Aureus S.A.

4 Dodaj opinię
Aureus S.A.
4 84 55 5 1

Grzegorz Pietraszewski Prezes, Aureus S.A.

Od 11 lat zarządza grupą Aureus. Inspirator wielu udanych projektów biznesowych, m.in. Aureus VIA czy Motoplejada. Twórca Fundacji Aureus Link, która wspiera startupy. Stawia na budowanie wyjątkowych relacji z pracownikiem, wprowadzając niestandardowe programy motywacyjne. Dzięki temu grupa prężnie się rozwija, stając się jednym z liderów na rynku finansowym. Determinację biznesową przełożył na sportową, zdobywając tytuł IronMana podczas zawodów triathlonowych we francuskim Vichy. Pasjonat historii, zwłaszcza współczesnej, polskiego kina oraz żeglarstwa. Prywatnie, spełniony ojciec.

Przeczytaj cały wywiad »

K pax
 Opinia

Rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aureus odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu i budowania wielkiego dystansu. Niestety firma powinna zwrócić uwagę na to, jakie pytania padają podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dużym nietaktem jest pytanie kobiet o wiek, czy też status cywilny. Pytania pośrednie, których celem jest uzyskanie informacji o ewentualnych planach macierzyńskich, nie powinny mieć miejsca - szczególnie jeśli firma tak konsekwentnie podkreśla, że największym kapitałem organizacji są ludzie, a swoim pracownikom zapewnia realne szanse rozwoju i kreuje przyjazną (wręcz rodzinną) atmosferę pracy. Proponuję zwrócić na to uwagę, aby w przyszłości uniknąć tego rodzaju "wpadek" i zapewnić w pełni profesjonalny proces rekrutacji na każdym jego etapie, a także "otworzyć się" trochę bardziej na szersze grono kandydatów do pracy. Co do drugiego etapu rekrutacji - testu umiejętności praktycznych, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata K.
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Dzień dobry, jak się ma atmosfera na chwilę obecną w firmie? Trafiłam na ogłoszenie i tak myślę o aplikacji. W ogłoszeniu jest wzmianka o klubiku dla dzieci? Jak to wygląda? Mam malucha pod swoimi skrzydłami i mnie temat zaciekawił :) i widzę na profilach fb i instagramie, że jest ciekawie i ludzie tworzą zgrany team :)

Krys
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Pracuje w Aureus od prawie roku. Jest moja trzecia firma w branzy. Po dwoch duzych towarzystwach leasingowych mila odmiana. Pomocny backoffice, wysokie premie, duzo szkolen i niepowtarzalny klimat spotkan firmowych. Widac, ze ekipa mocno zzyta. Jedyny minus to duza biurokracja, ale w sumie gdzie jej nie ma.

Pracownik Biurowy 2017-08-14 13:18 przez mrsDome

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie przeprwadzona rekrutacja. Na pierwszym etapie kilka zadań z excela, na drugim etapie rozmowa z rekruterem i na ostatnim już z Prezesem o warunkach zatrudnienia.

Pytania

Głównie odnośnie mojego doświadczenia oraz znajomości firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny