Opinie o Aureus S.A. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aureus S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aureus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aureus S.A. w Gliwice

Strata czasu, pieniądze marne wymagają andromów, a piszą w ogłoszeniach bez doświadczenia- ciekawe, niech sami sprzedają swoje ubezpieczenia

@Marek

Panie Marku, doświadczenie nie zawsze jest najważniejsze. Przy podejmowaniu pracy liczą się także inne umiejętności, a doświadczenia bardzo szybko uczymy. Pozdrawiamy serdecznie

Alek

Przeczytałem wszystkie opinie. Wynika z nich, że jest tak pięknie iż ludzie nie mają innych marzeń poza pracą w tej firmie..... pewnie dlatego w ogłoszeniu o poszukiwaniu pracowników, na samym dole, informują o wpłacie 8000zł "za przystąpienie do zespołu" i potem 1000zł co miesiąc? Naprawdę warto dla takiej cudownej atmosfery w pracy.....

@Alek

Oferta o której Pan pisze, jest propozycją prowadzenia własnego biznesu. Opłata jest kosztem licencji w ramach której, partner otrzymuje nasze wypracowane przez lata, sprawdzone know-how, pozwalające generować zyski. W ramach licencji, partner otrzymuje także m.in. indywidualną stronę internetową, pakiety szkoleń oraz wsparcie i dostęp do wszystkich oferowanych produktów. Akurat to ogłoszenie nie jest ofertą zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, a partnerskim systemem współpracy-nowym projekcie grupy Aureus. Więcej informacji może Pan znaleźć na stronie www.aureuspartner.pl/

Daniel

Tylko pozazdrościć pracy w takiej super firmie.

Aureus
@Daniel

Dziękujemy!:)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Aureus
@Zainteresowany

Aktualnie rekrutujemy do działu ubezpieczeń. Zapraszamy na nasz profil na FB - Inside Aureus. Tam znajduje się więcej informacji.

Pracownik Biurowy

Profesjonalnie przeprwadzona rekrutacja. Na pierwszym etapie kilka zadań z excela, na drugim etapie rozmowa z rekruterem i na ostatnim już z Prezesem o warunkach zatrudnienia.

Głównie odnośnie mojego doświadczenia oraz znajomości firmy.

karloW

Pracuję w Aureusie od kilku miesięcy, wiec mam już pewien obraz. Bardzo dobrze rozwinięta polityka pro pracownicza, spotkania szkoleniowe, programy motywacyjne i mega przyjazna atmosfera na co dzień. Nie mam w zasadzie żadnych zarzutów. Wypłaty w terminie a już najbardziej zaskoczyło mnie, że pamiętają o urodzinach każdego pracownika, poza drobnymi upominkami zawsze wspólne sto lat. Polecam.

Czy ktoś z Was mógłby opisać Aureus S.A. jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

pracuje w terenie od 2016 roku. Praca wymagajaca, ale super atmosfera. Co miesiac szkolenia, swietne narzedzia. Ostatnio dorzucili jeszcze ipady. Wysokie zarobki na pewno przekonaja kazdego:)

Misha

Pracuję tu ponad 5 lat. Jestem zadowolona z pracy i ciągłego rozwoju firmy, gdyż daje to pracownikom nowe możliwości i wyzwania. Nowo wprowadzone programy dla pracowników dają możliwość rozwoju osobistego, kształcenia się, uczestniczenia w szkoleniach i w wielu dodatkowych inicjatywach jakie prowadzi firma. Często powierzone zadania są wymagające - to praca dla ambitnych : )

Zadowolony

Firma bardzo propracownicza współpracuję z nimi od niedawna, nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do człowieka. Masa szkoleń, wyjazdów itp. oczywiście premiuje za pracę a nie za leserstwo! więc jeżeli ktoś tu pisze o złych stronach to nie nadaję się do sprzedaży! Polecam Polecam i jeszcze raz polecam!

Mario

pracuje ponad trzy lata. Firma spoko chodz wymagajaca. Mocno nastawiona na wynik, ale i od jakiegos czasu takze bardzo mocno na pracownika. Pracuje w terenie wiec nie wiem jak jest w biurze w Gliwicach. Kasa bardzo duza, zawsze terminowo. Nie narzekam

KraBik

Atmosfera bardzo przyjazna, atrakcyjne warunki pracy a pracownicy traktowani są z dużym zrozumieniem. Pracowałam już w wielu miejscach, ale tutaj klimat jest naprawdę fajny. Przede wszystkim można się rozwijać i szkolić, co nie jest standardem w Korporacjach. Z oceną pracy jest jak z hotelami, dla niektórych "dramat" i "tragedia"...inni o tym samym miejscu mówią po prostu "rewelacja". Nie wiem czym kierują się krytycy, ja mogę tylko powiedzieć, że z mojej perspektywy polecam Aureusa jako pracodawcę.

