3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

michall

Złożyłem 2 razy do nich cv.Oddzwonił jakiś nieogarnięty pan,który nie wie z kim rozmawia,nie wie,na jakie stanowisko była aplikacja itd.Słabo,bardzo słabo.Zadaje pytania,a potem nie czeka na odpowiedzi,obiecuje,że "ktoś oddzwoni",a potem cisza.Wczoraj minęło 5 tygodni od jego telefonu.Firma to kpina!!!Nie polecam

axe
@michall

firma poluje na 1 grupe inwalidzka, i okrada pfron z milionów zł, wysłać donos do pfron !

na razie poszukujący pracy
@axe

... jak ktoś chce pomóc znaleźć pracę dla ON i jeszcze trochę kasy przytulić to cóż ... takie życie. Ja im nie żałuję . Mam nadzieję, że pracę znajdę taką którą jestem w stanie wykonywać w domu. Cóż z tego, że za mniejsze pieniądze alee. zawsze 1. Dodatkowy grosz 2. Mam co robić i nie będę myślał tylko o bólu 3 . Komuś się przydam.

Katarzyna
@michall

Pan owszem mógł zadzwonić dwa razy, ale odnośnie dwóch stanowisk najprawdopodobniej, może warto zadzwonić do Nas, a nie wypisywać szkalujące wypowiedzi. Nikt nie zapewnia kandydatów o zatrudnieniu bowiem tylko pracodawca takie zobowiązanie podejmuje. Brak kontaktu z Naszej strony najprawdopodobniej wynika z niepodjęcia decyzji przez pracodawcę. Mamy wiele osób zatrudnionych z Naszych procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiam

realista
@axe

Taaak polują na tzw JEDYNKĘ. Ze SZCZELBĄ chodzą i SZCZELAJĄ . Człowiecze ogarnij się.))))

Stopień umiarkowany
@realista

Chodzi o to, że osoby z umiarkowanym stopniem nikt z tej agencji w żadnym wypadku w ogóle nie weźmie pod uwagę przy rekrutacji :) żerowanie na desperacji, ot co.

Ola1997

POLECAM. Bardzo miiła i żetelna obsługa Infolinia sprawnie działa i pan Paweł Płaczkiewicz cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i radzi na jakie ogłoszenie o pracę zwrócić uwagę. Pozdrawiam załogę i więcej takich pracowników cierpliwych jak Pan Paweł

anonymous

Witam . Podobnie jak pani Krystyna choruję na stwardnienie rozsiane z tą różnicą ,że ja choruję od 20 lat mam wykształcenie farmaceutyczne policealne (to jest jedyne moje wykształcenie). Niestety SM praktycznie od razu "zabrało" mi nogi i ręce też nie są na tyle sprawne co kiedyś w wyniku tej choroby nie byłam w stanie nawet ukończyć stażu w aptece stałam się osobą niepełnosprawną (mam orzeczony stopień znaczny).Próbowałam nauczyć się szybkiego pisania na klawiaturze, ale rączki latają po niej jak chcą(spastyczność rąk). Pokładam wielką nadzieję w BPO NETWORK ,że odezwą sie do mnie z ofertą pracy .

Zainteresowana

BPO NETWORK to profesjonalista z bardzo dobrą opinią jako pracodawca. Właśnie aplikowałam i czekam!!

telepracownik

Pracodawca solidny, pracownicy uprzejmi i kompetentni. Mam nadzieje na dłuższą współpracę :)

Józefina

Z BPO dostałam telefon jakiś czas temu. Zadzwoniła Pani, przeprowadziła wywiad - bardzo fajnie się nam rozmawiało. Nie było spiny ani nic z tych rzeczy, poprosiła o orzeczenie ale odrazu zastrzegła że można zamazać pesel i inne wrażliwe dane. Uprzedziła, że na odpowiedź w sprawie pracy będzie trzeba trochę poczekać bo oni także czekają na decyzję klienta a to różnie trwa. Czekałam 2 tygodnie, po tym czasie dostałam ponowny telefon z informacją o spotkaniu z klientem. Termin spotkania został dopasowany do mnie, co bardzo mi odpowiadało. Poszłam i się udało :) pracuję. Ja ze swojej strony polecam BPO Network, wszystko było zrobione profesjonalnie i rzetelnie

Jolka
@Józefina

ja tez polecam

Magda666
@Józefina

u mnie podobnie sytuacja wyglądała jak u Józefiny. Zadzwoniła pani Monika w związku z aplikacją którą wysłałam dzień wcześniej. Bardzo miła osoba, spokojnie porozmawiałyśmy, wytłumaczyła wszystko a za kilka dni zadzwoniła aby umówić spotkanie z klientem. Co prawda nie zostałam zatrudniona, ale same podejście do kandydata ze strony BPO bez zastrzeżeń. Szukam dalej pracy, może następnym razem mi się poszczęści

Natalia

Bardzo fajna firma, mega plus za infolinię rekrutacyjna, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość zawsze doczekamy się odpowiedzi, POLECAM !!

blindpeople

Bardzo pomocni ludzie. Próbują znaleźć każdemu pracę z takim samem serduchem- jak w jednej rekrutacji nie idzie, to do drugiej. Wraz ze znajomym polecamy (sam mi polecił panią, która go rekrutowała- bezproblemowo mogłam do niej zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego). Dziękuję!

