Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Warszawa

Odradzam

Niedawno rozpocząłem pracę a już słyszę, że magazyn w Sokołowie przenoszą do Błoni. Przy rozmowie o pracę o niczym takim dyrektor nie wspominał. Warunki pracy w miarę przyzwoite. Dostrzegalny zaciąg z Ukrainy. Dyrektor mało wiarygodny. o czym świadczy rotacja wśród kierowców.

Allah
@Odradzam

Oni ci nie powiedzą o takich rzeczach szczególnie dwóch kierowników ,bo chcą żeby wszyscy tam poszli

Kojd Nowy wpis
@Odradzam

Czy jest możliwość pracy bez umowy?

Czy w Grupa Eurocash S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Fbey Nowy wpis

Nie, od nowego roku tylko premia dla warzywniakow i nabiału. Reszta gola podstawa.(usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Fbey

Zadowoleni jesteście z podwyżek od nowego roku? Ciekawe ile osób będzie teraz chodziło na L4 ....skoro i tak premii nie zabiorą bo jej nie będzie.....

Kierowca

Witam chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat pracy kierowcy w tej firmie, pracuje już ponad 1.5 roku w jednym z mniejszych oddziałów dystrybucji, i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że pracownik który się stara i szybko rozwozi swój towar, zostaje doceniony pod koniec miesiąca podwójna dawka pracy żeby godziny się zgadzały, a pracownik który, (usunięte przez administratora)dostaje np 2 sklepy dziennie i fajrant, a i bym zapomniał o wolnych srodach dla tych co posiadają nadgodziny

Czy w Grupa Eurocash S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Czy po rozmowie w Grupa Eurocash S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zainteresowany

Jak wygląda praca na stanowisku "Specjalista ds. Kontroli Kredytowej i Windykacji"? Zarobki, jakie jest kierownictwo, co należy dokładnie do obowiązków? I na jakiej ulicy w Lublinie mieszczą się biura?

Czy można liczyć w Grupa Eurocash S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Gaweł

Kto zatrudnił kierownika (Warszawa), który na pierwszym spotkaniu z pracownikami klnie na (usunięte przez administratora), bluzga, jest do pracy totalnie nieprzygotowany, a przy tym agresywny?

Gaweł
@Gaweł

Kierownik Piotr P. (usunięte przez administratora)pracowników, sam jest dyletantem i nie zna się na swojej pracy. Bluźni, używa słôw wulgarnych, na zebraniach online pojawia się skacowany. Zwołuje na cito spotkania na Teamsie. Prawie wszystkie zadania, które wykonywała poprzednia kierowniczka Julia, są delegowane na inna osobę. Podobno został zatrudniony przez Prezesa Oddziału, w związku z tym, jest nienaruszalny. Wszystkie, nawet najbardziej banalne maile, opatruje wykrzynikami (pilne). Jego slownictwo to "ekspansja-team" innego nie zna. CZY KTOŚ MÓGŁBY NAM POMÓC?

Kandydat 2023 rok

Witam, dzisiaj miałem rozmowę przez telefon na temat pracy w EuroCash w Sokołowie jako magazynier. Na plus, że osoba decyzyjna przedstawia z góry warunki pracy. Na minus jest to, że proponują ci 3400 brutto co miesiąc plus 900 premii. W dobie inflacji, gdzie ceny idą w górę, proponują podstawy 3400 brutto plus premia, ale akurat nie dopytałem za co jest przyznawana, bo jak usłyszałem jaka jest podstawa to już nawet nie chciało mi się dalej rozmawiać. Jeszcze nie spotkałem firmy która nie dość, że tak mało płaci to dzieli pensje na premie (900 zł, nie wiadomo za co przyznawana). Każdy kombinuje jak może. Powodzenia.

Była pracownica

Dział BI - ALKOHOLIZM, SEKSOHOLIZM, MOBBING. Niekompetentni przełożeni starają udowodnić Ci że jestes śmieciem. Piekło na ziemi.

