Masterlease

Opinie o Masterlease

Oczywiście tak bardzo profesjonalna firma o uznanej pozycji na rynku, nie widzi potrzeby udzielania informacji zwrotnej w sprawie rekrutacji. W dodatku na rozmowie mówią wprost, że szukają pracowników najlepiej na całe życie, bo przecież po 5 minutach rozmowy pracownik ma wiedzieć, czy firma jest tego warta. Biorąc pod uwagę poniższe komentarze, polecam tylko naprawdę zdesperowanym, a samemu w sumie się cieszę, że nie oddzwonili, bo przynajmniej, nie muszę się zastanawiać, czy warto tam jednak iść.

@Anonim

Jak sam się domyślasz większość firm odzywa się tylko do tych osób, które przeszły weryfikację pozytywnie. Czy rozmowa kwalifikacyjna polegała tylko na konwersacji, czy także rozwiązywałeś testy branżowe? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Anonim

Witaj! Zawsze staramy się kontaktować ze wszystkimi kandydatami po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Czasami niektóre procesy się przedłużają i czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż zakładaliśmy. Jeżeli nie otrzymałeś jak dotąd informacji zwrotnej, skontaktuj się z nami rekrutacja@masterlease.pl Nasz Zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania :)

Prime
@Anonim

Ciesz się, że nie trafiłeś do tej firmy...

Sherman

Najgorszy pracodawca u jakiego miałem nieprzyjemność pracować. Naciąga klientów i ładnie maskować niedociągnięcia sprzedawanych aut. Specjalne opóźnianie wielu czynności (takie moje wrażenie). Szkoda mi ich klientów. Ja nie dałem rady nabijać tych ludzi w butelke.

Jacek
@Sherman

Podałeś dosyć niepokojące informacje związane z praktykami firmy Masterlease wobec klientów. Mógłbyś precyzyjniej napisać, jak one wyglądały? Co konkretnie należało do Twoich obowiązków? Przedstaw, proszę zakres swoich obowiązków u tego pracodawcy.

Naciągają strasznie -to prawda
@Sherman

Poszukują jeleni na stanowisko handlowców aby wpychać kiepskie oferty pojazdów za kosmiczne ceny z ubezpieczeniem rocznym o wartości 20% ceny samochodu rocznie

Stefan

Widzę, że nie odniosłaś najlepszego wrażenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej, a podpowiedz proszę, jakie pytania zadawała Ci rekruterka? Dowiedziałaś się może czegoś na temat warunków ?

do stefan pracowniku gowork
@Stefan

Do sfefan pracowniku gowork-własnie nic się nie dowiedziałem oprócz cudowności firmy.Dodatkowo te zachowanie.

Ksenon

Jeżeli jesteś dobry we wciskaniu ludziom kitu i nabijaniu ich w butelkę to jest to pracodawca idealny dla Ciebie. Im więcej ludzi oszukasz, tym wyżej zajdziesz.

Wanda
@Ksenon

Twoja ocena jest chyba trochę przesadzona. Jednak respektujemy Twoje zdanie. Z uwagi na to, że Masterlease w ostatnim czasie prężnie się rozwija przypuszczam, iż znajdzie się kilku chętnych do podjęcia tam pracy. Mamy ponadto sezon wakacyjny, a więc chciałabym Cię zapytać, czy pracodawca ten chętnie przyjmuje osoby, które są zainteresowane jedynie pracą tymczasową?

grzes
@Wanda

ty to chyba nie jesteś całkiem ok i nie rozumiesz co było napisane powyżej.A w sumie to się nadajesz u nich do roboty bo ich rozumowanie jest na twoim poziomie.

@grzes

Z Twojej wcześniejszej opinii jako klienta firmy wynikało, że nie jesteś zadowolony z ich usług. Chodziło o leasing samochodu, czy naprawy gwarancyjne? Dodaj więcej szczegółów.

Czy kandydat na stanowisko Konsultant w Dziale Contact Center w firmie Masterlease ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Izka

Na chwilę ok, ale w całej tej instytucji spory bałagan, nie dbają o pracownika, benefity to jakaś kpina, komunizm siedzi ostro w klimacie, są równi i rowniejsi. Oczywiście zależy o jakim dziale mówimy. Ale w większości ta sama zastalosc i brak rozwoju. Wielki bałagan, kiedyś firemka się posypie jak ktoś wyżej się zorientuje, że panują układy ukladziki. Nie polecam, szkoda waszego czasu.

Julia
@Izka

Faktem jest to, że raczej nie masz pochlebnego zdania o Masterlease jako o pracodawcy. Ale i tak serdecznie dziękuję Ci za pozostawienie tu opinii, która na pewno w jakiś sposób pomoże osobom zastanawiającym się nad podjęciem tam pracy. Wspomniałaś, iż praca w tym miejscu będzie w porządku, ale "na chwilę". A powiedz, czy przyjmują tam osoby bez żadnego doświadczenia w analogicznej bądź też podobnej branży?

(usunięte przez administratora) i KRĘTACZE na pewno odnajdą się w tej firmie

Ocenianie ludzi w ten sposób jest niewłaściwe. Nie sądzisz? Czy pracując w Masterlease spotkałeś się z takimi sytuacjami, że tak myślisz o pracownikach? Nie przedstawiłeś żadnych argumentów potwierdzających swoją opinię. Napisz bardziej szczegółowo o warunkach zatrudnienia, żeby można byłe je ocenić. Czekam na Twoją wypowiedź.

