@Bodzio

To bardzo częsty proceder, którego także nie rozumiem.. Uważam, że informacja zwrotna niezależnie od tego jaka jest powinna być skierowana do osoby aplikującej.. To samo tyczy się rozsyłania CV.. Ktoś przeglądał aplikację, ktoś zapoznał się z umiejętnościami kandydata, zatem tak samo powinna być skierowana informacja zwrotna. Być może był ktoś lepszy i zdecydowali się na kogoś innego, powinni poinformować, że rekrutacja zakończona i kandydat z najlepszymi kwalifikacjami został wyłoniony z grona nadesłanych aplikacji. Po problemie, szukam dalej..:)

Pracodawca
@Bodzio

To pracodawca decyduje o kontakcie z kandydatem. Ze strony BPO my możemy przeprowadzić rozmowę i przesłać kandydata po weryfikacji. Pośredniczymy w znalezieniu pracy. Jeśli pracodawca się nie odezwał to jest jego decyzja.

Krzysztof
@Agnieszka

Aby ciebie kobieto ktoś tak nie potraktował , a może jednak nie to byś poczuła jak to jest z drugiej strony .

Aga
@Agnieszka

Skoro kandydat został poinformowany, że wszystko jest na dobrej drodze aby został zatrudniony a jednak nie został, to wypada poinformować, że nie przeszedł kolejnego etapu rekrutacji. To zwyczajnie uczciwość i szacunek wobec kandydata, którego jak zauważyłam także w swoim doświadczeniu brakuje wielu rekruterom i firmom. A potem wielkie zdziwienie, że są negatywne opinie.

@Aga

Dzień dobry, A skąd wiedza, że kandydat nie przeszedł jeśli nie było od nas informacji? Prosimy o bezpośredni kontakt. Jeśli pracodawca decyduje się zatrudnić inną osobę to zawsze informujemy w formie wiadomości email.

Agata
@Bodzio

Miałam podobną sytuację - najpierw rozmowa telefoniczna, a później cisza.

BPO

Mamy 4 adresy email, 4 numery telefonu. Można do nas zadzwonić albo napisać. Nie obiecujemy nigdy, że komuś znajdziemy pracę bo jesteśmy pośrednikiem i żadna z Nas nie decyduje ostatecznie kto dostanie prace. Niektóre rekrutacje trwają długo, ale jak się kończą to każdy dostanie od Nas email.

Elżbieta
@Bodzio

Uważam,że informacja o zakończeniu rekrutacji na konkretnym etapie i podziękowanie za rozmowę czy spotkanie to podstawa.Tutaj tego zabrakło i stąd moje poparcie dla pana BODZIO.

Konrad
Kandydat

Zauważyłem że są rózne opinie o pracy w BPO nawet podobno pojawiła się firma w Tarnobrzegu, myślę że poradzę sobie !

@Konrad

Nigdy nie mieliśmy współpracy z firmą w Tarnobrzegu. Proszę pamiętać, że BPO zajmuje się poszukiwaniem pracy w innych firmach - rzadko szukamy do Nas.

BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Programista. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Kandydat Klient
Kandydat

Czy firma BPO Network posiada dyrekcję? zależy mi na rozmowie, a Pani I.. nie jest w stanie sobie ze wszystkim poradzić. Pozdrawiam

@Kandydat Klient

tak, managera numer na stronie www

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Analityk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

@Administrator

Nie szukamy analityków, a warunki pracy są zależne od firmy dla której prowadzimy rekrutacje.

Pracujesz w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

@Administrator

Osoby pracujące w BPO mają umowę o pracę. Nie szukamy obecnie pracowników bezpośrednio do Naszego zespołu. Zewnętrznie jest różnie, jednak najczęściej jest to umowa o pracę.

Czy w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Joanna
@Administrator

Pracodawcy proponują B2B. Czekamy na takich kandydatów. Zapraszamy.

Kaja
Klient

Ja osobiscie bardzo polecam, szukalam pracy od 2 miesięcy zgłosiłam sie do bpo, minely 2 tyg i prace mam :) Pani ktora sie mna zajmowała bardzo miła, wszystko wytlumaczy, zawsze mozna zadzwonic i dopytac z checia odpowie na kazde pytania.

Jakie są mocne strony pracodawcy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

JAKAŚ PATOLOGIA INTERNETOWA, NAWPISYWALI SAMI SOBIE FAŁSZYWE-POZYTYWNE NIBY-OPINIE NA SWÓJ TEMAT, NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA POZA TYM ŻE WROMBALI SIĘ NA SAMYM POCZĄTKU TABLICY OGŁOSZEŃ O PRACY, SIEDZĄ NA TYM PORTALU I CODZIENNIE WPISUJĄ TO SAMO OGŁOSZENIE

Kasia
@pracownik

ten serwis tak działa, że firmy same sobie moderują komentarze, a jak wpisałam negatywne opinie o moim byłym pracodawcy, to dziwnym trafem, w ogóle się nie pokazały. Dlatego nie warto się sugerować tymi komentarzami

Dominikqa

Jestem osobą niepełnosprawną stopień znaczny i aktualnie poszukuje pracy. Czy mogę liczyć na pracę zdalną ?