@Była pracownica

No ja to aż jestem ciekawa opisu jakichkolwiek dowodów na te wszystkie określenia co do nich. w jaki sposób niby udowadniają to o czym piszesz?

Lola palola
@Była pracownica

Potwierdzam, to bardzo niezdrowe miejsce pracy, gdzie kumulują się wszelkie patologie rynku pracy. Ludzie chodzą do pracy, a potem latają na terapie, tak jest tam „miło”

@Lola palola

No jak wlatuje kolejne potwierdzenie to aż zaczyna słabiej to wyglądać. wspominasz o jakiś terapiach, skoro jest tu tak źle to po co mieliby się tak męczyć skazując siebie samych na tego typu skutki uboczne?

Trelemorele
@Lola palola

Na terapie? A o jaki dział chodzi? Czy w całej firmie tak jest ?

@Była pracownica

Pracuje i nie narzekam, opisanych zjawisk nie widzę.

@Była pracownica

No niestety dział BI nie jest dla każdego dużo pracy, wymagana ogromna ilość wiedzy, nie poleniuchujesz za bardzo ;)

Grek
@Była pracownica

Czy możesz coś więcej napisać o swoich doświadczeniach? Zastanawiałem się nad dołączeniem do tego działu, ale teraz mam wątpliwości

Szukampracy

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie na asystenta w dziale zarządzania kategoria . Czy wie ktoś ile zarabia się na tym stanowisku ?

Magda

Proszę o informację na jakich programach na hurtowni pracuje kierownik

W jakich godzinach pracuje biuro w Warszawie? Czy jest elastyczny tryb pracy czy konkretne godziny pracy?

uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady BHP. Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

@uciekinier

czy opłaca się chociaż praca na tym stanowisku pod względem zarobków? Podasz jakieś poglądowe kwoty? Operatorzy mają tylko podstawę czy w grę wchodzi też premia?

Uciekinier
@Anna

Nie opłaca się taka (usunięte przez administratora) za 4200 netto

Program stażowy na managerów. Czy ktoś uczestniczył i może opowiedzieć o nim? Na jakie zarobki można liczyć? Czy w trakcie ewentualnych podróży po kraju przysługuje auto służbowe?

Zmęczony pracownik

Najgorsza firma w jakiej się zatrudniłem. Firma nastawiona jest na zyski kosztem pracowników. Nierealne cele, budżety a nawet przełożeni którzy są niekompetentni. Stanowczo odradzam zatrudnienie. Pracy jest dużo ponad możliwości. Oczekują że się będzie pracować ponad 8 h i za to nie zapłacą . Z roku na rok jest coraz gorzej.

Justyna
@Zmęczony pracownik

Nierealne cele czyli jakie konkretnie? Przedstawisz konkretnie swoje obowiązki i zarobki jakie za to otrzymywałeś? o co chodzi z tym że nie zapłacą?

Pracowałem 3 miesiące i po zobaczeniu co tam się dzieje cieszę się że zrezygnowałem najgorszy pracodawca chwalący tylko tych co mają wysokie stanowiska a innych mają w głębokim poważaniu. Stanowczo odradzam!

Ej Ty
@Kandydat

Masz namyśli prace na Taśmowej czy w magazynie Eurocash?

