BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Manager

Na każde pytanie emailowe odpowiadamy. Nie odpowiadamy na prośby typu priv na facebook oraz nie odpowiadamy na prywatne wiadomości na facebook ponieważ obowiązuje Nas RODO. W każdym ogłoszeniu jest podany kontakt telefoniczny do osoby zajmującej się rekrutacją oraz 2 adresy email.

Oferta pracy administracyjnej

Cześć, apkikowalam na stanowisko pracownik administracji. Czy zakladanie konta w banku jako wymóg podpisania umowy to normalny proces w tej firmie ?

@Oferta pracy administracyjnej

U nas nie ma takiego procesu. Prowadzimy normalne rekrutacje. Nasza firma nazywa się BPO Network.

Olga
@manager

A jak mniej więcej rekrutacje przebiegają u was? Ile jest etapów? I czy rozmowa może się odbywać online?

Maja
@manager

No właśnie, mnie też ta rekrutacja zaciekawiła. Co firma rozumie poprzez stwierdzenie, że coś jest "normalne"? Każdy proces w niej można za taki uznać? Jak obecnie wasza działalność wygląda i w jaki sposób wygląda cały proces związany z rekrutacją obecnie od początku do zakończenia współpracy?

@Maja

Pani Maju ''normalne" znaczyło, że my nie prosimy nikogo o żadne konta. Ta rekrutacja dotyczyła firmy Network Kadry. To nie jest nasza firma. Nazywamy się BPO Network i nie prosimy kandydatów o zakładanie kont.

Maja
@manager

Jasne już, dziękuję. Widziałam informację, że osoby z grupą są tu mile widziane i jak najbardziej rekrutowane. Czy sposób ich rekrutacji różni się od tej standardowej? obecnie jak ona przebiega?

Ilona

Cześć, pytanie w sprawie tej oferty dla osób z niepełnosprawnością na specjalistów ds. marketingu. Czy liczy się, jaką grupę ktoś ma, czy jest to bez znaczenia dla pracodawcy?

manager

Nasza firma nazywa się BPO Network. Nie nazywamy się Network kadry. Oskarża nas Pan/Pani o coś nie związanego z naszą firmą.

IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
coraz-zabawniejsze-te-oferty

czy na wolnym rynku osoby biegłe w SAP to na pewno zarabiają 3010 brutto? Dlaczego stanowisko "specjalisty ds wsparcia administracyjnego ze znajomością SAP", ang B2/C1 i bardzo dobrym Excelem ma tak niskie wynagrodzenie? Chodzi o ofertę z początku września 2022. Zlitowalibyście się chociaż, oferując przyszłoroczną pensję minimalną, a nie tegoroczną, mamy trzy miesiące do końca roku.

@coraz-zabawniejsze-te-oferty

Na tym stanowisku wynagrodzenie to 4000-6000. Czy to jest niskie - kwestia sporna

@coraz-zabawniejsze-te-oferty

Skąd informacja o 3010 brutto? Nasze rekrutacje 99% czasu są na zupełnie inne kwoty, Gdzie jest informacja, że znajomość SAP ma być biegła?

@coraz-zabawniejsze-te-oferty

Aplikowałam na to stanowisko. Pensja proponowana była na poziomie 5000 zł brutto. Pisze Pan/Pani bzdury. SAP nie znam - nie był wymagany

wow

Swietnie, ze ma Pani faktycznie taka kwote na umowie, i ze tak błyskawicznie Panią zrekrutowali. Dobrze byloby, gdyby w tym blyskawicznym zatrudnieniu oraz wysokosci pensji byla choć szczypta prawdy. Pytanie do posrednika - dlaczego stawki w ofertach są niejawne?

coraz-zabawniejsze-te-oferty
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

Dlaczego w ofertach publikowanych przez Panstwa zarowno na stronie BPO, jak i w innych miejscach, poziom wynagrodzenia jest niejawny? Te stawki padają tylko tu, a Gowork wszystko przyjmie ;)

@wow

Bo jesteśmy pośrednikiem i nie decydujemy o pensji.

@wow

Nasza firma każdą rekrutacje robi szybko. Żadna szanująca się firma nie poda na wysokim stanowisku jakie jest wynagrodzenie. Nasza firma pośredniczy w rekrutacji i każda osoba która do nas aplikuje jest pytana o wynagrodzenie jakie chce otrzymać. Prosimy nie wprowadzać kandydatów w błąd.

