Masterlease

Opinie o Masterlease

Dzień dobry :)

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Masterlease.

Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym szczególnie nam zależy. Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne prosimy wysyłać pod adres opinie@masterlease.pl, abyśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Pozdrawiamy,
Zespół Masterlease
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Widzę ze pracownicy opisują to miejsce jako ambitne i pełne wyzwan wiec myśle ze odbycie stażu tam to może być dobry pomysł tylko ktoś niżej napisał ze nie odzywają się w tym temacie.. stad mam pytanie czy ktoś w 2024 roku był już może na stażu albo jest aktualnie i poleca ? Chciałbym przejść na umowę później wiec pytam

PrecL Nowy wpis

Aplikowałem na staż który miał się rozpocząć na początku lipca. Spełniałem wszystkie wymagania podane przez pracodawce, a nawet oferowałem dużo więcej. Staż się rozpoczął, odpowiedzi nie ma. Wchodzę w status mojej aplikacji, okazuje się że pracodawca nawet nie otworzył mojego CV. "Aplikacja dostarczona do pracodawcy. Aplikacja nie została jeszcze otwarta". Można chociaż kiwnąć palcem żeby odpisać komuś, albo wysłać jakąś automatyczną odpowiedź.

Czy w Masterlease są szkolenia zewnętrzne?

MMRco

Pracuję w firmie już prawie 10 lat. w Dziale Sprzedaży jako Senior Account. Co mogę napisać dla tych, którzy się wahają ? Lekko nie będzie :) . Praca jest mocno absorbująca. Nie ma możliwości aby przy prawidłowym zaangażowaniu się w swoje obowiązki wyrobić się w typowe 8 godzin. To pojęcie nie istnieje. Praca wymaga dużej wiedzy. Wymaga znajomości motoryzacji, finansów oraz umiejętności sprzedaży. Ale daje - jeszcze- sporo satysfakcji. W mojej ocenie jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży. Dlatego też duża część zespołu sprzedazy ma doświadczenie w firmie 5-10-15 a nawet 20 lat. To o czymś świadczy. Pieniądze ?Cóż. Za rzetelną pracę i realizację swoich planów- można dobrze zarobić. I pewni to trzyma nas wszystkich. Firma zmierza w niebezpiecznym kierunku - prawdziwej korporacji. Czy to źle ? W mojej opinii tak. Nie mniej. Polecam dla tych bardzo ambitnych. Nie ma tutaj miejsca na lenistwo. Nie ma czasu na półroczne szkolenie. Tu się zapiernicza na 120% . Ale ludzie się nie zwalniają...niech to będzie podsumowaniem. Powodzenia dla nowych.

@MMRco

No i takiej opinii potrzebowałam :) co do pracy w dziale sprzedaży, to domyślam się, że trzeba pracować trochę więcej niż standardowo, ale mam pytanie odnośnie wyrabiania targetu przez Senio Accounta'a ciężko jest, czy da radę pozyskać bez problemu klienta? Podałbyś jaki procent od sprzedaży ma pracownik?

MMRco Nowy wpis
@Ewa

Niestety. System jest bardziej skomplikowany niż tylko %. Ale i tak nie mógłbym o tym napisać. Da się dobrze zarobić. Co do planów. Wszystko zależy od Teojego doświadczenia. Klienci sami nie wskakują do planu :-)

Czy kandydat na stanowisko Konsultant w Dziale Contact Center w firmie Masterlease ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Proces rekrutacji bez zarzutu, bardzo mile panie rekrutujące.

Stefan
@Tomek

Świetnie że tak chwalisz. Powiesz coś więcej o samej rekrutacji? Miałeś kilka etapów? Rozmowa była tylko z rekruterem czy też z kimś z kierownictwa? Chętnie dowiem się szczegółów.

Dzień dobry Czy dla stanowiska Specjalista ds. obsługi wynajmu w Dziale Contact Center przewidziana jest umowa o pracę czy tylko jest opcja z umową o współpracę?