Kate
@Kandydat

A co tam się dzieje? Opowiedz więcej

Zastraszony były pracownik

Szanowni Państwo, pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy na magazynie który za moich czasów znajdował się przy ul. Muszkieterów, obecnie znajduje się w Sokołowie. Po wielu latach gdy już nie pracuje w firmie EuroCasch, zachodzę w głowę jak w tak dużej firmie może nie być wewnętrznych kontroli które powinny wykryć nieprawidłowości które mają miejsce we wspomnianym wyżej oddziale, ciągle łamane zasady BHP, praca z rażącym nieprzestrzeganiem kodeksu pracy, poniżanie oraz wykorzystywanie pracowników, zastraszanie, nadgodziny bez jakiejkolwiek logiki, system premiowy uzależniony od ilości pracy która jest do wykonania, mowa tutaj o sytuacji gdy przyjmując się do pracy musisz zrobić dziennie 600 lini zamówień łącznie w ciągu dnia, w zamian zyskujesz maksymalną premię, oczywiście tylko gdy kierownik nie oszuka w systemie, ale do rzeczy, w momencie przyjęcia masz robić 600 lini ale za miesiąc, dwa, może pół roku, oddział dostaje dodatkowe punkty, np. sieć stacji benzynowych Orlen i z automatu dostajesz nową normę 800 lini dziennie, oczywiście pensja i ewentualna premia zostaje na poziomie sprzed zwiększenia lini, czyli osoba która ma choć odrobine oleju w głowie wie że ktoś próbuje go "WYDYMAĆ", chyba nie trzeba mówić kto dostanie dodatkowe profity za wykonanie dużo większej pracy, jeśli nie magazyn/magazynierzy to kto??? Podpowiem, Ci co nadal tam pracują ale na kierowniczych stanowiskach. Wiem co chcesz powiedzieć, potencjalny pracowniku tego oddziału, dlaczego było źle i mimo wszystko pracowałeś tam? spieszę z odpowiedzią, musisz siedzieć że wielu z Twoich kolegów w tym oddziale, będzie krótko mówiąc "obsrańcami" którzy nie mają godności i honoru by przeciwstawić się panującym tam praktykom. Jeżeli planujesz podjąć prace w tym oddziale to szczerze odradzam, nie chodzi mi o jakieś złośliwości, chodzi mi o Ciebie kolego bądź koleżanko, stan psychiczny oraz ogólne zdrowie są o wiele więcej warte niż te śmieszne i nieadekwatne do Twojej pracy pieniądze. Na koniec pozdrowienia dla ulubieńców w tym oddziale, dwóch jegomościów o tym samym imieniu, dwóch jegomościów którzy myśleli i nadal myślą że są kimś lepszym od drugiego człowieka, dwóm jegomościów którzy myślą że pieniądze są najważniejsze, Panowie, przypomnijcie sobie skąd pochodzicie i pamiętajcie że karma wraca.

Hahaqha
@Zastraszony były pracownik

ale w calej strukturze tak jest nie tylko tam

Kumpel Zozunia vel Makowskiego
@Zastraszony były pracownik

Czyżby chodziło o dwóch panów S? Sut i Kruk?

Komparator
@Zastraszony były pracownik

(usunięte przez administratora) zaczyna się już na poziomie (usunięte przez administratora) pracowników agencyjnych na umowie-zleceniu, więc o czym tu mówić? :)

@Komparator

Skoro rzekomo pracownicy na tym szczeblu zaczynają od umowy zlecenia, to napisz mi proszę, czy poza takim rodzajem umowy pracodawca ten oferuje jeszcze ewentualnie jakieś możliwości, chociażby z czasem przejścia na umowę o pracę? To tak istotna kwestia, że moim zdaniem powinna zostać, jak najszybciej sprecyzowana. Liczę na odpowiedź.

Konieczny
@Kumpel Zozunia vel Makowskiego

Jak tam kierownik w Sokołowie kradnie linijki pracownikom jeszcze?oszukuje na wypłatach?(usunięte przez administratora)ludzi dalej?

@Konieczny

czemu kierownik miałby chcieć mniej ludziom mniej płacić to chyba nie wpływa na jego wynagrodzenie, to nie są odrębne sprawy? Z tym linijkami to w jakim kontekście, bo nie zrozumiałam?

uciekinier
@Monika

(usunięte przez administratora)Kierownik może sobie chcieć i nie chcieć bo i tak musi zrobić to co mu góra karze ale przy okazji może się wykazać pokazując ile dodatkowo zaoszczędził dzięki swoim "pomysłom" . (usunięte przez administratora).

Sangria

A ja nie polecam aplikowania o pracę na Taśmową do biura, bo pracę dostają tylko i wyłacznie znajomi i rodzina. Skrajnie nieuczciwa rekrutacja pod koniec kwietnia br. na specjaliste ds. obsługi klienta. Mam duże doświadczenie w Customer Care, środowisko międzynarodowe, fmcg, a te baranki nawet nie zaprosiły mnie na rozmowe, bo kierownik działu miał swoją kandydatkę do zatrudnienia, pociotka. Szkoda gadać.