Wymijajace uzasadnienie
@manager

Dobrze, że Pani/Pana szefostwo wypowiedzialo się już niżej. Znam posredników podajacych widełki, nawet w expressowych rekrutacjach, gdy idealnego kandydata mają po max 4godzinach.Tak naprawdę wystarczyłby dobry, konkretny, skuteczny brief i transparentność obu stron procesu. Można to wypracować... lub olać.

Magdalena

Bardzo polecam współpracę z BPO Network, rozmowa wstępna z firmą była przeprowadzona ze mną już następnego dnia po wysłaniu aplikacji, cały proces rekrutacyjny odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze i finalnie doprowadził do rozpoczęcia współpracy z międzynarodową korporacją. Pracownice z firmy BPO Network są bardzo pomocne na każdym etapie rekrutacji. Gorąco zachęcam wszystkich do próbowania swoich sił w rekrutacjach prowadzonych przez tą firmę.

@Magdalena

Dziękujemy :)

Magdalena

Aga

Witam, jak można się z państwem skontaktować w sprawie pracy w busko zdrój, w inny sposób jak wypełnienie formularza zgloszeniowego?

@Aga

można zadzwonić, napisać email albo przyjść do naszego biura w Warszawie na naszej stronie są wszystkie opcje kontaktu www.bponetwork.pl

umiarkowany

to nie ja bylem autorem tamtego oskarżającgo zdania, ale hmmmm czy "powszechchnie praktykowana selekcja ze wzgledu na stopien niepelnosprawnosci" (jakoś doswiadczenie i kwalifikacje nie są na 1szym miejscu, ciekawe dlaczego ;) )jest etyczna? bo nie jest przestepstwem tylko smutnym elementem polskiej rzeczywistosci. prawda taka, że pracodawca/posrednik bierze pod uwage wylacznie ludzi z najwyzsza kwota dofinansowania/odpisu plus (kolejny warunek konieczny) z rejonu o ogromnym bezrobociu takze wsrod osob zdrowych plus (kolejny warunek komnieczny) osobę ugodowa na tyle, żeby nie chciala żadnych podwyżek z minimalnej krajowej rownież po pozytywnym przejsciu okresu probnego. a rekrutują Państwo również na stanowiska wymagające kwalifikacji i doświadczenia. wiec idealny kandydat to gleboko niepelnosprawny wyksztalcony desperat z Polski Z(jak zadupie) na utrzymaniu rodzicow, bo minimalna przy glebokiej niepelnosprawnosci i kosztach zwiazanych ze zdrowiem/sprzetem do pracy to smieszne grosze.

@umiarkowany

Mam grupę umiarkowaną zwykłą :) jestem w bpo network managerem

Inna perspektywa
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

Tak, w samej agencji byc może schorzenie szczególne nie ma aż takiego znaczenia. Jednak w przypadku pośrednictwa, dla pracodawcy i pośrednika ma wieksze :) znaczny+szczegolne to jeden z wymogow rekrutacyjnych, wszedzie u każdego pośrednika. Po prostu jest wtedy duża - najbardziej opłacalna kwota odpisu PFRON, z ktorej zostaje spora suma po odliczeniu calkowitego kosztu pracy w wys.np 3500 brutto. ,(kwota przykladowa, sam odpis to aktualnie prawie 10 000, a minimalna wynosi 3010 brutto, caly koszt pracodawcy ok.3400).

@umiarkowany

Czyli ze stopniem lekkim nie ma w ogóle po co wysyłać CV, nawet jak ma się doświadczenie w danej branży?

PotrójnyOdpisPFRON
@Kandydat

Moze ze schorzeniem specjalnym z wyższą dopłatą da radę. Umiarkowanych z wielokrotnym odpisem / ew schorzeniem specjalnym często pomijają, twierdząc, że mają ponad 6000 gotowych do pracy kandydatow w bazie, głównie ze znacznym specjalnym/szczególnym. Chodzi o kwoty dofinansowań czy odpisów, reguła jest taka, że najlepiej sfinansować koszt minimalnej pensji z tego odpisu, żeby pośrednik z pracodawcą zarobili jak najwiecej. Poczworny odpis = prawie 11 000zł, koszt minimalnej ok 3400-3500. Zostaje okolo 7000zł czystego zysku co miesiac, na jednym pracowniku.