mrsDome

Zostałam zatrudniona początkiem sierpnia. Rozmowa kwalifikacyjna ok, I etap kilka zadań z excela, II etap rozmowa z rekruterką i później juz tylko rozmowa z prezesem o warunkach zatrudnienia. Warunki bardzo ok, zdecydowałam się na zmianę zatrudnienia z poprzedniej firmy na Aureus i jak na razie nie żałuje : ) warunku super, biuro spoko, chociaż są dyżury puszczania zmywarki :D co kto lubi. Atmosfera fajna, spoko ludzie, fajne eventy się szykują.

James

Czy ktoś się wybiera na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy? Znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się czy warto?

AM

Wiecie co? Zajrzyjcie sobie na facebooka i instagram firmy Aureus. Zobaczcie ile firma robi dla pracowników, ile fajnych imprez organizują.. sama młoda i energiczna ekipa, nowoczesne i ładne biuro.. :) A teraz sami oceńcie, kto by tutaj nie chciał pracować? Mam nadzieję, że niedługo znów będą jakieś przyjęcia :)

świtezianka
@AM

Firma organizuje takie wyjazdy?! https://www.facebook.com/insideaureus/

MatAnka

Ja się nie zraziłam tymi opiniami i na przekór światu spróbowałam! Pracuje od 2 tygodni i nie mam zastrzeżeń. Jasne, że na rekrutacji było dużo kandydatów i były w sumie 3 etapy ( 1 praktyczny- sprawdzenie excela i znajomości firmy, 2- rozmowa z rekrutantem i 3 rozmowa z prezesem spółki juz o warunkach pracy i zatrudnieniu). Stanowisko adekwatne do moich umiejętności i doświadczenia, biuro nowiutkie po przeprowadzce. Mają nawet relax room, klimę i ekspres do kawy :D Szkolenia są darmowe, a nawet firma dopłaca do szkoleń dla pracowników, jeśli chce się jakieś dodatkowe kursy zrobić. Jeśli sie zmieni coś na gorsze dam znać : )

Zadowolona

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się, czy pracuję w tej samej firmie... Znam osoby, które pracują w Aureus od wielu lat (8-9). Ja również jestem bardzo zadowolona z warunków finansowych, atmosfery, która panuje w pracy i biura (w którym jest nawet pokój do relaksu :). Według mnie jedną z najważniejszych wartości, która wyróżnia tę firmę, jest docenianie pracownika, który tutaj ma naprawdę duże możliwości rozwoju i awansu. Sama zaczynałam na innym stanowisku, ale szybko zaproponowano mi pracę w innym dziale, w którym mogę się bardziej realizować i wykorzystywać swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Możecie mi wierzyć - takich przykładów w Aureus jest całkiem sporo: jeśli wykazujesz się w pracy, na pewno awansujesz :)

Tam często tak jest: ogłaszają, rozmawiają, a potem prezes olewa, ludziom się odmawia, a za chwilę znów zmiana zdania.

P.

Witam. Ja również byłam na 2óch etapach i otrzymałam maila, że nie zostałam przyjęta. (mimo doświadczenia i posiadania tych wymienionych "oczekiwań"). Straciłam tylko czas, ale mniejsza o to. Uśmiałam się trochę z tekstu zawartego w mailu, który brzmiał mniej więcej coś tam coś tam bla bla bla "będziemy się kontaktować w razie szukania wartościowych pracowników, do zobaczenia wkrótce!!". (usunięte przez administratora)

kkkkkkwwwww

Na dwóch, może nikt im się nie spodobał

@kkkkkkwwwww

No ja tez. Najwyrazniej jest tak jak mowisz:)

kkkkkkwwwww

tez nie a kiedy byłeś/byłąś na rozmowie? może sie okaze ze razem bylismy

@kkkkkkwwwww

a byles/as na 2 etapach czy tylko jednym? Watpie, duzo osob bylo na rozmowach teraz u nich. Ciekawe jest to, ze dzis odswiezyli ogloszenie na nowo...

kkkkkkwwwww

już po rozmowie? dostałąś/łeś sie do pracy ?

Nie a ty?

bfdhjijgdd

Prosze o opinie jak sie pracuje w Gliwicach? Widze, ze ponownie sie oglaszaja. Jak wyglada rozmowa?

mammmamija

A tacy sympatyczni sie wydawali na rozmowie

Zostaw merytoryczną opinię o Aureus S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Aureus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aureus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aureus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aureus S.A.?

Kandydaci do pracy w Aureus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aureus S.A.
4.2/5 Na podstawie 90 ocen.

Aureus S.A.