Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Warszawa

Tech

Czy Grupa Eurocash ma centrum usług wspólnych?

NORTON

kierowniku magazynu w Sokołowie powiedz mi sceze czemu ty łosókójesz lódzi??czy ty jestes normalny czy ty jestes nienormalny???? wszystko wporzadkó ó ciebje z główa??Jak ty sie modlisz w kosciele??do swego allacha?TY MÓJ NACZELNIKU NORTONIE Z SHAWSHANK A ty kierowniku magazynu czy ty jestes normalny teleskopie hublea ?dalej nie potrafisz rozróznic dobrych lódzi od leniwych??ale straszyc to potraficie co??olej kujawski sobie dolejcie do pustej głowy dobry jest na madre myslenie ODRADZAM KAZDEMU PRACY W SOKOŁOWIE NA MAGAZYNIE!!!!! GWARANTUJE USZCZERBEK NA ZDROWIU!!!!!!!! Z POWODU DWÓCH NIENORMALNYCH KIEROWNIKÓW

darek
@NORTON

potwierdzam wpis

fiutaccio

kierowniku w Sokołowie mam pytanko Czy jak pójdziesz do błoni niedługo bedziesz oszukiwał ludzi dalej? robie maxa premie i przychodze w sobote z przymusu bo mnie straszyłes a dostaje wypłate o dwiescie złotych mniej to normalne??czyli w sobote byłem za darmo tak??mozesz mi to wyjasnic ludziku po studiach??strasznie jestes uczciwy jest takie przysłowie; "Kto teraz oszukuje,w nastepnym wcieleniu bedzie oszukiwany; podoba ci sie to?zycze ci tego!!! fajnym jestes kierownikiem tylko pamietaj odmów zdrowas maryjo dla szpanu przed rodzina i pracownikami

ENTRY LVL: 1. Wymagane doświadczenie 2. PYTANIE JAKIE REPORTY WCZEŚNIEJ BYŁY SPORZĄDZANE Z tamim podejściem czkawką odbije się wam jak pandemia zniknie

Czy po rozmowie w Grupa Eurocash S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
Kostucha

Dzień dobry Czy to prawda że kierownik w sokolowie logistyki i magazynu mają koronawirusa? Podobno dolonczycie do Leszka i pawelka hahahahaha oby tak było muszę kupić dobry szampan żeby to uczcic

@Pracownik i zawsze jest na okres tylko 3 miesięcy umowa?

superkierownik z sokołowa

kierowniku w Sokołowie ty podobno odmawiasz rózaniec od tyłu tak słyszałem sniłes mi sie wisiałes na krzyzu do góry nogami i sie paliłes i powtarzałes słowa ;Wyrównam ci to w premi jezusku chrystusku A z tego co wiem ty uwielbiasz przyznawac premie lucyferku smierdzacy

Jaka umowa obowiązuje w Grupa Eurocash S.A. podczas okresu próbnego?

O prace na 3 msc

Kierowca-Przewoźnik

Nie polecam pracy jako podwykonawcy dla tej firmy. Kierownik logistyki bardzo mocno mija się z prawdą i do tego jest bardzo nieprzyjemny. Zarobki bardzo mocno mijają się z wcześniejszymi ustaleniami. Zdecydowanie odradzam pracę tutaj

zólty papier

Dzien dobry Mam pytanie Przyjmujecie w Sokołowie za Raszynem ludzi z zółtymi papierami? Bo doszły mnie słuchy ze takich traktujecie wporzadku i dbacie o nich Podobno tam sa dwaj kierownicy co maja lekki stopien uposledzenia wiec dlatego pytam czy mam szanse sie dostac w takie gniazdo ludzi (usunięte przez administratora) Nadaje sie??? Prosze o odpowiedz kierownika Nortona tego oddzialu o szybka odpowiedz Zalezy mi na tej pracy w tamtej czesci mapy

Szukam pracy

Czy są obecnie przyjęcia do pracy? Pilnie poszukuje pracy w tych okolicach.

Tonik

Akurat ten wątek dotyczy oddziały firmy w Warszawie, więc może nie być żadnych informacji.

mixx

Pracował ktoś na magazynie Modlniczka i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