Milka
@Sangria

Pewnie masz za duże doświadczenie i nie potrzebowali kogoś takiego albo nie mieli wystarczającego budżetu na ciebie. Wiadomo, że im lepsze masz doświadczenie, tym wiecej bedziesz kosztować i ambicje też pewnie masz konkretne.

Oszuści z Taśmowej
@Milka

To nie jest wytłumaczenie. Skoro osoba spełnia wymagania, coś sobą reprezentuje nawet ponad poziom, to tym bardziej powinni zaprosić ją na rozmowę i na rozmowie zapytać o stawkę. Jesli osobie bardzo zależy, to najczęściej zgodzi sie na niższa stawkę. A pracodawca powinien zatrudnic jak najlepszego kandydata, po co komu debil?? Ten konkurs na specjaliste ds. obsługi klienta z wiosny br. był USTAWIONY i wiem o tym akurat, dlatego dodaję ten komentarz.

Arek
@Oszuści z Taśmowej

Jak tak czytam to co piszesz, to dobrze zrobili że Cię nie zatrudnili... Jeszcze nawet nie zaczęłaś pracować a już masz żądania i roszczenia i uważasz, że wiesz lepiej kogo oni potrzebują niż oni sami :)))))

@Arek

W sumie to słuszne spostrzeżenie. ;p Ale to co, negujesz tę całą ustawkę? Nigdy takich rzeczy tu nie robili?

kandydat

firma ma w poważaniu potencjalnych pracowników na stanowisko asystent ds zarządzania kategoria produktu w Warszawie, nie dają żadnej odpowiedzi w ciągu wielu tygodni, mimo że (usunięte przez administratora) obiecywały na spotkaniu, że bezwzględnie dadzą swój feedback w niezwłocznie. Oni tylko zbierają CV, nic więcej. Strata czasu. Ponadto zachowanie (usunięte przez administratora) nieprofesjonalne, muszą sie jeszcze nauczyć podstawowych zasad kultury... - na głos wybrzydzały fakt dużej ilości pracodawców w moim cv.... i takim poniżającym niegrzecznym tonem pytały czy w eurocash tez zamierzam pracować tylko pół roku. Oceniają obcych ludzi z góry i nie rozumieją, że w dziesiejszych czasach, gdy pracownik często zmienia pracodawcę, to zazwyczaj z powodu właśnie ... pracodawcy. NIE POLECAM.

@kandydat

Szczerze powieszawszy jestem mocno zdziwiona, przecież na ilość podejmowanych miejsc pracy można spojrzeć pozytywnie, bo np., kandydat próbuje nabrać doświadczenia i ogólnie szuka siebie? Skąd u tych Pań tak pesymistyczne podejście? Szkoda, że nie oceniły tego z innej strony. Może jest szansa na to, że po przeczytaniu tej opinii obydwie Panie zmienią choć odrobinkę swoje nastawienie na bardziej optymistyczne? ;)

kandydat
@Monika

Monika, jesteś optymistką :) ale tamte Panie raczej się nie zmienią, dopóki mają ciepłe stołki pod nogami. Osoba która ma w swojej naturze nie szanowanie ludzi, tak łatwo sie nie zmieni. Chyba że spadnie na dno. I uda jej się od niego odbić, wówczas nauczy sie pokory może.....

Dominika
@kandydat

Masz rację... a zaproponowali ci wstępnie jakies warunki? Czy rozmowa była oparta tylko na doświadczeniu?

Cześć, znalazłem ofertę w dziale zarządzania kategorią dla Delikatesów Centrum (Warszawa). Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat panującej atmosfery, możliwości rozwoju, zarobków? Czy warto ?

Aneta
@Zainteresowany

w sensie chodzi przepraszam o jakieś stanowisko kierownicze, a teraz jeszcze są te same oferty?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A.