Dzień dobry, rodzaj umowy zależy od aktualnego charakteru pracy na danym stanowisku. Biorąc pod uwagę powyższe, na ten moment na tym stanowisku oferujemy umowę o współpracę.

Potencjalny kandydat

Witam, czy oprócz wynagrodzenia zasadniczego pracownicy mogą otrzymywać jakieś premie miesięczne czy kwartalne?

@Potencjalny kandydat

Tak w firmie funkcjonują premie kwartalne.

Czy w Masterlease występują paczki/bony świąteczne?

Tak :)

Czy Masterlease ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zależy w jakim departamencie. W IT nie ma ściśle ustalonych godzin pracy.

Ilona
@Kasia

Jestem ciekawa czy te elastyczne godziny oznaczają że można zaczynać pracę nieco później niż w typowo biurowych godzinach? :)

@Ilona

Ilona wszystko zależy od Departamentu i charakteru pracy danego stanowiska. :)

Aleksandra
@Masterlease

No jasne, w IT piszecie że nie ma stałych godzin, ale to dotyczy stacjonarnej pracy czy zdalnej? A czy rodzaj umowy też zależy od departamentu?

@Aleksandra

Aleksandro, elastyczny czas pracy dotyczy możliwości jej rozpoczęcia między godz. 7:00 a 10:00. Zarówno w pracy stacjonarnej jaki i zdalnej. Rodzaj umowy zależy od wielu czynników m.in. od specyfiki pracy w danym Departamencie.

Aleksandra
@Masterlease

Ale ten rodzaj umowy to zależy do woli pracownika, czy ten departament narzuca z góry?

@Aleksandra

Aleksandro widzimy, że masz dużo pytań chętnie na nie wszystkie odpowiemy napisz do nas na hr@masterlease.pl

Nie polecam udziału w rekrutacji w tej firmie. Stracony czas oraz energia. Błędy w komunikacji, brak wiarygodności i rzetelności. Dla zainteresowanych szczegóły poniżej. Uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta w regionalnym biurze w Rzeszowie i postanowiłem podzielić się feedbackiem na jej temat. Odbyłem w sumie 4 spotkania z przedstawicielami organizacji. Pierwszą, wstępną rozmowę odbyłem z Panią z HR. Zostałem pozytywnie rozpatrzony, więc drugą rozmowę odbyłem z dyrektorem oddziału, w trzecim spotkaniu oprócz dyrektora oddziału brał udział dyrektor strategiczny Dość szybko otrzymałem informację, że są na TAK i zapraszają na kolejną rozmowę w celu ustalenia warunków współpracy. Moje kwalifikacje, doświadczenie oraz stawiane przeze mnie oczekiwania finansowe były na każdym ze spotkań mocno weryfikowane. Na ostatnim ze spotkań, gdzie zaakceptowałem przedstawione warunki zostałem poinformowany (po raz pierwszy), że ostateczną decyzję podejmuje Zarząd firmy i muszę na tę decyzję oczekiwać tydzień. Po ponad tygodniu zadzwoniła do mnie Pani dyrektor, że Zarząd zakwestionował moją kandydaturę ze względu na rzekomy brak doświadczenia, które było bardzo skrupulatnie sprawdzane podczas wszystkich etapów rekrutacji. Nasuwa się pytanie w jaki sposób ktoś przez ponad miesiąc sprawdzał moją aplikację, CV, trzy rozmowy z dyrektorami skoro po przekazaniu pozytywnej decyzji nagle po kilku dniach moje doświadczenie jest niewystarczające? Rażącym błędem w komunikacji jest fakt, że podczas trzeciego etapu na spotkaniu zadałem pytanie a raczej zwróciłem się z prośbą o przedstawienie procesu wdrożenia nowej osoby na tym stanowisku. Dostałem opis w jaki sposób przebiega cała procedura wdrożenia oraz jakie są ramy czasowe, które przyjąłem do wiadomości i byłem ich świadomy. W momencie przekazywania finalnej decyzji jednym z argumentów, które zadecydowały o nie podjęciu ze mną współpracy było to, że moje wdrożenie trwałoby za długo. W tym miejscu nasuwa się kolejne pytanie: ile finalnie wynosi okres pełnego wdrożenia skoro sam MasterLease go ustala a po tygodniu jest on już zbyt długi? MasterLease usiłuje się pozycjonować jako profesjonalna organizacja, która ceni sobie szczerość, poważne traktowanie czy budowanie pozytywnych relacji z klientami. Cały proces rekrutacji w którym brałem udział był całkowitym zaprzeczeniem powyższych wartości. Nie pozdrawiam.