MaxLynx

Bez wątpienia jest to firma budząca zaufanie i co rzadkie, solidna w dalszym toku współpracy.

Limba89

Polecam Pania Agnieszkę Grochala. Bardzo pomocna i miła osoba, która przeznaczyła mi dużo czasu :)

Bobinka
@Limba89

O pani Agnieszce można by długo i ze szlaczkami, bo to naprawdę przemiła osóbka :))

Zadowolony

Profesjonalnie, szybko, kontaktowo. Czytelna i przejrzysta strona www. Polecam współpracę.

Jolanta W.

Mi firma pomogła znaleść bardzo fajną pracę zdalną. Rekrutacja bardzo profesjonalna. Obiecali pomóc i pomogli. Dzieki temu moge pracować w domu i nie martwić się, że jako osoba chora będę dysryminowana. Dziękuje bpo, szczególnie Pani Agnieszce

Żaneta

Pracuję w BPO Network od kwietnia 2017 r. jestem bardzo zadowolona, praca jest ciekawa i dobrze płatna. Firma odpowiedzialnie podchodzi do rekrutacji, szanuje kandydatów i ich opinie, niestety nie każdy kandydat może być zatrudniony od zaraz...Moim zdaniem warto korzystać z ofert pracy Firmy BPO Network ponieważ pozwalają na znalezienie przyjaznego dla ON miejsca zatrudnienia.

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie jest to pierwsza firma, w jakiej mam nie tyle okazję, ile Przyjemność (świadomie używam tego sformułowania:) pracować, ale zdecydowanie najlepsza! Przy całym swoim, de facto wieloletnim już doświadczeniu z różnymi pracodawcami jedno mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem: BPO Network oraz w ogóle cały pracujący tu zespół to najlepsze co mi się mogło przytrafić... I mówię absolutnie serio, bo tak fantastycznej atmosfery nie ma chyba nigdzie indziej, ale to tylko jedna z zalet. Pozdrawiam ciepło i polecam każdemu, z całą stanowczością ;) migotk@

Migotka

Cóż... Nie jest to pierwsza firma, w jakiej mam nie tyle okazję, ile Przyjemność (świadomie używam tego sformułowania:) pracować, ale zdecydowanie najlepsza! Przy całym swoim, de facto wieloletnim już doświadczeniu z różnymi pracodawcami jedno mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem: BPO Network oraz w ogóle cały pracujący tu zespół to najlepsze co mi się mogło przytrafić... I mówię absolutnie serio, bo tak fantastycznej atmosfery nie ma chyba nigdzie indziej, ale to tylko jedna z zalet. Pozdrawiam ciepło i polecam każdemu, z całą stanowczością ;)

Aneta K.

W firmie pracuję od listopada 2017r. Już po miesiącu moja umowa została przedłużona i jestem mega szczęśliwa. Codziennie można polegać na swoich przełożonych, gdy coś się dzieje...nie zostaje sama z problemem i razem potrafimy go rozwiązać. Zero dyskryminacji czy dziwnych podtekstów. Cieszę się, że mogę pracować w tej firmie, bo daje z siebie tyle ile mogę i mam nadzieję, że będzie mi dane pracować tu jak najdłużej. :)

Wysłałam cv na dwa stanowiska i na oba dostałam telefon, dokładne wyjaśnienie stanowiska. Pani poprosiła o podanie grupy lub kopie orzeczenia z wymazanym numerem pesel :) Po 2 dniach był telefon bezpośrednio od pracodawcy, który poprosił o wykonanie zdalnego zadania. Dwa tygodnie później zostałam zatrudniona. Osoby piszące ze firma wyłudza dane, piszą w złości bo nie przeszli 1 etapu rekrutacji.

Joanna
@Pracownik

witam,czy mogłaby pani udzielić mi szczegółowej informacji na email ,zostałam kiedyś oszukana i teraz nie ufam takim firmom... JOANNA12311@wp.pl

middlesboruogh
@Pracownik

niech zgadne l stopien znaczny

JaToJa

U mnie identycznie, jakaś rozmowa chwilę już temu i dalej cisza. Coś jest nie tak!

margot

Tak zgadzam się! u mnie to samo co wyżej . Podejrzewam,ze firma wyłudza dane osobowe , a może nawet nimi handluje, może trzeba to sprawdzić???

gość
@margot

to jest agencja pracy. Dzwoni osoba z agencji, ale to co dzieje się dalej nie zależy od nich tylko od pracodawcy

EWA

Szukam pracy zgodnie ze swoim wykształceniem, półwyższym, ukonczyłam Studium Psychologii i Psychoterapii podlegające pod Instytut Psychologii Stosowanej w Warszawie . Doswiadczenie w pracy biurowej zdobyłam w Sadzie Wojewódzkim we Wrocławiu pracujac w Biurze Podawczym . Atutem moim jest niekaralność ,sumienność ,dobra organizacja pracy w zespole w miłej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BPO NETWORK Sp. z o.o., to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.