Kadydat
@PotrójnyOdpisPFRON

Czyli jednym słowem, osoba z niepełnosprawnością w stopniu lekkim (bez schorzenia specjalnego) nie ma czego szukać w takich firmach. Przykre jest, że dla ogółu pracodawców taka osoba jest nieprzydatna, bo chora, zwłaszcza gdy choroba jest widoczna gołym okiem. A dla firm pośredniczących takich jak ta, również jest to osoba nieprzydatna, bo ZA MAŁO chora. Może ktoś mądry doradzi w takim razie, co takie osoby mają zrobić i gdzie szukać pracy?

Pomimo
@Kadydat

Stopień lekki ze schorzeniem specjalnym, 20 letnim doświadczeniem na stanowiskach samodzielnych i kierowniczych, po studiach wyższych i podyplomowych (2X), aplikujący wielokrotnie na stanowiska jak najbardziej wpisane w jego kompetencje, doświadczenie, piszący do rekrutujących w BPO, dzwoniący wielokrotnie - oprócz obietnic bądź lakonicznej odpowiedzi że na tym etapie - pierwszym, selekcji CV, nie został wybrany, też nie ma co liczyć na konkretne zainteresowanie.... Skąd/jak/dlaczego? Przykro mi, nie wyczaruję odpowiedzi.

@PotrójnyOdpisPFRON

Mam znaczny stopień na czas nieokreślony oraz grupę specjalną. Także maks jak dla Pracodawcy. Ponad 20-letni staż w administracji. I nie jest tak łatwo znaleźć pracę.

PotrójnyOdpisPFRON

A czy poza doswiadczeniem w administracji to znasz jezyki obce min.B2 i Excela? To szukaj, niekoniecznie nawet w BPO, ale inne agencje mają oferty dla ludzi z bieglym angielskim czy tez niemieckim. Na grupach na FB co jakis czas jakis posrednik rekrutuje dla Shella za bardziej humanitarne wynagrodzenie niż minimalna.

Megi
@PotrójnyOdpisPFRON

A skąd się wzięła kwota 11tys? Byłam przekonana, że za znaczny jest ok 1900, umiarkowany 1200, lekki 450, miesięcznie.

@Megi

@Megi: Chodzi o przedsiebiorstwa i organizacje ktore nie zatrudniają wymaganej liczby 6% OzN na pokladzie, wtedy płacą skladki PFRONowi. BPO wspolpracuje głównie z dużymi firmami, ktore dorzucają do budzetu PFRON i optymalizuje im te kary. Pieniadze w PFRON tak jakby jednak musza sie skądś najpierw brać, nieprawdaż? Kasę "z" biorą różne Januszexy, Zpchy, ZAZy itp. Ktoś jednak musi wpłacać, żeby ta kasa była.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Rozwoju? Podziel się swoją opinią.

Bpo Network

Stanowisko jest nowe, nie odbyła się jeszcze żadna rozmowa. My jako BPO robimy pierwszą rozmowę z kandydatem. Mamy za zadanie sprawdzić na ile dana osoba spełnia wymagania stawiane pod dane stanowisko. Selekcjonujemy 3-4 osoby. Kolejny etap to rozmowa bezpośrednio z firmą i wybór 1 pracownika.

@Bpo Network

W jaki sposób będziecie sprawdzać te wymagania ?

Darek

Witam serdecznie w tym tygodniu złożyłem do Państwa aplikacje razem z orzeczeniem. Mam pytanie czy jest jakaś szansa na odpowiedź od państwo pozytywną czy nawet negatywna ? Pozdrawiam

@Darek

To zależy na jakie stanowisko. Jest sezon urlopowy. Prosimy napisać do Nas email na rekrutacja@bponetwork.pl

@manager

to na jakie stanowiska macie wolne miejsca:)?

Kandytat

Jesli oferta posiada "Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności" czy są szanse że bez orzeczenia rownież ktoś się skontaktuje, czy raczej nie? Pozdrawiam

Andrew
@Kandytat

Raczej niezbyt są szanse. Parokrotnie spotkałem u nich ogłoszenia, które z perspektywy moich lat w zawodzie, a także stopnia skomplikowania były raczej proste. Ale czemu nie, wysłałem CV. NIGDY nie dostałem nawet odpowiedzi, jakbym wysyłał w czarną dziurę. Ale tego orzeczenia nie miałem. Po prostu pandemia wykruszyła moje stanowisko, a przewijały mi się proste i przyjemne oferty od BPO, które spełniałbym z 3x nawiązką. Ale nigdy odpowiedzi, bo tego orzeczenia nie miałem.