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pracodawca
@Pytanie

Niestety nie

Pablo
Kandydat

Nie polecam. Firma, która tylko zbiera dane od kandydatów dzwoniąc do nich i nie przedstawiając żadnych ofert.

Prawnik
@Pablo

Jest to oskarżenie, które można kierować na drogę sądową

Bredzisław
Kandydat

BPO NETWORK to firma pośrednicząca.... Rotacja, rotacyjki...rotacunie.... na stanowisko Recepcjonisty szukają od miesiąca i więcej...za najniższą krajową. Recepcjonista w Warszawie ma średnio zarobki od 3500 brutto do 4500 nawet! Zastanawia mnie czy tą różnicę BPO NETWORK zabiera sobie z prowizji :) nie polecam. Szukajcie na rynku otwartym.

Rekrutacja
@Bredzisław

Idąc na rozmowę był Pan poinformowany jaki jest zakres obowiązków oraz jaka pensja jest na danym stanowisku.

Gość

Bardzo fajna firma

Dominika

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to jedną z najlepszych firm w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować i bardzo się z tego cieszę ,iż miałam taką możliwość dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

Agnieszka BPO Network

Pracuje bezpośrednio w BPO Network i to już mój 4 rok. Jestem zachwycona pracą i tym jaki cudowny zespół pracuje ze mną. Staramy się pomóc każdemu kto się do Nas zgłasza mimo, że nie jest to łatwe. Nie zawsze się nam udaje. Prowadzimy firmę mając swoje niepełnosprawności (i nie są to osoby najbardziej chore i z wykształceniem). W ciągu tych 4lata pomogłyśmy znaleźć pracę setkom osób. Stworzyłyśmy stronę Pracodawca z sercem gdzie poszerzamy wiedzę na temat niepełnosprawności i zatrudniania osób takich jak my. To co my z naszej strony robimy to tworzymy notatkę o Was, podpowiadamy jak zmienić CV żeby było atrakcyjniejsze. Podsyłamy klientom, firmom które znamy. Czasem jest tak, że ten pracodawca się nie odezwie- ma do tego prawo. Czasem prosi o chwile czasu na decyzje. Wtedy my otrzymujemy komentarze tutaj, że się nie odzywamy itd. Nasze numery są ciągle dostępne. Można też napisać email. Nic nie jest ignorowane. Zawsze wkładamy serce w swoją pracę i tak będzie do ostatniego dnia w BPO :) Zapraszamy do rozmowy z nami i kontaktu BPO Network

@Agnieszka BPO Network

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

@Agnieszka BPO Network

Jest napisane kto to wpisał

nick

BRAK INFORMACJI O BEZCZELNOŚCI I PATOLOGII INTERNETOWEJ Z GODZ. 12.00

Tomasz
@nick

O czym prowadzicie w chwili obecnej tak naprawdę dyskusję? Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tą firmą, dlatego też chciałbym po prostu ustalić, jak wygląda tam praca. Jest może w tym wątku osoba, która mogłaby pomóc? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

@Tomasz

BPO Network zatrudnia pracowników do różnych firm więc ciężko jest określić jak wygląda tam praca. Osoby zatrudnione w BPO bezpośrednio raczej są zadowolone, ale nie szukamy pracowników wewnętrznie.

Były pracownik BPONetwork

Pracowałem na stanowisuk w firmie BPONetwork, odradzam firmę. Państwo firmy byli niekulturalne, nieprofesjonalne i mega słabo podejście. Także zaczepiają pracowników. Ta Wiem, że mają konkurencje i współpracy z kimś firmą agencją pracy i korporacją, aby utrzymywaja na siebie, nie dla pracowników. To właśnie jestem dyskryminowany przez Państwo BPONetwork, Nadal brak wsparcia niepełnosprawni pracy, nie wspiera osób głuchego i niesłyszącego. A moj znajomni większość składali CV, już prawie od pół roku nie odżywają, brak odpowiedzialności w czasie rekrutacji. Nie polecam. Przykro mi powodu.

UMIARKOWANA
Kandydat

Czy BPO Network to agencja tymczasowej pracy i czy są możliwości dłuższej umowy po okresie próbnym? Mam przykre doświadczenia z obecnej agencji, w której pracuje około roku, umowy są tylko przedłużane o miesiąc. Czy są możliwości stażu u Was w branży hr lub kadry i płace bądź osoby szkolącej się do zawodu hr, stanowiska niższego szczebla. Oczywiście obserwuje Waszą stronę Pozdrawiam :)

Aga
@UMIARKOWANA

Jestesmy agencja pracy, nie agencja pracy tymczasowej. Okres probny to od 1-3miesiecy- decyduje pracodawca. Zasadniczy jest dluzszy ale tez zalezy od decyzji pracodawcy. Niestety nie mamy staży :(

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BPO NETWORK Sp. z o.o., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.