@Kandydat

Szanowny Panie Kandydacie, bardzo dziękujemy za podzielenie się Pana opinią na temat udziału w procesie rekrutacji w naszej firmie. Wszystkie uwagi dokładnie analizujemy i weryfikujemy podane informacje, tak aby poprawić prowadzone przez nas procesy w przyszłości. Niektóre z realizowanych przez nas procesów rekrutacyjnych są prowadzone wieloetapowo (max. III etapy) – szczególnie dotyczy to stanowisk kluczowych dla naszej firmy. Zawsze zależy nam na tym, aby za sprawą prowadzonego procesu rekrutacyjnego wybrać kandydata o wysokich kompetencjach w celu nawiązania długoterminowej i satysfakcjonującej obopólnie współpracy. Dlatego też, każdy etap wymaga osobnej obiektywnej weryfikacji – co niestety niekiedy wpływa na wydłużający się czas całego procesu i podejmowane decyzje. Z tego względu bardzo dziękujemy Panu za poświęcony czas i zaangażowanie na każdym z poszczególnych spotkań. Doceniamy również Pana kompetencje, bogate doświadczenie oraz wyrażamy uznanie wobec wykazywanej przez Pana chęci do nieustannego rozwijania się w obszarze zawodowym. Niestety na ten moment nie mogliśmy zaproponować Panu oferty współpracy. Przykro nam również, że podczas udziału w procesie rekrutacyjnym nie doświadczył Pan naszych Wartości korporacyjnych, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Pana opinia będzie stanowiła dla nas motywację do dalszego doskonalenia.

ILONA

Korzystam z usługi leasingu konsumenckiego w firmie Masterlease Gdańsk od czterech lat, co przekłada się na trzy auta .Dwa auta -- każde 1 rok użytkowania i jedno- 2 lata (umowa kończy się we wrześniu) Obecnie jestem w trakcie przymiarki do samochodu numer 4, za kierownicą którego zasiądę już w październiku. Mój opiekun w ML , pan Tomek S. to wyjątkowo kompetentny i pomocny doradca. Dzięki niemu wszelkie formalności za każdym razem załatwiam szybko i sprawnie. Jasność procedur i warunków transakcji spowodowała , że nabrałam zaufania do firmy. Nie ma żadnych ukrytych haczyków ani kosztów ,nic mnie nie zaskoczyło, wszystko jest jasne od początku do końca. Brawo !

@ILONA

Dziękujemy bardzo za zostawienie pozytywnej opinii. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie kierując się naszymi wartościami – satysfakcja klienta i wiarygodność :) cieszymy się z tak długotrwałej współpracy i życzymy przyjemności z użytkowania samochodów Masterlease :)

Aktualność

Aplikuj lub podaj dalej! Pewna pozycja zawodowa!

TLDR: MY - Tworzymy oprogramowanie biznesowe (branża leasingowa), zatem często utrzymujemy istniejące już rozwiązania, lecz dbamy także o nowe projekty oparte o najnowsze rozwiązania. TY - możesz dołączyć do zespołu jako Programista PHP. Zainteresowany/a? Czytaj dalej!