Mary

Uważam, że masterlease jest dobrym pracodawcą. Osoby które wyróżniają się w pracy mogą się rozwinąć, jeśli nie w swoim dziale to w innym. Kultura pracy jest wysoka, zatrudnienie na umowę o pracę.

Bożena
@Mary

To fantastycznie! Bardzo cieszymy się z takiego stanu rzeczy. Od jak dawna sprawujesz swoje obowiązki w Masterlease? Widziałam na ich oficjalnej stronie, iż często organizują rozmaite staże, przeznaczone szczególnie dla młodych osób. Może orientujesz się, czy po jego odbyciu dana osoba ma realne szanse na dłuższe pozostanie w strukturach tego przedsiębiorstwa? Powiedz, jak to wygląda.

Iskierka92

Firma, która inwestuję w pracowników i daje możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, jak i późniejszego rozwoju. Miałam przyjemność pracować tam na stażu całkiem niedawno - nie będę owijać w bawełnę: bywało ciężko -zostałam rzucona na głęboką wodę, musiałam sprostać naprawdę wielu wyzwaniom, ale też mogłam liczyć na pomoc kolegów z działu i bardzo wiele się nauczyłam. Ludzie są tu sympatyczni i pomocni. Jak już raz się tutaj zaczepisz, to nie zostaniesz na lodzie. Firma daje Ci : -możliwości pracy na stałe i awansu w różnych działach. - możliwość (do/s)finansowania sobie studiów, różnorodnych kursów tematycznych, nauki języka, jak i warsztatów z rozmaitych kompetencji. -jeśli masz jakieś problemy osobiste lub rodzinne firma nie zostawi Cie bez wsparcia. :-) Prawie każdy pracownik kadry menadżerskiej pracował kiedyś na niskich szczeblach i przeszedł całą drabinkę kariery zanim został Kierownikiem. To się rzadko zdarza.

Atrakcyjny Kazimierz

Firma nierównych standardów, 'stara gwardia' i management pochłania cały budżet, harują na nich młodzi, za nieatrakcyjne stawki i często po godzinach. Firma słabo zarządzana, oporna na innowacje, do tego niejasna polityka płacowa i chaos organizacyjny rodzi ciągłą frustrację. Nie dla kogoś z doświadczeniem i ambicjami.

Tomasz

Niestety nie podjelem tam zatrudnienia w międzyczasie musiałem z konieczności szybko podjąć zatrudnienie w innej, co spowodowało bałagan do dzsiaj w moim życiu zawodowym, rozmowa rekrutacyjna dla mnie była przeprowadzona profesjonalnie, a mam już spore doświadczenie w tym temacie, odpowiedź otrzymałem w profesjonalnej formie listu intencyjnego z jasno podanym wynagagrodzeniem, które jak na początek dla pracownika, który będzie się wdrazal jest dobre i nie mówię tu tylko o 3miescie stanowisko dotyczyło młodszego konsultanta gdansko

No cóż ostatnie komentarze to mozaika składająca się naprzemiennie z opinii skrajnie dobrych i złych. Osobom, które będą tutaj szukać informacji o realiach pracy w Masterlease trudno będzie znaleźć odpowiedź wyważoną. Dlatego namawiam osoby, które jeszcze nie wypowiedziały swojego zdania, aby zrobiły to i tym samym pomogły uzyskać statystycznie pełniejszy obraz tej firmy.

Czarek

Masterlease to firma z opinią dobrego pracodawcy ale niestety mają swoich hejterów!!

X
@Czarek

Gdzie niby te dobre opinie 3 opinie napisane przez firmowego klakiera

Sterfan

Miałem okazję być na rozmowie kwalifakcyjnej w tej firmie, szew działu przez całą rozmowę chyba tylko raz na mnie spojrzał, nie zadał praktycznie żadnego pytania ....oczywiście po rozmowie miałem otrzymać inf. Zwrotna dotycząca rekrutacji i klasyka gatunku ...0 informacji.... i taka to właśnie wspaniała firma typowe Janusze biznesu

Rch

Nikomu nie polecam, nie dotrzymuja obietnic, które sami składają.

Jeśli komuś jest źle w takiej dobrej firmie to zawsze może zmienić pracę!!!!

Mikaela

Mini pseudo firma. Garstka ludzi, zbieranina. Słabe zarobki dla zdesperowanych polecam na chwile.

Dawno nie pojawiły się nowe komentarze na temat pracy w Masterlease. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji, ale może ktoś z Was posiada jakieś wieści na ten temat? Polecilibyście tego pracodawcę?

Klient

Witam, chciałam wyrazić opinie na temat masterlease jak przebiega procedura likwidacji szkody. Szkoda z oc sprawcy, tu ergo hestia, bardzo miły, szybki i solidny kontakt ze strony pracowników obsługi klienta. Co do masterlease, wysłałam wniosek 6 dni temu, do dnia dzisiejszego nie ma decyzji dotyczącej zgody na naprawę. Sami siebie pytają czy można naprawić samochód z oc sprawcy. Dzwonię codziennie prosząc o przyspieszenie sprawy ponieważ jeżdżę uszkodzonym samochodem (do wymiany są: błotnik, zderzak i kołpak). Zero empatii i zaangażowania w rozwiązanie problemu i pomoc klientowi. Współpracę oceniam na 0 w skali 10. Nie polecam i odradzam.

AS

Syf kiła i mogiła. Zatrudniają na umowę zlecenie a po trzech miesiącach bye bye.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterlease - Gdańsk

• Jak się pracuje w Masterlease?

Zobacz opinie na temat firmy Masterlease tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterlease?

Masterlease