@Andrew

Dzień dobry, Nasza firma rekrutuje tylko i wyłącznie osoby z niepełnosprawnościami. Zastrzegamy sobie również prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Pisze Pan, że nie wysłał nam CV, a następnie, że nie dostał odpowiedzi. Jak mamy odpowiedzieć na nie wysłane CV?

Andrew
@manager

Prosze przeczytac jeszcze raz i zwrocic uwagę na przecinek, który postawiłem po słowie "nie". "Czemu nie, (przecinek) wysłalem CV". Mam nadzieje, ze to tylko takie drobne przeoczenie, i na drugi raz osoba na stanowisku managera jakoś da radę przeczytać poprawnie, pozdrawiam Państwa.

Firma BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Asystent Działu Księgowości. Czy dalej można tam aplikować?

manager

tak, do końca tygodnia zapraszamy do aplikacji

@manager

Jak duże doświadczenie jest wymagane?

Czy rozmowa rekrutacyjna w BPO NETWORK Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

BPO

Tak, jeśli jest to konieczne ze względu na stanowisko.

MarekR
@BPO

Super

Kazimierz
@MarekR

A co? Będziesz aplikował. Myślisz że trzeba znać angielski perfekt czy wystarczy komunikatywnie? Bo ja raczej to drugie i sam nie wiem czy aplikować.

Zalezy jakie stanowisko
@Kazimierz

@kazimierz jak chcesz byc lektorem j.ang (czasem szukają zdalnych nauczycieli), to raczej komunikatywnie to za mało. Ale do obslugi klienta ten poziom wydaje się OK.

Firma BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy dalej można tam aplikować?

Manager rekrutacji

Jesteśmy agencją pośredniczącą w zatrudnieniu więc przekazujemy dane za zgodą kandydata. To kandydat podpisuje zgodę na udział w innych projektach niż tylko ten na który aplikował. Jako osoby z niepełnosprawnością robimy co z naszej mocy, żeby pomóc innym osobom z niepełnosprawnością. Jesteśmy legalną firmą z numerem agencji zatrudnienia. W razie pytań prosimy o telefon do naszego prawnika. Fundacja edukacji informatycznej nie jest naszą fundacją - nie jesteśmy fundacją. Pozdrawiam :)

CzęśćOfertToFikcja
@Manager rekrutacji

Rozumiem, że maja Państwo płacone za wprowadzanie w błąd, i takie są Wasze odgórne wytyczne, ale to stawia Was w szalenie niekorzystnym świetle jako pośrednika pracy. W ulamek sekundy da się znaleźć powiązania miedzy Zdalni.pl (czyli jedną z Waszych inicjatyw) a Fundacją Edukacji Informatycznej.

manager

Na stanowiska typu praca biurowa zawsze można do Nas aplikować bo bardzo często szukamy właśnie po tego typu pracę.

Justys

Wysłałam wiele CV na oferty pracy i nikt nawet do mnie nie oddzwonił i nie zaproponował pracy więc gdzie tu troska o osoby z grupą:(?

manager

Mamy 11 000 osób w bazie :) jak szukamy pracownika to zazwyczaj mamy odpowiednią osobę w przeciągu kilku dni. Łatwo jest napisać na firmę zły komentarz (anonim) tylko dlatego, że nie spełnia się warunków stawianych przez pracodawcę.