Stack WYMAGANY!
- PHP (5.*, 7.*)
- Oracle, MySQL

Stack typu "czytałem, coś wiem"
- Docker
- Redis
- RabbitMQ
- GIT
- REST API
- CI/CD

Byłoby znakomicie, gdybyś:
- dbał/a o czysty kod (SOLID, jeśli lubisz The Clean Coder to daj znać)
- pisał/a testy (używamy PHPUnit)

Co musisz o nas wiedzieć?
- utrzymujemy systemy wewnętrzne firmy, oparte głównie na frameworku Laravel
- nie bawimy się w trudny frontend, bo nie potrzebujemy utrzymywać Reactów :P
- lubimy zaangażowanie i jesteśmy otwarci na dyskusje nad rozwiązaniami (masz realny wpływ na rozwój oprogramowania)
- nie musisz umieć angielskiego, ale przydaje się do czytania dokumentacji
- benefity mamy, spokojnie ????

Brzmi dobrze? Aplikuj na Programistę PHP
Daria

Jaka jest specyfika pracy? Ktoś może opisać ?

@Daria

Witaj! A jaki dział/ obszar Ciebie interesuje?

kandydant
@Masterlease

interesuję mnie stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta.

@kandydant

Witaj! Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę https://masterlease.pl/kariera/ i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. W razie pojawiających się pytań zapraszamy do kontaktu rekrutacja@masterlease.pl Pozdrawiamy :)

Aplikuj lub podaj dalej!

Szukasz ciekawej pracy, nowego doświadczenia? Dołącz do Masterlease i rozwijaj się u lidera na rynku CFM!

Kogo szukamy?
Asystent Działu Handlowego w Master1 (Warszawa)

Ekspert ds. Bezpieczeństwa i AML (Gdańsk)

Sprawdź nasze aktualne rekrutacje tutaj: https://masterlease.pl/kariera/oferty-pracy/
Renata Humeniuk

Byłam bardzo zadowolona z obsługi i z opieki jaką mnie otoczono przy zakupie mojego samochodu. Pani była bardzo profesjonalna i sympatyczna. Współpraca przebiegła sprawnie i zrozumiale. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotyka się takie osoby. Dziękuję bardzo i polecam się dalszej opiece i pamięci. Z poważaniem. Renata Humeniuk

Zuzanna
@Renata Humeniuk

O, właśnie coś takiego chciałam przeczytać, że na spokojnie można podjąć się współpracy z firmą i niczym się nie martwić. Ma Pani rację, podejście do klienta jest bardzo ważne i w tych czasach ciężko o tak profesjonalną obsługę. Dziękuję za polecenie firmy Masterlease, na pewno przyda się Pani opinia innym zainteresowanym. Pozdrawiam.

Aktualność

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to z pewnością wiesz na czym polega praca na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży w kanale e-commerce i świetnie odnajdziesz się w nowej pracy!

Do Twoich zadań należeć będzie:
·       Prowadzenie procesu sprzedaży produktów grupy Masterlease w kanałach zdalnych (Internet, telefon)
·       Telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy
·       Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
·       Ofertowanie i negocjacje z klientami
·       Wspieranie przełożonego w raportowaniu, doskonaleniu procesów i projektach usprawniających pracę

Czego oczekujemy od kandydata?
·       Doświadczenia w sprzedaży (preferowane min. 2 lata)
·       Komunikatywności łatwości nawiązywania kontaktów
·       Wykazywania inicjatywy i zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków
·       Zdolności negocjacyjnych, odpowiedzialności i samodzielności
·       Orientacji na osiąganie wyników
·       Znajomości języka angielskiego i obsługi komputera (w szczególności Excel, Outlook)

A co będzie miłym dodatkiem?
·       Znajomość programów CRM
·       Znajomość branży motoryzacyjnej i/lub finansowej
·       Wykształcenie wyższe

Co dostaniesz w zamian?
·       Stabilność, której większość z nas szuka - oferujemy umowę o pracę
·       Elastyczność, którą szybko docenisz! Grafik dopasowany do Twoich potrzeb w dniach pn-pt 8.00-18.00 i soboty 9.00-15.00
·       Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefity pozapłacowe (system kafeteryjny, dofinansowanie do Pakietu Medycznego i Multisporta)
·       Nowe wartościowe znajomości i przyjemną atmosferę w pracy.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Aplikuj mailowo rekrutacja@masterlease.pl lub podaj dalej!
Max

Korzystałem z usług firmy Masterlease, a konkretnie Pana Roberta Zasady. Za jego pośrednictwem nabyłem samochód w leasingu indywidualnym. Muszę przyznać, że Pan Robert wykazał się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem w doprowadzeniu do transakcji. Był w stałym ze mną kontakcie i telefonicznym i osobistym. Tylko dzięki niemu w salonach przedstawiano mi propozycje nabycia samochodów, a on od razu przedstawiał mi warunki finansowe. W sumie byłem w trzech salonach, gdzie konsultanci z jego poręczenia w sposób fachowy i uprzejmy prezentowali mi oferty nabycia konkretnych samochodów. Po wybraniu odpowiedniego samochodu, Pan Robert w najkrótszym możliwym czasie sfinalizował transakcję, mogłem samochód odebrać.Rady Pana Roberta okazały się niezwykle przydatne i z nich skorzystałem. Jego pracę oceniam na najwyższym poziomie. W przyszłym roku będę poszukiwał drugiego samochodu (dla członka rodziny) i z pewnością skorzystam z usług Pana Roberta Zasady. Polecam tę Firmę wszystkim.

A dział handlowy może nie ma nowych przyjęć do firmy ?

MartinLuter

Firma nie poważna, traktująca ludzi jak śmieci i roboty. Handlowcy nie dają rady wyrobić normy z tak marną ofertą jaką mają do zaoferowania po czym zostają zwalniani bez słowa. Jeszcze lepszym syfem jest ich nowy twór Masterrent ( pseudo wypożyczalnia) gdzie chłopaki całymi dniami zatrudnieni na własnej działalności zasuwają za miskę ryżu. Omijać szerokim łukiem ....

Adrian
@MartinLuter

Krytycznie oceniłeś firmę Masterlease. Z twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz na stanowisku przedstawiciela handlowego. Może warto było zaproponować wprowadzenie nowych produktów do oferty handlowej? Czy próbowałeś proponować nowe rozwiązania?

Boo
@Adrian

Pracowałam tam bardzo długo w dziale handlowym. Firma nie słucha pracowników ani ich pomysłów. To korpo gdzie Twoje słowa nie przebijają się przez poziom regionu.

Już nie polecam. Współpracowaliśmy wiele lat, bez najmniejszego problemu. Po wzięciu jednego leasing wyszło, że część została uszkodzona najprawdopodobniej na ich placu. Z uporem godnym lepszej sprawy bronili swego stanowiska, myląc przy tym bardzo daty i fakty. Mało profesjonalna obsługa tej reklamacji poskutkowała tym, że przy następnej okazji dwa razy się zastanowię.

@123

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Informujemy, iż opisywany przez Ciebie przypadek został poddany szczegółowej weryfikacji. Pragniemy przeprosić za niesatysfakcjonujący przebieg procesu reklamacji i zgłoszonej usterki. Opisywana sytuacja jest niezgodna ze standardami obsługi Klienta obowiązującymi w Grupie Masterlease. Wyrażamy szczerą nadzieję, że mimo początkowych niedogodności, będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się z użytkowania leasingowanego pojazdu. Dbając o zachowanie najwyższej jakości obsługi, dokładamy wszelkich starań, by każde zgłoszenie procedować i rozwiązywać w jak najkrótszym czasie, z uwzględnieniem interesu Klienta. Z wyrazami szacunku, Zespół Masterlease

Zostaw merytoryczną opinię o Masterlease - Gdańsk

• Jak się pracuje w Masterlease?

Zobacz opinie na temat firmy Masterlease tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterlease?

Masterlease