Aureus S.A.

4 Dodaj opinię
Aureus S.A.
4 85 61 5 1

Grzegorz Pietraszewski Prezes, Aureus S.A.

Od 11 lat zarządza grupą Aureus. Inspirator wielu udanych projektów biznesowych, m.in. Aureus VIA czy Motoplejada. Twórca Fundacji Aureus Link, która wspiera startupy. Stawia na budowanie wyjątkowych relacji z pracownikiem, wprowadzając niestandardowe programy motywacyjne. Dzięki temu grupa prężnie się rozwija, stając się jednym z liderów na rynku finansowym. Determinację biznesową przełożył na sportową, zdobywając tytuł IronMana podczas zawodów triathlonowych we francuskim Vichy. Pasjonat historii, zwłaszcza współczesnej, polskiego kina oraz żeglarstwa. Prywatnie, spełniony ojciec.

Przeczytaj cały wywiad »

potraktowanyniepoważnie

Niepoważna firma. Szukają pracowników, po wysłanym CV "gratulujemy, dostał się Pan do kolejnego etapu rekrutacji, to teraz mamy dla Pana zadanie praktyczne, proszę nagrać filmik...", następnie kontakt się urywa, ani dziękuję, ani pocałuj mnie w...

00000

Bardzo nieprzyjemna atmosfera w pracy, myślę że pensja jest niewystarczająca w stosunku do stresu(usunięte przez administratora) na jakie jest narażony pracownik.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Aureus S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zobacz wszystkie opinie (61)

Pracownik Biurowy 2017-08-14 13:18 przez mrsDome

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie przeprwadzona rekrutacja. Na pierwszym etapie kilka zadań z excela, na drugim etapie rozmowa z rekruterem i na ostatnim już z Prezesem o warunkach zatrudnienia.

Pytania

Głównie odnośnie mojego doświadczenia oraz znajomości firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Aureus S.A.