W Nowogród BPO NETWORK Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

To jest praca zdalna

Bodzio

Witam Pozwolę sobie na krótka opinię, aplikowałem do jednej z ofert związanych z dziedziną IT, mam kierunkowe wykształcenie niepełnosprawność znaczną specjalną, sprzęt komputerowy przystosowany do mojej niepełnosprawności oraz ogrom chęci do pracy. Po kilku dniach po złożeniu aplikacji skontaktowała się ze mną Pani i po miłej kilkunastominutowej rozmowie poinformowała mnie że na tym etapie wszystko jest na najlepszej drodze do kontaktu z pracodawcą w celu już szczegółowych warunków oraz zakresu pracy, tym bardziej że miałem wcześniej kontakt z bliźniaczym projektem. I w tym momencie moja przygoda i radość z nowego wyzwania się skończyła, nikt więcej się nie odezwał, czekałem dzień. tydzień dwa tygodnie odrzuciłem ofertę z Urzędu Pracy bo nie była zgodna z moim wykształceniem i pasją. Trudno, rozumiem że moje doświadczenie było za małe albo zdjęcie na C.V nie odpowiadało, może to że oferowałem za darmo sprzęt komputerowy i łącze nie wiem nie rozumiem dlaczego nie stać Państwa na jeden krótki telefon lub nawet sms że nie aktualne, nie łudź się a poza tym życie napisało ci taki scenariusz że powinieneś się przyzwyczaić do kolejnych kopniaków. Pomimo tego życzę Państwu sukcesów,i głęboko wierzę że tylko mnie spotkała taka "niezręczność" a tak informacyjnie UP znalazł mi pracę, jestem dumnym dozorcą i mam w pracy dwa pieski i myślę że radość w ich oczkach jak się spotykamy jest więcej warta niż telefon od Was z jakąkolwiek informacją. Pozdrawiam

Agnieszka
@Bodzio

O tym czy Pan dostanie szanse decyduje pracodawca. To on decyduje czy zadzwoni czy nie.

@Agnieszka

A decydować powinna kultura osobista i dobre wychowanie. Brak telefonu czy maila to dowód na jego brak.

@Bodzio

To bardzo częsty proceder, którego także nie rozumiem.. Uważam, że informacja zwrotna niezależnie od tego jaka jest powinna być skierowana do osoby aplikującej.. To samo tyczy się rozsyłania CV.. Ktoś przeglądał aplikację, ktoś zapoznał się z umiejętnościami kandydata, zatem tak samo powinna być skierowana informacja zwrotna. Być może był ktoś lepszy i zdecydowali się na kogoś innego, powinni poinformować, że rekrutacja zakończona i kandydat z najlepszymi kwalifikacjami został wyłoniony z grona nadesłanych aplikacji. Po problemie, szukam dalej..:)

Agnieszka
@Bodzio

To pracodawca decyduje o kontakcie z kandydatem. Ze strony BPO my możemy przeprowadzić rozmowę i przesłać kandydata po weryfikacji. Pośredniczymy w znalezieniu pracy. Jeśli pracodawca się nie odezwał to jest jego decyzja.

Krzysztof
@Agnieszka

Aby ciebie kobieto ktoś tak nie potraktował , a może jednak nie to byś poczuła jak to jest z drugiej strony .

Aga
@Agnieszka

Skoro kandydat został poinformowany, że wszystko jest na dobrej drodze aby został zatrudniony a jednak nie został, to wypada poinformować, że nie przeszedł kolejnego etapu rekrutacji. To zwyczajnie uczciwość i szacunek wobec kandydata, którego jak zauważyłam także w swoim doświadczeniu brakuje wielu rekruterom i firmom. A potem wielkie zdziwienie, że są negatywne opinie.

Manager rekrutacji
@Aga

Dzień dobry, A skąd wiedza, że kandydat nie przeszedł jeśli nie było od nas informacji? Prosimy o bezpośredni kontakt. Jeśli pracodawca decyduje się zatrudnić inną osobę to zawsze informujemy w formie wiadomości email.

Agata
@Bodzio

Miałam podobną sytuację - najpierw rozmowa telefoniczna, a później cisza.

BPO

Mamy 4 adresy email, 4 numery telefonu. Można do nas zadzwonić albo napisać. Nie obiecujemy nigdy, że komuś znajdziemy pracę bo jesteśmy pośrednikiem i żadna z Nas nie decyduje ostatecznie kto dostanie prace. Niektóre rekrutacje trwają długo, ale jak się kończą to każdy dostanie od Nas email.

Elżbieta
@Bodzio

Uważam,że informacja o zakończeniu rekrutacji na konkretnym etapie i podziękowanie za rozmowę czy spotkanie to podstawa.Tutaj tego zabrakło i stąd moje poparcie dla pana BODZIO.

Konrad

Zauważyłem że są rózne opinie o pracy w BPO nawet podobno pojawiła się firma w Tarnobrzegu, myślę że poradzę sobie !

@Konrad

Nigdy nie mieliśmy współpracy z firmą w Tarnobrzegu. Proszę pamiętać, że BPO zajmuje się poszukiwaniem pracy w innych firmach - rzadko szukamy do Nas.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.