Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION

Opinie o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION

janinajs 2015-08-24 16:16:10
Jestem zatrudniona przez PI-ON jako kasjer-sprzedawca w markecie,niestety nie mam żadnej"ulgi",właściwie to czuję się wykorzystywana,do tego zero zainteresowania ze strony koordynatora.Myślałam,że tu znalazłam swoje miejsce,ale chyba się pomyliłam-jestem zawiedziona współpracą z tą firmą.
janinajs 2015-10-07 20:40:46
ulgi w pracy,bo każdy z niepełnosprawnych ma jakieś ograniczenia,a moja praca w niczym nie różniła się od osób zatrudnianych przez market i wierz mi,nie było to siedzenie na kasie,a zasuwanie,dźwiganie i ciągły stres,uważam,że praca w markecie spożywczym dla osób niepełnosprawnych jest nieporozumieniem.Pracuję od 20 lat,po chorobie przyznano mi"grupe" i tak trafiłam do PI-ONu,ale nie zamierzam rujnować mojego zdrowia do reszty,może gdzie indziej jest inne podejście do pracy niepełnosprawnych,ja trafiłam tak nie inaczej,napewno nie w markecie spożywczym
Monter 2016-04-30 23:17:47
Jest wiele profesjonalnych agencji zatrudnienia osób niepełnosprawnych na rynku. PION omijajcie z daleka.
kostek 2016-06-17 22:23:06
-Monter- możesz napisać jakie to firmy, bo szukam pracy jako niepełnosprawny i z PION-em też kiedyś współpracowałem, praca w markecie ,masakra.
tusia 2016-06-18 08:18:14
tutaj jest takich ofert sporo, bp. w Płocku szukają niepełnosprawnego sp[rzedawcy, orzeczenie musisz mieć, a np. dbanie op ekspozycję to nie jest trudna praca
Zostaw swoją opinię o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION