BPO NETWORK Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Monika

W BPO NETWORK pracuję już prawie 4 lata. Przez ten czas dostałam szansę na rozwój o jakim wcześniej nawet nie myślałam. Są tu olbrzymie możliwości na realizację swoich pomysłów, szefostwo wspiera na każdym etapie. Zespół jest mega zgrany, wszyscy się lubią i pomagają sobie. Praca tutaj to naprawdę super sprawa ????

wiiiii
@Monika

Czy można aplikować do ZESPOŁU BPO?

Manager rekrutacji
@wiiiii

Można, ale nie do działu rekrutacji bo mamy full

wiiiii
@Manager rekrutacji

Czyli na jakie stanowiska i czy są w formie zdalnej?

Joanna
Klient

Jestem osobą niepełnosprawną stopień umiarkowany i aktualnie poszukuje pracy. Czym zajmuję się państw firma?

Joanna
@Joanna

Podłączę się pod pytanie. Ktoś coś wie? Czy aktualnie poszukują osób z orzeczeniem albo czy w ogóle jest możliwość aby w najbliższej przyszłości się starać o pracę w BPO NETWORK?

@Joanna

Bezpośrednio w BPO szukamy tylko chemika z uprawnieniem do nauczania. Poza jako pośrednik mamy bardzo dużo stanowisk.

@Joanna

zapraszamy na naszą stronę :)

@Pracownik

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

Agnieszka BPO Network

Pracuje bezpośrednio w BPO Network i to już mój 4 rok. Jestem zachwycona pracą i tym jaki cudowny zespół pracuje ze mną. Staramy się pomóc każdemu kto się do Nas zgłasza mimo, że nie jest to łatwe. Nie zawsze się nam udaje. Prowadzimy firmę mając swoje niepełnosprawności (i nie są to osoby najbardziej chore i z wykształceniem). W ciągu tych 4lata pomogłyśmy znaleźć pracę setkom osób. Stworzyłyśmy stronę Pracodawca z sercem gdzie poszerzamy wiedzę na temat niepełnosprawności i zatrudniania osób takich jak my. To co my z naszej strony robimy to tworzymy notatkę o Was, podpowiadamy jak zmienić CV żeby było atrakcyjniejsze. Podsyłamy klientom, firmom które znamy. Czasem jest tak, że ten pracodawca się nie odezwie- ma do tego prawo. Czasem prosi o chwile czasu na decyzje. Wtedy my otrzymujemy komentarze tutaj, że się nie odzywamy itd. Nasze numery są ciągle dostępne. Można też napisać email. Nic nie jest ignorowane. Zawsze wkładamy serce w swoją pracę i tak będzie do ostatniego dnia w BPO :) Zapraszamy do rozmowy z nami i kontaktu BPO Network

@Agnieszka BPO Network

Jakie są mocne strony pracodawcy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

@Pytanie

BPO Network nie jest pracodawcą, jest pośrednikiem

NIE MA ŻADNYCH

Andzia

Praca, którą wykonuję dzięki BPO Network bardzo mi odpowiada. W firmie panuje luźna. fajna atmosfera, ludzie są życzliwi i pomocni. I co ważne, pieniążki są na czas. Dobra Firma :)

@Andzia

Nikola

Jestem bardzo zadowolona z pracy Bardzo miła atmosfera, dobrze się pracuje. Najlepsza praca zdalna jaką dotąd mialam Bardzo polecam

@Nikola

Dominika

Wspaniała firma,która daje nam chęci do życia i możliwości pracy:)

@Dominika

Iskra Daniel

Zbyt wiele nie napiszę, za krótko pracuję ale firma spoko. Pozdrawiam

@Iskra Daniel

Lena

BPO NETWORK jeśli chcesz czuć że się rozwijasz to firma jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Pracują w niej ludzie którzy znają się na swojej pracy i z pełnym profesjonalizmem pomagają Ci wdrażać się w powierzone obowiązki. Każdy dzień przeprowadzony w BPO Network sprawia że czujesz się spełniony w sferze zawodowej. W firmie pracuje bardzo dużo osób z niepełnosprawnością co pozwala Ci na prawdziwie domową atmosferę. Jeśli chodzi o kadrę i team lider zawsze możesz liczyć na ich wsparcie są do dyspozycji przez cały dzień twej pracy więc w razie jakichkolwiek pytań nie musisz się głowić tylko od razu uzyskujesz rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji. Więc jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze i dodatkowo spełniać się zawodowo naprawdę zapraszamy i polecamy pracę u nas. A przekonasz się że każda pozytywna opinia jest całą prawdą o BPO NETWORK. Gorąco polecam pracę w tej że firmie.

@Lena

@Lena

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w BPO NETWORK Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Konsultant Ds. obsługi klienta, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 27 lipca.

@Pytanie

W DZISIEJSZYCH CZASACH AŻ ROI SIĘ OD NIBY-PRACODAWCÓW WYZYSKIWACZY NIEPŁACĄCYCH NAWET NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ, WSZYSCY SZUKAJĄ 'PRACOWNIKA' TYLKO NIEWIELU WYPŁACA WYPŁATY I WOGÓLE JEST UCZCIWYCH

@Pytanie

BPO jest pośrednikiem wiec benefity zależą od stanowiska na które się aplikuje. Każdy pracodawca ma swoją własną ofertę

@Agnieszka

Mariusz

Bardzo miła i spokojna atmosfera w pracy. Przyjaźni ludzie. Wynagrodzenie na czas. Polecam :)

@Mariusz

dodolores

Firma ,która nie jest obojętna na potrzeby ludzi. Jest wspaniałą firmą,która pobudza ludzi do życia i działania zwłaszcza pozytywnego.

@dodolores

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

Łukasz

Miła atmosfera w pracy, bardzo pomocni ludzie. Tolerancyjne i uprzejme osoby w biurze i kadrach.

@Łukasz

Mucha77

Witam serdecznie, zespół BPO Network to kreatywni pełni energii i zaangażowania ludzie , którzy stawiają sobie ambitne cele i dążą do nich cały czas. Jeśli tylko poszukujecie państwo pracy to z czystym sumieniem mogę stwierdzić iż dział rekrutacji BPO Network dokona wszelkich starań aby sprostać waszym oczekiwaniom. Ja sam osobiście poszukiwałem pracy po przez tą firmę i z efektów jestem bardzo zadowolony ponieważ stałem się członkiem tej firmy . Moja opinia jest dowodem na to iż warto zaufać tej drużynie profesjonalistów i powierzyć im swoją ścieżkę zawodowego rozwoju. Życzę powodzenia wszystkim w poszukiwaniu pracy.

@Mucha77

Marzena Surówka

Złożyłam kiedyś cv z propozycją ze znalezieniem miejsca pracy. Bardzo się bałam z powodu doświadczeń jak są traktowane osoby z niepełnosprawnością na rynku. Niemniej jednak okazało się że nie potrzebnie. Dzięki nim znalazłam świetną pracę. Kontakt z osobami bardzo rzetelny i prawidłowy. Zdobyłam jeszcze większe doświadczenie :) i wiem kiedy mam o siebie walczyć. Naprawdę warto!

@Marzena Surówka

Pani K
Kandydat

Tak zgadzam się co do tego, że na aplikację powinna być odpowiedź. Z własnego doświadczenia wiem, że Firma BPO Network odpowiada na każdą aplikację jeśli nie kontakt telefoniczny, to jest wysyłany imali. Pani w rekrutacji powiedziała, że także trzeba sprawdzać pocztę ponieważ, też wysyłają info na imali. BPO Network jest agencją pracy i wywiązują się solidnie ze swoich obowiązków, zawsze coś doradzą podpowiedzą. To pracodawcy ucinają kontakt. Pracują tam bardzo miłe panie. Polecam.

Wiola

Witam ???? Pracuję w firmie BPO NETWORK prawie miesiąc więc stosunkowo krótko jednak co już mogę powiedzieć to to, że osoba, która się ze mną kontaktowała w trakcie rekrutacji była bardzo miła i rzetelna, cierpliwie pomogła na każdym etapie a w razie jakichkolwiek pytań zawsze można było liczyć na szybką odpowiedź. Co więcej? Panuje fajna atmosfera, nie czuć żadnego zbędnego napięcia, również koordynator jest bardzo sympatyczną osobą i w razie jakichkolwiek pytań śmiało można się do niego zwrócić ???? praca w tej firmie jest moją pierwszą pracą i naprawdę mi się podoba ????

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

nie

Bogusia vel Migotka
 Rekomendacja

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować, dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

pracownik stopień znaczny

Ja tam nie narzekam. Zbyt wiele lat przepracowałem jako pracobiorca jak i pracodawca. W każdym miejscu pracować trzeba. Tutaj jest mi dobrze, nie mam powodów do narzekań.

@Bogusia vel Migotka

Agnieszka

Tworzylam zespół BPO Network Wkladamy prace i serce w to co robimy. Staramy sie o każdą osobę. Nie zawsze starcza nam czasu. Nie zawsze program wysle nan email do kandydata, ale robimy co mozemy. Od paru lat zalazłysmy setkom osób z niepełnosprawnoscią prace.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BPO NETWORK Sp. z o.o., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.