Kierowca jak to wygląda

Witam pracowałem tutaj jako kierowca i naprawdę odradzam innym chętnym. Do kierownika magazynu naprawdę nie nam kompletnie nic ale logistyk to prawdziwy (usunięte przez administratora) i kłamca. 1. Brak konkretnego wynagrodzenia tylko bardzo niejasne kilku składowe wynagrodzenie za wykonaną pracę. Na własnym samochodzie, paliwie, opłatach zarobiłem na czysto mniej niż najniższa krajowa. A samochód był codziennie załadowane na 40 pkt i ok 2.5 - 3 ton samego towaru. 2. Towar na magazynie jest bardzo mocno rozwalony po paletach. 1 punkt w 4 różnych miejscach. 3. Papierosy wogóle niezabezpieczone w kartonach przed wypadnięciem. jeśli jest np 9 kartonów to naklejki są tylko 1 pierwszym A reszta bez i kierowca odpowiada za pomylony towar. 4. Na liście przewozowym brak informacji o konieczności pobrania dodatkowych produktów bilety, startery, doładowania, prezerwatywy. 5. Alkohole spakowane tragicznie jak im się wrzuci w karton to tak jest A podczas transportu wszystko lata po kartonie i brzęczy.Nic niezaklejone tylko często porwanie kartony. 6. Z pkt odbiorcy są zbierane bardzo duże ilości gotówki co jest bardzo niebezpieczne dla kierowcy A powinien to robić konwój firmy ochroniarskiej a i za taka jest 0.1% dla kierowcy więc są śmieszni. 7. Ze względu na wieczny brak kierowców to magazynierzy jeżdżą też po punktach odbiorców rozworząc towar i zbierając gotówkę. 8. Jedyne co jest pozytywne to biuro w księgowości super pomocne dziewczyny. Naprawdę odradzam pracę w tej firmie A kierownik logistyki ma super gadane żeby zachęcić do pracy A później wychodzą naprawdę niesmaki

Kierowcy

Takie rzeczy trzeba zgłosić inspekcji transportu drogowego żeby wyrywkowo zabrali kilka samochodów na wagę i będzie po sprawie. Oczywiście po przejechaniu szlabanu.

Odradzam wszystkim pracy w oddziale w Sokołowie za Raszynem na magazynie z powodu dwóch nieuczciwych kierowników i hamskiego traktowania pracowników!!!

w tym oddziale premie uznaje czlowiek ktory ma cos z glowa (usunięte przez administratora) do kosciółka chodzi modli sie udaje pokazuje wszystko na pokaz ,a ludzi osz..... na premii szmaci pracownika nie potrafi dobrze traktowac ludzi ciagle tylko wykorzystuje i sie msci na wyplacie za to ze jestes wbrew jemu decyzji na leczenie z tym czlowiekiem do psychiatryka

Ostrzegam przed podjeciem pracy w Sokołowie za Raszynem chetnych szukajacych pracy na magazynie w Eurocash -głowny kierownik jest nieuczciwy wobec premi -zmusza do 16h pracy na drugi dzien na rano -zmusza i straszy do przyjscia w sobote -popycha pracownika -wykorzystuje do swoich celów prywatnych -robi z kogos konfidenta -zabiera premie ktora wyrobiles rzetelnie przez caly miesiac -neka i przesladuje tel.i sms -kierownik magazynu patrzy sie na ciebie jak na zlodzieja -częstuje cie na swieta przeterminowanym towarem -wykorzystuje ponad sile -wpada do szatni i straszy pracowników,po pewnym czasie ludzie sie boja isc do szatni -obiecuje sobote platna ,a w poniedzialek mowi do odbioru godzina za godzine -zmusza do czyszczenia pojazdow mechanicznych prezesa

Joanna

Zauważyłam, że ostatnio wiele osób wypowiada się nieprzychylnie o Kierowniku. Ale - mimo wszystko - o osobie na takim stanowisku powinno się pisać nieco kulturalniej. Skoro uważacie, iż zachowania Kierownika jest niewłaściwie, to może warto byłoby udać się do osoby jeszcze wyżej postawionej w Eurocash. Co sądzisz?

SuperKierownik
@Joanna

Stanowisko kierownicze jest dla ludzi którzy są kimś i na to zasługują i traktują ludzi z szacunkiem (usunięte przez administratora)

Sobota pilna

Dzień dobry mam pytanko Czy mogę przyjść w sobotę do pracy w sokolowie? Tylko mam mały problem muszę być zastraszony inaczej nie wstanę rano chce się bać z piątku na sobotę wtedy na pewno przyjde do pracy i chce być sam na magazynie chce czuć się jak smiec z posrod dwudziestu pracownikow

LagunaBlue

Byłem na rozmowie w Sokołowie na stanowisko Magazyniera. Rozmowa na przyzwoitym poziomie, kierownik logistyki zrobił na mnie dobre wrażenie... ALE: premii nie ma w umowie, jest uznaniowa. Niby są wytyczne za co, niemniej jednak jej brak na piśmie spowodował niechęć do pracy w tej firmie. Na okresie probnym zagwarantowane 2700 netto - czy to duzo czy malo? Nie wiem, kazdy ma swoja miare wynagrodzenia. Dla mnie 2700 za prace na trzy zmiany to malo. Plus to parking dla pracownikow , z tego co zobaczylem czysty magazyn i nienajgorsze zaplecze sanitarne. Malo wózków (widziałem caly jeden) wiec praca raczej typowa dla pickera. Towar raczej lekki, ale nie wiem jak wyglada sprawa norm pickow. Dojazd masakra, bez wlasnego motocykla/samochodu to droga przez mękę, chyba ze mieszka sie w okolicy. Nie odradzam, ale też nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A.